|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 20:41:42   
mala pikica
Zasanjana user posted image user posted image user posted image Ko sem prebrala tvoje prve vrstice, sem že imela solzne oči. Vsak dan smo se punce spraševale, ali si že rodila ali še ne. In zmeraj, ko sem prišla na RR, sem najprej pogledala pod forum Rodili smo! No, potem pa le preberem tukaj takoooo veselo novico user posted image Potem pa so mi solze še kar naprej tekle, ko sem gledala vaše slike. Marc Julien je res pravi lepotec in kot je ena od punc rekla, pravi januarček user posted image Res mu ni videt, da se je rodil toliko prej. Bodite čim bolj zdravi, čim več lepih trenutkov vsem in seveda - ne nas sedaj pozabit user posted image Pridno nas naprej obveščaj, kako in kaj user posted image Sem pa zelo vesela, da lahko na našem seznamu že napišemo našega prvega junaka user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   [Brisano sporočilo]
19.11.2007 20:50:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klepetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 21:01:30   
mala pikica
user posted image
 
PDP; nick (starost); kraj bivanja; število tistih, ki vas že razveseljujejo; naše trenutno stanje; porodnišnica, kjer bomo verjetno rodile; spol; ime

1.1. 
user posted image  klepetka (33), Ribnica, user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana    
user posted image  sonček balonček (31), Velenje, user posted image  + user posted image , Celje, user posted image   
user posted image  ljubljana (28), user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image Jakob  
user posted image  natasa49 (21), Litija, user posted image , Trbovlje, user posted image   

2.1.
user posted image  tinci babinci user posted image
user posted image benika, Kranj, user posted image  + user posted image Kranj, user posted image Jakob
 
3.1.
user posted image  suzanaKK, Velenje, user posted image  SG, user posted image Aljaž
 
4.1.
user posted image  mala pikica (27), okolica Ptuja, user posted image , Ptuj, user posted image
user posted image  minka28 (28), user posted image  + user posted image , user posted image
 
5.1.
user posted image  maksito (34), user posted image  + user posted image   
user posted image  aurora6(30), user posted image , Ljubljana 

6.1.
user posted image  katee (28), Ljubljana, user posted image , Ljubljana, user posted image  Žan Luka 
user posted image  martinka (28), user posted image
user posted image  karatina (29), user posted image , Maribor , user posted image

7.1.
user posted image  kikina user posted image       
user posted image  lunca1 (33), Kranj, user posted image  + user posted image , Jesenice/Kranj, user posted image
user posted image  sunny morning (32), Novo mesto, user posted image , Novo mesto, user posted image  
user posted image  binči user posted image  user posted image  + user posted image
user posted image  ninykitty (25), user posted image , Ljubljana 
user posted image  ursalara (21), user posted image , Ljubljana, user posted image  Lara

8.1.
user posted image  domen03 user posted image  + user posted image
user posted image  gagy85 (22), Ljubljana, user posted image , Ljubljana, user posted image  
user posted image  malamedika, Zasavje, user posted image  user posted image  user posted image  + user posted image , Trbovlje, user posted image Jure

9.1.
user posted image  lejla14 (35), user posted image     
user posted image  nana35, Maribor, user posted image , Maribor, user posted image  Klemen
user posted image  mateja80 (26), user posted imageuser posted image Val
user posted image  septemberka (29), Koper, user posted image , Postojna 
user posted image  jana26, user posted image  user posted image  + user posted image , Novo mesto
user posted image  ursulina (27), user posted image , Ljubljana, user posted image

10.1.
user posted image  bekica1 (29), user posted image  + user posted image       
user posted image  pikicaa (27), user posted image  + user posted image , Trbovlje
user posted image  martinca (23), user posted image , Maribor, user posted image
user posted image  levinja 27 (27), user posted image , Jesenice/Kranj  

11.1.
user posted image  nussy (26), user posted image , Ljubljana, user posted image  
 user posted image  žogicanogica, user posted image  + user posted image  
user posted image  malamanja (27), user posted image , Celje 
 
