|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 12:58:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zahi, sem ti že enkrat rekel, da daš lohk edin za en mrzu laško.


jaz ti moram dat? ti tudi nisi dovolj samostojen? vidš.. ne smeš več razmišljat kot mamica.. pa bo user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 12:59:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

nekateri smo se pa kdaj tud sprostili, pa ne boš verjela .... so čisto dovolj samostojni user posted image


mogoče še več? user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 12:59:53   
tanikaa
Zdaj več ne, ker ma 13 let. Takrat, ko sem bila pa sama, sem pa samo enkrat šla za tri dni na en izlet. Aleš je imel takrat...7 ali 8 let. In komaj sem čakala, da pridem domov, mali pa se je mel prav fino. Saj veš, da babica in dedi pustita več kot pa stroga mami. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:00:31   
kalbo
vidš.. ne smeš več razmišljat kot mamica.. pa bo


Ja in kaj si zdej mislil, da bom znorel, al se zjokal, al kaj. Sej ti pravim, lohk daš sam za en mrzu Laško, če pa ne znaš dat za rundo, pa res ne vem, a si on al ono.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:01:01   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In komaj sem čakala, da pridem domov, mali pa se je mel prav fino.


ja, tipično user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:01:09   
Anonimen
In,če bi bilo po mojem bi mali spal v svoji postelji ne pri nama.Pa je pač po očkovem.


Saj vem kaj bo zdajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čakam na komentar od Zahija.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:01:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zdaj več ne, ker ma 13 let. Takrat, ko sem bila pa sama, sem pa samo enkrat šla za tri dni na en izlet. Aleš je imel takrat...7 ali 8 let. In komaj sem čakala, da pridem domov, mali pa se je mel prav fino. Saj veš, da babica in dedi pustita več kot pa stroga mami. user posted image


če je babica kul.. potem je to čist ok.. jaz sem tut užival .. nism umru user posted image  pa je blo včas tut po kak teden ali več.. pa sem še zmer živ user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:02:44   
kalbo
pa sem še zmer živ


Sam se ti orenk poznauser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:03:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

vidš.. ne smeš več razmišljat kot mamica.. pa bo


Ja in kaj si zdej mislil, da bom znorel, al se zjokal, al kaj. Sej ti pravim, lohk daš sam za en mrzu Laško, če pa ne znaš dat za rundo, pa res ne vem, a si on al ono.


laško? fuj.. Union al boš pa žejen user posted image

al pa dobiš en Bandidos Ice.. ta je bl tak.. manjši.. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:03:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

In,če bi bilo po mojem bi mali spal v svoji postelji ne pri nama.Pa je pač po očkovem.


Saj vem kaj bo zdajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čakam na komentar od Zahija.user posted image user posted image user posted image



hmm.. tega nebi niti komentiral user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:04:05   
kalbo
al pa dobiš en Bandidos Ice.. ta je bl tak.. manjši


Ne bi pa pol raj italjančkauser posted image

Tud Union bo OK

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:04:57   
Anonimen
hmm.. tega nebi niti komentiral


itak

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:05:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sam se ti orenk poznauser posted image


mogoče user posted image

sam še vedno bom pustil otroke za 1 teden pri babici.. med tem ko bova šla midva žurat user posted image  tko pač je.. kaj čmo

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:05:46   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne bi pa pol raj italjančkauser posted image



tko ja.. bolj primerno user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:06:33   
kalbo
tko pač je.. kaj čmo


Ja, takle mamo

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:07:05   
Anonimen
T i jih le pusti saj nimam nič proti temu.Ampak,da ti ne preide v navado vsak teden.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:08:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zahi, sem bila 5 let sama z otrokom, pa je bil čisto dovolj samostojen.


nekateri smo se pa kdaj tud sprostili, pa ne boš verjela .... so čisto dovolj samostojni user posted image



In kje sem napisala, da se jaz nisem sprostilauser posted image  Sem šla vsako soboto in še včasih petek zvečer s kolegicami ven. In velikokrat smo zabluzile do ranih jutranjih ur, tak da sem po dveh, treh urah spanja vstala in se ukvarjala z otrokom. Meni je bila pač to sprostitev. Ni nujno, da je sprostitev 4 dnevna odsotnost. Zame pač ne, za nekoga drugega pa ja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:09:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

