|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:27:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mater sta prifuknjena. A ne vidita, da je to boj brez zmagovalcauser posted image


prIfuknjena gor al dol.. šiht hitrej mine user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:27:51   
kalbo
Ti pa še nisi videl nobenega dveletnika od blizu, ali pač. Jest sem pač mnenja, da otroci pri dveh letih niso za pustit pri babici za en teden. Starši ki to nardijo so za moje pojme neodgovorni. Z vsakim letom ko je otrok starejši je pa seveda stvar drugačna. Aja, pa moja mati hodi v službo, tko da ne vem, če bi ji zneslo met tamalga en teden, za taščo sem pa podobno prepričan.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:28:08   
Anonimen
Zahi z tabo bi ga sigurno pustila it na morje.Samo,da potem nebi tukaj pod anonimnim pisal,kako lepo je bilo kako ste nategovali neke španke.Ali pa se med sabo nategovali.
Da bi žensko bi mu še oprostila ampak dedca pa ne.user posted image user posted image user posted image user posted image



Spet bomo zasrali temo.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil vojakinja -- 30.5.2007 11:30:31 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:31:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ti pa še nisi videl nobenega dveletnika od blizu, ali pač. Jest sem pač mnenja, da otroci pri dveh letih niso za pustit pri babici za en teden. Starši ki to nardijo so za moje pojme neodgovorni. Z vsakim letom ko je otrok starejši je pa seveda stvar drugačna. Aja, pa moja mati hodi v službo, tko da ne vem, če bi ji zneslo met tamalga en teden, za taščo sem pa podobno prepričan.


bogi tvoji otroc pri 13-14h.. nesamostojnost je dandanes zelo nadležna user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:33:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Zahi z tabo bi ga sigurno pustila it na morje.Samo,da potem nebi tukaj pod anonimnim pisal,kako lepo je bilo kako ste nategovali neke španke.Ali pa se med sabo nategovali.
Da bi žensko bi mu še oprostila ampak dedca pa ne.user posted image user posted image user posted image user posted image



če bi bila moja tok sumnjičava in ljubosumna.. nebi bla več moja user posted image

če pa nimaš tok zaupanja v svojega moža.. pol je pa to žalostno.. res misliš, da more jit na morje, da nategne kako španko?? user posted image  naivnost..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:35:01   
Anonimen
bogi tvoji otroc pri 13-14h.. nesamostojnost je dandanes zelo nadležna



Jaz sem stara 35 let pa še mamo vprašam kaj naj kuham.user posted image user posted image user posted image Ja po telefonu jo polkičem in vprašam kaj kuha in kaj naj bi jaz ,ko nevem kaj kuhat.

Moj mali je star sedem let pa ga nebi pustila pri nikomer in šla na morje brez njega.
Zahi a ti maš sploh otroke???

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:36:31   
kalbo
bogi tvoji otroc pri 13-14h.. nesamostojnost je dandanes zelo nadležna


Prosim? A ti to resno, al se hecaš? Pol po tvoje, če dveletnika ne pustiš pri babici za minimalno en teden in greš sam na morje rata nesamostojen. Pa kaj je s tabo človek? Govorim o dveletnem otroku, ne o petletnem in več. Pri teh letih ga bom pustil s tastarimi na morju, ne pa doma in bom šel sam na morje. Tu je velika razlika.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 30.5.2007 11:38:00 >

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:36:54   
Anonimen
če bi bila moja tok sumnjičava in ljubosumna.. nebi bla več moja


Daj daj ne ga srat.Meni se zdi,da bi ti rad imela kakšen svoboden zakon.
In veš,če ni ljubosumnosti niti malo tudi ljubezni ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:37:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Jaz sem stara 35 let pa še mamo vprašam kaj naj kuham.user posted image user posted image user posted image Ja po telefonu jo polkičem in vprašam kaj kuha in kaj naj bi jaz ,ko nevem kaj kuhat.




kaj ma kuhanje s tem? boš rekla, da nisi bla nikol pri babici al pa kaj podobnega.. medtem ko so šli starši kam sami??

glede kuhanja pa.. sem star 30 .. pa nikoli nisem nobenega vprašal kaj naj kuham.. pa je blo še vedno vse skuhano in dobro :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:39:37   
Anonimen
No lepo,če nisi vprašal pote,m pa sigurno kuhaš samo hrenovke in jajca pražiš.

