|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:48:07   
Anonimen
Nevem, al sem zmedena al ne razumem, pustil ji boš, da te še naprej vara, kot da se nič ne dogaja?? A imata otroke?

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:48:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

ni varijante , da bi se povečal in nikakor ne bo smel bit več tega kar je bilo. Imela je željo in jo izkoristla in to je to.



hehe.. you wish..

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:51:28   
dvojcek33
vidim , da marsikdo ni prebral mojega starega posta v katerem je tudi moja žena napisala svoje mnenje.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:52:15   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

TA zadeva še zdaleč ni končana, sigurna sem da se bo ta "bonus" sčasoma še povečal, sam očitno se je tipček sprijaznu z tem da ga je žena varala in da ga bo še naprej......Tu nimaš več kaj napisat,...tako sta se odločla

(odgovor članu Taula)


ni varijante , da bi se povečal in nikakor ne bo smel bit več tega kar je bilo. Imela je željo in jo izkoristla in to je to.



Kaj pa če se ta želja povrne, si o tem razmišljal, potem boš tud reku imela je željo jo je izkoristla  in to je to, navadno tisti ki so že varali ponovno varajo, sploh pa če vidijo da je kljub temu vse ok in partner to tolerira.

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:52:43   
Zahi
si napisal dovolj nazorno.. in imam pač svoje mnenje.. ki je pač tako.. "you wish" user posted image

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:56:58   
dvojcek33
Kaj pa če se ta želja povrne, si o tem razmišljal, potem boš tud reku imela je željo jo je izkoristla in to je to, navadno tisti ki so že varali ponovno varajo, sploh pa če vidijo da je kljub temu vse ok in partner to tolerira.



Potem sem pa čist odločen kaj bom naredu.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 11:57:40   
Anonimen
O.K. Vidva sta čudna... Sorry, ampak.. Bom raj tiho..

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:00:36   
Taula
 zadeva še zdaleč ni končana, sigurna sem da se bo ta "bonus" sčasoma še povečal, sam očitno se je tipček sprijaznu z tem da ga je žena varala in da ga bo še naprej......Tu nimaš več kaj napisat,...tako sta se odločla

(odgovor članu Taula)


ni varijante , da bi se povečal in nikakor ne bo smel bit več tega kar je bilo. Imela je željo in jo izkoristla in to je to
 
 
Lepo da ji tako zelo zaupaš in verjameš. Samo..prvi je ni dobro obdelal..je poiskala drugega..tu si ti prekinil. Sedaj je kao sprejela tvoje mnenje...za določen čas. A ne verjamem da je ona tako ziher kot ti. Na žalost menim da bo čez kako leto poiskala novega..ko se zadeva poleže. In ti boš tu napisal..ponovilo se je, ona bo jokala, ti boš razmišljal..in na koncu napisal..zadnjič je bilo...je obljubila....in povečal bonus. Pač..ne more preživeti da se ni izživela...in da bo večno seksala samo s teboj. Upam da se motim in da ne boš prizadeti. Čeprav je že to..da tu pišeš dokaz, da si prizadet in to bolj kot si priznaš. Si pač potlačil čustva in se začel tolažažiti da je zadnjič.
 
 


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:01:48   
dvojcek33
O.K. Vidva sta čudna... Sorry, ampak.. Bom raj tiho..

_____________________________

Pravijo, da je ljubezen slepa. Pa je? V resnici ni nobena reč na zemlji tako jasnovidna, kakor ljubezen.

(odgovor članu dvojcek33)




Vsi smo mal čudni vsak po svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:02:45   
iva01
Hm iz čist lastnih izkušenj ti lahk povem kako je bilo;
-me je prevaral prvič- sam mi je priznal jaz nisem slutila, ker ga je ful pekla vest sem mu oprostila,
-drugič, sem seznala od prijateljev, oprostila sem mu ker mi je natvezu da je biv pijan da se sploh ne spomni, da nemore brez mene, da me ljubi, da se bi ubil če nebi bila skupej,
- tretjič je ponovno sam priznal, takrat sem ga skenslala, še sedaj sem prepruičana da če bi takrat ostala z njim bi bila sedaj verjatno že na 100 ič.

