|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:23:57   
baguSka
Torej poskusi delati še s seboj.


Ja. Sej skoz ze delam na tem. Ker ce nebi bla zmozna tega, potem pac nebi mogla bit vec z njim. Ne? Take trenutke se pac mau bojujem sama s sabo... in je. Ker vem, da bo naslednje jutro ze spet vse ok. In to je to. Sej mogoce si vi vsi zdej predstavljate nek baw baw, ker tkole pisem... Sej ni tok hudo. Sploh ne. Samo opisala sem moje obcutke, takrat ko pac pride domov tak. Jaz sem se u bistvu ze nekak sprijaznila s tem, da bo pac takole... Ceprav bi mogoce res poskusila se tako, da grem jaz za tisto noc spat drugam...user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:28:35   
baguSka
pa mogoce me mau z rezervo vzamte dons... ker mam tak dan, se sama seb smilm...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:28:50   
maruškaŠ
Sej to vedno vsi trdijo, no moj ima pamet pri tem (ga morm pohvalt)!.

Drugače pa mu razloži, da verjameš da ni pijan, da je še vedno 100% sposoben peljat, ampak ko ga bodo ustavili policaji in bo napihal, ga nihče ne bo vprašal ali se čuti sposobnega. Ker napihaš lahko veliko hitreje kot pa si v resnici pijan.

In navsezadnje je recimo strošek taksija veliko manjši kot kakšna policijska kazen.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:29:10   
Taula

Ja sej imas prav. U bistvu bom jaz tista, ki bom od zdej naprej raje hodila spat drugam... In se bom vrnila sele naslednji dan ko bo trezen!!


Kaj pa ko bosta imela otroke?user posted image  Jih bosta selila?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:29:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja. Sej skoz ze delam na tem. Ker ce nebi bla zmozna tega, potem pac nebi mogla bit vec z njim. Ne? Take trenutke se pac mau bojujem sama s sabo... in je. Ker vem, da bo naslednje jutro ze spet vse ok. In to je to. Sej mogoce si vi vsi zdej predstavljate nek baw baw, ker tkole pisem... Sej ni tok hudo. Sploh ne. Samo opisala sem moje obcutke, takrat ko pac pride domov tak. Jaz sem se u bistvu ze nekak sprijaznila s tem, da bo pac takole... Ceprav bi mogoce res poskusila se tako, da grem jaz za tisto noc spat drugam...user posted image


najprej moraš ugotovit da je to popolnoma normalno, če gre na nekaj pirov s kolegi.. pol ti bo vse drugače zgledalo..
če ni nasilen.. ali tak kot je bil tvoj oče.. potem ni tukaj prav nobene panike tiste 2x mesečno.. ne?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:30:12   
baguSka
ampak ko ga bodo ustavili policaji


ja ja... njega nikol ne ustavijo policaji user posted image user posted image

samo s ceste leti in se v ograje zabija...user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:31:17   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Ja sej imas prav. U bistvu bom jaz tista, ki bom od zdej naprej raje hodila spat drugam... In se bom vrnila sele naslednji dan ko bo trezen!!


Kaj pa ko bosta imela otroke?user posted image  Jih bosta selila?user posted image


Tiste 2x na mesec, bomo sli spat k babici.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:32:37   
baguSka
potem ni tukaj prav nobene panike tiste 2x mesečno.. ne?


ja... mogoce bi pa se slo, ce bi vedla, da se tak ne usede za volan!!!!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:33:46   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

potem ni tukaj prav nobene panike tiste 2x mesečno.. ne?


ja... mogoce bi pa se slo, ce bi vedla, da se tak ne usede za volan!!!!!!


Mogoce se on niti ne zaveda kako je to, ce si ze dve dragi osebi izgubil na cesti!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:34:07   
Taula
Tiste 2x na mesec, bomo sli spat k babici.


Meni je to neodgovoren in nezrel odnos žal.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:34:46   
Anonimen
No, tako podobno kot pravi baguska je bilo pri nas doma. Moja mama je nehala pred nevem, morda šestimi leti, ker je koraj umrla od alkohola in potem je čez dnoč nehala piti in kaditi, njen partner pa je itak da normalno kadil naprej in pil, pa ni bil zdaj nalit vsak dan, niti ni bil nikoli nasilen, skratka še vedno "normalen" ampak moji mami je šel tako na živce, da se je ona vpisala med AA (zdaj, po toliko letih nepitja) in potem še njega zvlekla tja, še prej mu je dala omejitev oz. odtegnila mu je stvar, brez katere ne more, to je avto, ker je vozil tudi, kadar je spil tri, štiri, pet pirov. Nekaj časa se je upiral, potem pa je šel. In zdaj ne pije več, ker se je tako prepričal ali ozdravil ali kaj jaz vem.

Se pa zdaj mati spreobrača v orto zagovornika brezalkoholnih pijač oz. promovira življenje brez alkohola...meni je že težila, pa mojemu tudi, pa sva oba daleč od pijancev. AA pač vidi potencialnega pijanca v vsakemu, ki spije en pir ali pa ga celo samo povoha.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:37:57   
baguSka
AA pač vidi potencialnega pijanca v vsakemu, ki spije en pir ali pa ga celo samo povoha.


