|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 10:31:42   
barbas
Ta kompliment vam morm zaupat! Mi je sodelavec rekel, da sem kompaktno zaobljenauser posted image user posted image  Sem se do solz nasmejala!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 10:39:29   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: sani1

mml- a če sem jaz na porodniški do 16.12. misliš, da mi pripada kaj dopusta za leto 2008?



Seveda ti pripada. načeloma ga moraš 10 dni porabiti še v letu 2008. Če bi bilo to letos, bi ti sicer en dan zapadel, ne vem pa kako bo drugo leto. 10 dni ga namreč moraš koristiti v tekočem letu, ostalo pa lahko preneseš.

če bi imela npr. 20 dni dopusta.ti na mesec pripada 1,66 dni dopusta, tako da bi ti verjetno v primeru tega novega zakona, za katerega jaz sicer še nisem slišala, verjetno pripadal vsaj 1 dan dopusta, glede na to, da bi delala 1/2 meseca. Upam pa, da to ne bo sprejeto.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 11:34:52   
nussy
Punce, kaj pomaga proti zgagi?!user posted image  Pa še slabo mi je.

Vmes sm si z e-Mule naložila mal muske za baby-e, pa zdele poslušam. Prov lušna muska za januarja.user posted image  Klasika za dojenčke je od Raimonda Lapa. Tak CD je sicer možno poslat zraven, ko telegram v porodnišnico pošiljaš. Jaz ga vedno, ker je prov kul. Si že kr predstavljam, kako bo luštn januarja, ko bomo na toplem, zunaj snegec (upam), pa se bomo mal crkljali. A pretiravam? Ful se že veselim, res.


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 11:51:26   
sani1
Lunca1-  hvala ti za odgovor. Jaz imam 38 dni dopusta tako, da bom lahko doma do roj. dneva moje pupe... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem ful vesela... Bom izkoristila vse kot mi pripada, ker ne dam državi niti dneva...

nussy- mi pa poslušamo doma mozarta za otroke... Prav lepo bo januarja doma na toplem se cartljat... Mislim, da že vse komaj čakamo...

Drugače pa moje štrikanje kar napreduje... delam hlače belo oranžne ...

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 11:59:58   
Lunca1
Sani potem ti bo zapadel en dan, ostalo boš pa koristila kar naprej oz. potem še za 2009. Samo pazi da boš pustila še kaj za poletje in prihodnje novo leto.user posted image  Aja pa po zakonu moraš tega za 2008 pokoristit do konca junija. Pa verjetno ne bo problem, a ne.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 12:03:28   
Lunca1
Sem ti kar folš za tolk dopusta. Jaz ga imam 23 dni.user posted image  A delaš kakšne dežurne v zdravstvu, verjetno imaš toliko za kakšne posebne pogoje, a ne.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 12:09:21   
klepetka
sani1,potem se je pri men i in mojem datumu na CSD zmotila.Saj se m ije zdelo.

nusyy, meni za zgago pomaga donat.Me pa tud peče zdajle zadnje 3 dni.Pa tak ovztrajno sem ponavljala da mene pa že ne.Evo pa me ,vse za nazaj ,očitno.user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 12:26:09   
barbas
nussy meni je tudi za zgago včasih pomagal donat, zdej pa samo še mleko ali pa rupurut

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 13:16:13   
klaja
Zdravo!

Gitty še dobrodošlica od mene!

Suzana saj bo, malo so hormoni krivi, malo pa knjige. Sem bila v prvi nosečnosti v podobnem položaju glede učenja in je bila tudi kriza.

Sem tudi jaz opazila, da so decemberčice začele prehitevat. Torej še malo....

Triš držim pesti, da se bo vse dobro izteklo!

Sani1 upam, da se ti želja čim  prej uresniči. Potem pa dragemu omeni, da bi pa lahko bilo kaj prej in ne čez tri leta. Mene najbolj muči to, da se njegov bratranec drugo leto poroči in bi bila malo kriza, da še takoj za njima midva kaj naredima. Zaenkrat se še pogajama. Jaz pa tako ali tako samo na to študiram. Saj me bo minlo!

