|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
[Anketa]

Rdeč ali rjav izcedek


rdeč ali rjav izcedek, uspešno sem donosila otroka ali pa sem noseča
  48% (293)
rdeč ali rjav izcedek ki je vodil v SS
  20% (126)
povečan, vendar normalen izcedek
  17% (107)
brez kakršnihkoli sprememb
  12% (77)


Skupaj glasov: 603


(Zadnji oddan glas : 2.12.2017 8:01:52)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
11.5.2011 11:06:52   
Anonimen
pozdravljene!
Mene pa zanima če je katera tukaj ki je dobila rdeče rjavi izcedek v času ko bi morala dobiti user posted image ,test je pa pokazal negativno. A je možno da sem noseča vendar sem delala test prehitro???? Kdaj ste ve delale test???Meni se to dogaja že tri dni,včeraj sem pa naredila test in ni nič pokazal. Imam pa krče kot pred user posted image in dojke me bolijo.user posted image imam redne in naj bi prišla 09.05.Prosim da mi posredujete svoje izkušnje oz. mnenja. Že v naprej najlepša hvala

(odgovor članu nnadja)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
17.5.2011 9:18:11   
vijolica2
Včeraj sem imela rjav izcedek in sem se ful ustrašla. Izcedek se je pojavil popoldne in danes da ni več vsaj do sedaj. A mislite da moram iti k ginekologu? prvega pregleda še nisem imela, sem nekje v 6T. prvi pregled imam 7.6. LP

(odgovor članu nnadja)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
4.10.2011 8:58:20   
pika777
Oj,

Imam eno vprašanje, sem v 6 tednu , včeraj sem dobila rahlo rjav izcedek iz nožnice (v enkratni obliki) ni se pozneje več pojavil. Poklicala sem ginekolga bolj za vsak slučaj, pa mi je rekla naj pridem na pregled in smo bili takoj pri prvem pregledu, kjer je ginekolog lepo videl plod in srček, potem pa mi je vseeno kot preventivo predpisal tablete Dabroston, češ naj jih jem po dve na dan do 12 tedna.
Malo sem skeptična, ker ne bi rada jedla po dve tableti dnevno, ker ni nič več prtekl in na pregledu je blo vse OK, da ne bi sedaj to samo negativno vplivalo??

Kaj vi mislite, naj jih začnem jesti ali ne?

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
8.12.2011 18:30:19   
maycy
pozdravljena
Jaz bi na tvojem mestu šla h ginekologu in se ponovno posvetovala z njim

(odgovor članu pika777)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
14.12.2011 1:45:54   
MioBambino
Pri meni se ni izšlo dobro.
Rjav izcedek, nato krvavitev(blaga do srednje močna). Krvavitev je v nosečnosti trajala 10 dni, nato je sledilo čiščenje, ker je plod odmrl(missed abortus- 7t).

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
14.8.2012 10:42:01   
Anonimen
A je imela katera rjav izcedek že od O naprej? meni se pojavlja že od takrat...v teh dneh bi morala dobit m, pa je ni, rjav izcedek pa še kar vztraja...
bi bilo možno, da sem user posted image ?
test sem naredila dva dni pred m, pa je kazal -, sedaj ga pa še nisem ponovila...

(odgovor članu MioBambino)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
14.8.2012 11:50:44   
astrid1
Ponovi test nekaj dni po izostanku menstruacije...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
29.1.2013 18:25:12   
otrob
pozdravljeni

Našla sem tale forum, pa bi vprašala za par info. Že 2 tedna imam krvavo-rjav izcedek in me vedno bolj matra če je kakšna možnost, da sem zanosila. user posted image moram dobiti v četrtek. Jemljem sicer kontracepcijske tabletke, vendar je bilo konec leta zame zelo stresno obdobje.

Ali naj preduser posted image vseeno opravim test nosečnosti ali naj počakam da pride user posted image ..
Se mi pa zdi, da imam zadnji teden tudi bolj trd trebuh, imam napete prsi, po trebuhu pa me malo ščemi, ves čas sem žejna in mi je vroče (niso normalni znaki mojega pms) --> ponavadi me bolijo noge in križ in imam malo bolj napete prsi

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
28.10.2014 10:53:55   
Anonimen
Zdravo! Mene pa nekaj zanima. S fantom že skoraj en mesec ne uporabljava zaščite,saj si źeliva ustvariti družino. Sedaj me zanima..menstruacijo bi mogla dobiti 25.10..pa je ni bilo..ponavadi sem imela ciklus dolg 5 ali 6 dni. Včeraj zjutraj se je pojavil rjav izcedek,kasneje pa čisto rdeč in dokaj močan tok (čisto tak kot menstruacija), danes pa ga skoraj ni več. Ponavadi je bil drugi dan menstruacije najbolj močan. ali narediti test ali ne?
Hvala in lp, Janja

(odgovor članu mimi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?