|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 14:48:56   
Anonimen
Jao, sedaj pa samo še tebe rabimo na Obali.....

Morje ima malo manj kot 20 stopinj, zunaj pa je vroče kot sam user posted image .

Žena pa ne bo frčala skozi okno, ampak skozi vratauser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:07:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Jao, sedaj pa samo še tebe rabimo na Obali.....
Morje ima malo manj kot 20 stopinj, zunaj pa je vroče kot sam user posted image .
Žena pa ne bo frčala skozi okno, ampak skozi vratauser posted image .


Vrata so prevec udobna za taka dejanja.. user posted image user posted image

20 kul.. mogoc bo dovolj..

Bos vidla v ponedeljek.. k bo cela Primorska polimana s plakati o varnanju.. :)) Bom par dobrih postov dal povecat in polimal povsod..
Sej lahko mi pomagas.. k bom mel kr velik tega.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:16:50   
Anonimen
Pa glej da ne bos spet samo svojih postov limal po Obali, glej da prilimaš tudi kakšnega mojega, od Zahija, Taule in Maruške. Samo tako bi bilo to fair.

Zakaj vsi "celinci" silite vsak vikend da Obalouser posted image  A ne veste kako nam gre to na jetrauser posted image . Vse zablokirate, moramo se po stranskih cestah prebijat da sploh kam pridemo, gužva, gužva, gužva......Meni na kraj pameti ne pride da bi se zanimala za to kako vreme je npr. v Lj, da bi tja šla za vikenduser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:21:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Pa glej da ne bos spet samo svojih postov limal po Obali, glej da prilimaš tudi kakšnega mojega, od Zahija, Taule in Maruške. Samo tako bi bilo to fair.

Zakaj vsi "celinci" silite vsak vikend da Obalouser posted image  A ne veste kako nam gre to na jetrauser posted image . Vse zablokirate, moramo se po stranskih cestah prebijat da sploh kam pridemo, gužva, gužva, gužva......Meni na kraj pameti ne pride da bi se zanimala za to kako vreme je npr. v Lj, da bi tja šla za vikenduser posted image .




Tvojga bom kr tega t'zadnjega izbral.. OK? Bo mogoce vsaj kaksna korist. in bo potem mogoce  manj celincev.. user posted image user posted image

Sej mi gremo v Crikvenico... nam je blizje.. tko da ne se name jezit.. da zabasem ceste.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:22:28   
ronja
sita, veš, kako si me razveselila s svojim postom, ko bi sebe brala! Se mi je tudi to zgodilo in to ne enkrat! Groza od groze! Veliko bolj fajn je bit z enim in met rad enega, žal pa se zato ne moreš zavestno odločit, kot si napisala... in včasih moramo naredit kako napako, da se kaj naučimo iz nje. Probamo pa jo seveda zminimalizirat (recimo na poljubček namesto na seks, hehe:)

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:29:37   
mama54
točno tako.. praznenje je doma.. ljubljena oseba je doma.. vse je doma.. edini razlog varanja je potem ta, da osebe doma ne ljubiš več.

Torej.. zakaj vztrajat v tej zvezi.. ni logike.. ljubezni žal ni več.. ker če bi bla.. nebi blo varanja.. samo.. zakaj bit z osebo ki je ne ljubiš.. pač greš predenj varaš... varanje je čista strahopetnost pred samoto.. imaš nekoga doma ampak vseeno probavaš drugje in iščeš boljšo varianto. Strah te pa je, da bi bil sam za tisto vmesno obdobje..


xxxxxxxxxxxxxxx

Se popolnoma strinjam z Zahijem.


Tjazy

Zato.. ker TI.. ljubis njega?! In v tvojih oceh je naredil napako.. kot jih je naredil ze veliko.. pa nisi pakiral kufre.. al pa ga poslal, da si sam pakira kufre..

Zakaj pa ravno zaradi tega.. bi pa bli kufri?

xxxxxxxx

Zato,ker kdor enkrat vara,vara ponovno.In tukaj ne moremo več govoriti o ljubezni in spoštovanju do  partnerja,kar pa je temelj neke veze.




_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:35:22   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

sita, veš, kako si me razveselila s svojim postom, ko bi sebe brala! Se mi je tudi to zgodilo in to ne enkrat! Groza od groze! Veliko bolj fajn je bit z enim in met rad enega, žal pa se zato ne moreš zavestno odločit, kot si napisala... in včasih moramo naredit kako napako, da se kaj naučimo iz nje. Probamo pa jo seveda zminimalizirat (recimo na poljubček namesto na seks, hehe:)


Kaj imava podobne izkušnje?