Upam da ste se danes lepo naklepetale v Evroparku, če se boste pa kdaj dobile v popoldansem času pa mi le javite.

Grem še sedaj skuhat do konca, potem si bom pa vaše albume pogledala!

(odgovor članu barbas)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 13:30:34   
mml
Dan

Sem bila včeraj kar vesela, ko je bila ura 19. in sem zaključila z večino stvari v službi, sem pa še danes utrujena, pa tudi danaes je tole prvič, da v miru sedim in imam nekaj minut samo zase...no saj ni tako hudo, ampak malo pojamrat pa tudi paše user posted image

triš ni panike, ti kar pojamratj, saj zato pa smo tu, držim pesti, da bo tvoje počutje čim boljše in bo lahko ostal user posted image  pri tebi kot podnajemnik user posted image

sani kar se zakona tiče...to je info od znancev, ki delata na Banki Slovenije in kjer se o tem zakonu menda kar dosti govori, jaz pa priznam, da o tem nisem slišala še nikoli, tako da upam, da do nadaljnega še ne bo stopil v veljavo. Sicer je pa tako kot ti je napisala Lunca
 
suzana definitvno hormoni user posted image . Poznam to...mene tudi samo malo bolj grdo kdo pogleda, pa mi že gre na jok, no na srečo v službi še ni tako hudo...ker sicer ne vem kako bi šlo...

klaja pa saj bratranec ni tako bližnje sorodstvo, da bi te moralo skrbeti, da bosta v kratkem dve poroki...ti kar lepo v miru in po svoje splaniraj zadeve, tako da bo za vas najboljše user posted image

nussy upam, da se tvoje romantične ideje januarja uresničijo user posted image . Jaz osebno namreč nimam najbolj ormatničnih spominov na prve tedne po porodu, tako da upam, da bo tokrat drugače...
Jaz sem kupila CD-je Raimonda Lapa za dojenčke, pa Manci absolutno niso bili všeč...tako da smo jih kaj kmalu pospravili. Še vedno ji je najbolj všeč, če ji kdo v živo prepeva...pa četudi sem to jaz, ki imam precej slab posluh user posted image

barbas še vedno boljše takšna pripomba, kot pa da te sodelavec vpraša, če si noseča tam nekej sredi 7. meseca user posted image

Izkoristite sonček, juti bo menda snežilo oziroma deževalo pa še mraz bo...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 13:47:17   
nana35
Koala,hvala za drugič,ko imam ginekologa ob 8.45,bom sicer malo zamudila,ampak sem že povedala,da bom.Tako,da sem si na jasnem s sparkiriščem,včasih ga niso odpirali ob tej uri.Ali pač?

Klepetka,no pa res nisem slepa.Sem že mislila,da je Martinca gledala slike od kuhinje kje drugje?!Meni se zdi moj trebuh ful velik,ja saj tvoj je tudi,kajne? Pa veš da sem mogla kupit tudi ene kavbojke,saj so čisto mehke.Drugače pa se meni ful dopadejo otroci,ki so bolj otročkasto oblečeni,ne že tako resno,v srajce pa tako.

Nekatere že veste,druge pa še ne,bila sem na gin.pregledu,vse je ok,mojuser posted image je težek 2230g,posteljica je preko mat.ustja-še vedno in tako bo ostalo,tako da bo potreben CR.Ampak se ne sekiram in komaj že čakam,da bom imela malega pikeca pri sebi.
Jutri pa grem s papirji na CSD (sem jih dobila,ja)za paket in porodniško.Da še to uredim,pa bo.Pa za očetovski dopust se tudi moram spomnit.
Saj mene tudi hormoni dajejo,brez skrbi,lahko bi se jokala za vsako figo.In včasih tudi se,če hočem kaj doseči,malo pa je treba tudi to izkoristit,kajne?!user posted image
Likat pa moram tudi jaz,mogoče pojutrišnjem dopoldan,ko bom doma.