T i jih le pusti saj nimam nič proti temu.Ampak,da ti ne preide v navado vsak teden.user posted image user posted image user posted image


h kje.. 1x letno.. da se greva z mojo spočit.. in pol nazaj nasmejana in sveža user posted image  otrok pa tudi vesel od babice.. in malo bolj samostojen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:09:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

pa sem še zmer živ


Sam se ti orenk poznauser posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:10:15   
Anonimen
Da se spočijeta enkrat letno to pa je žalostno.user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:11:39   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa



In kje sem napisala, da se jaz nisem sprostilauser posted image  Sem šla vsako soboto in še včasih petek zvečer s kolegicami ven. In velikokrat smo zabluzile do ranih jutranjih ur, tak da sem po dveh, treh urah spanja vstala in se ukvarjala z otrokom. Meni je bila pač to sprostitev. Ni nujno, da je sprostitev 4 dnevna odsotnost. Zame pač ne, za nekoga drugega pa ja.


  Eto, vidiš, pa sma "skup" z mnenjem, tu nekje ..... s tem, da tudi če gre eden od partnerjev ( pod pogojem, jasno, da imata to res razpucano med sabo ) na štiridnevno odsotnost, ne vidim nobene katastrofe v tem. Še najmanj za razvoj otroka.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:14:25   
tanikaa
Daddy, jaz se v nobenem postu nisem opredelila, kateri ma prav in kateri nima. Dala sem prav vsakemu malo, pač po mojem "okusu".

Sicer pa sem svoje mnenje itak napisala ene dve strani nazaj. Univerzalne formule NI.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:15:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy


Eto, vidiš, pa sma "skup" z mnenjem, tu nekje ..... s tem, da tudi če gre eden od partnerjev ( pod pogojem, jasno, da imata to res razpucano med sabo ) na štiridnevno odsotnost, ne vidim nobene katastrofe v tem. Še najmanj za razvoj otroka.


jasno da ne.. samo eni imajo probleme s tem.. uni z onim.. pol je pa ta tema ratala user posted image

če možu kera ne zaupa.. ga pač ne pusti..

če kak očka ne more 5 minut sam jit kam.. je to tut problem.. in tako naprej user posted image

nikol pa noben ne more rečt, da je z 4 dnevno odsotnostjo kaj narobe.. sploh pa zarad otroka user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:15:50   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Ne vem, kje je problem, če dvoletnega otroka pustiš za nekaj dni (2-3 dni) samega pri babici? Morajo pa biti za to izpolnjeni določeni pogoji:
- starši morajo biti za
- babica mora biti pripravljena čuvat otroka
- otrok mora imeti z babico zaupliv in ljubeč odnos

Če so vsi za, se imajo lepo in od tega tudi nekaj dobrega odnesejo.

Moja mami mi je dala en zelo pomemben nasvet: res da smo sedaj družina, a midva z možem ne smeva pozabiti eden na drugega. Kot družina bomo dobro funkcionirali le, če bova znala poskrbeti tudi vsak zase, skrbela za najino partnerstvo in če bova kot taka zadovoljna, bo zadovoljna tudi družina. Na žalost se nemalokrat dogaja, da se starši tako zelo posvetijo otrokom, da pozabijo eden na drugega in tudi nase. Potem pa, ko otroci odidejo na svoje, ugotovijo, da se s partnerjem ne poznajo več, ker so se dvajset let pogovarjali samo okrog otrok. Na vse drugo so pozabili.
Treba je najti čas zase, za partnerja in za otroke. Vsak ima svoje potrebe, naučiti se je potrebno te potrebe uskaljevat in uresničevat tako, da bo zadovoljstvo na vseh straneh




user posted image  Bravo, tvoja mami. To je to! Tako nekako si tudi jaz predstavljam partnerstvo.

Sej ko sem se prebila skozi jaro kačo, lahko rečem, da se vsi, ki smo se oglasili  na koncu strinjamo eden z drugim, samo način izberemo drugi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 13:17:45   
Anonimen
Zahi saj nišče ni rekel,da je kaj narobe ampak vsak pove svoje mnenje pač.In vsak dela kakor hoče.Le tisti najebe,ki živi tako kot drugi hočejo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?