12.1.
user posted image  unika (28), user posted image + user posted image , Celje, user posted image
user posted image  zofija nr.2 (32), Ljubljana, user posted image , Postojna, user posted image
anchikaa, Maribor, user posted imageuser posted image

13.1.
user posted image  dašabina (34), user posted image  user posted image  + user posted image , Novo mesto, user posted image  
user posted image  lenči (32), user posted image  user posted image  + user posted image
user posted image lutiropan, user posted image user posted image user posted image + user posted image , user posted image

14.1.
user posted image  raja (31), Radovljica, user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image   
user posted image  sani1, Ljubljana, user posted image , user posted image
 
15.1.
user posted image  klaja (27), Pesnica, user posted image  + user posted image , Maribor, user posted image Hana   
user posted image  meli23 (28), user posted image , Ljubljana 
user posted image  katrin (31), user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image  tinča1 (28), Maribor, user posted image , Maribor, user posted image  Daniel
user posted image lusa (28), Gor.Rad., user posted imageuser posted imageuser posted image MS, user posted image  Daša

16.1.
  user posted image  piškamiška(29) user posted image user posted image (dvojna user posted image ), Ljubljana, user posted image user posted image
user posted image  tinkibinki (29), user posted image , Ljubljana, user posted image

17.1.
user posted image  muzika (37), Maribor, user posted image  + user posted image , Ptuj/Feldbach, user posted image

18.1.
user posted image  golobček, okolica Celja, user posted image user posted image  + user posted image , Celje, user posted image
user posted image  urssyy (31), okolica Celja, user posted image , Ptuj/Celje, user posted image
user posted image vaney user posted image  

19.1.
user posted image  lejla (35), user posted image

20.1.
user posted image  nalinRR (26), user posted image  + user posted image , user posted image  Jonas       
user posted image  amna user posted image

21.1.
user posted image   lillygmail user posted image
user posted image   nincha, user posted image , user posted image Lejla
user posted image limma (32), user posted image , user posted image
user posted image gitty (41), Ljubljana, user posted image , user posted image

22.1.
user posted image  karmyka (20), user posted image  user posted image (dvojna user posted image ), Celje, user posted image  user posted image
 
23.1.
user posted image  ulla78 (29), user posted image + user posted image , Domžale
user posted image sovica3 (28), okolica LJ, user posted imageuser posted imageuser posted image Trbovlje, user posted image  Tej
user posted image alfabeta (29), user posted image + user posted image , Novo mesto

24.1.
user posted image  tonči, user posted image + user posted image , Ljubljana
user posted image  ketrin24 (24), user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image   maja&m (27), Prebold,  user posted image + user posted image + user posted image , Celje,  user posted image
 
25.1.
user posted image  barbas (23), user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image triš, okolica NM, user posted image  user posted image + user posted image , Ljubljana/NM, Žan ali Žana

26.1.
user posted image  gajči (23), user posted image
user posted image  damo (29), user posted image , Ptuj 

27.1.
user posted image  mml, Ljubljana, user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image  neja.bor2007, okolica Lj, user posted image  user posted image  + user posted image , user posted image
 
28.1.
user posted image  butara (35), user posted image + user posted image , Maribor, user posted image Olivia
user posted image  koala (27), Maribor,  user posted image , Maribor, user posted image Alex 
 
29.1.
user posted image  sarina, user posted image  + user posted image
 
30.1.
user posted image  piba, user posted image  + user posted image
user posted image  puri (27), user posted image  user posted image  user posted image  + user posted image , Ljubljana, user posted image  Tia


? user posted image nopy user posted image
    
? user posted image  nastygirl user posted image     
? user posted image  deja01 user posted image   
? user posted image  blacky* (35), user posted image  