Martinca,sem ti rekla da se bo vse uredilo,ne?Pa saj boš videla,zdaj ko bo večji se boš morala kar navadit,da ner bo več tako brcal.Že vem,da si se zmotila glede filmčka ja,sem bila jaz tudi danes na kavici z Januarčicami,pa so mi povedale.
Se vidimo v MŠ.

No Nussy,pol pa še meni pošlji tak cd!!user posted image Se hecam!

Sani,ti pa kar štrikaš?Jaz nimam potrpljenja za take stvari,raje kupim,ker mi štrikanje ravno ne gre od rok,sicer znam,ampak obupam.Sploh pa take male cotike,se bi zapletla s pletilkami.

Evo,sem vas malo prebrala in pokomentirala.
Koala,Muzika,Mala pikica,Luša in Tinča-sem katero pozabila,mislim da ne-lepo vas je bilo spoznati in videti danes,pa še kdaj drugič.Končno sem nekaj januarčic spoznala.Vidiš Martinca,drugič (če še bo kdaj)pa se pridružiš tudi ti!

Lepo bodite ženske in lep dan še naprej.





_____________________________

:))


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 13:51:32   
klaja
Nana35 kje si kupila zimski kombinizonček oz. vrečo?


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 14:02:11   
nana35
Klaja,kupila sem jo v MB v Planetu tuš v eni otroški trgovini,neki italijanski,ne vem točno kako se reče.Pa saj sta tam samo dve trgovini - baby center in ta trgovina.Ampak mislim,da sem dobila zadnjo.Imajo pa še kakšne druge.Lepe sem gledala tudi v H&M-u,z zadrgo med nogicami,za pas.

_____________________________

:))


(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 15:40:41   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: urssyy
Menda moramo delodajalca pisno obvestiti o začetku in koncu porodniške. A ve katera kaj več glede tega? Kdaj moramo to dostaviti delodajalcu in kaj vsebinsko moramo napisati?

Tvoj delodajalec bo dobil obvestilo o porodniški od CSD in ga ti ne rabim nič posebaj obveščat. Če boš po porodniški koristila še dopust pa le moraš povedat.

IZVIRNO SPOROČILO: sani1
mml- a če sem jaz na porodniški do 16.12. misliš, da mi pripada kaj dopusta za leto 2008?

Za enkrat je še tako, da ti dopust za leto 2008 pripada v celoti. Ravno tako ti pripada tudi regres za letni dopust. Glede sprememb pa nisem ravno na tekočem. Mislim, da nas v tej nosečnosti še ne bodo prizadele.

IZVIRNO SPOROČILO: sani1
Sunny Morning- jaz se ubadam z tem sladkorjem že lep čas. Ti priporočam DIETO!!! Eden od vzrokov sladkorne je velik plod tako, da še kar malo vprašaj svojega ginekologa kako in kaj... Glej malo po tabeli kako raste trebušček...

Kako pa naj zgleda ta dieta? Nimam pojma kaj naj ne bi jedla. Lahko mi pošlješ ZS, da ne bova vseh obremenjevali.
Je pa bil user posted image vedno v čisti sredini kar se velikosti in teže tiče, tako da nimam pojma kaj se je zgodilo. Sem pa po sestrini reakciji sklepala, da naše user posted image ni debelo, ampak dolgo, ker je rekla, da tudi jaz nisem majhna.user posted image  Bomo videli čez 10 dni kakšna je situacija. Upam, da bo bolje.

IZVIRNO SPOROČILO: nussyy
Jaz imam pa nekaj novega......in sicer zgago.user posted image  Kok je pa to smotan.

Mi jo imamo pa že full dolgouser posted image user posted image user posted image  Najbrž user posted image rastejo laski, ker naša jih je že na UZ pokazala. To bo imela čupo.user posted image

