|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
4.10.2007 21:18:44   
Janey
Kak ste ble danes pridne...prav fina debata je bila o vsem kar potrebujemo in kako poteka prihod pikecov domov in privajanje na njihov način življenja, oz. na naš novi. Ko pride, se ve kdo bo šefuser posted image user posted image

Jaz pa samevamuser posted image ..pogrešam ga...nisem navajena biti brez njega zvečer...user posted image user posted image
tak bi se zdaj stiskala in gledala tv, pol bi pa objeta zaspala. Danes pa lahko objemam samo poušter, al pa taščinega mačka, če si ga prinesem gor. Sicer me ni strah, ker mi družbo dela enih 50 rib, ampak sem pa taka sama. Nisem navajena tegauser posted image .

Malo sem morala pojamrat...tak nobene več ni tuuser posted image

Zjutraj napišem kaj lepšega, zdaj bi lahko samo jokala.PA NEBOM!!

Jutri pa vidim sošolce...po dolgim počitnicah...wiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo ninajte, želim vam mirno noč in pocartajte se še za mene!!

čav bav

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Februarčice
5.10.2007 7:12:51   
Janey
Doobrooo jutrooo user posted image user posted image  sem rekla, da bom bolše zjutrajuser posted image

Res ni bil fini večer, ampak moram se navadit. Sej če bi bil dan, potem bi si vzela čas za sebe, vzečer pa se vse oglaša in tema je in tak sam se počutiš..vsaj jaz neprenehoma bi imela nekoga ob sebi. Zdaj bo problem rešenuser posted image user posted image  Si bom še kdaj želela, da bi ga kdo malo odpeljaluser posted image  hehe...

Danes si si pa prinesla češnjev jogurt in rženi kruher s kiri sirčkom...njami, za zajtrk pa banana in kapučin. Kosilo pa danes odpade...grem na faks in me ni do 9ih. Kaka mandarina bo padlauser posted image

Bom pa zato čez vikend več jedla, ker imam v nedeljo rojstni dan in bomo šli kam papcat, ko ma janey radauser posted image  njamiiii

Želim vam lep dan, upam da nebo preveč dežeka pežeka.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Februarčice
5.10.2007 8:08:40   
Suzi*
Dobro jutro!!

Megleno...bljak. Ampak vsaj mrzlo ni za umret.
Jaz sem si pa včeraj kupila nov modrc....večji....pa je tako fino, mehko in udobno. user posted image  
Zjutraj sem že spila pol magnesola, zdaj meljem banano, potem bo pa še kruhek in zdenček, pa kakšen jogurt inseveda sadje. Punce meni takooo pašejo pomaranče, bi jih lahko ves čas jedla. Včeraj zvečer sem pomlatila dve ogromneee. user posted image  
Za kosilo pa še nič v planu....sem včeraj po obisku vage sklenila, da bom malo na prehrano pazila. tako da bo verjetno kaj zdravega. user posted image  Včeraj sem skuhala testenine in zelje po receptu od Pine in je blo doobro. user posted image

Janey, vem kako je to, če si sam doma. meni je tudi neprijetno, ko sem sama. Ampak se zdrži. user posted image  

hm, punce, sem par dni nazaj že spraševala, pa ni blo odgovora..... a katero špika po rokah, po dlaneh in blazinicah prstov, kot bi s šivankami špikal???? A je to normalno? Sicer bom vprašala v četrtek na pregledu mojo G, ampak vseeno me zanima, če ima še katera take izkušnje med user posted image . user posted image

papa

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Februarčice
5.10.2007 8:14:30   
polonca78
dobro jutro čveke!
uf, je danes spet en temačen dan. vsaj tukaj v ljubljani je megla. že včeraj dopoldne me je dajala tesnoba in očitno ji tudi danes ne uidem. moram se tolažit, da je petek in potem vikend za zabušavanje, samo imam pred tem še nekaj zoprnega dela. user posted image celo noč se mi je sanjalo o dojenčku, morala sem ga oblečt in mi cele sanje to ni uspelo.user posted image user posted image

sem se pa zvečer zabavala, ko sem pregledovala katere oblekice (nekaj sem tudi dobila, tako da ne boste mislile, da sem že čisto ubrisana) in ostale pripomočke s seznama že imava in delala plane kaj bom sigurno še nakupila. pri nas doma bo kriza, glede na to da me dragi sploh ne bremza, obratno skupaj z mano veselo zapravlja. ideja, da bi imela samo komodo je že odpadla. zakaj? ker imava že sedaj tok enih kozlarij user posted image user posted image user posted image user posted image