-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------

V TOPLEM OBJEMU SVOJIH MAMIC

user posted image

15.11. Zasanjana (PDP 1.1.)
MARC JULIEN
2320g, 45 cm

----------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------

 
Januarčic nas je zdaj že 84 user posted image user posted image user posted image Pa to je neverjetno!!! Imamo pa tudi že prvo mamico user posted image user posted image user posted image
 
Najbolj "naporen" dan še vedno ostaja 7.januar. Takrat naj bi dobili kar 6 user posted image To bo veliko joka user posted image  

Zaenkrat je napovedanih 25 user posted image  in 22 user posted image   Spet so v prednosti user posted image Pri 2 user posted image   je zaenkrat spol user posted image
 
Pa še to; doma pridno čaka 53 majhnih navihank in navihancev na bratce ali sestrice user posted image


Punce, če sem pri kateri pozabila dopisati kakšne podatke (imena, spol...), mi prosim sporočite. Zdaj ne popravljamo vsak dan seznama, pa včasih kaj pozabim user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 21:10:11   
mala pikica
Mi je le uspelo porihtat seznam, to je bil zdaj pravi užitek vpisat prvega januarčka user posted image

Klepetka zate smo zelo veseli, da je vse v redu, smo tudi vsak dan mislile nate user posted image

Drugače pa me je danes kar malo zaneslo naprej, sploh ko sem prebrala za Zasanjano user posted image Vidim, da se res počasi začenja vse skupaj. Me kar nekakšna pozitivna nervoza daje. Pa še v eni knjigi sem prebrala, da bi si naj mamica torbo pripravila po 30.tednu user posted image Kaj jo že ima katera pripravljeno???

Glede tretjega odvzema krvi za toksoplazmozo... Meni je sestra rekla, da mi jo bo vzela na naslednjem pregledu, takrat bom noseča polnih 35 tednov.

Dovolj bo za danes, sem že prav utrujena. Lepo pankajte in pridno čuvajte svoje malčke user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 21:31:20   
nana35
Zasanjana,sem že prej prebrala pa ni bilo časa odpisati,ker sem šla v MŠ. Iskrene čestitke tebi in vsem tvojim za user posted image ,tudi meni je kar na jok šlo,ko sem čitala.Tako sem si že zaželela,da bi bil tudi moj otročiček že pri meni.In slikice!! Ne vem,meni se tvoj otroček zdi prelep,zelo lepo kožo ima in izgleda kot da je že večji.
Klepetka,tudi zate me veseli,da si doma in da je vse vredu.Ti boš pa še malce počakala ne?!
Mala pikica,moja torba še v sanjah ni pripravljena,malo me je stisnilo,ker je Zasanjana že rodila in vidim,da se zna zgoditi...tako,da bom pridno spravila skupaj torbo in naj čaka...upam,da še nekaj časa,čeprav bi kakor Zasanjana tudi jaz zelo rada stisnila mojega pikeca k sebi.

Lep večer in lepo noč vsem!!

_____________________________

:))


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 21:38:46   
limma
Zasanjana - čestitke user posted image  user posted image  user posted image  za prelepega fantička!! se ga kar ne morem nagledat user posted image  pravi lepotec user posted image

Klepetka - zate pa držim pesti še naprej user posted image user posted image user posted image  vse bo v redu!

SuzanaKK - nasledneje predavanje v okviru MŠ bo šele jaunarja, tako da ti je verjetno že malo pozno. Kar pokliči, pa ti bodo razložili, kako in kaj. Jaz bom skoraj zagotovo rodila brez EA, še sama ne vem, zakaj.. tako se mi zdi, tako čutim. sem pa (bolj) navdušena nad ulitvo, ki je v SGju ne prakticirajo.

