|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:36:27   
Suzi*
Nuka, kako si nardila kifelčke??? Če si sama delala, bi prosila za recept.
Glede krčev je pa meni moja G rekla, da če so krči v trebuhu, maj pijem Magnesol, če se pa pojavljajo tudi v nogah, pa zraven še kalcij.
Jaaa, a ni fajn jest v miru brez otrok občasno!? user posted image  Jaz sem zarad tega prišla na eno grdo razvado, da jem pozno prepozno, ko gre mali spat. user posted image  Ja, ampak edino takrat je mir. user posted image  bo treba to ukinit, ker grejo kilce prehitro gor.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:42:09   
Janey
Grdi dežek...fuj ga bodiuser posted image user posted image
Sem cela mokra.

Za kolko ste se kaj zredile?
Jaz sem se najprej zelo malo, zdaj sem se pa vse skupaj za 7user posted image user posted image


(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:50:36   
pina-1
hah vidimda ste pridno gruntale kaj so fižoleti..no suzi je napisala točno to je stročji fižol...

jedla ga pa bom na šugo ali pa v teći..ne vem kako ga bo mamica pripravlauser posted image  user posted image
( da ostanemo v štosu). se boste tu z mano še pravilne primorščine naučileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem tudi šmrkasta tako da nas je kar nekaj v klubu. bo tako kot je katka rekla, da si to preko neta podajamo.....

jaz sem lačna...sem si odprla melčni riž pa je s cimetom namesto s čokolado...bljak....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:53:59   
nuka
Suzi so kr Pečjakovi. Za zajtrk so najhitrejš narjen user posted image .
Se pravi da moram za krče v nogah še kalcij pit. Hvala za nasvet.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Februarčice
5.10.2007 10:59:10   
vrtnica76
Joj grrrozauser posted image !Imam ful probleme s kompresijskimi nogavicami(sigvaris).Nosim jih že en mesec in sem mislila, da se bodo kaj unesle.Imam problem, da mi skos dol lezejouser posted image .Tam mi je noge zmerla(obseg,dolžina itd),pa kljubtemu nevem zakaj imam problem. Pa še dost everčkov sem dalauser posted image .  Takoj mi je blo žal, da nisem rekla za prostostoječe - imam tut take(compressana calypso), ki sem jih kupila  pri pedikerki (ceneje), ampak jih imam sam za tabol, une pa za vsakodnevno uporabo.Tam mi je rekla, da naj čez pol leta zopet pridem, ker bom rabla nove (prostostoječe) in jih bom nosila še nekaj časa po porodu.Nisem čist prepričana, da bom dala spet tolk everčkovuser posted image Močno upam, da te nogavice res kej pomagajo, ker nebi rada mela takih težav kot jih imata moja starša in babica.

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:00:06   
Suzi*
Pina, ti nas dobesedno zafrkavaš. ti ti lumpa. user posted image   ampak pri teh dveh veleumnih primorskih besedah (na šugo, v teći user posted image user posted image user posted image ) sem pa čist bosa. Bo mogla kar katera druga kaj zveleumit...... user posted image user posted image  Se pa javim za mlečni riž s cimetom!

Nuka, saj Pečjak je zakon. Jaz obožujem njihove stvari, sploh tiste blazinice. mmmm user posted image  

Janey, jaz sem tud v tvojem rangu s kilami. user posted image user posted image  Bo teba mal bremzat, se mi zdi.....

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:04:08   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Pina, ti nas dobesedno zafrkavaš. ti ti lumpa. user posted image   ampak pri teh dveh veleumnih primorskih besedah (na šugo, v teći user posted image user posted image user posted image ) sem pa čist bosa. Bo mogla kar katera druga kaj zveleumit...... user posted image user posted image   


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

suzi pridi je še tukins mizi ps še grozno smrdi.

