|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:18:02   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla



Sej ko sem se prebila skozi jaro kačo, lahko rečem, da se vsi, ki smo se oglasili  na koncu strinjamo eden z drugim, samo način izberemo drugi.


  Ja ..... ampak jaz še zdaj trdim, da ima avtorica teme težave v odnosu ( ne v odhodu njenega partnerja na morje ).

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:21:57   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Le tisti najebe,ki živi tako kot drugi hočejo.user posted image user posted image user posted image


torej tvoj mož, če pride na dan z idejo, da bi šel na morje?  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:23:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Ja ..... ampak jaz še zdaj trdim, da ima avtorica teme težave v odnosu ( ne v odhodu njenega partnerja na morje ).


jasno.. težava je drugje.. in ne v 4ih dneh morja.. kljub temu, da si je to zaslužil da gre user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:23:30   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Le tisti najebe,ki živi tako kot drugi hočejo.user posted image user posted image user posted image


torej tvoj mož, če pride na dan z idejo, da bi šel na morje?  user posted image user posted image




   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , dobra je tale ....

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:27:16   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Enolla



Sej ko sem se prebila skozi jaro kačo, lahko rečem, da se vsi, ki smo se oglasili  na koncu strinjamo eden z drugim, samo način izberemo drugi.


Ja ..... ampak jaz še zdaj trdim, da ima avtorica teme težave v odnosu ( ne v odhodu njenega partnerja na morje ).

Ja, se popolnoma strinjam s tabo.  

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:29:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Le tisti najebe,ki živi tako kot drugi hočejo.user posted image user posted image user posted image


torej tvoj mož, če pride na dan z idejo, da bi šel na morje?  user posted image user posted image




  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , dobra je tale ....


pa saj ravno to je poanta mojega "bunjenja" tukaj user posted image

ene ženske tukaj razlagajo, kot da so lastnice svojih decov.. če bi dec hotel kam jit brez ženske.. je pa to GROZA user posted image

nobena pa ne pomisli ZAKAJ bi ta dec šel na morje sam..

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:33:35   
CAPA
Pa dej Zahi noooo...

ok, pa sej tudi ni poanta v tem, a jih pustimo it same, brez nas!!!

Tukaj - kot je že rekel Kalbo - so tud otroci vmes... je treba vedt, če en gre, mora drugi za vse sam poskrbet, kar velikokrat ni malo dela. Pač mora prevzeti odgovornost za oba...
Še najbolj pa je da bereš Kalba, ker se popolnoma strinjam z njim!
Dokler ni otrok je kul... pol je pa potreben pomenek.. ni nekaj kar samoumevno!!
Pa da ne boš mislil, da mojga jest nikamor ne pustim... hočem povedat, da to ni samoumevno!

Aja pa dej povej... a ti maš user posted image ?

lp

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:41:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: CAPA

ok, pa sej tudi ni poanta v tem, a jih pustimo it same, brez nas!!!

Tukaj - kot je že rekel Kalbo - so tud otroci vmes... je treba vedt, če en gre, mora drugi za vse sam poskrbet, kar velikokrat ni malo dela. Pač mora prevzeti odgovornost za oba...
Še najbolj pa je da bereš Kalba, ker se popolnoma strinjam z njim!
Dokler ni otrok je kul... pol je pa potreben pomenek.. ni nekaj kar samoumevno!!
Pa da ne boš mislil, da mojga jest nikamor ne pustim... hočem povedat, da to ni samoumevno!



kalbo pravi, da otroka ne morš pustit samga.. ker bo ne vem kwa.. umru al kaj user posted image

če se dva zmenta.. pa da je npr. babica za.. potem ni nobenega problema jit na morje brez otroka.. če gre pa npr. samo fotr.. s tem, da se tko zmen.. pol ni problem.. samo ene pravjo, da če gre samo fotr.. pol nej tut tam ostane.. in to je mal zgrešena logika v glavi..

sej kalbo je čist fejst dec user posted image  samo malo preveč ženske je v njemu .. zato se tudi strinjaš z njim..

seveda pa ni samoumnevno.. samo če dec hoče kam jit.. se naj zmeni in gre.. ženska naj bo vesela user posted image

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:41:12   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: CAPA

Pa dej Zahi noooo...

ok, pa sej tudi ni poanta v tem, a jih pustimo it same, brez nas!!!

Tukaj - kot je že rekel Kalbo - so tud otroci vmes... je treba vedt, če en gre, mora drugi za vse sam poskrbet, kar velikokrat ni malo dela. Pač mora prevzeti odgovornost za oba...
Še najbolj pa je da bereš Kalba, ker se popolnoma strinjam z njim!
Dokler ni otrok je kul... pol je pa potreben pomenek.. ni nekaj kar samoumevno!!
Pa da ne boš mislil, da mojga jest nikamor ne pustim... hočem povedat, da to ni samoumevno!

Aja pa dej povej... a ti maš user posted image ?

lp


Veš,mislim da med Kalbom in ga. Kalbo niti ne more prit do takega trenja ker imata dobro svoj odnos poštiman med samo. Zato tudi on prvo pomisli na otroke, ki bi jih v primeru njegove odsotnosti morala ga. sama poštimati - take odgovornosti ji ne želi naprtiti. Saj v bistvu to govorimo avtorici teme: onadva imata težave v odnosu in ne v širih dneh odsotnosti.

