|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razganja me 2
26.5.2007 21:29:19   
Njuškalo
Mina, ti kar v akcijo...in takouser posted image Ker,če boš samo govorila,kako te razganja in nič za to naredila,te bo še vedno samo razganjalo ..in takouser posted image Naslednjič hočem naslov: AKCIJA SE JE ZGODILA...in takouser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 7:33:38   
Mina1
Matr, delam na tem, pa kaj, ko se mi dogaja samo intenzivno spogledovanje, smehljaji in tako, z moške strani, pa ni važno ali je solo ali pa ima še koga zraven, tako da....

Glih v petek je bil spet nek "kreš" v trgovini, tip ful gledal, se smejčkal, gledal, sem mislila, da bom dol padlauser posted image user posted image user posted image ,  vidim, da hodiva proti isti lokaciji, meni srce nabija, vidim, da gre tip vizavi v atrij k moji sosedi, pošljem mail, da ita luštnega prijatla in
takouser posted image  , ona pa meni, da je to njen brat, ki je prišel iz Avstralije in se decembra poroči z Avstralnkouser posted image user posted image user posted image , mam tudi srečo, kaj...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 8:42:50   
navihan
Mina1, ti bi ga morala kar k sebi domov potegniti, pa bi bilo. user posted image   Če boš čakala, se ti bojo vsi skrili in pobegnili user posted image , torej akcija. Take prilike pa res ni za zamuditiuser posted image , poročen gor ali dol.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 9:09:06   
Mina1
Mina1, ti bi ga morala kar k sebi domov potegniti, pa bi bilo. Če boš čakala, se ti bojo vsi skrili in pobegnili , torej akcija. Take prilike pa res ni za zamuditi , poročen gor ali dol.


user posted image user posted image  itak itak....sej nevem, kaj se moškim plete po glavi, ko takole poželjivo gledajo in gledajo in se erotično smehljajo.....na koncu pa ničuser posted image user posted image user posted image , ja ni druge, bom morala kar jaz prva pograbiti in kam odpeljati pa dol datiuser posted image .

Jao, kaj blebečem...to je zdaj že una faza........user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 9:33:20   
lev76
Ja bejbi, teb pa res dogaja,...user posted image
Dej že neki ukreni,ker tole je pa res že višek. user posted image user posted image  

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 9:37:59   
samec
Joj Mina, kaj bo s tabo. Ti sam pograb...... pol pa itak sama dobr veš kako naprej user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 9:39:30   
Mina1
Joj Mina, kaj bo s tabo. Ti sam pograb...... pol pa itak sama dobr veš kako naprej ....


samček ti ti ti, ampak s tabo se je vse tole začelo neuser posted image user posted image user posted image , pa še nisva zadnje rekla, pa sej vešuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 9:44:43   
samec
Z mano se je začelo......he he....

Enga lubčka zate user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 10:12:48   
navihan
Ponavadi moški poželjivo gledamo kadar nam je kaj všeč. user posted image  Torej si ti moškim izgleda všeč, samo ne upajo si. Torej boš morala ti narediti prvi korak in mu v uho zašepetati nespodobno povabilo.

Škoda da imam jaz vse poštimano doma, drugače bi se kar spravil v kako akcijo. user posted image  Tako mamljivo se sliši vse to in te kar malo zaščemi tam nekje. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 10:21:15   
Mina1
Škoda da imam jaz vse poštimano doma, drugače bi se kar spravil v kako akcijo. Tako mamljivo se sliši vse to in te kar malo zaščemi tam nekje.



oh navihan, še eden torej, ki me heca, pa ima doma vse pošlihtano ne. Ampak jaz se ne damuser posted image user posted image user posted image , še malo pa bo explozija. Sem glih rekla, kolk bo tistemu fino, ki me bo prvi dobiluser posted image user posted image user posted image .

joj joj...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 10:22:40   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: samec
Joj Mina, kaj bo s tabo. Ti sam pograb...... pol pa itak sama dobr veš kako naprej user posted image user posted image user posted image ....