Suzi, sem videla tvoje vprašanje, pa žal nimam podobnih težav in se mi tudi sanja kaj bi to lahko bilo.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Februarčice
5.10.2007 8:24:46   
ella79
Evo mene po dolgem času. Tok dela v službi, da sploh ni časa pogledat in kaj napisat na forum. user posted image Ko ravno debaterate o stvareh, ki jih potrebujemo za bebice, vam prilagam en link za domače branje. Upam, da najdete kaj koristnega:
http://www.my4m.com/_ostalo/szs/sola_za_starse.htm
Pa še za evidenco: naslednji pregled 18.10.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Februarčice
5.10.2007 8:33:29   
polonca78
ooo hvala ella, zgleda zelo koristen!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Februarčice
5.10.2007 8:36:40   
pina-1
dobro jutro...

čeprav je petek, danes ni moj dan. Sta dva člana moje famiglije poskrbela da sem piskala že na vsezgodaj zjutraj...ampak ne bomo si pokvarili dneva. Je petek in jutri grem v shopping- nič boljšega za moje živčke....

Vidim, da ste pridno nadaljevale s čvekom včeraj popoldne...le kdo nas bo ustavil, ko bomo na dopustih in porodniškihuser posted image user posted image user posted image user posted image

suzika mi je všeč da je bil recept dobro sprejet... Res pa je da je to malo bolj pusta hrana in da je treba kaj zraven dodat..Meni je dobro, moj mož pa tega itak ne je....

glede tvojega vprašanja pa nima pojma...mene nič ne boli in špika razen križa in trebuha... Trebuh me danes kar precej mantra pa ne vem zakaj..verjetno je sprememba vremena kriva..

Janey ni prijetno biti sam doma, tudi jaz sem bila vsa na trnih ko je moj ponoči igral, pa ko sem šla prvič na op. in sem spala sama mi je blo grozno... Pa moj lubi je tudi tak, da če mene ni sploh ne gre v posteljospat. Ko sem rodila mio je celih 5 dni spal na kavčuuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Februarčice
5.10.2007 8:51:13   
Janey
Suzi mene tudi nič ne špika po rokah. Raje vprašaj G, v vsakem primeru ti bo ona lahko malo bolj povedala kaj je kot me.
Pina jaz bi tut na kavču spala, če nebi bil neudobenuser posted image , tak pa sem se raje odločila za posteljo, kot da bi bla zjutraj cela zlamana.

Ella te čisto razumem, meni se je zdaj komaj malo sprostilo v službi. So počasi dojeli, da ne zmorem več toliko in me ne nalagajo več s takšim obsegom, ki ga ne zmorem. No zdaj pa kdaj pa kdaj tudi pogrešam malogužve, ampak bolše tak kot pa da sem vsa nervozna.

kak se mi spi...grdo vreme..fuj ti

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Februarčice
5.10.2007 9:26:15   
pina-1
kje ste punce...danes nič aktivnega čveka... pa ste rekle da je pri vas grdo vreme?? pri nas se nekaj kaže sonček..ne sicer prov tisti ta pravi ampak tak čez oblake....

suzi jaz sem pa že napadla mandarine... pa so komaj začele kaj šele bouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Februarčice
5.10.2007 9:29:38   
Suzi*
pina, mislim, da bomo letos vse zaloge mandarin in pomaranč pojedle. user posted image user posted image

pri nas še kar oblačno, o sončku ni ne duha ne sluha.

hm, me skrbi da ni kaj druzga tole z mojimi rokami... user posted image  čudno.

joooj, kako jaz zeham, ...da vas ne pojem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Februarčice
5.10.2007 9:35:51   
vrtnica76
Pozdravljene čvekice!
Tukaj pri nas (v Kamniku)pa že mal sonček kuka izza oblakov.Sam ne vem za kolk časa bo tko.Z našo user posted image sva se ravnokar  vrnili iz počasnega sprehoda.Uboga kužika, se mi kr smili, ker jo skos tolk bremzam.Žal hitra hoja odpade!
Za zajtr sem si privoščila kruh z maslom in marmelado ter čajček.Danes bo naše kosilce bolj vegetarijanske narave( kar mojemu dragemu ni preveč všečuser posted image , ampak se je men ful zaluštal)špinača s pire krompirjem in ocvrto jajce.
Uf tut meni se luštajo pomaranče,mnjami.Si bom takoj eno privoščilauser posted image .