Ma tud če tvoja žena nevem kaj rečem, prej al slej bo zadevo ponovila, sem 100% prepričana.

No sam če ji ti verjameš, potem je to druga stvar, upam da bo res tako kot ti je reklamin da se bo držala dogovora.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:06:16   
Anonimen
Kdor vara, vara VEDNO! Brez občutka krivde, tako jim paše.. Sploh tvoji ženi, ker ko te vara, ti to oprostiš.. Saj boš prišo k sebi user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:08:29   
Taula
Sploh tvoji ženi, ker ko te vara, ti to oprostiš


Je lažje varati če veš da lahko sediš na dveh stolih. Sorry dvojček..ti me deluješ kot tip, ki ženo tako ljubi, da bi ji oprostil še ene 10 tipov. Čeprav trdiš drugače, ti ne verjamem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:12:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sploh tvoji ženi, ker ko te vara, ti to oprostiš


Je lažje varati če veš da lahko sediš na dveh stolih. Sorry dvojček..ti me deluješ kot tip, ki ženo tako ljubi, da bi ji oprostil še ene 10 tipov. Čeprav trdiš drugače, ti ne verjamem.


točno tako.. malo preveč ljubezni.. premalo hrbtenice.. ampak žena ga bo varala in varala.. model bo oproščal in oproščal.. dokler ne bo dojel..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:13:55   
maruškaŠ
Tle se mi zdi da, ni blo glih to, da ti tako močno ljubiš svojo ženo, da si sprejel, da mora it probat z nekom drugim, ker (pojma nimam zakaj)je mislila bogve kaj da bo doživela,

ampak da si se ti s tem strinjal in to dopuščal, ker te je bilo strah, da te bo v nasprotnem primeru zapustila.

In to je po mojem tisti razlog, zaradi katerega bo žena to sigurno ponovila - aja pa to, kljub vsemu očitno ni izživela tega kar je hotela.

Kaj točno pa je sploh želela poizkusiti takšnega, da ji ti nisi mogel ustreči?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:16:30   
Zahi
ženi tale dvojček33 ni več dovolj.. probava drugje.. dokler ne bo en, ki ji bo dal več.. trenutno ima zagotovljeno "varnost".. naivnega moža, ki ji vse oprošča.. in kup ****ačev v vrsti.. počasi bo šla skozi vse.. precenila kje je bolje.. in tja tudi šla.. potem bo pa tale dvojček33 gledal kot tele v nova vrata.. "saj sem ti dal priložnost"..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:16:57   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Kdor vara, vara VEDNO! Brez občutka krivde, tako jim paše.. Sploh tvoji ženi, ker ko te vara, ti to oprostiš..