a ste spet pri kg-jih???????????? jaz ne bom o temu kaj dosti govorila, ker vese da me takoj paranoja. pa sem glih kar malo k sebi prišlauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:06:31   
bamby
šugo=omaka z mletim mesom (omaka kot za makarone)
teći=??????? PINAAAAAAAAAAAAA  help!!!!!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:08:16   
vrtnica76
sm hit obiskala gospo vago in opazla, da mi je šla še ena kilca gor - skupaj jih do zdej znese 8. Zgleda, da bo v tejuser posted image  šlo mal več gor, pa nič zato.Sam, da imam apetit in mi vse pašeuser posted image user posted image user posted image ,hvalabogu!Prvič mi ni nč pasal, ker mi je blo skos fuluser posted image .Vse mi je smrdelo bljek!Zredila sem se v celi user posted image  za 12kg.Upam, da bo user posted image  kej boljši jedec kot je bila Tamara.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:14:42   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

šugo=omaka z mletim mesom (omaka kot za makarone)
teći=??????? PINAAAAAAAAAAAAA  help!!!!!


no blizu blizu... šugo si zadela skoraj: fižoleti na šugo= stročji fižol na golažuser posted image

teća je pa KOZICAuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:18:26   
lillchy123
Suzi, sigurno je bolj zdrava domača juhca.. Ampak čokolada tud ni najbolj zdrava, pa ni nič narobe, če si jo kdaj privoščiš.
jst mam še kar noro, tko da vas sledim, za pisanje pa ničasa. Bom pa kmalu mela net doma.JUPIIII!
Še 40x v službo!!!

pa pa

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:23:19   
Suzi*
pinaaa, cimet je pa res njammmiii. user posted image  user posted image  ej, in kaj pol narediš s kozico in s stročjim fižolom??? user posted image user posted image user posted image  daš stročji fižol v kozico in čakaš... ??? user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:32:21   
katka37
Malo sem pila kavico s sosedo, pa sem že morala kar nekaj časa brati, spet ste pridne.

Suzi, nič ne škodi, če še vprašaš zdravnika, čeprav glede na znake, ki si jih opisala, je to to. Nam boš sporočila, če bo zdravnik rekel kaj drugače, da bomo vedele. Jaz sicer tudi nisem imela prstov nič otečenih, se je pa videlo na ultrazvoku roke. Nimam pojmauser posted image

Moje kilce so pa trenutno na +6 kg, ni še krize. Grem jest.user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:37:05   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: katka37
Moje kilce so pa trenutno na +6 kg, ni še krize. Grem jest.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ti si faca!!!

Glede rok bom pa poročala....

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:40:16   
Janey
Uf ste se natipkale...sem mela nekaj za naredit. No ja..sej imam še zdaj, pa sem malo vletelauser posted image  kak sem lena danes...packa jaz.

Mali ima plesne vaje, tako dela da jojuser posted image user posted image user posted image

mmmmmm mlečni riž s cimetom...kr sline se mi cedijo..se morem z papirnato brisačo brisat.

Hvala za dve novi besedi v moj kulinarični primorski slovaruser posted image  
noben ne more s primorci tekmovat v tej discipliniuser posted image user posted image user posted image

o lillchy dober dan...lepo da nas prideš kaj pogledat.

Nuka pečjak rula...v nedeljo za zajtrk blaziniceuser posted image user posted image  upam da v posteljouser posted image user posted image

se bom pustila razvajat, ker sem bila zdaj TAKO boga ko sem bila samauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:46:47   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Nuka pečjak rula...v nedeljo za zajtrk blaziniceuser posted image user posted image  upam da v posteljouser posted image user posted image

se bom pustila razvajat, ker sem bila zdaj TAKO boga ko sem bila samauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:48:00   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

 ej, in kaj pol narediš s kozico in s stročjim fižolom??? user posted image user posted image user posted image  daš stročji fižol v kozico in čakaš... ??? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  ne v stročji fižol daš kozico pa vse skupi fajn zaviješ in daš v pečicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

janey a ne da smo primorci najboljši v šrajanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

katka tako se govori...jaz sem na +5 pa boms edaj sigurno maznila kakšen sendvičuser posted image user posted image user posted image  ni ga čez zdarvo hranouser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:51:10   
Janey
Ma jaz sem na +7 pa grem vseeno zdaj na juhicouser posted image  se nebomo sekirali...strokovnjaki tega ne priporočajo...v nedeljo pa kakšnen kos torte ali dva ali tri pa se vidimo v ponedeljek ko bom na +9user posted image
pol bom pa ko oni slon kakmuježebloime ko je imel take velike uhe, ker me bo g vlekla za uhe, ko nisem bila pridna...ampak jaz sem samo sadje jedlauser posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Februarčice
5.10.2007 11:59:45   
nuka
Mene dons tud lenoba daje. Še kave se mi ne da skuhat.

