|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
21.6.2007 9:13:04   
tamala_82
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

problem je v meni oz. mojemu možu, ki je "najslabši" možni zet, ki so ga lahko dobili.. mahhh.... vem koliko sva si želela še enega otroka in ne bom dovolila da mi to kvari nosečniških dni, nenazadnje je otrok naš in bo član naše družine.


pina-1 - ne oziraj se na druge!! Važno da je moži zate super!! Sicer pa, saj ti živiš z njim in ne oni - glavno, da je tebi prav in da se mata vi2 super rada in da se vi2 super dobro razumeta!!!  In res - da si nebi slučajno s kakšnimi "grdimi" mislimi po nepotrebnem pokvarila teh 9 mesecev!!! Glavo gor in misli na to, kako boš uživala zdej teh 9 mesecev, kako boš z veseljem spremljala otročkov razvoj, kako ti bo srček zaigral, ko boš začutla prvo brco in kako boš vesela, ko boš prvi hčerkici predstavila vašo "Ano" user posted image

Če bi vse punce izbirale svoje može/fante po nasvetu staršev oz. tako, da bi njim bilo prav - hmm, ja kam bi pa pršle?!    Glavno, da je nam prav!!! In naj razumejo - če smo me srečne, naj bodo tudi oni srečni in veseli za nas!!!

pina-1
upam, da sem te vsaj malo potolažila! Sicer pa tudi sama ne vem, kako bodo najini starši sprejeli novičko o naraščaju (glede na to, da nimava še svojega stanovanja, da delam le honorarno, da mora "moži" še diplomsko sfiniširat (on vsaj dela ... in tudi ne bo mel problemov pri iskanju redne zaposlitve) ... ampak, se je tako zgodilo, da nama je malček neplanirano ratalo že v prvo!! Jaz pravim - nama je že bilo tako namenjeno!!

Lep dan vsem souser posted image !!!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Februarčice
21.6.2007 9:21:13   
tamala_82
mateja81 - mi2 sva bila lani na Djerbi! Sva doživela enkraten in res nepozaben dopust!!! Je pa res, da vode iz pipe NE SMEŠ pit! Jst sm tut za zobike umivat uporabljala ustekleničeno vodo - pač zihr je zihr! Hrana je pa tako tako - dost drugačna od naše (itak) in kljub temu, da sva po vsakem obroku "razkužila" z domačimi borovničkami, me je predzadnji dan zvilo in sem pristala na wc-ju s takim driskačem, da je blo kr joj ... potem sem se pa zafilala z linex-om (kapsule proti prebavnim motnjam) in je bilo malček bolše oz. sem lahko kuk tuk normalno preživela zadnja dva dneva!

Zdej glede na to, da si user posted image in da ne smeš pit ne alkohola ne tablet, če te kaj zvije, hmmm ... ne vem no ... odvisno od tega, kuk maš občutljiv želodec (mene je zvilo, user posted image je bil pa čist ok)! Veliko mojih prjatlov je šlo na Djerbo - eni so fasali prebavne, drugim ni bilo nič ... moje mnenje - user posted image ne bi šla na djerbo ... ampak to je zgolj moje mnenje ... pa brez zamere user posted image

Če te zanima še kaj bolj konkretnega, piši na zs!


(odgovor članu Mateja81)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Februarčice
21.6.2007 9:38:07   
Mbee
jst mam pa eno takšno mal nerodno vprašanje sam morm vedit, da kaj ni narobe....a ima katera od vas bolj zelenkaste barve blato, pa mal močnejši vonj kot pred nosečnostjo....al sm sam jst tak vesoljcuser posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Februarčice
21.6.2007 9:38:12   
pina-1
tamala_82, hvala za te besede. vse kar si povedala je resnično in točno tako. sej se ne bom več obremenjevala z njimi. sem že zdej boljše in vsak dan bo boljše... važno je da sem jaz srečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Februarčice
21.6.2007 9:44:14   
tamala_82
tako pina-1 jaaa, tako se govori user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO!!!

mbee zaenkrat še nisem opazla kakršnih koli sprememb na wc-juuser posted image user posted image
sem pa zasledila, da ene ful jamrajo, da so zaprte, ... pri  meni se stanje (zaenkrat še) ni spremenilo, je pa res, da pojem OGROMNO sadja in zelenjave! Mogoče si pa samo špinačo jedla? user posted image


(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Februarčice
21.6.2007 9:49:59   
pimpa
Sorči, ker vdiram k vam, ampak mi je lepo prebrat, ko so novi sončki na poti. Pina-1 popolnoma te razumem, zaradi mame, ker sem jaz doživela čisto isto obakrat, ko sem bila noseča (in sem potem uradno povedala šele v šestem mesecu) in najbolj hudo mi je ko se spomnem, ko moja mama ni bila vesela zame, čeprav je vedela kako zelo rada imam otroke. Še sedaj mi je neprijetno, ko se spomnem. Najhujše je pa bilo, ker je očeta naredila krivega(češ kaj bo pa on rekel), pa je človek bil tako vesel(je pač tak tip).