  Bedarija, ki nima nobene zveze z resničnostjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:17:56   
Anonimen
Tjazy je pisal o odvisnosti,kao da si odvisen od osebe,v tem primeru ti od svoje žene,ker nisi enakega mišljenja in se čutiš prizadet ker hoče z drugimuser posted image user posted image  Ne sploh mi ne kapne. Če je to tolk normalno,zakaj pa pol vsi tega ne delamouser posted image  Niti najmanj ne razmišljam,da bi storila kaj v tej smeri,fantazije naj to tudi ostanejo in v fantazijah ne bom razočarana kot je sedaj tvoja žena in hoče šeeeeee....
Kaj sem hotela povedat s to odvisnostjo? Poznam eno žensko,ki je dobesedno odvisna od ljubimcEV,saj vsi poznamo tiste občutke pri prvem dotiku,vzburjenost,ko si kot zadet...? Torej ona brez tega ne more,moške menjuje kot po tekočem traku,pa zmeraj pravi,to je zadnjič,sam še enkrat moram to doživet,pa temu ni konca,ne kraja...
Poglej Dvojček,jaz ti svetujem,da se z ženo resno in mirno pogovorita kam to pelje,pa čeprav že v prvi vrsti ne bi smel dopustiti,da se nekdo tako igra s tvojimi čustvi. Jaz osebno mislim,da boš prizadet še in še,zato je bolje...ne vem,to se moraš sam odločiti.Jaz bi odšla.
Lahko je govoriti,da si egoist in da gledaš samo nase,pa da ji moraš dovoliti,da se ji želja uresniči,nihče pa se ob tem ne vpraša kak karakter človeka siuser posted image  Po tvojem pisanju sklepam,da ti ljubezen veliko pomeni in to z eno samo osebo,ki je ne misliš deliti. Žal mi je,da si dovolil,da je stvar pripeljana tako daleč,ko več ni poti nazaj.
Po drugi strani pa se sprašujem,oziroma sprašujem tiste,ki tako obnašanje odobravate,a moram tudi jaz svojemu možu "dovoliti",da seksa z drugo,ker sem njegova prvauser posted image user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:19:21   
Zahi
veliko besed.. malo dejanj.. dvojček samo govori.. žena pa to dela user posted image

in dela.. in dela.. in dela..

ko bo zbral za dovolj trdno hrbtenico in si priznal, da je naiven.. jo bo mogoče sunil v rit.. do takrat bo pa samo oproščal.. in govoril o nekih bedastih bonusih

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:19:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sploh tvoji ženi, ker ko te vara, ti to oprostiš


Je lažje varati če veš da lahko sediš na dveh stolih. Sorry dvojček..ti me deluješ kot tip, ki ženo tako ljubi, da bi ji oprostil še ene 10 tipov. Čeprav trdiš drugače, ti ne verjamem.


točno tako.. malo preveč ljubezni.. premalo hrbtenice.. ampak žena ga bo varala in varala.. model bo oproščal in oproščal.. dokler ne bo dojel..


Kdaj bo pa dojel, je pa samo še vprašanje časa...


Zame je boljše, da partnerja izgubim, kot da bi on hotel svojo potrebo potešiti drugje, ker je pač z menoj nedolžnost izgubil in bi želel probati pri drugih puncah..

Samo me pa res zanima, če imata otroka?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:20:31   
Taula
Anonimen(a)...super post.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:21:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Kdor vara, vara VEDNO! Brez občutka krivde, tako jim paše.. Sploh tvoji ženi, ker ko te vara, ti to oprostiš..



Bedarija, ki nima nobene zveze z resničnostjo.


Jah, zate že, zame ne!

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:21:47   
madela
Sori,se opravičujem,da sem anonimna,sploh ne vem kdaj sem stisnila anonimno tipko.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:22:36   
dvojcek33
Zadnjih par odgovorov bom komentiral skupi. 

Me je prizadel ne rečem, da me ni. Komi se bom sestavu skupi. Je pa res , da če bi to ponovila je nebi gledal niti minute več in to ona dobro ve in se zaveda tega.  Ji ne mislim oprostit karkoli bi se zgodilo v naprej, in ne ne bojim se da bi jo zgubil je še velik drugih žensk na svetu, bolj bo ona na zgubi kot jaz.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:22:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

svaka čast model user posted image

toliko tolerance ne premore cel moški svet.. user posted image


To je zelo zelo malo tolerance.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
22.5.2007 12:23:09   
Zahi
sigurno je bolje takega partnerja zapustiti.. čas za eksperimentiranje je mimo.. če hoče novega ****ača ga naj ima.. tukaj dvojček nima kaj.. lahko samo nekaj oprošča.. in se v temi smili sam sebi.. ko bo zbral hrbtenico.. bo naredil kar se mora..

če je žena firbčna.. naj si kupi vibrator.. enkratni sexi so morali biti potešeni v mladosti.. ko si pa poročen.. ni prostora za to..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?