Suzi, tole s špikanjem tut jaz nimam težav. Več problemov mi povzroča bolečina v hrbtenici in križu.Vaje mi pomagajo vse skupaj omiliti.

Ja tole s kavčem mi je precej znano.Pomoje si bo moj tut kavč rezerviral.Kaj je boljšga zaspat ob TV.Problem je pa zjutraj vstat.Naša princeska me že zdej sprašuje, če bo lahko spala pri babiki, ko bova z dojenčkom v porodnišniciuser posted image user posted image .Je bil ati kr mal užaljenuser posted image . No ja se bodo že pošlihtal tko, da bo prou.

Polonca, tut meni se je včeraj sanjalo o dojenčku.Ampak naš fantiček je zgledal že nekaj mesecev star.Pri meni je bil pa problem pri dojenju.Skrbel me je, če bo sploh znal zagrabituser posted image user posted image user posted image .K, da bejbiji tega ne znajouser posted image .Kere hude sanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Februarčice
5.10.2007 9:42:35   
vrtnica76
Ej punce, eno vprašanje.A ima katera težave s krvnim tlakomuser posted image ? Kadar si merim doma je OK, pri zdravnici mi ga pa vedno full nameri(145/83).Pravi sicer, da je še v meji normale,ampak je kr visok in naj si ga kontroliram.Jes se počutim vredu.

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Februarčice
5.10.2007 9:48:53   
pina-1
suzi po moje da se ni preveč za sekirat... V nosešnosti smo malo bolj dovzetne za vse sorte alergij in podobnega. Mogoče je pa samo na temu kaj... je pa sigurno boljše da vprašaš kako in kaj G ali pa splošnega zdravnika pokliči. Mogoče ti zna on kaj pamentega svetovat.

Pri nas bojo pa danes fižoleti za kosilo...No pa da vidimo če uganete kaj je to?user posted image user posted image user posted image user posted image  ( suzi naloga zateuser posted image user posted image user posted image )

Mene pa zanima kakšni vreme bo jutri? moj se zmrduje da je napoved grda samo da mu nebi bilo treba it v Ikeo. Ampak jaz se ne dam

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Februarčice
5.10.2007 9:49:19   
Janey
user posted image mandaaarineeeee...jaz sem že včeraj pol košare v šparu nakupla user posted image  majo akcijouser posted image user posted image user posted image

Mam malico...sem bla že lačna ko pesuser posted image  potem preden grem v šolo si pa še privoščim en quick soup (kremno gobovo) upam da bo okusna.

Vrtnica jaz mam doma tut nižji pritisk kot pri G. Mogoče zato ker si nervozna al pa kaj pred pregledom? ALi pa si nervozna, ker je strah da bo spet visok.

Pri nas pa nič sončece ne kuka...ampak dežek padauser posted image

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Februarčice
5.10.2007 9:51:00   
Janey
Fižoleti...spet nova beseda za moj kulinarični slovaruser posted image user posted image user posted image

Pina NE DAJ SE!! Ikea je zakonuser posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:01:07   
katka37
Suzi, gre za sindrom karpalnega kanala, ki je običajen v nosečnosti. Če v nosečnosti roke in prsti otečejo, oteče tudi karpalni kanal v zapestju in pritisne na živec, pritisk se čuti kot zbadanje v prstih (razen v mezincu), bolečine v zapestju in otrdelost zapestja in prstov. Poboljša se, če spiš z rokami, dvignjenimi na blazini, ko se zbudiš, jih močno stresi, pomaga pa tudi nošenje zapestnic- steznikov. Sem našla v knjigi Vse o nosečnosti in porodu, drugače pa imam jaz to diagnozo že nasploh, ne samo v nosečnosti in moram pošteno paziti, je pri meni kronično, tebi bo po nosečnosti izginilo. Tudi moja svakinja je to imela v nosečnosti in je potem izginilo.

Jedla pa jaz nisem še nič sem se danes zbudila šele ob 9., me je prehlad res pošteno zdelal. Zdaj sem komaj popila čaj in čakam, da me prime lakota.

