|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:09:37   
soncece24
Upam, da je to hec... čisto zares, ker kaj tak groznega in žalostnega že dolgo nisem slišala user posted image user posted image user posted image bogo dete

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:16:27   
Slončica
Ko sem bla noseča me je en tip,od dol,vprašu kaj bomo mel in sem rekla da ne vem,pa mi tip prbije,sej ni važn sam da je muškouser posted image Bolane
Pa ena znanka ko je rodila se je njen isto hvalu da mu je že v prvo poratal pobčka nardit...šit ej.Ne vem a so punčke še kr tok nezaželjene al kaj?Moj oči si je tud želel fantka,pa je dve user posted image  naredu...sam nikol pa res nikol nama pa ni dal vedit da bi ble kej manj vredne.100 ljudi 100 čudi

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:27:19   
krfjolca
Jaz pa mislim, da je provokacija.
Če pa ni, si pa na napačnem forumu.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:44:58   
Magi*
ma ne serte z "od dol", pa "južnjaki", ker so glih taki tle kot dol. moj oče, Srb, ima tri hčere in na vse je zelo ponosen. včasih se celo heca, da smo za pet fantovuser posted image

moja teta "od dol" ma dve hčeri in se imajo prav luštno. sta atijevi princeski. moj stric ima edinole hčer in sina, pa še ta ga je bolj ali manj razočaral. veste, tudi dol ni vse tako, kot si predstavljate. po drugi strani imamo pa tudi v Sloveniji zahojence, ki jih moti otrokov spol.

PS: po moje je tole vse skupaj nategancija. ne morem in nočem verjeti, da je ena res tako pritisnjena.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:48:19   
Anonimen
U FAK user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:55:52   
Slončica
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

ma ne serte z "od dol", pa "južnjaki", ker so glih taki tle kot dol. moj oče, Srb, ima tri hčere in na vse je zelo ponosen. včasih se celo heca, da smo za pet fantovuser posted image

moja teta "od dol" ma dve hčeri in se imajo prav luštno. sta atijevi princeski. moj stric ima edinole hčer in sina, pa še ta ga je bolj ali manj razočaral. veste, tudi dol ni vse tako, kot si predstavljate. po drugi strani imamo pa tudi v Sloveniji zahojence, ki jih moti otrokov spol.

PS: po moje je tole vse skupaj nategancija. ne morem in nočem verjeti, da je ena res tako pritisnjena.

Oprosti če sem te užalila,nisem nč grdga misla,in nisem nacionalistka..user posted image hotla sem povedat da je za marsikoga deklica hudo breme če ne že kr sramota...tud moj stric je južnjak pa ma hčerko in jo ma rad do lune pa nazajuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Razočaranje
17.5.2007 15:58:24   
Magi*
Slončica, saj me nisi užalila. sam hotla sem povedat, da je tudi to bolj posploševanje. saj ne rečem, da tam ne obstajajo taki. obstajajo pa žal tudi tu.user posted image


user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Razočaranje
17.5.2007 16:02:12   
zarjica
Meni je kar slabo postalo...
Ja, saj 100-krat sem že rekla...taki pa imajo otroke.....
Kaj bi jaz dala, da bi lahko obdržala mojo pikico....res. Pa se najde budalo, ki razmišlja tako, pa si to še upa napisati.
Se opravičujem, samo me je čist z tira vrglo (mogoče tudi, ker pravkar prebolevam SS).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Razočaranje
17.5.2007 16:09:36   
valči
Ti si bolana-psihično.Res nisem taka,da bi kogarkoli žalila,saj spoštujem vsakega človeka,samo ti si res spoštovanja ne zaslužiš.Nisi vredna,da bi bila kdaj mati.
Ko bi vedela,kaj moramo nekatere dati skozi med nosečnostjo,nekatere že prej in koliko nam pomeni dejstvo,samo da donosimo.Pa da bi bil otrok zdrav ne glede na spol.