Tako da, jaz tvojih razmer ne poznam, vendar pa ne pusti, da te to razžalosti. Dvigni glavo in bodi pogumna.

Vsem drugim tudi želim mirno, lepo in nepozabno nosečnost ter najčudovitejšega ortočička (ali pa dva,..), ki vam bo dal moč, ljubezen in bo samo VAŠ.

LP, Pimpa

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Februarčice
21.6.2007 10:04:51   
polonca78
Mbee, še ena zelenka je javlja! user posted image user posted image user posted image user posted image
Sicer je vse tko kot je blo pred nosečnostjo, samo da zdej mal na zeleno potegne. verjetno se bolj z zelenjavo in raznimi vitamini bašemo, se spreminjamo v rastline in sračkamo klorofil. user posted image

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Februarčice
21.6.2007 10:35:33   
dolenjka
Evo mene bajso user posted image   user posted image  user posted image  user posted image
Jaz samo žrem, kaj šele bo user posted image
Kar se tiče sračkanja pa bi bila mogoče lahko kriva folna user posted image  Pri meni ni zeleno, je pa res, da je bolj svetlo kot prej, mogoče malo pridiha zelene user posted image  user posted image , grem pa redno in brez pripomočkov (kava in cigatera), ki sem jih prej nujno potrebovala če sem hotla kej iz sebe spravit user posted image  user posted image  user posted image  in včasih še celo 2x v roku 10 minut user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Februarčice
21.6.2007 11:01:59   
mary_lou
No jaz pa sem bila vcer na prvem pregledu sm vidla svojga cukercka!  joj kok je bil lep ceprov je sam crna pikica ampak meni je vseeno ful lep!!! je pa se prezgodi da bi se vidu utrip srcka tko da sm narocena se enkrat 28.6.  na moj roj dan user posted image user posted image user posted image upam da dobim lepo darilo da slisim njegovega srcka!

mateja81 midva greva tudi na djerbo 19.7 pa se ti ni treba nic bat pij ustekleniceno vodo, ki jo kupis v hotelu, pa pri hrani bodi malo bolj previdna, jej samo toplotno obdelano hrano pa izogibaj se njihovim sladicam pa bos vidla da bo!!  pa sadje dobro operi s ustekleniceno vodo pa ne bi smelo biti problemov!! drugace sm pa jest ginekologu povedala kam grem in je reku da ce bi dobila kake prebavne motnje aktivno oglje lahko vzames tudi ce si noseca!! tko da uzivajta na otoku tisocih palm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Februarčice
21.6.2007 11:05:11   
polonca78
uf, sem šla mal po drugih mesecih firbcat  - med junijke in julijke in imajo nekatere v avatarju svoje trebuhe. to bo še veselja!!! ej, za nekatere mi sploh ni jasno kako lahko pokonc hodijo, vidijo noge,....user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Februarčice
21.6.2007 12:50:25   
ella79
Jaz tudi zelo slabo spim, najdlje do 6-ih. Mogoče sem bila preveč nestrpna pred prvim pregledom. Evo, danes sem prvič vidla svojo Pikico. Je tam kot mora bit, velika 15 mm, živa. Občutki neizmerni. Sem tok raznežena in v user posted image nebesih. Slikico lahko vidite v mojem albumu.

Novim user posted image čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Februarčice
21.6.2007 13:08:02   
pina-1
polonca, če se jaz spomnem moje prve nosečnosti..uffff je najprej prišu trebuh pol zizike in šele na to sem priromala jaz.... to sem bla kot podmornicauser posted image user posted image user posted image . bomo videli kako bo tokrat.

madona je vroče..... tu pri nas na obali kar peče to sonce, in meni je še slabo po vrhu.... prov nič mi ne paše razne vode...sem že 2l vode spila

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Februarčice
21.6.2007 13:59:21   
dolenjka
IIII Ella79 kako lepo in veliko pikico že imaš! user posted image  user posted image  user posted image
Zdaj pa le brezskrbno uživaj!
Jaz upam, da 29.6. dobiva prvo slikico najinega prvorojenca(ke) user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:01:07   
polonca78
pina-1, podmornica? hahahahha, ta pa je lušna. user posted image user posted image user posted image ja sej, kmalu bom morala kupit večji modrc.