Bamby, ne verjamem, da bi pomagalo, da mi napišeš na zs, sem postala požeruh in konec. No ja, danes bo mogoče izjema pri hrani, ker imam tako zamašen nos, da mi nič ne paše.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:10:02   
Janey
Katka jaz sem včeraj v v eni reviji prebrala...tak lepo piše:

Tabele telesne teže vam lahko podajo samo orientacijske vrednosti. Vsekakor se s tem ne obremenjujte. Nosečnost mora biti čas, v katerem uživate in ga čim lepše preživite, zato si nikar ne delajte nepotrebnih skrbi zaradi pridobivanja teže. Omejitev 12-15 je že zdavno presežena. Tudi z 20 ni nič narobe.

Malo sem priredila in skrajšala. Vendar piše o tem, da moramo jest kar nam paše in kar se nam zalušta, vendar pač če se ti lušta samo čokodala in pica potem se držiš nazaj, drugače, pa je prav da si jo privoščih kadar se ti zaželi. In da se bomo po porodu obremenjevale s tem in da zdaj naj uživamo in se ne sekiramo. Lepo piše user posted image user posted image

Zato se nič ne sekiraj, če moraš imeti non stop nekaj v ustih...to je čisto normalno...privošči si..kdaj si pa boš, če ne zdajuser posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:18:17   
ella79
fižoleti - trije fižolčki lepo dekorirani na krožniku v eni fensi restavraciji user posted image
Sam tkole če je mal gužve v službi, se mi zdi, da teden potem tok hitro mine, da mi ni treba odštevati dnevov do porodniške. Kar minevajo. Mi pa to itak kar paše, glede na to, da sem bla že tok neučakana, da si sploh nisem mogla predstavljat, da bo to šele drugo leto. Ampak bo preba pač počakat.
vrtnica - to je efekt bele halje. Pomoje imamo kar vse na pregledu višjega kot doma. Jaz k mi ga meri, si govorim, da naj ne mislim na to user posted image pa ne pomaga najbolj, ker je vedno za 20 višji kot doma. Ampak še vedno v mejah normale, ker mam drugače 100/60.
Ej, a kostanj že kej naberate? Dva tedna nazaj je bilo nekaj govora o tem? Jaz sem se včeraj zvečer najedla pečenega, tako da mislim, da sem zaključila za letos, ker me danes pošteno tišči v trebuščku.user posted image user posted image


(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:21:08   
bamby
janey, s časom se boš navadila, da ga ne bo pri tebi v postelji in kasneje ti bo postalo še všeč tako kot meni user posted image . ČISTO SAMA V ZAKONSKI POSTELJI IN SE LAHKO NAMESTIM PO CELI, KAKOR MI PAŠE!
Za prihajajoči rojstni dan pa iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

suzi, takih težav kot imaš ti zaenkrat nimam, zato ti okrog tega ne vem nič povedat.

pina, jaz pa vem, kaj so fižoleti, ne vem pa na kako pripravljene ti misliš user posted image . Bom še malo počakala, če katera ve user posted image . Se pa že pripravljam na bobiče. Sem že prinesla eno suho kost iz skrinje. Saj je treba tudi kaj takega dat noter user posted image . Pancete nimam user posted image .

vrtnica76, jaz imam tudi vedno en tak pritisk kot ti. Sem ga že v 1. nosečnosti imela. Zaenkrat naj ne bi bilo nič kritičnega. Me pa veseli, da nisem sama tu s tem pritiskom. Si bova dajali korajžo.

Vidim, da ste že vse navalile na agrume user posted image . Mene zaenkrat želja po njih še ni ulovila. Se pa nikoli ne ve. Jaz sem še vedno pri jabolkah, bananah, grozdju in kostanju.
Pri nas je bila zjutraj kar gosta megla, zdaj se pa počasi dviguje in se že rahlo kaže sonček user posted image , čeprav je za zvečer napovedano slabo vreme.
Včeraj sem pa šla tudi jaz v šoping in spet za tamalega. Sem mu mogla kupiti 3 majice-tanjše, ker so mu vse nekam kratke ratale. Še dobro, da sem na poti srečala taščo, pa je tudi ona prispevala en delež user posted image .