Joj,kako sem sedaj jezna,pa sem miren karakteruser posted image

Kaj svet vse nosi?
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Razočaranje
17.5.2007 17:23:50   
mamuška
Človek, ki tako razmišlja, ni vreden, da je komu starš.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Razočaranje
17.5.2007 17:51:19   
Lupita
Verjetno si si zelo želela nekaj drugega - to je očitno, ampak mogoče pa res ni primeren trenutek zate, da postaneš mama.  Rekla bi, da je pri moških tako razmišljanje bolj pogosto, vendar te ne obsojam zaradi tega. Ne razumem  dejstva, da si se spustila v tako resno in odgovorno stvar s figo v žepu. To mi je nepojmljivo. Da, imeti otroka, vendar le, če bo ne vem deček ali deklica, to se mi zdi grozno, vendar pa verjamem, da ni tako redko. Edino kar ti lahko rečem je, da se mi smiliš in upam, da boš vzljubila tega otroka, ko ga začutiš. Drugače pa ne vem... Težko bi rekla, da ne bi obsojala mame, ki rojenega otroka zavrže, ker ni pravega spola. Se trudim biti objektivna, ampak v tem primeru ne zmorem. Res upam, da te bo kaj streznilo in se pridružujem večinskemu menju, da si res ne zaslužiš tega otroka. Eno je biti razočaran, ampak da si ne bi želel in ljubil otročka vseeno, ne glede na vse, to pa mi je mimo. Pa ni važno, kakšen je razlog!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Razočaranje
17.5.2007 18:03:25   
loncica
Jaz mislim, da je tale post ena čista provokacija. Oseba z zdravo pametjo namreč kaj takega ne bi nikoli napisala. Groza, no. Kaj vse moramo  brati.

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Razočaranje
17.5.2007 18:44:53   
vesa
Sem zelo user posted image  in user posted image , da obstajajo na svetu take mamice kot si ti, saj si sploh ne zaslužiš imeti tega otroka, ta svet je tako nepravičen nekatere se pa trudijo leta in leta in bi jim bilo čisto vseeno kaj nosijo pod srcem. Sram te je lahko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Razočaranje
17.5.2007 19:57:36   
Laubica
Daj bodi vsaj tako poštena do tega otroka in ga daj v posvojitev -veš kolikooooooo žensk oz. parov čaka na to da bi dobili otroka ,pa jim je čisto vseeno za spol, raso ,enim še to če so bolani.Moji sosedi so vzeli punčko ki je bila zasvojena od herojina -samo da so jo dobili,ker sta 10 let čakala nanjo-prosim idi in naredi to user posted image

(odgovor članu vesa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Razočaranje
17.5.2007 20:18:42   
Anonimen
Oooo ****!!!

Punca, a si sploh pri sebi?? A ti plačam psihologa????

Mislim...Midva s partnerjem si tudi želiva punčko, vendar bo fantek... In se ne sekirava, glavno da bo vse ok z otrokom... Ti si sploh nisi zaslužila tega, da si zanosila.. Toliko punc je, ki si želijo otroka, in ga ravno taka **** kot si ti dobi.. Pa kak si lahko tako sebična??? Pa daj ****, raje ga rodi, pa ga oddaj tistim, ki si ga bodo zaslužili, ti si ga sploh ne zaslužiš.. Niti si ne zaslužiš, da živiš...  In še nekaj: Ne bom se opravičevala za besede, ker to me pa razpizdi do amena!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Razočaranje
17.5.2007 20:19:56   
natasarobi
Če je to provokacija: zelo žalostno, da se kdo sploh kaj takega lahko spomni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
če je pa tole čisto resno: bi svetovala obisk pri psihijatru

*** sama še nimam otrok (živih in zdravih), imam dva angelčka, vprašanje je kdaj bom lahko sploh imela otroke; vedi da nas je še ogromno takih, ki gremo spat z željo po OTROKU;   

*** pojdi malo na kakšen drug forum in si preberi kaj morajo nekatere dati čez, da pridejo do otroka (nekatere so imele po 6 ss, dajejo čez razne postopke,...), preberi si kako potekajo postopki umetne prekinitve, kaj ženska pri tem doživlja,.....

ČE ŽE NE MOREŠ IMETI 'TISTO V TREBUHU', POTRPI DO KONCA NOSEČNOSTI IN VSAJ NEKOMU OLEPŠAJ ŽIVLJENJE, ČE GA ŽE SEBI NE MOREŠ!!!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Razočaranje
17.5.2007 20:37:54   
Anonimen
Bodi srečna, da te ne poznam, ker take kot si ti, bi jaz zlasala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Razočaranje
17.5.2007 20:48:53   
majas
B-u-d-a-l-a!!!!!
Sram te naj bo in to zelo zelo zelo!!!
Eno bi ti pritisnila na gobec, koza...

uf si me razkurila... dalje pa sploh ne bom pisala!!!!!