Ne nikoli nisem bila pri babici mogoče kakšen dan več pa ne.Ker nas je bilo pet otrok in nista mama pa ata nikamor šla.

Drugič pa potem pokličem tebe in te vprašam kaj naj kuham,da nebom več nesamostojna in spraševala mamo.user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:39:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Prosim? A ti to resno, al se hecaš? Pol po tvoje, če dveletnika ne pustiš pri babici za minimalno en teden in greš sam na morje rata nesamostojen. Pa kaj je s tabo človek? Govorim o dveletnem otroku, ne o petletnem in več. Pri teh letih ga bom pustil s tastarimi na morju, ne pa doma in bom šel sam na morje. Tu je velika razlika.


govorim o tvojem razmišljanju.. ne dveletniku al pa petletniku.. s takim razmišljanjem so potem otroci zelo bogi, ko je treba kaj zase narest.. al pa kam jit brez očkata in mamice

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:41:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Zahi z tabo bi ga sigurno pustila it na morje.Samo,da potem nebi tukaj pod anonimnim pisal,kako lepo je bilo kako ste nategovali neke španke.Ali pa se med sabo nategovali.
Da bi žensko bi mu še oprostila ampak dedca pa ne.user posted image user posted image user posted image user posted image



če bi bila moja tok sumnjičava in ljubosumna.. nebi bla več moja user posted image

če pa nimaš tok zaupanja v svojega moža.. pol je pa to žalostno.. res misliš, da more jit na morje, da nategne kako španko?? user posted image  naivnost..



Mimo, totalno mimo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:41:55   
kalbo
In kakšno je moje razmišljanje?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:42:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

No lepo,če nisi vprašal pote,m pa sigurno kuhaš samo hrenovke in jajca pražiš.

Ne nikoli nisem bila pri babici mogoče kakšen dan več pa ne.Ker nas je bilo pet otrok in nista mama pa ata nikamor šla.

Drugič pa potem pokličem tebe in te vprašam kaj naj kuham,da nebom več nesamostojna in spraševala mamo.user posted image



Joj, ti si še dobra. Jaz še vprašam, če naj seksam ali ne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:44:30   
Anonimen
Joj, ti si še dobra. Jaz še vprašam, če naj seksam ali ne.


Potem pa si res totalno nesamostojna.In to zato,ker nisi bila pri babici en teden,da bi starša šla na morje.
Vidiš Kalbo potem pa ima Zahi prav.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:46:16   
kalbo
Vidiš Kalbo potem pa ima Zahi prav.


Mende da ma pa res pravuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:46:34   
tanikaa
Lubica, ko sem bila še dojenček, sem bila pet dni v tednu pri babici. Ker so starši morali iti v službo, pa niso meli avta, da bi me vsak dan peljali k babici v varstvo. user posted image  Tak da so me v nedeljo zvečer spokali k njej, in v petek prišli pome. user posted image  Pa to je trajalo eno leto, potem pa sta kupila avto. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:48:22   
Anonimen
No potem pa ni to vzrok,da moraš še vprašati za sex.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:49:23   
kalbo
No potem pa ni to vzrok,da moraš še vprašati za sex.


Pa še Zahijeve teorije padejo ko šus.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:51:39   
tanikaa
Vzrok je v tem, da takrat še ni bilo RR-a pa nista mogla vprašat za nasvet, kak me vzgajat. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:53:17   
kalbo
Sej pol je pa ratal, kar je rataluser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 11:59:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej pol je pa ratal, kar je rataluser posted image



Hja, kaj moramo. Tudi mi moramo živeti. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 12:18:01   
Anonimen
Tle ste itak že sto svetlobnih let od bistva prvega posta, pa bom še jaz.

Mu dam 200 € žepnine, samo da se mi skida za 4 dni ali več, brez panike. Nisva zraščena...in tudi jaz bi šla z veseljem sama za 4 dni. Takoj zdaj, tudi brez žepnine.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 12:20:09   
tanikaa
Ja pejd hudiča, samo gajbe pive ne pozabi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Čudno se obnaša
30.5.2007 12:23:04   
Anonimen
Ja pejd hudiča, samo gajbe pive ne pozabi.


Sem bila prejšnji vikend, no, smo bili vsi trije. Ja, gajbo pira pa obvezno, na Hrvaškem je tako drag, da te srat prime. Pa pri moji porabi.....bankrotiram prvi dan.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?