Jaz nisem AA, niti ne vidim v vsakem piru potencialnega alkoholika...user posted image user posted image  In res nimam nic proti enemu piru ali dveh... Res ne. Samo ni mi pac vsec, ko pride tak domov, da ze takoj opazim, da ga nosi...user posted image  Pac mi takrat ni vsec. In ga poskusam ignorirat kukr se da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:39:23   
Anonimen
BaguSka, oprosti, ampak težko verjamem, da gre za enkrat na mesec ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:40:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tiste 2x na mesec, bomo sli spat k babici.


Meni je to neodgovoren in nezrel odnos žal.


Zakaj pa?? A babica ne sme vidt svojih vnuckovuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:41:34   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

BaguSka, oprosti, ampak težko verjamem, da gre za enkrat na mesec ...


user posted image user posted image user posted image user posted image  Ne.. dvakrat!!user posted image  Sej sem napisala, da me dons vzamite z rezervo, ker se bolj kot ne, se sama sebi smilim... user posted image  Kr vsaka stvar me spravi v jok.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:43:05   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tiste 2x na mesec, bomo sli spat k babici.

Meni je to neodgovoren in nezrel odnos žal.


Zakaj pa?? A babica ne sme vidt svojih vnuckov


Nezrel ne zato, ker babica ne sme videti svojih otrok, ampak ker bežiš od doma pred problemi. (svojimi

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:43:58   
Anonimen
Jaz nisem AA, niti ne vidim v vsakem piru potencialnega alkoholika... In res nimam nic proti enemu piru ali dveh... Res ne. Samo ni mi pac vsec, ko pride tak domov, da ze takoj opazim, da ga nosi... Pac mi takrat ni vsec. In ga poskusam ignorirat kukr se da...


Tudi moji mami ni bilo všeč, da je prišel domov nabrkljan, zato je tudi ukrepala. Na že omenjen način, ker ji je bilo škoda, da bi se, sicer v redu člvoek, zapil, smrdel, blebetal..skratka vse, kar delaš, ko si nabrkljan. Da pa bi zaradi njega hodila spat drugam, pa še z otroci povrhu...no way, punči, premisli malo.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:49:37   
baguSka
ker bežiš od doma pred problemi. (svojimi


matr... zdej me je pa resno zaskrbel... potem moram kar razmislit, da grem na zdravljenje... in to se predno bodo otroci...

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:51:49   
maruškaŠ
matr... zdej me je pa resno zaskrbel... potem moram kar razmislit, da grem na zdravljenje... in to se predno bodo otroci...


sploh ne, mislim da ni tolk hudo. Sicer pa mi je prej mal prehitro objavilo prispevek - v oklepaju sem mislila napisato (svojimi ali njegovimi). KAr lahko pa si mislim, da ti verjameš, da je problem v njemu, on pa da je v tebi.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 13:57:53   
Taula
Tiste 2x na mesec, bomo sli spat k babici.

Meni je to neodgovoren in nezrel odnos žal.


Zakaj pa?? A babica ne sme vidt svojih vnuckov

Nezrel ne zato, ker babica ne sme videti svojih otrok, ampak ker bežiš od doma pred problemi


Zato ja in še par ostalih zadev je, zakaj tako mislim.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 14:04:24   
baguSka
sploh ne, mislim da ni tolk hudo. Sicer pa mi je prej mal prehitro objavilo prispevek - v oklepaju sem mislila napisato (svojimi ali njegovimi). KAr lahko pa si mislim, da ti verjameš, da je problem v njemu, on pa da je v tebi.


itak da ni tok hudo... ocitno ste ve tuki gor vzele tko, kot da je prevec hudo... mogoce sem res mal pretiravala in je tko izpadlo... ampak ne.. res ni tok hudo...user posted image  in nikakor ne trdim, da je on cesa kriv oz da je problem v njemu... je pa vsak od naju malo delezen k temu, da je tako... on predvsem zato, ker se pijan usede za volan, jaz pa zato, ker prevec kompliciram... user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 14:04:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Je pa cisto nekaj drugega, ce se napijeva skupaj...



Ouuu kaj sem zamudu... user posted image user posted image  

Ja.. cisto nekaj drugega je... ce se skupaj.. napijeta.. 100%

Zahi.. ce bi bla taka situacija.. kot jo Baguska opisuje.. pol so to zihr prej kufri.. kot pa ce enkrat z enim s dol da..

A ne? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 14:07:20   
baguSka
Ja.. cisto nekaj drugega je... ce se skupaj.. napijeta.. 100%


itak da je... user posted image  takrat sva na istem nivoju... in oba sva doma... tko da me nic ne skrbi, pa se oba sva pijana... user posted image  pa splooooh mu nisem fous ko pride domov pijan, ker drugac bi se ga vsakic nabutala tud sama... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 14:08:32   
baguSka
In da sploooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooh ne govorim o drogi!!! Pa naj bo mehka al pa trda!!!! Kaksen djoint!!!??? Fuuuuuuuuujj..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 14:12:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti moraš pa vedeti, da on mogoče ni tvoj oče.. pa sta spet zmagala


jaz se zavedam da on ni moj oce... boli me pa vseeno ko ga vidim, ne user posted image  in ce ga prosim, da domov raje pride trezen (domov!!! ker ce pije tako da ga jaz ne vidim mi je vseeno) in me en uposteva, potem imam obcutek, da me ne spostuje dovolj...



To je res... in **** gleda take frende.. k od tebe zahtevajo, da mors pit.. !

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?