danes mi je pa že cel dan slabo. sicer normalno delam, ampak me pa v trenutku prime taka slabost, da se moram kar ustavit in globoko dihat, da se malo umiri. sem že naznanila dragemu, da danes nisem sposobna kosila skuhat. kot prvo se sploh ne morem odločit kaj mi paše, če sploh kaj in da bom morala potem še to pripravit, ne ne.

ella79, super!!! user posted image user posted image user posted image a si imela dragega sabo?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:03:12   
Anonimen
Živjo punce user posted image   Kako ste kaj? Vidim, da že veselo čvekate in prav je tako.user posted image

Če bom le mogla, se vam bomv čvekanju redno pridružila. Sem bolj leteče sorte in nimam obstanka user posted image user posted image user posted image , tale nosečnost me je totalno naspidirala z energijouser posted image  . Tako je že od začetka maja, ko sem začela s hormoni in injekcijami.... Tko je, če se človek fiksa user posted image user posted image user posted image  

MAlo se še lovim z imeniuser posted image , zato želim nosečki, ki je imela danes operacijo vse naj naj user posted image . Tiste, ki imate težave z user posted image , pojejte kakšen navaden jogurt s kivijem in žlico lanenega semena. Preverjeno - učinkuje. user posted image

Ima katera že kakšne tipične nosečniške znake? Mene prsi bolijo že od transferja naprej in danes se mi zdi, da mi hoče bit malce slabo user posted image . Pojavila se je tudi že popoldanska user posted image .user posted image user posted image   Kaj lahko torej še pričakujem? Aja-kovinski okus v ustih še čakam user posted image user posted image user posted image .

Tista user posted image , ki tko lepo skrbi za seznam, lahko zapiše k mojim letom številko 31user posted image  in pa da imam UZ 28.6., pregled pri svojem ginekologu pa 9.7.user posted image

Evo, tko...zdaj sem pa vse napisala user posted image

Pozdravček

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:04:05   
Anonimen
Dolenjka, ti si tud tukaj????? user posted image user posted image user posted image  Sem te čist zgrešila user posted image user posted image user posted image . Saj mislim ta pravo, a ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:08:27   
pina-1
uff...a imam samo jaz tako pozno pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image  meni se bo zmešalo da takrat.
dejte mi povedat, kdaj naj se naročim na samoplačniški UZ, v kerem tednu?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:10:21   
dolenjka
Ja St. Ina, tu sem, važna ko sam user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
A si moreš mislit? 4.6. sva imela prvi posvet na kliniki za ICSI in že takrat je user posted image  zavzemala svoj prostorček pod mojim srčkom, jaz pa sem se kr nekaj menla? user posted image  user posted image  user posted image
Če bi vedla da bom zanosila ko bom šla na kliniko, bi šla že pred enim letom user posted image  user posted image  user posted image  No kot pravijo: vse ob svojem času in naš čas je nastopil, zdaj bomo lepo uživale naslednjih + - 8 mesecem in se potem predajale vsem radostim materinstva. Nekatere 1. (tudi jaz), nekatere 2. in upam, da katera že tudi 3. user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za vse nas in naše možiclje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:13:38   
Anonimen
dolenjka, user posted image user posted image user posted image  če bi vedele, da  samo vstop na kliniko garantira zanositev, potem bi bil orng naval user posted image user posted image user posted image . Ful sem vesela zate.user posted image  Evo, pa še skup bomo čvekale.user posted image

pina,kolk pa boš noseča konec julija, ko maš pregled? Ful je odvisno od ginekologov, kdaj naročajo. Po moje se na samoplačniški UZ lahko naročiš tam v 7, 8 tednu, ko se zihr že kaj vidi. Saj enim se vidi prej...enim pa kasneje. Mogoče pa kar pokliči in vprašaj sestre, kaj priporočajo.user posted image

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:29:02   
Suzi*
Lep pozdrav v tem pasje vročem prvem poletnem dnevu!!!
 
Mateja 81, midva sva bila v prviuser posted image , ko sem bila 4,5m noseča v Hurgadi v Egiptu na poročnem.....brez problemov.......samo ne pit vode iz pipe, tud za zobke prat uporabčljaj ustekleničeno, pa v restavraciji obvezno poglej, da je pokrovček še zaprt!!!  Drugač pa nič svežega sadja ali zelenjave oz, take, ki je oprana z vodo in je ne moreš olupit. Jaz sem jedla večinoma le kumare od zelenjave, pa kuhano hrano.....obvezno le v hotelu. Drugač pa tudi user posted image  lahko vzamejo aktivno oglje ali pa Linex tablete! Preverjeno!!!!  Ti samo uživaj na dopustu!!! 