Življenje ti čuda prinese, pa ne moreš nič. In to JE povezano z ljubeznijo ... do soljudi in žal ali k sreči smo sposobni ljubiti več ljudi hkrati. Srce, srce .... tika taka, nič ne vpraša, ampak samo od sebe včasih hitreje bije, ko zagleda koga in čaka .... pamet pa nekaj filozofira in pametuje po svoje. In kako se odločiti? Vse prinese čas in priložnosti .....ma, življenje je igra, za jezit se pa ni!

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:43:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

Zato,ker kdor enkrat vara,vara ponovno.


Misku je bilo slabo zaradi taksne izjave... ne vem sicer, ce je tud bruhala.. ampak.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:50:40   
mama54
ne vem sicer, ce je tud bruhala.. ampak..


Joj,verjetno je kaj pokvarjenega pojedla,revicauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 15:56:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Tvojga bom kr tega t'zadnjega izbral.. OK? Bo mogoce vsaj kaksna korist. in bo potem mogoce  manj celincev.. user posted image user posted image  

Ti kar limaj kaj češ, samo da boš imel zaposlitev in boš vsaj 5 minut tihouser posted image . Čeprav boš v tem času najbrž pogruntal naslednjo uganko, ki nam jo boš zastavil v ponedeljek zjutraj in se bomo spet na 20 straneh kregali s tabo, ker nas boš spet poskušal v nekaj prepričat.....user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 17:52:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Tvojga bom kr tega t'zadnjega izbral.. OK? Bo mogoce vsaj kaksna korist. in bo potem mogoce  manj celincev.. user posted image user posted image   

Ti kar limaj kaj češ, samo da boš imel zaposlitev in boš vsaj 5 minut tihouser posted image . Čeprav boš v tem času najbrž pogruntal naslednjo uganko, ki nam jo boš zastavil v ponedeljek zjutraj in se bomo spet na 20 straneh kregali s tabo, ker nas boš spet poskušal v nekaj prepričat.....user posted image   


Sej z usti sem kr pridno tiho.. men prsti bolj nagajajo.. user posted image  

Ne ne.. v ponedeljek.. pa bo treba mel delat.. Sem kr pridno napolnil mizo ta teden.. Nc drugac ne bi bilo.. ce bi mel dopust.. ta teden.. user posted image user posted image   Sej ves tisto.. Ne prenasaj na jutri.. kar lahko na pojutrisnjem..

Torej mogoc zvecer v ponedeljek.. pride nova uganka.. :))

Pa nisem vas jst hotu nc prepricat.. Zahi vas je hotu.. user posted image user posted image   Jst sem samo neki malga vprasal.. pol pa ste cist posizili.. nekaj casa sem krotil..user posted image user posted image sam ne morm vsacga posebi za rokco drzat.. user posted image  Ti si bla se posebej napadalna..

Najbolj ironicno pa je to.. da se zdaj ne vem odgovora.. ZAKAJ? bi partnerja skenslali? No zakaj? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 14:46:19   
Anonimen
Ker me ni vreden, če išče zadovoljitev drugje. Si sedaj koliko toliko zadovoljenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 17:22:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Ker me ni vreden, če išče zadovoljitev drugje. Si sedaj koliko toliko zadovoljenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne govorim o tem.. ko isce! Ce isce.. pol bi bil zadovoljen.. z odgovorom.. delno.. ker to, da mislis, da te ni vreden.. ce on misli, da je vreden se katere druge.. je egoisticno.. user posted image user posted image  Pa ostani mirna.. ce zmoresh hehe user posted image

Govorim o tem.. da se ZGODI.. ko ne nacrtujes.. da bi najdu eno.. s katero bi.. ko ti iz neba pade direkt v narocje.. lepa kot angelcek.. in ljubka kot medvedek.. user posted image user posted image  in ne mors je kr odlozit na tla in mirno it dalje.. user posted image

Strela iz jasnega skratka.. :)) user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 18:15:39   
Anonimen
user posted image Jaz sem strela iz jasnega, samo moj aviat pogledajuser posted image . Pa lepa sem kot angelček in ljubka kot medvedekuser posted image .

Se bo pač moral zadržat če sreča kakšno, ki je še boljša od mene, čeprav je to bolj malo verjetnouser posted image . To enostavno pričakujem od njega, ker sem tudi jaz še srečala kakšnega angelčka in medvedka, pa sem se zadržala....kam pa pridemo če bi šla z vsakim dedcem ko ornk zgledauser posted image  al pa on z vsako babnco ki bi ga hotla....