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:22:48   
katka37
Janey, hvala, da tako skrbiš za mene. Pa ne misli, da se res tako sekiram glede kil in hrane, se v bistvu bolj hecam in se user posted image , ko me moji gledajo, koliko sem zmožna zadnje čase pojesti, pa še prinesejo mi vse pod nos. Me prav razvajajo. Ampak jaz pa se moram malo fino delati in se braniti hrane, čeprav na koncu vse zmažem. Njamaaaaaaaaaaaaaaaa.

Kako si kaj ti? Boljše?

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:23:34   
nuka
Pri nas pa ni ne duha ne sluha o sončku user posted image .

Danes sem si za zajtrk spekla kiflčke pa namazala sem si jih z evrokremom. Za malco me pa čaka banana, breskev in mandarine. Kosilo bo šele ob 18-ih - filane paprike.

Sem mislila da bom to nosečnost prišla skozi brez krčov v nogah. Pa mi ne bo uspelo. So se že začeli. Tako da bom začela piti magnezij.

Janey mene pa čaka večerja naslednji vikend.  Si 2x na leto privošva večer brez mulčkov. Jaz sem pa tud vesela da lahko v miru jem - ni lepšega darila user posted image .






_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:27:38   
Janey
suziiiii kaj so fižoletiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Njami kostanj...to je najboljši gozdni sadež (namereš ga v roku pol ure in to na ravnem) pa še najbolj okusen je. Pečenega sem se za letos najedla, zdaj enkrat šibam v gozd po še..za kuhanega..njami kak je to dobro. Jesen je tak fini letni čas...vse je tako lepo pisano, kostanj je za jest, jaz dobim darilauser posted image user posted image , po snegu že malo diši, ni še tak mrzlo...res finouser posted image

Bamby nočem se navadit brez njega...oz  se itak nebi mogla..kdo mi bo pa mejzle nogice grel??user posted image

Sej se pripravljam, namreč 15.10 gre na neko prakso za šolo za 10 dni. 10 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  so malo nori...se bom kr k mamici naselila...taščo bom pa naučila ribice nafujtratuser posted image

Kak sem danes lena..jau...se mi nič ne ljubi..še 2 ure in pol in grem...

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:28:58   
Janey
Katka hvala za skrb...še vedno sem vsa kašljava in šmrkava in še vedno me boli sramna kost.

bo že...vse je v glavi user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:29:13   
vrtnica76
Janey, hvala za tolažbouser posted image .Pomoje imam tut mal podzavestnega strahu pred zdravniki, ker so me kot otroka skos vlačil po bolnicahuser posted image user posted image user posted image .
Fižoletiuser posted image Kaj bi to lahko bilo?Sigurno nima veze s fižolom.ali pauser posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:30:17   
Suzi*
Ella, bolje oz. lažje za trebušček je kuhan kostanj. jaz si ga bom verjetno ravno danes skuhala. Sem ga pa že parkrat jedla, pa ni blo nobenih (prebavnih) problemov.

Pina, ha ha.....fižoleti.....ella je dala odličen komentar!!! user posted image user posted image user posted image  jaaa, že vem da je to stročji fižol. user posted image user posted image  
Glede Ikeje pa ti kar vztrajaj. Ne se pustit, da te na tako finto vrže tvoj. user posted image

Katka, HVALA za pojasnilo glede teh mojih dlani. user posted image user posted image user posted image  Ampak roke mi pa čist nič ne zatekajo. prstane vedno dobim normalno gor in dol. Samo špika me. pa malo me kokr veže ... user posted image  možno da je to to v dlagi obliki. Bom vseeno zaslišala še G, če ne bo nič konkretnega povedala pa odjadran še k splošni Z.

Janey, jaz sem se že spraševala, če bi lahko to juhico jedla, pa sem jo potem samo enkrat (z brokolijem, njammm), ker mi je takooo zapasalo nekaj toplega v službi. Verjetno ni najbolj priporočljivo????? user posted image user posted image user posted image  Kaj menite druge???

Vrtnica, jaz imam tudi malo višjega pri G, al pa če direkt od kje prišibam pred tem, al pa če me prej kaj znervira. probaj lepo počasi zavestno dihat ko ti meri, pa misli zraven na kaj lepega, kar te pomirja.

Sem se pa nasmejala, ker vas je par sanjalo o tematiki, ki smo jo včeraj tukaj obdelovale. user posted image user posted image  Ja, pred porodom bome vse imele še take in podobne more ponoči... user posted image  meni se je to v prvi user posted image  tudi dogajalo, zdaj pa zaenkrat še ne.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?