|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 14:15:29   
emaa
Luštna punca, pa tud fejst starše ima. Le tako naprej. Še malo, mi smo tudi na Davida čakali 3,5 mesecev, zdaj se mamo pa tako fino, pa tudi fanta sta zadovoljna ko sta spet skupaj. 

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 17:19:29   
anajmad
Kašna lepa punca je že zrasla ta vaša Alina. Kr tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Naslednje leto,pa da se srečamo v Mostecu.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 17:59:07   
Noseckica
Hej biba 78! user posted image

Sem te videla danes. Tako zaljubljeno sta gledala vajino deklico user posted image , da vaju nisem hotela motit.

Moji bodo pa jutri spet izklopili respirator, pa da vidimo....držim pesti! user posted image
Zdaj jo je "prevzela" dr. Megličeva, ker je šel dr. Roškat na dopust. user posted image

Lep pozdrav mamicam, ki nas tako bodrite. Hvala! user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:00:36   
zima07
Biba78 in alina, tudi jaz redno spremljam vaso zgodbico in trdno stiskam pesti za vse vas... Zelim vam vse naj, naj user posted image user posted image user posted image user posted image  !!!

P.S. Krasni ste, vsi trije...zares lusna druzinica...

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:14:47   
Anonimen
Lepa in zanimiva zgodba,ki jo piše življenje.Pravi borci so,ti nedonošenčki.Upam,da vsem vam uspe.Po zdravnikih vidim,da ste v Mb.Tam sm bila dolgo na praksi v času študija,in za ta mala bitja je res najlepše poskrbljeno-dr.Roškar je človek na mestu.

user posted image user posted image user posted image

Malim pikicam pošiljam user posted image -za moč,srečo in zdravje,user posted image  pa vsem mamicam(staršem),da zdržijo te mučne dneve in da le ti čimprej minejo.

Slikice so pa zares lepe...

(odgovor članu zima07)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:27:28   
biba 78



Oj Noseckica, zakaj se mi nisi oglasila. Malo se mi dozdeva, katera si, upam,da se ne motim. A imaš mogoče kratke temne lase? Tvoj partner pa je visok s svetlimi lasmi? Naslednjič ko me vidiš, mi nekak namigni. Držim pesti za pupo, da ji jutri uspe. Glede dr. Megličeve, pa vse pohvale. Super, super zdravnica. Ona je imela zdaj skoraj cel mesec Alino prek, ker je bil dr. Pogorevc na dopustu. Saj pravim, da so na tem oddelku sami fajn zdravniki in sestre. Dr. Megličeva se vedno pošali, da je Alinina druga mamica. Pa še moti se ne. Tukaj so vse sestre njene nadomestne mame.user posted image  Sem zelo vesela, da tako lepo skrbijo za naše pikije.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:29:38   
* Mateja *
KOk je simpatična tale vaša deklica!!

Zaradi luknjice na srčku pa se tudi ne sekiraj, ker sem jo tudi jaz imela, pa sem bila normalno donošena. Sam te stvari se s časom zarastejo. Mene so morali še par let nato voziti na kontrole k kardiologu.

Zakaj pa naj bi bila še 2 meseca pri njih, a to je mišljeno na intenzivni al vsega skupaj do odhoda domov?
Tudi ti časovni okvirji naj te ne zavedeajo, saj tudi zdravniki ne morejo natančno določit, kako bodo stvari potekale!
KOnec koncev je pa pomembno le tp, da pride Alina domov zdrava, pa naj traja kolkor hoče!!

Držim pesti za vsa še naprej!!!
Se še tipkamo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:30:49   
* Mateja *
Kdaj se je pa Alina rodila, kjeri dan? Kdaj bi morala imet ti datum poroda?

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:38:04   
biba 78



Oj Mateja, Alina bi se morala rodit 2.julija. Rodila sem jo točno100 dni prej. Tako kot praviš, naj traja še ne vem kako dolgo, samo da bo zdrava.



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:43:52   
Anonimen
Sem si pogledala slikice od Aline in Vesne. Čudoviti deklici. In bravo mamici. user posted image  Resnično kapo dol.
Biba78, želim vam, da gre Alina čimprej domov, da boste čisto prava družinica. user posted image

(odgovor članu biba 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Pikica Alina
26.7.2007 23:56:40   
biba 78



Hval vsem za lepe želje in vspodbudne besede. Teh smo mamice še kako potrebne.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 9:00:42   
neisha80
biba spremljam te že nekaj časa in moram ti samo čestitat!user posted image želim vama da vajina čudovita punčka čimprej pride domov in začnete uživat! VSE DOBRO TUDI DRUGIM MAMICAM

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 11:48:20   
Felicity
Biba78 & Noseckica - želim vam vse dobro, da bodo malčice zdrave in vesele in končno videle tudi domačo hiško. Vse lepo user posted image user posted image user posted image user posted image !