Pa nisi to obljubil da te ne bo tukaj, ker greš na morjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 18:17:18   
Anonimen
No genijalac, kaj bi pa TI naredil če bi ti ena padla v naročje, lepa kot angelček in sladka kot medvedek?????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 18:47:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

lepa kot angelcek.. in ljubka kot medvedek.. user posted image user posted image   


iiiiiiiiiiiiiiiiiiii, how sweet...

evo to bi pa jst, ce bi bla tip, svoji rekla hehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 18:48:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

No genijalac, kaj bi pa TI naredil če bi ti ena padla v naročje, lepa kot angelček in sladka kot medvedek?????


ja kaj, nabrisu bi jo, neuser posted image


joke... ne me zdele kilat, tjazi hehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 19:04:57   
Anonimen
Itak, nabrisal bi jo da bi se kar kresalo, pa nas babe sprašuje če bi bile pripravljene to oprostitiuser posted image .

Če bi bila njegova žena bi me bilo pošteno strahuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 19:29:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: srček

No genijalac, kaj bi pa TI naredil če bi ti ena padla v naročje, lepa kot angelček in sladka kot medvedek?????


ja kaj, nabrisu bi jo, neuser posted image


joke... ne me zdele kilat, tjazi hehe


Jah... kaj pa druzga?? user posted image user posted image user posted image  Sej ni druge moznosti.. strela iz jasnega.. nc ne vprasa.. al naj udari al ne.. kr tresci user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 21:11:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

No genijalac, kaj bi pa TI naredil če bi ti ena padla v naročje, lepa kot angelček in sladka kot medvedek?????


Evo trenutek mojega priznanja pred celo SLO je napočil.. ne zdrzim vec tiho... prehudo je...user posted image user posted image   torej..

Ce bi mi en angelcek padu iz neba v naročje?

Sej mi je.. pa sem jo res nabrisu.. enkrat....user posted image pa se enkrat....user posted image in se enkrat...user posted image  in se... kr nekajkrat.. user posted image user posted image user posted image  fuul je bilo fajn.. ocitno tudi njej.. ker je potem po ne prevec tehtnem premisleku... user posted image user posted image  postala moja zena.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
12.5.2007 21:30:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Če bi bila njegova žena bi me bilo pošteno strahuser posted image user posted image


Ja.... pol pa boljs, da si moja lubica.. user posted image user posted image   Itak pravs.. da si lepa kot angelcek.. in sladka kotmedvedek.. pa se srcek ti je ime.. user posted image

Sej ce se ne motim..si ti user posted image zdele a ne?

Aja.. nismo sli na morje.. kako naj gremo.. ce si tezila..da ceste zabijemo.. user posted image  user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 12.5.2007 21:34:45 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
13.5.2007 17:25:41   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Na kuncu lahko reces tudi.. Ce enkrat prdnes.. Kufri!


Pretepanje je tut sprejemljivo? In če rečeš partnerju, če me boš udaril kufri. Je to pogojevanje?


Seveda je pogojevanje. Sama sem ze udarila (ne sedanjega), ko se ga je lotila histerija/panika. Pa se je pomiril. Udarila sem tudi zensko, ko sem jo vlekla ven iz morja, da ne bi se mene utopila. In ce te tvoj dragi resi iz morja, tako kot sem sama tisto zensko, mu bos spakirala kufre ker te je udaril? Tezko verjamem, vendar udaril te pa je.....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
13.5.2007 18:02:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ
Niti ne, ker je poznal moj odnos so tega že od začetka in ga tudi sprejel. Z njegove strani pa je čisto popolnoma enako in tudi to vem že od samega začetka.