Lahko (in prespano) noč vsem, sem bila na telovadbi, pa še prejšnja noč je bila bolj "budna", tako da grem počasi v posteljo... mislim, da bo ta ura moj "rekord" zadnjih 5 let user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 21:50:36   
martinca
zasanjana, čestitke za zdravega fantka user posted image user posted image user posted image . zdaj pa vam želim čim več cartanja in lepih skupnih trenutkov. pa kak je lepi ta tvoj user posted image , se ga človek kar ne more nagledat. saj me bomo tudi počasi šle za tabo user posted image

lahko noč



(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 21:51:06   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: piškamiška

Pa še nekaj smešnega, vsaj meni. Zadnje čase se kolca tudi mojemu Ajčku, ki je postavljen glavično. Kolcanje čutim pa tam nekje v tazadnji. user posted image user posted image user posted image Prav zanimiv občutek. Ali je katera od vas tako čutila (brce, kolcanje) bejbico, predvsem tiste, ki so glavično?


Piškamiška, jaz tudi že nekaj časa čutim kolcanje v tazadnji user posted image Ko se mi je prvič to zgodilo, sem prav čudno gledala user posted image No, tudi zdaj imam občutek, da mi bo pri tazadnji kaj ven padlo, pa verjetno ne bo user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 22:19:50   
koala
Zasanjana čestitke ob čudovitem dogodku pa atiju in veilki sestrici tudi. Marc Julenu pa otroštvo polno zdarvja in razigranosti.

Punce, mene je kar zvilo, ko sem videla da imamo že prvega januarčka, ojoj zdaj pa se bo počasi začelo.

Torba še ni pripravljena, je še časuser posted image (se tolažim).

Aja aurora probaj spati z vzdignjenim vzglavjem, pa na naslednjem pregledu pri g povprašaj kako in kaj.

Na tretjem testiranju za tokso pa še nisem bila.

Nočko!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 22:24:40   
aurora6
Punce hvala za odgovore. Zdej sem gledala seznam naj popravim oz. naj povem da so mi popravili datum in sicer 8.1.2008 in pravijo da bo punčka. Men se pa zdi, da bom rodila kar jutri hehe glede gibčnosti in velikosti trebuha mislim......Torbo???? A že??? Hm jst še nisem oprala vsega pa zlikala, kaj šele torbo pripravila. Joj joj če pomislim je res že kr blizu vse skupaj.....

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 22:28:46   
aurora6
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

IZVIRNO SPOROČILO: piškamiška

Pa še nekaj smešnega, vsaj meni. Zadnje čase se kolca tudi mojemu Ajčku, ki je postavljen glavično. Kolcanje čutim pa tam nekje v tazadnji. user posted image user posted image user posted image Prav zanimiv občutek. Ali je katera od vas tako čutila (brce, kolcanje) bejbico, predvsem tiste, ki so glavično?


Piškamiška, jaz tudi že nekaj časa čutim kolcanje v tazadnji user posted image Ko se mi je prvič to zgodilo, sem prav čudno gledala user posted image No, tudi zdaj imam občutek, da mi bo pri tazadnji kaj ven padlo, pa verjetno ne bo user posted image


A ta občutek spodaj je kolcanje? Tudi meni se to dogaja ja......

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Januarčice 08
19.11.2007 22:57:33   
benika
Zasanjana, iskrene čestitke ob rojstvu sinka tebi in vsej družinici. Mali je pa.........iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak cukerčekuser posted image user posted image user posted image

piškamiška, test za tokso so meni delali prejšnji teden v petek.

Jaz sem pa danes čisto povožena. Že celo popoldne bruham, kar teče od mene in iz mene, tako da komaj funkcioniram. Tudi moj ta velik čmru ve, da z mamico nekaj ni ok, saj sploh ni hotel zvečer zaspat in je skoz vstajal in me lupčkaluser posted image . Mi je bilo ful hudo, ker ga nisem mogla k sebi stisnit in pocrkljat, tako kot običajnouser posted image . Upam, da bo jutri vsaj malo bolje.

Uživajte drage moje. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 0:02:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4688
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 0:03:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 7:13:39   
sani1
Dobro jutro!!!

