|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pohodne palice
21.4.2007 23:08:42   
lojzika
Palice uporablam kupila sem neko poceni varijanto ampak mi je kar žal
1. ko sma z mojim prvič odšla v hribe jih sploh nisva mogla odtegniti tako da so naju počakale v avtomobilu, šele nato sva jih s klešči odtegnila da sva sploh lahka raztegnila.

2. Že pri prvi uporabi so odleteli spodnji plastični krogi.

(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pohodne palice
22.4.2007 8:18:17   
Primoza
Najbolje, da kupite Tehnomatove preko njihove spletne trgovine, ker so dobre z vidika rezervnih delov in poravil:

http://www.tehnomat.si/sl.php?page=planinske

Od gornjih je najbolj splošno uporaben model 65, s katerim imam tudi jaz dobre izkušnje.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pohodne palice
24.4.2007 19:02:28   
pika74
A kdo ve, kje je kakšen servis za pohodne palice? Ena je že zlomljena user posted image user posted image . Pa čist nova...user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pohodne palice
24.4.2007 19:32:32   
Primoza
Čisto nova palica, katere znamke pa. če je kako "jajce" brez imena je najbolje vreči palico v smeti.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pohodne palice
24.4.2007 19:55:13   
pika74
Ma... tiste iz Intersporta so. McKinley al kaj je že. Sej palce so pomoje kar OK. Sam doma imam enga velizga otroka (beri - moj možuser posted image ), ki je ob sestopu iz hriba malo probal moje nove palice (rabljene samo 2x - v soboto in nedeljo na 1200m hrib) in seveda jih je pri sestopu "raztegnil" do konca - torej preko oznake STOP... in potem poskakoval in jih recimo-na svoj način testiraluser posted image . Valjda so po 5 min uporabe na eni točki popustile in ena palica se je na tisti kritični - najbolj obremenjeni točki prelomila. Niti ne vem, če se to da popravit. Malo višje sem prilepila link in mislim, da so na 4. strani tistega letaka.

primoza - kaj mislite, se bi to dalo popraviti, ali ne. Vi imate s tem več izkušenj. 

< Sporočilo je popravil primoza -- 24.4.2007 21:05:37 >


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pohodne palice
24.4.2007 21:05:56   
Primoza
Mckinley, kar stran z njimi. Oz. lahko kupiš še ene pa imaš druge za dele. Popravlja se zlomljenih ne, ker je to aluminij. boljše palice imajo rezervne dele - kupiš le zlomljeni del.


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pohodne palice
24.4.2007 21:12:31   
pika74
Saj se mi je zdelo, da tole ni bil najboljši nakup. Pa še nekaj. Najprej sem mislila, da so ročaji iz plute in nazadnje ugotovila, da je zadeva le spretna imitacija plute (drugače pa plastikauser posted image ). Škoda, da sem jih kupila.

Ampak najbrž bom morala kupiti še ene. Se mi zdi, da mi res pomagajo - še posebej pri sestopu iz hriba.

Pa še eno vprašanje - kako je z obročki? Ali je res, da naj bi poleti - torej takrat, ko ni snega, bili brez?

In kaj je s tistimi gumijastimi nastavki za na špico? Za kakšne vrste terena se to uporablja?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pohodne palice
28.4.2007 16:52:01   
pika74
Danes sva vse uredila v Kranju pri Tehnomatu. Primoza dobro si mi to svetoval.

Možakar je zamenjal tisti del, ki se je zlomil in potem se ostale, ki so bili sicer zaenkrat še celi, vendar bi bilo samo vprašanje časa, kdaj bi se.

Potem sva kupila še en par palic model 65, dvoje dereze in nastavke za pripenjanje palic na nahrbtnik.

Sedaj sva - vsaj kar se palic tice - kar dobro opremljena user posted image .

Tehnomat pa priporočam vsem, ki potrebujete karkoli v zvezi s palicami ali ostalo opremo za pohodništvo.

Planinski pozdrav!
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pohodne palice
28.4.2007 18:15:56   
Primoza
Teoretično naj bi bili brez obročkov. Ker pa imam slabe izkušnje da jih pozimi potem pozabim pritrditi (enkrat se mi je to zgodilo na večdnevnem zimskem prečenju Juilijcev) jih imam kar na palicah.

Tista guma je za ceste.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najbolj pomembno pri izbiri počitnic
Ko izbiramo destinacijo za poletni dopust, razmišljamo o večih stvareh: kako daleč je plaža, pa senca, pa cena ... Ringa...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?