Vsi vemo kaj je dovoljeno in kaj ni dovoljeno. Vendar kljub temu, vsak od nas v zivljenju prej ali pozneje naredi nekaj kar ne bi smel in zaradi cesar mu je zal. Zabetonirano stalisce : kugri in ven, ne dovoljuje priznanja, pogovora, kesanja, rasciscevanja. In oseba, ko se najde v taksni situaciji, namesto da ima moznost partnerju povedati, se pogovoriti, resiti zadevo je prisiljena skrivati dejanje, skrivati slabo vest itn. To v vsakem primeru ne deluje pozitivno na zvezo, saj se spremembe pri partnerju obcutijo. IMO je dalec pametnejse vzeti si cas, pogovoriti se, premisliti in sele potem ukrepati. Ce je situacija taksna, da lahko gresta naprej, super, ce ni, se pakirajo kufri in zopet super.
Ce nekdo rece, da bi svojemu partnerju spregledal prevaro, v svoji glavi ima scenarij, ki je za njega "sprejemljiv" oz. "opravicljiv". Meni je sprejemljiv scenarij, da to je prevara, ne varanje, da mi sam pove, pojasni in razlozi, da mu je jasno, da je naredil napako in zagotovo ve, da si zeli ostati z mano v monogamni zvezi.  In vse to se ne pomeni, da podpiram varanje, ali, da mi je varanje nekaj normalnega in sprejemljivega. Pomeni mogoce, da nevem koliko let mojega zivljenja s tem partnerjem ni mogoce pokopati z enim seksom ali zaradi enega seksa. Pomeni mogoce, da tisto kar sva z leti stkala prenese napako, tudi veliko, ne da bi se zdrobilo na koscke. Pomeni mogoce, da je napaka mojega moza lazja, kot trauma najinega mojega otroka pri "kufrih". Pomeni mogoce, da zaradi tega in onega moj ego ni prvi in edini, ki ga upostevam.  In pri vsem tem je popolnoma mogoce vzeti v obzir mejo do patoloskega. Spodrsljaj, napaka je eno, patolosko obnasanje, ne glede na to ali govorimo o alkoholu, prevarah, udarcih je nekaj povsem drugega. Metanje vsega v isti kos govori samo o nesposobnosti razmejevanja le teh. Ali o nezaupanju do nas samih, da bomo stopnjevanje necesa preko meje ko nastopi patolosko, prepoznali.
Nekdo je napisal, da je dopuscanje moznosti, da bi partnerju spregledali prevaro samo strah, da ne bi ostali sami. Mogoce v nekaterih primerih, ne pa v vseh. Bivsega moza sem bila povsem sposobna "prositi", da naj se spakira, pa me ni niti prevaral, niti nic podobnega. Enostavno ta zakon ni bil tisto kar sem si jaz zelela od zakona. In sedaj, ko imam leta in leta tocno tisto kar sem si od zakona zelela, me prepricujete, da je pametno brez pogovora, brez premisleka zavrci vse, samo zato ker ga je drugam namocil? In potem prebolevati ga? Ma ce ze moram nekaj prebolevati, raje in lazje prebolim, da ga je nekje namocil, ker ce gremo sedaj secirati po logiki nekaterih piscev ( doma se lahko sprazni) lahko se ugotovimo, da nas moz vara, ko drka gledajoc nage zenske v eroticnem casopisu - lahko smo si na jasnem, da nimajo samo nas, njihove partnerke v mislih ali fantazijah pri tem pocetju. Z druge strani, bi "zagovorniki kufrov" bili povsem zadovoljni in neprizadeti, ce bi partner nekaj mesecev intenzivno mislil in sanjal o drugi osebi, vendar z njo ne bi seksal? Je varanje res samo dejanje?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
13.5.2007 18:09:31   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: srček
Če je začutil potrebo po temu da me prevara, potem nama definitivno NI LEPO.
Spodrsljaji se ne zgodijo! Ali si sposoben varat ali pa nisi, to imaš v sebi.


Jezus....!!!  Tebi je analni seks nekaj ogabnega, njega pa mika, da bi probal in leta in leta on spostuje tvojo zeljo, pa te v tovrstno eksperimentiranje ne sili, vendar pa ti potemtakem ne spostujes njega in njegove zelje in potrebo, da bi probal. Nekega dne na nekem pikniku, ko je sam se mu ponudi priloznost , da le to proba z zensko, ki v tem uziva. In proba. In ti mu spakiras kufre, ker je probal in ugotovil mogoce celo, da mu to ni to in da je v bistvu vse skupaj en velik bljak.
In tako, on spostuje tvopjo zeljo, ti spostujes svoja nacela in vsi spostujejo samo to kar ti spostujes. A kje je tvoj partner in kdo spostuje njega in njegove zelje? Ali so njegove zelje po tvoji oceni in spostovanju nekaj kar ni potrebno spostovati? /Vse skupaj je samo primer/.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
13.5.2007 18:14:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: srček
Zakaj vsi "celinci" silite vsak vikend da Obalouser posted image  A ne veste kako nam gre to na jetrauser posted image .


Prav zato in zaradi nicesar drugega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?