Pa hvala za inf. glede pralno-sušilnega stroja.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 16:59:57   
puri
Mene pa še nikoli ni pekla zgaga, pa res moji fanki niso imeli skoraj nič lask, ko so se rodili. Zadnji jih je imel še največ. Mogoče je res nekaj na tem.
Pa tudi sedaj me še ni pekla zgaga, tako da zgleda, da tudi naša pikica ne bo imela veliko laskuser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 18:18:34   
gitty
Ojla punce,

najprej hvala vsem za dobrodošlico! Sem si morala imena kar zapisat na listek, če hočem kateri posamezno odgovorit :)
Ne vem, ste ve kaj pozabljive ali na kak način zmedene? Jaz sem danes - kot nekaj najbolj normalnega na svetu - na mleku odrezala rob (kot v starih časih), namesto da bi elegantno odprla pokrovček user posted image . Moj je skoraj dol padel, ko je to videl, pa tudi meni ni bilo jasno, kako je do tega prišlo :)

Klepetka in ostale, kje imate slike vaših trebuhov? Meni se tudi moj zdi gromozanski, zdaj res lahko nosim samo še prave nosečniške hlače. Imam tudi nekaj fotk svojega, ampak niti pojma, kje ve to objavljate. Je pa tudi res, da sem se zredila že 11 kg user posted image !

Ursulina, hvala za info, te prosim le še to, da poročaš, ko bo kaj novega. Prav zanima me, koliko pride poštnina; na www.kidsroom.de si jo lahko izračunaš in pride za Slo okoli 20 Evr. (je pa malenkost dražji voziček). Poleg tega sem danes točno takega videla v Arielu za 225 E, je pa na voljo le še razstavni model. Tega bi pa lahko dali tudi kaj ceneje, ane?

Koala, voziček lahko pogledaš na www.kikiwelt.de (Hauck Miami). Sama sem se dolgo odločala ali naj vzamem kombinacijo vse troje (lupinica, torba, športni del) ali le lupinico+športni deli ali.... No, odločila sem se za torbo + športni del, lupinico si bom verjetno sposodila.

Limma, si iz Ljubljane? Če je tako, potem skupaj hodiva v MŠ :) Jaz hodim sama, le jutri in pojutrišnjem gre moj dragi z mano na obvezni del za fante, ki želijo pri porodu.

Mala pikica, tebi čestitke da tako pridno dopolnjuješ seznam, res lepo!! user posted image :) Mi pa ni jasno, kako vse veste za natančne mere svojih otrok v trebuhu, jaz pojma nimam. Imam pa naslednji teden pregled, zadnji redni UZ (če kaj vem).

Punce, ali vas vse vaši otročki v trebuhu močno brcajo? Mene moj tako nežno, da me kar skrbi. Če že, me malo požgečka, vzvalovi in to je to. Trebuh mi pa otrdeva bolj pri delu kot pri počitku in pa če se razburim ali ustrašim.





(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 18:30:35   
klepetka
gitty,zdajle sem se pa tako nasmejala tvojemu mlekuuser posted image .Sicer pa je pozabljivost sestavni del nosečnosti ;vsaj pri meniuser posted image
Slike so pa v albumih;v spodnji vrstici posta iamš Z.S.,Albume,email,.. ,tam klikneš na albume.Poskusi


_____________________________



(odgovor članu gitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 18:32:43   
klepetka
ups,prehitro poslala
Še glede brcik;tudi mene moje dete brca kakor kakšen dan;kakšen dan bolj močno,v glavnem pa prav nežno.Tako da ne skrbi ,gotovo je vse vredu,saj dva niste enaka


_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 20:02:55   
katee
Čer!
Da se vem še jaz malo javim. z mano je vse po starem, križ me še vedno ful boli. Čeprav smo imeli danes na predavanju fizioterapevtko, pa nisem nič novega izvedela, vse že vem.
Drugače sva se pa včeraj z mojim user posted image  spet spičila, no jaz sem spet "težila", ker je spet prišel tako pozno domov. Ma mi gre res ful na živce, ker sem cel dan sama doma - še dobro, da imam starše blizu, da grem lahko čez dan k njima na obisk- moj pride šele pozno zvečer. Pa sem mu spet par stvari vrgla v obraz, pa itak nič ne pomaga, ker si je on zadal pač poslovni cilj in ga misli izpeljat do konca. Saj ga razumem in vem, da je priden, ampak že na začetku nosečnosti sem mu povedala, da ne mislim biti celo nosečnost sama doma, pa se točno to dogaja. Ah,... Ne bom vas obremenjevala, je brezveze.