Zasanjana-
čestitke in še enkrat čestitke za tvojega čudovitega fantička... Samo, da je vse dobro in je svet kar lepši a ne?  Sem jokala in še kar jočem....

Včeraj sem bila pri ginekologinji in nič kaj dobre novice nisem zvedele... Moja pupa je zelo majhna, pod spodnjo mejo  in če so se mi zmotili za dva tedna je ravno na spodnji meji. Pa skoz so me strašili kako velik otrok bo. Ima tudi malo manj plodovnice( Ima katera kakšne informacije glede plodovnice iz kakšne izkušnje) in še obrnjena z ritko navzdol.(medenična vstava)  Tako, da imava čez 14 dni zopet kontrolo  in bomo videli kako in kaj... Me pa skrbi pa še kako. Kar ne morem nehat mislit nanjo in  kar naprej jočem in jočem... Brca pa kot nora! Vsaj to me tolaži...

Danes pa še diabetologinja in samo še ona da svojo piko na i pa bo...
Noro...

Imam pa tudi jaz počivanje sedaj na sporedu in nobene user posted image ne tekšne ne drugačne...
Pa sej bo, a ne da?   Grem zdej pod tuš da se malo k sebi spravim in potem k zdravnici... Se potem kaj več beremo...  
Lepo jutro in še lepši dan...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 8:29:06   
ursulina
zasanjana, čestitke!!! kako lep fantek! user posted image  lepo se cartajte, izredno lepo ste otvorili sezono januarčic... nas je vse stisnilo, zdaj bodo naši malčki tudi počasi pričeli prihajati na plano...

aurora, poskusi dvignit vzglavje, poznam prijateljico, ki je na koncu spala skoraj sede, ker drugače tudi ni mogla dobro dihat...

sani, upam, da spila svojo dozo kavice in se pomirila. bebica bo tudi izven trebuha tako živahna kot mami, ne skrbi!!! saj veš koliko napačnih ali pač pretiranih diagnoz so zdravniki sposobni postavit.
smo vse prepričane, da bosta s tvojo malčico obe maksimalno v redu! user posted image

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 8:49:32   
koala
sani stiskam pestke, da so se samo zmotili. Naj pa te pomirim, da so mojo sestrično čisto zmešali z temi uz-ji, senkrat je bil mali premajhen, na naslednjem so rekli da je velik, pa pol je bil spet premajhen, tako da reva sploh ni vedela pri čem je. No na koncu se je rodil zdrav fantiček, sicer nekoliko lažji od povprečja, zdaj pa je že vse nadoknadil in je prav razigran iz zdrav gospodič. Ti se samo pomiri in pobožaj bušija, itak bo ves kot mora biti. Me pa bomo mislile na vaju, a prav?
Pa dobro pri diabetologinji.

benika ti se pa pozdravi. Zgleda da je nekaj v zraku, meni je danes tudi slabo, bruhala še sicer nisem, samo me pa želodec boli 100 na uro. Eh, bo že.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:00:17   
katee
Dobro jutro!!

Danes sem ful dobro spala, se vidi, da sem bila včeraj cel dan na nogah in sem bila ful utrujena. Ponoči, ko sem se prebudila, sem pa vsakič na Zasanjano pomislila, pa na njenega zdravega Marca.

Sani: ne skrbipreveč, ker bo vse še dobro. To, da se sekiraš samo sebi škoduješ in mali pikici. Boš videla, da bo zdrava. Glavno je, da se premika, da jo čutiš.  En velik user posted image  zate!!! Pa čimprej sporoč, kako je bilo pri diabetologu.

Benika: tebi želim čimprejšnje okrevanje!!!

Ostalim želim pa lep dan in uživajte!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:21:00   
ljubljana
Evo pa se spet oglašam.

Najprej Zasanjana: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Če bi mela čas bi cel dan tole klikala. Tako lep otroček ne morem verjet. Pa sem mislila, da bova tam nekje skupaj po datumu poroda.

