|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 9:59:41   
Anonimen
user posted image user posted image  Bodita močna in stojta si ob strani.Ob takšnih zgodbah onemim in se v sebi sprašujem,zakaj je včasih življenje tako kruto.user posted image

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 10:48:14   
Anonimen
Žal mi je za vaju,da morate skozi to bolečino.In za še nerojenega otroka,da ne bo mogle ugledati lučke tega sveta.Tako,kot moja Anne Marie(čeprav sem imela zgodnji SS,pa vseeno).Težki časi so pred vama.Držita skupaj,veliko se pogovarjajta.Nama z mojim se po splavu ni izšlo.Vrjetno zaradi bolečine,ki sma jo nosila v sebi,vsak po svoje.Delita jo vidva.Res mi je hudo,da more še nekdo čez takšne bolečine...


(odgovor članu mmiro)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 11:17:01   
anajmad
Žal mi je za vas. Zdaj v teh dnevih bodita močna. Drugače,kaj naj rečem,ta prokleta usoda,ki se tako grdo poigra s človeškimi življenji. Ne vem,res ne vem. Včasih mislim,da smo se komu od tam zgoraj zamerili....
Re,bodita močna.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 11:17:38   
Anonimen
Tudi jaz sem zdajle prvič zasledila vajino zgodbico. Sploh ne dojemam, da se to nekaterim izmed vas res dogaja user posted image . Sama nisem oz. nimam nobenih težav v user posted image , si pa ne znam predstavljati, da bi sama doživela to.
Želim vam, da držita skupaj in mislita le na to, da bo tudi za vaju enkrat posijalo sonce. Držim pesti za vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image       user posted image   user posted image   user posted image     user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 13:16:38   
Anonimen
user posted image user posted image
DRŽITA SE!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 13:36:43   
srki
Joj, kako mi je hudo za vasuser posted image .

Srčeno upam in vama želim, da bosta tudi vidva enkrat začutila to srečo-otroka.

Vse dobro, pa veliko poguma za naprej

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 13:42:47   
nejcko
Držita se in vse dobro vama želimuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 13:59:14   
Jelenche
Bodita močna in pogumna!

Prav zajokala sem ko sem prebrala da se je vseeno izkazalo da je imel G prav.

Želim vama trdno voljo in kanček sreče na poti do cilja!

user posted image user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 14:07:09   
emaa
Bodita močna, pa poglejta svojega otročka in ga popestavjta, ko se bo rodil. Serm v porodnišnici ležala s puncami, ki so morale ravno tako na UPN in so rekle, da poslovit se pa je potrebno od svojega angelčka. Pa veliko se pogovarjajta, če ne med seboj, pa s kom drugim.

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 14:59:48   
bambi
O bog, ko sem prebrala te besede me je zopet močno stisnilo pri srcu.... zopet ena majhna zvezdica, ki se bo pridružila vsem našim prezgodaj poslanim v nebo.....

Želim vama veliko moči in optimizma, čeprav bo zelo težko. Stoj ženi ob strani in ji ponujaj ogromno objemov in izjočita svojo žalost, pustita si čas.....

Sama sem podobno preizkušnjo preživela pred 3 leti, ko sem se morala v 26. tednu posloviti od svoje punčke. Jaz je nisem pogledala, nisem želela, ker me je tako bolelo..... Sedaj mi je žal, a v mojem srcu bo živela večno.

Jaz sem po tej izkušnji našla veliko tolažbe na forumu Ko starši žalujejo na med.over.net, res pa je da je potrebno veliko časa, da se lahko postaviš zopet na noge.... Vzamita si ga in se naslonita en na drugega user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 15:11:24   
Anonimen
Biljana in Miro!
Verjetno ni besed, s katerimi bi vama bilo lahko kaj lažje, pošiljam vama pa pozitivno energijo in res iskren topel objem!

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 15:30:42   
sanci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
      
Dosti sreče in naj vaju user posted image user posted image user posted image  čuvajo.

Sanci

(odgovor članu mmiro)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 15:32:41   
baja*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zelo mi je hudo, da morata skozi tako kruto izkušnjo. Vajinega otročka pa naj čuva tale user posted image .
Bodita močna, rada se imejta, pogovarjajta se, pustita vsem čustvom na plan in vedita, da nas je veliko, ki smo v mislih z vama...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 17:29:14   
dulcinea
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 17:30:01   
mateja80
user posted image user posted image   Joj, žalostno, res hudo. Sočustvujem z vama. Držita skupaj in se pogovarjajta. Ne morem si predstavljati bolečine ob taki izgubi. Vama pa želim moč za naprej in upam, da se prihodnjič oglasita z lepimi novicami. Objemam oba user posted image .