Biba78 - Krasna družinica ste!user posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 13:49:42   
Noseckica
Dober dan! user posted image

Moji punčki so ob 9.00 odklopili respirator. Zdaj je na CPAPu, 24% kisika ima. Sestra mi je rekla, da ji naj prinesem dudico in nogavičke. user posted image
Dr. Megličeva je tudi zelo zadovoljna z njo in predvideva, da se je zdaj dokončno rešila respiratorja. user posted image  Naj se ji pozlatijo besede!

Biba 78, jutri spet prideš?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 15:11:18   
Noseckica
Aja, biba 78, sem oz. sva midva tista ta prava. user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 19:28:41   
biba 78




No, te pa se na nek način že poznamo. Lepo, da se nisem zmotla. Naslednjič poklepetamo. Pridem jutri na obisk.

No sem vesela za tvojo pupiko, 24% je res super, naša ima včasih 35, včasih 40 ali pa tudi 50%, pač odvisno, kakšen dan ima. Tako da 24% je več kot vredu. Potem seledijo brčiče, ko se bo teh rešla, se mora samo še naučit pit po steklenički, potem došeže predvidene kg in že boš sprejeta v bolnico. Na koncu se bo zgodilo, da boste res že vsi šli pred nama domov, tak, da boma čisto same tam.user posted image user posted image user posted image

Lp



(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 19:36:16   
Shorty_
Punce res ste močne in vam čestitamuser posted image prav tako pa vam želim da odpeljete svoje pikice čimprej domov. Alina je pa lepotica 1a fantje se bodo mogli res boriti zanjouser posted image

Samo tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 20:02:12   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image EVO NAS, MI SMO DOMA!!!!
Končno smo zaživeli družinsko srečo! 14 dni sem bila v Lj, da sem se naučila skrbeti za našo pupo in danes je oči prišel po naju in odšli smo skupaj domov. Smo brez kisika, čeprav ga je še rabila 14 dni pred odhodom, imamo 1900 g in 43,5 cm. Sploh nisem mogla verjet, da sem dočakala ta dan. Naša Tjaša je bila 56 dni na respiratorju, v bolnici pa od 15.05., se pravi 2,5 meseca.
Držim pesti za vse nedonošenčke in mamice, saj vem kaj vse prestajate, vaši otroci pa so pravi borci!!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 20:55:07   
Noseckica
Dober večer mamice! user posted image

Biba 78, dobro, da imam tebe, da me tako lepo "učiš". Res, hvala.
Tak fajn občutek je, ko mi poveš kako in kaj, kaj sledi.....
Saj sestre tudi kaj povejo, ampak oni se bolj držijo tistega trenutnega stanja.
Me pa še nekaj zanima: kdaj in kako je tvoja Alina "napredovala" v toplo posteljico?

Bibyzan, kar zavidam ti, da ste že doma. Super, res. user posted image user posted image user posted image

Biba 78, to naju še vse čaka.....vsak dan sva bližje! user posted image

Se pa veselim jutri srečanja s teboj!

Lahko noč vsem mamicam. user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 21:16:35   
najci
Oh, kako luštna punca je vaša Alina! user posted image   In kako me spominja na našo Vesno! Taprava borka je - vztrajna in zelo pogumna. In tako, kot praviš - saj ni važno, tudi če slučajno res še traja 2 meseca, samo da bo Alina napredovala in bo srečna in zdrava prišla domov. Čeprav jaz mislim, da so ti ta 2 meseca rekli bolj previdno, kot tisti zadnji datum... Saj zdaj pa tudi to že veš, da pri teh naših nedonošenčkih zdravniki ne želijo nič napovedovati. Pri nas so bile napovedi še pol leta bolnice, potem pa je Vesna čudežno močno in lepo začela dihati in iz pol leta je ratalo kar naenkrat: ,,No, zdaj bi se pa lahko dogovorili o odhodu domov.,,
Naj tudi vas pogumna Alina vse preseneti!!! Držim pesti, da bo čimprej na brčicah. Tako luštkana je na tisti slikici, ko je tudi brez CPAP-pa. Mi smo Vesno čisto brez slikali šele po enem mesecu doma. Res je prava lepotica.