Jutri imam pregled pri G. Upam, da mi bo naredila UZ, da končno izvem, v kakšnem položaju leži moj pikec mali.

No, lepo se imejte in uživajte!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 20:25:03   
Sunny Morning
katee sva glih na istem kar se najinih user posted image tiče. Jaz sem se že kar navadila, da pač prihaja domov bolj pozno (19-20h) in si dneve kar organiziram. Če slučajno pride domov ob 17h sploh ne vem kaj naj počnem z njim.user posted image  Vem, da bo potem ko bo user posted image  zunaj veliko težje, če bom za vse sama, ampak tako je pač danes življenje. Skoraj ni več dobre službe za dobro plačo. To smo hoteli in to smo dobili. Jaz sem se včasih tudi razburjala in pizdila, pa sem ugotovila da je brez veze. Saj ne morem pomagat. Zato pa imam skoraj vse kar se spomnim in privoščiva si veliko več kot nekateri. Vse pač ima svojo ceno. Moj je pač zelo ambiciozen, v tej službi se je našel in vidim, da mu veliko pomeni. Zaenkrat kar dobro krmariva s to službo, si pač drugače organizirava čas in imava vikende samo zase, greva na kakšen izlet (najboljši zame so tisti shoping user posted image ), poleti sva veliko na morju. Enostavno si boš morala drugače organizirat čas, ker se bosta v nasprotnem primeru samo kregala, ti boš vedno nezadovoljna, on pa ravno tako. Zadajta si cilje na kratek rok in poskušajta videti celotno sliko (kaj bo ta njegov posel prinesel, kaj bo dobrega za vaju in user posted image , koliko časa bo treba potrpet...).user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 20:30:01   
limma
gitty - tudi mene si nasmejala s prigodo o mleku user posted image  jaz imam težave s kratkoročnim spominom (ime, poimenovanje predmeta user posted image ), dolgoročni je pa super. tudi, če me kličejo iz službe, se takoj vklopim (saj, zato me pa kličejo!)

našauser posted image  zelo močno brca, čez cel dan, sploh pa v prvi polovici noči.. imamo vsak večer veselico user posted image   z mojim otrdevanjem trebuha je boljše (tok-tok), je pa res, da sem se 100% upočasnila. no, na sprehodu še vedno kdaj pozabim in "zašibam", ampak buši kmalu protestita user posted image  proti zgagi meni pomaga donat, me pa včasih ponoči tako peče (če grem na stranišče in spijem vodo, je malo boljše), da me zjutraj grlo boli. je kateri to znano? user posted image

urssy - glede obvestila delodajalcu ti je že s. morning odgovorila. spremembe glede dopusta in izplačila regresa pa na, jaunarčic, ne bodo prizadele, saj zakoni ne veljajo retroaktivno (za nazaj) in tako morebitna sprememba ne more posegati v naše pravice, ki jih imamo npr. na dan poroda (močno pa dvomim, da bo zakon spremenjen do takrat).

triš - držim pesti zate in za user posted image  in upam, da bo svaj še nekaj tednov pri tebi, "na toplem" user posted image user posted image user posted image  

suzanaKK - to so hormoni, pride kak slab dan, ki se razvleče v teden... pa nič zato, glavo pokonci! ti pošiljam en velik user posted image

sani - 38 dni dopusta?! v kateri panogi pa delaš, če ni skrivnost? sama imam 8 let del. dobe in 25 dni, pa se mi zdi že kar ok. sicer pa super, sem user posted image  zate. pa ful si pridna, da štrikaš.. jaz sploh ne vem, če še znam... mi pa babica plete rumen kombinezonček s kapuco... je izbrala nevtralno barvo, ker je prepričana, da bomo dobili fantka, ker imam "bolj špičast trebušček in ker tako brca"... da punčka pa že ne more bit tako živahnauser posted image  

danes sem bila pri G, vse je ok user posted image , le z ritko se je obrnila navdzol user posted image , ampak kot vem, ima še kar nekaj časa, da se obrne. držite pesti!! user posted image  dobila sem paprije za CSD, tako da bo poočaaasi treba urediti tudi to.




