|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:22:37   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Samo anonimna nesrečnica ni v stiski,ker je po nesreči zanosila,ampak zaradi spola,ker se ji ni uresničila želja po punčki.To je čisto nekaj drugega,to ni stiska,to je neumna misel razcrkljane ženske,ki ni dobila tisto,kar je želela.


Se podpišem pod tole.
Kaj pa če bo na koncu le dobila otroka zaželjenega spola in le ta ne bo po njenih merilih in bo trmaril(s čimer se srečamo vse mamice-trmo mislim),a ga bo pol tepla in zanemarjala,ker ni tak kot ona hočeuser posted image user posted image
Res,ubogi otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:23:05   
Anonimen
Živjo.
Ja sj prav da ste napisale kar ste, to sem tako ali tako pričakovala.
Sam js se še dolgo časa ne bom sprijaznala da je tako kot je - če se sploh bom kdaj.
očetu od otroka je spol ok, sam ne živima skupi in sem sama. in tud zdj nimam nobenga da bi mi stal ob strani.
drugače sem pa tudi na posvojitev poštudirala...

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:24:14   
mika
ŽIVA, tole kar si sedaj napisala, je čisto nekaj drugega, kot v prejšnjem postu.
in tole kar je napisala Marogica ni isto, kar piše anonimna. eno je razočaranje, drugo pa sovraštvo do določenega spola, ki je veliko do take meje, da bi se ga raje znebila.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:25:13   
Anonimen
Če si prepričana da se ne boš sprijaznila, oz. veš da otroka ne boš mogla brezpogojno ljubiti - ga daj v posvojitev. Resno. Boš otroku omogočila lepo, ljubljeno življenje in zelo osrečila en par.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:26:17   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo.
Ja sj prav da ste napisale kar ste, to sem tako ali tako pričakovala.
Sam js se še dolgo časa ne bom sprijaznala da je tako kot je - če se sploh bom kdaj.
očetu od otroka je spol ok, sam ne živima skupi in sem sama. in tud zdj nimam nobenga da bi mi stal ob strani.
drugače sem pa tudi na posvojitev poštudirala...



Če si prepriana,da za otroka iz takšnih razlogov,kot jih navajaš ne boš mogla primerno skrbeti je to res najboljša varianta. Nekdo pa bo zelo srečen,da bo lahko nudil ljubezen in toplino tvojemu otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
17.5.2007 13:26:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:27:19   
Anonimen
Kaj pa če mogoče mož pričakuje, da bo fant oz. punca? Ker, če anonimna nosi punco, pa si mož želi fanta, zna biti zoprno. In se potem posledično punca "boji", ker nosi punco. Brez zamere, ampak eni narodi al kako naj rečem, recimo veliko je takih "južnih bratov", so še vedno prepričani, da če se že rodi, se mora roditi fant. Bolno, ampak tako je. POznam ne primer, morda smo celo "prijatelji", ko se je rodila punči namesto fanta in je bilo doma zelo hudo, kar nekaj časa je trajalo, da jo je oče sprejel. Pa še zdaj velikokrat reče, da ja, saj je v redu, samo bi raje videl, da je fant kot pa punca. Ne vem, morda je pa kaj takega v ozadju.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:31:21   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Kaj pa če mogoče mož pričakuje, da bo fant oz. punca? Ker, če anonimna nosi punco, pa si mož želi fanta, zna biti zoprno. In se potem posledično punca "boji", ker nosi punco. Brez zamere, ampak eni narodi al kako naj rečem, recimo veliko je takih "južnih bratov", so še vedno prepričani, da če se že rodi, se mora roditi fant. Bolno, ampak tako je. POznam ne primer, morda smo celo "prijatelji", ko se je rodila punči namesto fanta in je bilo doma zelo hudo, kar nekaj časa je trajalo, da jo je oče sprejel. Pa še zdaj velikokrat reče, da ja, saj je v redu, samo bi raje videl, da je fant kot pa punca. Ne vem, morda je pa kaj takega v ozadju.



Ja,na žalost se tudi to dogaja,sam jaz mam toliko samozavesti,da se enmu dedcu že ne bom pustila prepriat,da punka ni vredna moje ljubezni. Bi prej on letel čez vrata,kot moj otrok. Včasih se sprašujem če se je res tako težko postavit zase in za svoja čustva in zakaj se ženske pustijo tako maltretiratuser posted image
Seveda pa ne vemo če je to v ozadju!!