Po 2 otrocih bi skor morala vedet, kam kej paše. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 10:26:10   
Mina1
Mina1 potrudi se in potegni prvega, ki ti bo všeč za roko in akcija.


itak, kaj pa ti, maš ful tak srčkan nick in takouser posted image , pa še navihan si, jaz tudi, sej veš, kaj bi potem bilouser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 10:32:04   
navihan
Ja Mina1 si predstavljam kaj bi lahko bilo, a sem žal oddan in imam vsaj delno poštimane te zadeve. Saj ne morem reč, da me kdaj ne zagrabi da bi skočil čez, vendar me do sedaj ni še nobena toliko prevzel, da bi to storil. Sem priden a ne. user posted image  Predvidevam da tudi tebi ne bi uspelo, tako da... user posted image
Pa saj boš našla enega, ki bo za akcijo, potem pa bogi on k ga boš čist izmučila. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 10:38:02   
Mina1
Pa saj boš našla enega, ki bo za akcijo, potem pa bogi on k ga boš čist izmučila.


a ne, jaz bi takoj zdeleuser posted image user posted image user posted image , tole se vleče že od aprila, jaz pa tako razigrana in navihanauser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 10:55:34   
navihan

a ne, jaz bi takoj zdeleuser posted image user posted image user posted image , tole se vleče že od aprila, jaz pa tako razigrana in navihanauser posted image .
[/quote]


Ti si pa res boga, pa toliko volje in energije imaš. Mina1, razigrana in navihana, ti bo že uspelo, saj je dosti moških, ki jih razganja, samo priznati si tega ne upajo javno. user posted image   Saj tudi mene včasih, ampak skočim k moji ljubici in to poštimava. Uf me je kar zaščemelo, jo bom kar poklical... user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 12:28:19   
Mina1
jo bom kar poklical...


sej lahko tudi mene in takouser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 12:40:29   
navihan
A di bi tebe poklical? user posted image  Ma ne, mi moja čisto ustreza v vsem, pa še njeno številko imam pri roki. user posted image
Mina1, mora biti pa res kriza pri tebi...user posted image  Potrebuješ le ustrezno orožje in v lov. user posted image  Pa uspešen lov in čim boljši ulov. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 12:44:57   
Angellina
Mina zdej ga pa že ornk serješ user posted image . Pol manj bi te metalo, če bi si jo že enkrat šibnila hudiča! Pa kaj ti je to tok čudno? Sicer, pa glede na to kok te razganja, bo dovolj, če se nekam malo podrgneš, pa bo.

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 12:45:32   
Mina1
Evo, sama moška gimnazija me zeza non stopuser posted image , grem na pauzico zdejle, mogoče bo pa kaj prijetnega zunaj na dosegu rok in takouser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 12:46:41   
Mina1
če se nekam malo podrgneš, pa bo.


Angi, sej se drgnem, pa rabim kaj bolj konkretnegauser posted image user posted image user posted image , sej veš.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Razganja me 2
28.5.2007 18:47:52   
Colt
Mina1 očitno rabi nekaj, kar bo čutila ''do grla''. Sam sem pa mnenja da si poštena oz ''poštena'' ženska že najde kaj uporabnega ko zadeva (beri živalska strast in potreba) preseže kritično maso.
In ko smo že pri živalih....vrži oko na avatar user posted image user posted image user posted image Malce porednosti...user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 7:34:10   
Mina1
In ko smo že pri živalih....vrži oko na avatar Malce porednosti...


itak ne, ampak ponoči je najuhe, bi tako zelo sedlo...user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 7:36:04   
Anonimen
Vzemi sirkovo krtačo,pa močno drgni in tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 7:43:25   
Mina1
Vzemi sirkovo krtačo,pa močno drgni in tako


tolk hudo pa spet ni, pa tole je bilo malce grdo napisano glede na to, da me čisto prijetno in strastno razganja he he.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Razganja me 2
29.5.2007 10:48:01   
jasno
Joj joj joj.... Hudo je tole ja... Čakam na tretji del trilogije Razganja me....
Vse skupaj pa je dolgo kakor gospodar prstanov...

LP Jasnovidecuser posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?