Nato pa sani1: DRži se in misli pozitivno. Tudi jaz velikokrat pomislim le na en stavek: Da bi bilo le z bebiko vse v redu. Zdravnica mi sicer nikoli ni nič namignila, da bi bilo lahko kaj narobe, je vse po standardih.user posted image  Potem pa mali začne brcat in razgrajat, se nasmehnem in ga pobožam ter pomirjeno rečem "Pa jasno da bo!" Sem se tako odločila.user posted image
No tisti črviček v glavi še vedno včasih kej zateži:A pa si sigurna?user posted image

No ampak pol spet brca....

Jaz pa samo še 3x v službo, komaj čakam.user posted image

Okrog trebuha me je tam nekje 100 cm, kile pa tam nekje 10+ bom videla kako bo 30. 11.,  ko imam pregled.

Po eni strani sploh nebi šla rodit, se vedno bolje počutim. Dokler je noter je vse OK pol se pa začne. MA ne vem, verjetno sem malo čudna, pa grem že tretjič rodit in si prav nič ne želim, da bi bilo kaj kmalu. Se mi 5 tednov tako malo sliši, da sploh ne morem verjet, da smo že "pred vrati".
Niham med tem, da bi držala v naročju svojega melega zdravega otročička in med tem, da sploh nebi še šla rodit. Verjetno je to zaradi tega ker mi tisti črv v glavi skoz nekaj nagaja.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želimo in upamo na najboljše za vse januarčice, februarčice...

Dršte se punce, pa se še kaj beremo. Od petka sem namreč nepreklicno brez neta, in upam da nam ga bodo doma kaj kmalu uštimali.




(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:23:53   
nana35
Sani,držim pesti za vaju zuser posted image ,da bo vse ok!!Pa saj veliko punce pišejo,kako so jim gin.rekli eno ali drugo,pa ni vedno držalo.Glede plodovnice pa ne bi vedela,kako je.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Benika upam,da se tvoje stanje kmalu popravi.user posted image user posted image

Tudi jaz se večkrat spomnim na Zasanjano,kako je srečna!!Ne morem verjeti,da je šlo tako hitro in seveda si želim,da moj mali user posted image pri meni stanuje še kar nekaj tednov (vsaj 5-o,to pa ni tako veliko??)potem pa ga tudi želim stisniti (pa ne premočno)k sebi.user posted image

Koala,daj zdaj povej kaj ti je včeraj povedala zdravnica v MŠ glede prehrane,ko rodiš!!Sem slišala,da si vprašala.Verjetno marsikatero zanima. Ker moja prijateljica mi vedno polni glavo,kaj bom lahko jedla in kaj ne...tako da res včasih misliš,da res več nič ne smeš jest.user posted image
Nalin,ti pa boš zdaj v polnem zagonu,da pripraviš vse potrebno,kajne?Mene je tudi malo vrglo,ko sem videla da se je tudi pri nas začelo dobivanje user posted image !!

Jaz moram kupiti še nekaj malega kozmetike,kremico za ritko pa bom tisto vzela,ki Lusa pravi,se mi zdi da jo lahko kar dobim zastonj,tako da upam,da je dobra.Oprala pa sem vse kar imam in zlikala tudi.Ne vem,kako bi kasneje likala,ker me hitro začne boleti križ in hrbtenica,tako da mi je to opravilo res odveč!Zdaj samo čakam,da premestim stvari v sobico (ko bo),pa kinderpet sestavim-moj user posted image ga bo,pa košarico mu bom pripravila,to pa še res nimam narejeno!

Zdaj pa grem nekaj pojest,da mojuser posted image ne bo prikrajšan za pozni zajtrk!