< Sporočilo je popravil madela -- 17.5.2007 13:34:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:31:27   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sam js se še dolgo časa ne bom sprijaznala da je tako kot je - če se sploh bom kdaj.


No, zdaj pa še jaz počasi obupujem v zagovorništvu. Čez prvi šok zaradi novice tudi moje razumevanje ne sega.

Pa bez zamere, anonimna, ljubezni do otroka res ne moreš odmerjati glede na spol.

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:31:53   
Taula
Če si prepričana da se ne boš sprijaznila, oz. veš da otroka ne boš mogla brezpogojno ljubiti - ga daj v posvojitev. Resno. Boš otroku omogočila lepo, ljubljeno življenje in zelo osrečila en par.


To tudi jaz mislim. Samo kaj pa tvoj partner...kaj pa če ga bo on želel vzeti. Ne moreš ga še njemu odreči.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Razočaranje
17.5.2007 13:55:32   
škorpionka
lahko odgovorim samo grozauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:02:11   
Dejča
Ravnokar sem prebrala knjigo Rod jamskega medveda, ki opisuje obdobje 35.000-25.000 pred našim štetjem - neandertalce. Ja, anonimna, tja spadaš, pa naj se sliši še tako kruto in nesramno. V tistem obdobju so se razveselili le dečkov. Kako je sploh možno takšno razmišljanje v današnjem času. Saj verjamem, da lahko upaš na en spol, ker recimo izhajaš iz sebe (npr. mamice si predstavljajo, kako bodo oblačile svoje punčke, očetje, kako bodo športirali s svojimi sinovi), toda da zaradi spola razmišljaš o tem, da bi se otroku odrekla? user posted image  Ali si res tako versko usmerjena (nekatere vere pač še danes dajejo prednost določenemu splou) ali pa ti res manjka nekaj v glavi ... user posted image  Narava bi v takem primeru res lahko poskrbela tako, kot je prav - da se ta otrok ne bi nikoli spočel. Vsaj taki butari ne.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:03:11   
lemavrica
Sorry sam ti res nisi čist gladka. Res ni važno katerega spola je otroka, važno da je zdrav. Sej sigurno ima skor vsaka user posted image  neko idejo kaj bi si želela ampak na koncu je pa važno le to da je živ in zdrav.
Pomoje bi si morala poiskati strokovno pomoč ker takole razmišlanje ni normalno.
In kaj ima to da nimaš nobenga ki bi ti stal ob strani s tem da imaš ti odpor do otroka ki ga nosiš? Zgleda da ni problem samo spol ampak si očitno jezna na očeta otroka in na ves svet in sedaj se boš znesla nad otrokom.

Za user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:06:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Res ni važno katerega spola je otroka, važno da je zdrav. Sej sigurno ima skor vsaka user posted image  neko idejo kaj bi si želela ampak na koncu je pa važno le to da je živ in zdrav

Za user posted image





(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:13:55   
cmokec
Saj sem vsega navajena, pa me še preseneti.

Anonimna, user posted image user posted image user posted image user posted image . Preberi si še enkrat napisano, pobožaj trebuščka. Če si bila na morfologiji, ga že čutiš, kako te boža in žgečka. In ga ne maraš zaradi spola? To je meni nepojemljivo, v bistvu ti sploh ne verjamem. Pomilovanja si vredna, res.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:14:18   
Daschi
Anonimna, ne bom se spuščala na tvojo raven, čeprav me ima. Ko sem prebrala tvoj prvi post, mi je šlo na jok.

Bodi vsaj toliko človeška in poišči pomoč strokovne osebe. Mi ti tukaj ne moremo pomagati.
To, kar čutiš, ni dobro, zato prosim, poišči pomoč, da se ti slučajno ne začne še kaj hujšega plesti po glavi!