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Razočaranje
17.5.2007 20:49:32   
Anonimen
Ne morem te razumeti, pa bi te rada. Zakaj tako razmišljaš? Od kod taka čustva? A so to samo tvoja čustva ali tudi pritisk od koga drugega? Poznam družino, ki so si tako močno želeli fantka (tudi napovedali so jim ga), da ko je rodila deklico sploh niso hoteli verjeti in se je cela družina jokala. Ampak zdaj je pa njihova princeska.

Naj ti povem, da zame ni lepšega na svetu kot to, da lahko mojega user posted image  objamem, ga stisnem k sebi in mu rečem: "uh, kak te ima mamica rada. Kako pa imaš ti rad mamico? In potem se stisne k meni in mi da puso. JAz se kar topim. Pa danes ponoči me je eno uro božal po obrazku in se stiskal k meni v vrat, me objemal.

Tukaj je vseeno ali imaš fantka ali punčko. Važna je ljubezen. In ko ti 1. reče mama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Razočaranje
17.5.2007 20:59:47   
LARIKA
Saj ne morem verjeti, da nekdo spolh lahko tako razmišlja user posted image user posted image . In to ravno v času ko kolegica ne more in ne more zanosti user posted image . Kaj bi ona dala, da bi nosila "tisto v trebuhu"! Kaj bi ona dala, da bi bila na tvojem mestu! VSE!!!
Takšni kot si ti, sploh ne bi smeli imeti otrok! Nikoli! Ker si ga ne zaslužiš! Otrok pa si zasluži boljšo mamo kot bi bila ti, zato ga raje daj v posvojitev in mu s tem omogoči lepše in boljše življenje - BREZ TEBE!!


_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Razočaranje
17.5.2007 21:03:03   
Anonimen
Ja ženska a si ti sploh normalna? A veš koliko ljudi se leta trudi za otroka, pa jim ni važno katerega spola je, ali ima veliko las.... Samo, da je zdrav.. Ti pa takole...user posted image user posted image

Po mojem si kakšen alkoholik in si tole pisala v svojih pijanskih blodnjah...boljše da se odstraniš z RRja, ker si najbrž prizadela veliko žensk, ki se že dolgo trudijo in jim ne uspe...

Odjavi se, pa čimprej...

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Razočaranje
17.5.2007 21:14:38   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo.
Ja sj prav da ste napisale kar ste, to sem tako ali tako pričakovala.
Sam js se še dolgo časa ne bom sprijaznala da je tako kot je - če se sploh bom kdaj.
očetu od otroka je spol ok, sam ne živima skupi in sem sama. in tud zdj nimam nobenga da bi mi stal ob strani.
drugače sem pa tudi na posvojitev poštudirala...


Me zanima kako boš študirala ko boš tega user posted image vzela v naročje! Nekaj najlepšega. Sploh se mi ne da več brat tega ker mi kar slabo postane.
Bogi otrok ki ni nič kriv,...kako spolh lahko obstajajo take mamice...kako???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Razočaranje
17.5.2007 21:16:07   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Ne morem te razumeti, pa bi te rada. Zakaj tako razmišljaš? Od kod taka čustva? A so to samo tvoja čustva ali tudi pritisk od koga drugega? Poznam družino, ki so si tako močno želeli fantka (tudi napovedali so jim ga), da ko je rodila deklico sploh niso hoteli verjeti in se je cela družina jokala. Ampak zdaj je pa njihova princeska.

Naj ti povem, da zame ni lepšega na svetu kot to, da lahko mojega user posted image  objamem, ga stisnem k sebi in mu rečem: "uh, kak te ima mamica rada. Kako pa imaš ti rad mamico? In potem se stisne k meni in mi da puso. JAz se kar topim. Pa danes ponoči me je eno uro božal po obrazku in se stiskal k meni v vrat, me objemal.

Tukaj je vseeno ali imaš fantka ali punčko. Važna je ljubezen. In ko ti 1. reče mama user posted image user posted image user posted image


to si pa tako lepo napisala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Razočaranje
17.5.2007 21:17:00   
Anonimen
Otroček ni nič kriv. On ne more nič pomagat. Se ti nič ne smili?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Razočaranje
17.5.2007 21:17:36   
Miša...
Dan
tole berem že neki časa,pa sem tud js dala morfologijo skozi in ni spol po mojem načrtu, sem misla da bo user posted image , pa ni tako in je user posted image . pa ka naj zdj,zarad spola ga dam stran, ne to pa ne.je preveč lepo ko brca, in ko ga že komi pričakujemo, pa še 4 mesce je do poroda..
pamet v roke, dokler še maš čas.

_____________________________

Bistvo je očem nevidno!!

15.9. 2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?