_____________________________

:))


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:26:20   
nussy
Čestitke Zasanjana! Mi je šlo kar na jok, ko sem prebrala, da si že rodila zdravo štručko, ki pridno je in ste že doma. Mali je pa pravi srček.user posted image

Punce, počasi bo treba kej naštimat doma. Sej verjetno bomo tam okrog roka rodile, ampak očitno je od zdej naprej vse možno. Jst nimam še niti vseh cunjic za tamalo, nobene kozmetike, kje je šele pakiranje torbe za v porodnišnico.user posted image

Se pa dons tolk čudno počutim. Zaspana sem kot user posted image , user posted image  ful brca, kr neki me trebuh boli in čist sem utrujena. Mal študiram, če bi šla kar domov. Pa ne vem, kako naj to izvedem. A naj bolniško za en dan zrihtam al kaj.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:31:01   
puri
Klepetka, lepo, da si spet nazajuser posted image

sani,.....ti se kar pomiri in razmišljaj pozitivno, ker ti ultrazvoki se velikokrat zmotijo. Glede velikosti pa sploh.

Benika,...upam, da boš kmalu bolje!

Meni je tudi skos slabo, pa vidim, da nisem edina. Pa danes sem zelo slabo spala,...non-stop sem se zbujala in vse me je bolelo.

Jaz bom dala pa kri za tokso čez 14 dni, ko imam naslednji pregled.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:40:46   
muzika
Zasanjana,  ČESTITAM, prekrasnega fantka si dobila. Kar ne morem verjet, da skoraj mesec in pol prehitro pa je vse v najlepšem redu. Super user posted image user posted image user posted image .

mml, hvala za fotke, sedaj si šele znam to prav predstavljat. Tiste s čipko so čudovite.

Za toksoplazmozo pa sem jaz tretjič dala kri prejšnji teden (31. teden)

Glede kremice za ritko pa res svetujejo mariborske lekarne. Ampak meni je že marsikatera rekla, da moraš rečt v lekarni, da tisto po stari recepturi, ker je baje boljša kot po novi.  

Ko vas berem, da bi že bilo dobro imet pripravljeno torbo, me kar stisne. Jaz pa še ničesar!!! Naslednji teden začnem!

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:41:24   
mala pikica
Dobro jutro punce!

Jaz sem še vedno malo tako, vzhičena, ar ne morem verjeti, da že imamo prvega januarčka. Upam, da se lepo počuti v mamičinem objemu user posted image

Punce, torbo bom pa jaz verjetno kar pripravila, vidim, da ni več heca user posted image

Sani upam, da bo pikica začela pridobivati na teži in verjamem, da bo vse v redu. Čim manj poskušaj negativno razmišljati, tudi otrok čuti zaskrbljenost. Važno je, da pikica brca, potem se sigurno dobro počuti. Čuvaj vaju user posted image

Benika upam, da je že v redu zdravje. Ko se jaz spomnim na moje bruhanje v četrtem mesecu, me kar panika zagrabi. Ne bi še enkrat...

Aja, včeraj smo imeli predavanje o Ulitvi in lajšanju bolečin, ki ga uporabljajo babice, potem pa še ogled porodnišnice. Se mi zdi, da je bil moj dragi zelo vesel, da smo šli pogledat v porodnišnico. Pa še babice so nas zelo nasmejale in kar precej pomirile user posted image Res so zelo prijazne na Ptuju.

Zdaj grem h ginekologu zaradi zatekanja, potem pa imam še MŠ. Pa se popoldan oglasim.




_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Januarčice 08
20.11.2007 9:41:39   
katee
Nussy: jaz ti svetujem, da greš do šefa oz. do odgovornega, mu poveš, da se fuuuullll slabo počutiš in če bi šla lahko domov. Če so razumni, te bodo spustili tudi brez bolniške. Mogoče imaš pa kaj plus ur, pa jih koristi. Če pa nič od tega ne moreš, si pa zrihtaj bolniško za danes. Je brez veze, da si v službi in se matraš. user posted image user posted image

Ljubljana: tudi sama včasih pomislim, da kar ne bi šla rodit, da bi štručko kar skoz nosila v trebuhu. No, pol me pa vse začne pritiskat in bolet, se pa kmalu premislim in komaj čakam, da rodim.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?