Želim ti vso srečo.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:19:29   
BAMBINA_
Saj kaj drugega kot otroka donositi, ji ne preostane, glede na to, da pravi, da je že bila na morfologiji. Torej je že nekje v 20. tednu oz. več in torej nosečnosti ni več mogoče prekinjati, če ni v skladu z odločitvijo strokovne-etične komisije. Razen, če misli punca početi kakšne bedarije. Ubogi otroček in uboga ona, ki jo je narava opeharila za človečnost in možnost čustvovanja. Ker samo pošasti so zmožne takšnega primitivnega razmišljanja. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:39:22   
srki
Upam samo, da čez par mesecev ne bomo prebrali, da je mati zapustila otroka, ali, bog ne daj, še kaj hujšega naredila z njim.

Anonimna, ti res rabiš eno strokovno pomoč. Kako lahko en kurčev spol otroka spremeni bodočo mamico v neko pošast.

Mater, jaz bi te kar ene dvakrat okrog kepe.

Pa zbrišite moj post, če je preveč žaljiv!

Taki si ne zaslužijo biti starši!!!!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:44:21   
Blacky30
Pa ti res nisi normalna!! user posted image user posted image
Včasih pa res mati narava krepko vseka mimo, ko takim, ko si ti, podari materinstvo! Da te ni sram! Pa kakšna predporodna depresija - bedarija! Nobena bodoča mamica ne bo tako prisebno povedala, da bi se odpovedala otroku, pa naj še tako trpi za depresijo. Poleg tega si zdaj še enkrat ponovila enako, pa še povedala si, da te je fant zapustil. A se ti ne zdi, ti baba trapasta, da je otrok edino, kar ti je ostalo v življenju in bi lahko njemu posvetila svoje življenje?!??!?! Saj praviš, da nimaš nikogar. Bi vsaj tvoje življenje koristno izpadlo.
Če ne druga, pa se začni dogovarjat za posvojitev in vsaj njemu privošči solidno življenje pri ljudeh, ki si zaslužijo besedo STARŠI!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:49:38   
Slončica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

živjo vsem..
Js mam pa en velik problem, pa tk vem , da mi boste vse rekle da nisem pr sebi, sploh pa tiste ko se dle časa trudite da bi dobile user posted image .
no ko sem bila na morfologiji in je vse super. Razen spola. in sicer nocem imet kar imam v trebuhu, in sem tako razocarana, da je joj. sem se tud pripravlena temu otroku odpovedat...user posted image
žal, tudi to se zgodi...


user posted image Fak al si bolana al je brezvezna fora al pa si enostavno ne zaslužiš bit nikol mama.user posted image
Če ti je tak problem me kontaktiri ZS pa posvojim tvojga otroka,da ne bo nezaželen oz.zasovražen.
Upam pa da so to sam hormoni,če pa resno razmišljaš si pa hudo bolna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:52:24   
Anonimen
Poišči si pomoč psihiatrinje!Sedaj jo zares potrebuješ...user posted image

In,PROSIM TE,daj tega otroka v posvojitev-ti nisi sposobna skrbeti zanj!

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:54:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica
Če ti je tak problem me kontaktiri ZS pa posvojim tvojga otroka,da ne bo nezaželen oz.zasovražen.


Tudi jaz ga takoj posvojim...v tem trenutku...spol ni pomemben!user posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Razočaranje
17.5.2007 14:59:23   
Tonchka
Če tako čutiš in če boš tako čutila tudi ko boš tega ubogega otročička rodila, ga daj v posvojitev. Resno. Vsaj nekaj dobrega boš naredila. V bodoče pa uporabljaj zaščito, ker mislim, da če si sposobna zavreči otroka samo zaradi spola - oprosti si ne zaslužiš biti mama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:03:42   
Anonimen
user posted image  ali je to zajebancija in se anonimna smeje ob prebiranju vseh teh prizadevanj da bi ji razsvetlili sebično srce ali pa je resuser posted image ??? Kakorkoli že, želostno res!!

(odgovor članu Tonchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:07:16   
Spark
Sploh ne morem verjeti, da taki ljudje obstajajo. Koliko je parov, ki bi dali vse na svetu, da bi imeli svojega otroka, ne glede na spol, koliko je takih, ki se jim rodi bolan otrok in se muči za življenje, starši mu pa ne morejo pomagati. Nekdo pa reče, joj sm žalostna ker ni otrok takega spola kot sem si zamislila. Sovražim take ljudi. Imam prijateljico, ki je mnenja da so fantki boljši kot punčke. Veste, da se sploh nimam več kaj z njo pogovarjat. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?