(odgovor članu gitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 20:38:22   
limma
katee - sunny morning ti je lepo odgovorila, skoraj nimam kaj dodati... tudi moj user posted image  ogromno dela. zdaj sva vsak na svojem računalniku, jaz for pleasure, on for business... ampak, kaj čmo.. taki časi so. manj se boš obremenjevala, boljše bo zate in seveda za user posted image . jaz mu bom zdaj stisnila limonado, odnesla piškote in ga nahecala, da si pogledava kak film user posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 20:59:33   
nana35
Gitty,saj imamo slike v albumih,pa kolikor vem imava midve s Klepetko kar konkretne trebuhe.Ali misliš,da lahko katera od nas nosi normalne hlače?? No,jaz že dooolgooo ne več.In zredila sem se že več kot 11 kg.
S tem mlekom si ga res posračkala,ja.Sem tudi jaz pozabljiva,pa nerodna predvsem.Npr,včeraj sem si končno kupila eno dolgo žlico za obuvanje,da se ne sklanjam več.In ko sem bila doma vsa srečna,da je konec težavam,sem ugotovila,da sem jo plačala,pa pozabila na blagajni.Glede mer otročkov-gin.ti izmeri pri UZ trebušček,glavico,nogico,potem pa izračuna UZ težo-približno je to.Moj user posted image  kar brca,včasih bolj drugič manj,odvisno od dneva.Včasih je tri dni veselica,potem pa dva dni bolj lenari,kakor kdaj.
Ker odgovarjam sproti ko čitam,ti morda že katera kaj pove,pa zdaj ne bom brisala.

Katee,saj bi tudi meni šlo na živce,če bi moj user posted image hodil pozno domov,zdaj ,ko semuser posted image pa še posebaj.Ampak,hvala bogu,moj ravno ne hodi kaj dosti okrog.Ima službo le dopoldan,pa ob vikendih je prost.Če bi pa bil non stop doma,pa mi tudi ne bi pasalo,kar dobro je tako kot je.Sunny ima prav!

Limma,tudi mene je že ene 3x bolelo grlo,pa ne zjutraj ampak ponoči,ko sem se zbudila,da bi šla na wc.Zjutraj pa ne duha ne sluha.Zgaga me je pustila včeraj pri miru,pijem tudi Donat,moram priznat da mi je ful dober,spila bi ga lahko litre!

Jutri pa urejat na CSD,upam,da ne bo komplicirano.Lahko noč.



_____________________________

:))


(odgovor članu gitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 21:01:02   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: limma
zdaj sva vsak na svojem računalniku, jaz for pleasure, on for business...

Pri naju je ta trenutek tudi enako tako.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: limma
jaz mu bom zdaj stisnila limonado, odnesla piškote in ga nahecala, da si pogledava kak film user posted image

Jaz se dam pa full čohat.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Januarčice 08
13.11.2007 21:42:29   
mala pikica
Dober večer še od mene, me cel dan ni bilo na RR-u, ste imele vsaj mir pred mano user posted image

Najprej moram povedat, da sem zelo vesela, ker sem spet videla luso, koalo in muziko, še posebej pa vesela, ker sem spoznala tinčo in nano. Hvala vsem za prijeten klepet user posted image

Sicer pa sem danes nekam zelo utrujena user posted image Mislim, da se me loteva prehlad, upam samo, da ne kakšna gripa. Po kosilu sem komaj čakala, da pomijem posodo in da si vležem. Po pol ure pa sem že spala, pa še zeblo me je ves čas, čeprav sem bila pokrita. Zdaj pa tudi mislim, da bova šla z dragim kar lepo pankat. No, kakorkoli, upam, da ne bo kaj prehudega glede na to, da ne smemo nobenih 'pametnih' zdravil.

Drugače pa je naš user posted image v redu. Zdaj zvečer je prava vrtalka, kar naprej mi trebuh pod prsmi valovi user posted image

Kaj druga pa nimam povedati. Tistim, ki ste kaj spraševale, pa so tako že druge odgovorile user posted image

Lepo bodite in božajte svoje malčke user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?