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:48:06   
kalbo
kalbo pravi, da otroka ne morš pustit samga.. ker bo ne vem kwa.. umru al kaj


Slabo me bereš!

sej kalbo je čist fejst dec user posted image  samo malo preveč ženske je v njemu .. zato se tudi strinjaš z njim..


No ne vem, če je kaj ženske v meni, res pa je, da razumem kako delujejo njihovi možgani. Veš, to pa ni dano vsakemu moškemu. Si fovš?


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:52:58   
kalbo
Zato tudi on prvo pomisli na otroke, ki bi jih v primeru njegove odsotnosti morala ga. sama poštimati - take odgovornosti ji ne želi naprtiti.


Dejva rajši rečt, da nimam potrebe po tem. Če bi pa bila, bi bil pa ženi za to hvaležen in nebi imel to kot samoumevno.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:53:39   
CAPA
Sem se kr mal nasmejala.... sori Kalbo...

kalbo pravi, da otroka ne morš pustit samga.. ker bo ne vem kwa.. umru al kaj user posted image

če se dva zmenta.. pa da je npr. babica za.. potem ni nobenega problema jit na morje brez otroka.. če gre pa npr. samo fotr.. s tem, da se tko zmen.. pol ni problem.. samo ene pravjo, da če gre samo fotr.. pol nej tut tam ostane.. in to je mal zgrešena logika v glavi..

sej kalbo je čist fejst dec user posted image  samo malo preveč ženske je v njemu .. zato se tudi strinjaš z njim..

 
Glede ženske v Kalbu pa še vseeno mislim.... da je to ODGOVORNOST!!!
In hvala za kompliment.... veš kaj mislim, a ne..... ŽENSKE - ODGOVORNOST!!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:56:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No ne vem, če je kaj ženske v meni, res pa je, da razumem kako delujejo njihovi možgani. Veš, to pa ni dano vsakemu moškemu. Si fovš?



fovš? niti ne.. vem toliko o ženska, da sem še vedno priseben user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:56:54   
tanikaa
Me pa res zanima, koliko strani bo še potrebnih, da se boste naveličali. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:57:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No ne vem, če je kaj ženske v meni, res pa je, da razumem kako delujejo njihovi možgani. Veš, to pa ni dano vsakemu moškemu.



user posted image  Si kdaj gledal am. humoristično serijo Married with children (Al Bundy)? Ker tam ugotavljajo, kaj ženske razmišljamo. In baje se še Bogu ne sanja. Sokrat naj bi imel eno teorijo, ki pa se je izkazala za napačno. Ma, jaz še zase pogosto ne vem, kaj mislim user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Ankica -- 30.5.2007 13:59:40 >

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:57:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Me pa res zanima, koliko strani bo še potrebnih, da se boste naveličali. user posted image


še mal.. še mal.. pol je pa konc šihta.. jutr pa naprej user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:57:47   
kalbo
Do ene 50 bo treba naštepat

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:58:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

user posted image  Si kdaj gledal am. humoristično serijo Married with children (Al Bundy)? Ker tam ugotavljajo, kaj ženske razmušlamo. In baje se še Bogu ne sanja. Sokrat naj bi imel eno teorijo, ki pa se je izkazala za napačno. Ma, jaz še zase pogosto ne vem, kaj mislim user posted image user posted image user posted image


Al Bundy je model user posted image

sam ne rabiš vedet kaj misliš.. vprašaš Kalbota user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:59:08   
tanikaa
A da ne več kot 50??? Skromni ste, ni kaj. user posted image  Ampak nimam nič proti. Se vsaj zabavam. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:00:26   
tanikaa
Zahi, ostani na nivoju. To je zdaj že podjebavanje. Ni treba žalit, če si drugačnega mnenja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:02:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zahi, ostani na nivoju. To je zdaj že podjebavanje. Ni treba žalit, če si drugačnega mnenja.


ni podjebavanje.. samo predlagam rešitev.. Kalbo pravi, da razume ženske.. one pa pravijo, da niti sebe ne.. torej rešitev na dlani.. Kalbo user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:02:21   
kalbo
Ah človek ki da za rundo, pol pa pogojuje kaj bomo pil...ni vrednouser posted image . Zahovič, dam jest za rundo, piješ lohk pa kar ti sede, tud čokoladni liker, če hočeš.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:03:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ah človek ki da za rundo, pol pa pogojuje kaj bomo pil...ni vrednouser posted image . Zahovič, dam jest za rundo, piješ lohk pa kar ti sede, tud čokoladni liker, če hočeš.


si resen? user posted image

bova spila za en dopust (individualen) pa bo ogenj v strehi... kaj pa pol? Union v Ljubljani je 2€ user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:05:38   
kalbo
Na pancah je 1,80 ojra. Sam morš z biciklom gor pridet.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 14:07:00   
tanikaa
Nehajta s temi piri. Se mi že od včeraj zvečer lušta.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?