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 18:41:38   
sonchek
mmiro...tako zelo mi je hudo za vaju...tako zelo, da si sploh mislit ne moreš...user posted image user posted image user posted image
žal mi je, resnično mi je žal da se to vama dogaja in žal mi je da bosta mogla it skozi to, kar sva šla midva...še dandanes me oblije taka mrzla polt ko se spomnim....
...lahko ti povem le to, kar je meni pomagalo...moj lubi je bil ves čas ob meni...beri na glas ves čas...pa čeprav sva rojevala 12ur...je bil z mano...ne pusti se odriniti tistim sestram ki pravijo, da pojdi domov in da zdaj ni čas da si zraven...jaz ti ne znam opisati občutka, kako lažje je ko je bil zraven...brez njega ne bi zmogla....verjemi da ne....tudi jaz sem ga prosila naj gre...ker je bilo za njega še toliko huje, ker je videl mene trpeti...ampak on je ustrajal in cel življenje mu bom hvaležna za to...
...hudo bo, zelo hudo...še huje bo, ko bosta prišla domov...ampak pačasi se bolečina zmanjšuje, počasi se posušije solze na obrazu, ali pa jih nimaš več, ker si vse zjokal...joj ne morem več govorit  tem...user posted image user posted image user posted image
želim vama, da čim prej mine tooooo, da ne bo preveč trpela in naj vaju druži in naj vama da moči vajina ljubezen, pa čeprav tvoja ljubljena še nekaj časa ne bo našla sebe...iskala se bo...ti pa ji boš moral pomagati...
želim vama da ta bolečina čim prej popusti, vzamita si čas eden za drugega in ljubita se..
pa SREČNO


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mateja80)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 19:25:38   
bačko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držim pesti za vaju in bom mislila na vaju.Ko se nekomu zgodi taka stvar sploh ne veš kaj bi mu dejal da ne bi kaj napačnega rekel.
Stoj ženi ob strani in ji pomagaj.Verjamem da je tudi tebi hudo in verjamem da bo tudi tebi kdo od bližnjih stal ob strani.
Bodita močna in vedita da mi je zelo hudo za vaju.

(odgovor članu mmiro)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 19:34:07   
guppy
Bodita močna, stojta si ob strani in imejta se rada.
Prejmita iskreno sožalje user posted image user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 22:09:43   
natasarobi
Ful mi je hudo, upala sem da so se zmotili, solze mi lijejo, ..... sama sem isto prestajala dobre 3 tedne nazaj (v 18t), pa slabih 9 mesecev prej enako(v 21t).
Bodita močna, predvsem bodi z ženo, kot je napisala ena izmed mojih predhodnic, ne daj se odgnati sestram, čeprav moram rečt, da so ene tam čudovite, obrneta se lahko tudi na psihologinjo (jaz jo bom jutri obiskala prvič), na sestro Danico/Natašo, ....

user posted image user posted image user posted image user posted image  .......


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 22:19:01   
GoYa
hudo mi je za vaju in vajinega angelčka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 22:58:41   
Anonimen
Kar solze so mi stopile v oči, ko sem prebrala tole. Žal mi je, da se je tako izteklo, da bosta morala skozi to moro.user posted image Veliko moči in poguma vama želim in vso srečo za naprej!

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ZAHVALA VSEM ZA LEPE BESEDE :(((
8.5.2007 23:05:30   
Maxica
Ubožeci...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zahvala vsem za lepe besede:(
9.5.2007 6:47:25   
sayuri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mmiro)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zahvala vsem za lepe besede:(
9.5.2007 11:21:53   
sonchek
mmiro...sedaj verjetno že trpita najhujše bolečine...ampak jaz sem z vama in mislim na vaju...čeprav vaju ne poznam, mi je tako zelo hudoooo....


Mmiro...vem da je zdej hudo o tem razmišljat, vendar vedi, da tvoji ženi pripada porodniški dopust (če sta že dopolnila 22.teden), to ti povem pa zato, ker marsikateri tega ne povejo in Verjemi ga bo user posted image  rabila...


Pa srečno, če pa karkoli rabita, pa samo povej....
Držita se!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mmiro)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zahvala vsem za lepe besede:(
9.5.2007 11:34:22   
andreja2000
mmiro user posted image user posted image user posted image   jočem z vama,hudo mi je,saj sem tudi sama šla skozi tako bolečino.S tem partnerjem sva izgubila najino pikico v 13 t  in nato UPN v 21 t.Sedaj, maja bo ravno 2 leti od tega žalostnega dogodka.user posted image
Vem kako se počutita,saj sem tudi sama to doživljala in zdelo se mi je,da se je vse ustavilo,da je celo sonce nehalo sijati,da potoček ni več žuborel,da je bila le ena sama tema.Sprašuješ se zakaj,zakaj,vendar odgovora ni,tebe pa vse v notranjosti boli in razjeda od neznosne bolečine,ki se je naselila vate in ti ne pusti dihati.Težko bo,zelo težko,a s časoma ,čisto počasi,bo sonce posušilo solze v vajinih srcih,a brazgotina bo za vselej ostala.Sčasoma se navadiš s tem živeti,pozabiš-nikoli.
Potem sva se trudila skoraj dve leti za user posted image  in sedaj sem v 10 tednu.Seveda,prisoten je strah,vendar če hočeva user posted image  se morava spopadit tudi z strahom.Upam,da bo nam tokrat uspelo.Vama pa želim veliko,veliko moči za naprej,bodita močna,in želim vama,da bosta nekega dne ponosna starša svojemu zdravemu user posted image .
Za vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?