Drgač sem pa trenutno na + 3 kg. Sam lakota me pa grabi šele 3 dni. Bomo vidl kaj bo čez 14 dni na pregledu.

Vrtnica mene tud tele nogavice matrajo. Pri obeh nosečnostih sem se kr dobr držala samo po porodu so pa moje noge ratale obupne. Same popokane kapilare, pa ena res velka žila mi je izstopla na desni nogi. No pa od prvega poroda mi je pod kolenom ostal cel kup izbočenih žil (od krča k me je prjev v nogo med iztisom).  Tko za vse tiste ki še niste rodile in ki vas mučjo more vam povem, da je tale krč edina bolečina k se je spomnim od poroda.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Februarčice
5.10.2007 12:06:23   
Suzi*
Nuka, hvala enako!! Mene so med celim porodom tako krči v noge prijemali, da mi niti babica niti moj, pa je kar pri sebi, nista mogla noge zravnat!!!! Sem bla vsa v krču, pol pa ti predihuj popadke...... user posted image  Bolelo ko hudič, mnogo bolj kot porod sam!!!!!

jaz sem pa zdej prav dobre volje. Ste me danes že parkrat tako nasmejale, da sem vam prav hvaležna. Pa še kolegica mi je sporočila, da je odpremila celo pošiljko nosečniške robe zame, pa da naj moj mož kar pri njenem dvigne....jaz pa vesela, vesela. user posted image   pošilja mi pa 3x hlače, krilo, 2x oblekico, 2x nosečniške žabe, tuniko, pa še kremico za bradavice, ki je več ne rabi. user posted image user posted image user posted image  JUHHHUUUHUUUU, bom lepa. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Februarčice
5.10.2007 12:12:38   
katka37
Dobro bi bilo, če bi poiskale še kakšne bolj okrogle smajlije, ti so počasi presuhi.user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Februarčice
5.10.2007 12:14:38   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: katka37
Dobro bi bilo, če bi poiskale še kakšne bolj okrogle smajlije, ti so počasi presuhi.user posted image


haaa haaa haaaa...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   počla bom od smeha!!!

Kje dobite te facaste smajlije?????

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Februarčice
5.10.2007 12:16:39   
nuka
A je kle kera iz MB al pa okolice. Ta vikend bomo šli verjetno na obisk h tašči v Ormož pa sem mislna mojga pelat še mal v HM. Pa me zanima če majo kakšno pametno stvar za nosečnice? Predvsem hlače.

Suzi sem ti kr fovš user posted image . Sem mislna da mi bo ratal pridet skoz z dvojnimi hlačami pa 2 majicama in jopca. Pa vidm da pr 2 majhnih mulcih to ne gre. Me uporabljata namesto robčkov user posted image .


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Februarčice
5.10.2007 12:22:27   
p@tricij@
hoj,
jaz sem pa danes tako neprespana, saj ima naš fantič bronhitis, punc pa ne zaostaja za njim, samo kašlja malo manj, drugače pa vročina. sta se ob 3h zjutraj zbudila in potem nisem mogla zaspat, me je vse tiščalo.

moje kilce so +5. vendar bodo v tem tromesečju šle še kar dosti gor. pri prvi nosečnosti sem se zredila za 16 kg, pri drugi pa samo 3 kguser posted image . pa sem pol po nosečnosti malo kilc še dodala.

tudi meni diši ta mlečni riž z cimetom, pa pečjak, bo treba nekaj skuhat sam za mene, kajti otroka komaj prepričam, da vsaj jogurt pojesta in čaj spijeta. nočeta nič drugega.

dajte ideje za kosilo, prosim.
 
pa pauser posted image

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Februarčice
5.10.2007 12:23:02   
Janey
Nuka ja h&m ima meni krasne stvari, ampak moraš v center, ker v evroparku nimajo oddelka za nosečnice...packi grdiuser posted image

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?