Nosečka, stiskam pesti, da je bil tale danajšnji odklop dokončen!!! Da je vajina pupika tako močna, da bo zdržala. Ti % kisika so res minimalni, kar je super!

In vam, Bibyzan, cestitke za dobrodošlico domov! In to brez kisika! Za vas se je začel najlepši del leta! Stiskajte se in uživajte!

Samo mamice nedonošenčkov vemo, kaj preživljate vsak dan, ko vstopate na EINT. Potrebno je ogromno moči. Jaz vedno pravim: če smo preživeli to, bomo preživeli vse v življenju! Takšna izkušnja te res utrdi.
Srečno vsem še naprej. Z vami smo!

_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 21:56:07   
user
Res je samo mame nedonošenčkov vemo kako je vsak dan hodit na intenzivno .Tudi mi smo rabili 2.5meseca da smo lahko šli domov.Lara bi se morala roditi 15.8,zajokala pa je 2.5 DOMOV PA SMO PRIŠLI 19.7.  Biba ko bosta z Alino doma bodo vse muke poplačane,VERJEMI.  Nosečkica mislim da jaz tudi vem katera si ti. Držim pesti za obe da boste čimprej doma.

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 22:17:09   
user
uiođćć


(odgovor članu user)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Pikica Alina
27.7.2007 22:37:02   
Noseckica
Ja no, me veseli user, čeprav ne vem točno katera si. user posted image

Je pa danes (ravno med obiski) šla še ena srečna mamica domov. User ti bi jo verjetno morala poznat - suha, blontna.

Lahko noč!

(odgovor članu user)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Pikica Alina
28.7.2007 0:27:50   
biba 78












Najprek čestitke Bibyzan, super, super.... Vse lepo doma!!!

Najci, hvala za vspodbudne besede. Alina me res spominja na vašo Vesno. Imam že 1000 in eno fotografijo Alinino, v vseh pozah, slikana na vse možne načine in ne moreš verjet, kako me na določenih fotografijah spominja na Vesno. In imaš prav, samo mamice nedonošenčkov razumemo ena drugo, saj to ne pomeni, da nas druge mamice ne razumejo, ampak glede na vse, kar prestajamo in so ene mamiče že prestale, se mi zdi, da se med nami plete ena posebna vez. Zato je dobro, da delimo izkušnje, meni to izredno pomaga.

Larina mami, upam, da uživate doma, da se imate lepo in si zelo želim, da se enkrat srečamo, mogoče naslednje leto na kakšnem pikniku. Me zanima, če si se včlanla v društvo nedonošenčkov. Me malo zanima, kako je s tem pri nas.

Nosecka, z veseljem ti kaj razložim. Glede tople posteljice pa je tak: koliko dni po izklopu iz respiratorja ti zdaj natančno ne znam povedat, ker si vsega že več ne zapomnim, toliko stvari se je že v teh štirih mesecih zgodilo, da že vse datume mešam.
Približno 5 dni (ne me prijet za besedo) je bila še v inkubatorju, na CPAP-u, in v tisti sobici, kjer je zdaj tvoja pupa. Potem pa pridema en dan na obisk in nama je sestra že na daleč govorila, naj nikar ne hodima v tazadnjo sobico, da Aline ni tam. Tema pred očmi. Kaj zdaj to pomeni? Šokirana in prestrašena obadva. No, potem je sestra vidla najino reakcijo, bleda sma bla obadva kot stena in nama pokazala, kje je Alina. Ko naju je napotila v to predzadnjo sobico pred izhodom, pa nisem mogla verjet očem. Alina je bila v topli postelji, sicer še vedno na CPAP-u, vsi tisti strahovi so v trenutku izginili in že sma bla najsrečnejša starša na svetu. Ful sma bla vesela, da se je končno rešla inkubatorja, saj sma jo potem lahko bolj konkretno cartala in takrat sem jo prvič dobila v naročje, pol sem jo že lahko previla itd. Skratka, dosti bol uživamo zdaj, ko je v posteljici. Res pa je, da me je blo na začetku kar malo strah, da ne bo dobila kake infekcije ali virusa. Saj veš, ko je v inkubatorju se ti le zdi vse bolj sterilno, pa čeprav si kar naprej razkožujem roke imam še vedno kake pomisleke. Tak da verjamem, da bo tvoja pupa tudi kmalu v topli posteljici. Mogoče bosta pa cimre, bi bilo vredu. 




(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Pikica Alina
28.7.2007 0:32:51   
biba 78
Mislim, da je šla Zala tudi že domov. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?