Vse, ki ste zaprte......Donat!!!! Donat!!! user posted image user posted image   Pri meni zaenkrat še vedno b.p. kar se tiče kakcanja. user posted image  Sem pa včeraj začela jest folno. Kupila sem si kar Elevit, ki je obogaten še z vitamini in minerali, ker sem se malo slabo pučutila, malo mi je blo slabo, pa vsa sem bla utrujena in več ljudi mi je reklo da sem bleda. Zdaj sem pa že kar bolje, imam pa občutek da ko pojem to tableto, da se kar malo "po trebuhu preganja" user posted image user posted image .... mogoče bo delovalo celo rahlo odvajalno, kar je čist OK.   Katere pa ve jeste?????

V prviuser posted image  se je meni tudi takoj poznal trebuh, sem bla ful napihnjena, pa prve tri mesece sem dobesedno prespala, čist brez energije sem bla. Tokrat se pa (zaenkrat) še ne pozna trebuh! Na srečo!!  Sem bila tudi jaz ena ogromna bunka prvič. Sam trebuh me je bil. Po porodu mi je blo najbolj hecno, da sem spet vidla svoje noge. user posted image user posted image user posted image  Pa tako so mi zgledale suhe. user posted image user posted image  

Pina-1, tudi jaz sem takoooo žejna. Samo vodo še vase nalivam ta teden! Ja, še to....nikar se ne oziraj na druge!!!  Važno je, da ste vi kot družinica srečni in veseli!!!!! 

Jaz sem se včeraj naročila na 1. pregled. Imam ga 20.7., takrat bom 9t noseča in se bo že supersko videlo in srček se bo slišal. Komaj čakam. Glede na to, da sem pa v prvi nosečnosti imela gestacijski diabetes, mi je bilo pa od sestre pri G naročeno, da naj kar malo preventivno pazim s prehrano. Pa ni problema, za naše pikice vse!!!! Čeprav upam, da se mi tokrat ne bo ponovilo. user posted image

Lepo bodte, pobožajte bušije in se beremo!!

lp, Suzi 5t




_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:39:45   
pina-1
St.Ina po izračunu na RR bom takrat noseča 9-10t, mislim pa da sem zanosila vsaj en teden prej tako da bom skoraj 11t noseča.
sestri sem vse to povedala ampak kaj ko so one bolj pametne kot zdravniki. mi je rekla da če bom imela krče ali krvavitve naj takoj pridem v nasprotnem primeru pa da je takrat dovolj zgodaj.



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Februarčice
21.6.2007 14:42:41   
Suzi*
Pina-1, kdaj si imela zadnjo menstruacijo??? Jaz sem tudi naročena v 10 tednu. To je normalno. Ne se sekirat, vse bo ok.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Februarčice
21.6.2007 15:02:31   
polonca78
pina, jst že od nekdaj hodim samoplačniško, pa me je naročila v 11.tednu. standardna praksa je nekje 10.tednov, potem je pa od posameznikov odvisno. rekla je, da če so problemi naj se kaj prej oglasim, če imam kaka vprašanja naj pokličem, naj ne visim na netu, ker se lahko kaj prestrašim (ups, ne okol govort user posted image user posted image user posted image ) in to je to. boš pa vsaj že veeeeeliko štruco videla.user posted image

suzi, jst tud Elevit jem. user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Februarčice
21.6.2007 16:01:34   
torcica
Ojla punce,

Se vam pridružuje še ena srečka user posted image :

29.02.2008, torcica, 30 let, 2.user posted image , A-, pregled:?

Lep pozdrav,
Torčica

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Februarčice
21.6.2007 16:34:50   
Mateja81
Hojla,

najprej hvala za odgovore glede Djerbe in user posted image . Čuj Pina-1 jaz imam tudi komaj 21.07. pregled in se mi zdi do tedaj še cela večnostuser posted image . Zadnjo user posted image  sem pa imela 14.05. se pravi da bom že v začetku 11 tedna ko bom šla na prvi pregled. Bom pa šla na NS kaka dva tedna prej, sestra mi je zadnjč rekla da je najbolj sigurno, da se kaj vidi,nekje v 9 tednu.

Midva sva reka da bova doma povedala ko pridem iz prvega pregleda in bo potrjeno vse OK. Samo to je še tak strašno daleč me že ful razganja da bi kr celem svetu povedala. Pa ko za nalašč me sedaj najbolj kličejo prijateljice da gremo na kako kavo. Jaz pa bi najraje vse zblebetala user posted image . Sicer mi je pa moja teta tudi povedala da že 4 mesece ne je več kontracepcijskih (in da user posted image )jaz pa noseča in ji še ne morem povedat, ker bi itak celi familiji izblebetala ker ne zna bit tiho.

Babuške držite se jaz pa grem na pijačo in upam da bo zadržala jezik za zobmi!!!
Bye, bye

_____________________________

12.02.2008 je prikukal na svet naš sonček Patrik

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?