|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:00:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Tak da zdaj nehajte in ne delajte se pametni, kak mate eni poštlihtano, pa kak drugi ma za nič zakon in podobno. Vsak si naredi kak mu paše.


A je kdo deval svoj zakon za vzor, ali pa rekel, da ima noely s svojim partnerjem slab zakon? Bedarija. Imata pa problem, pa še oči si zatiskata pred njim. In če želita karkoli rešiti, se bosta morala soočiti s problemom. Besedno, ne z ignoranco.



Eh, daddy. A mora biti dobesedno napisano, da boš razumel oz. hotel razumeti?

A to, da nekdo napiše mi mamo tako in tako, ker drugače gre za egoizem, ni primer njegovega zakona oz. veze?

Mah boli me. Dajte se dalje kregat pa bo. Meni se ne da prepirat in lovit na vsako besedo, pa še vejico.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:00:26   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Naj ti še malo zapojem. Ne pri dveh letih pa res nisem bil stran od staršev. Ja babica že ve, kaj je dveletnik, sam dveletnik potrebuje mamo in očeta, ne pa babice. Sej se da it feštat tud za eno noč, pa si zjutraj doma.


ja.. potrebuje mamo in očeta.. prav tako pa tudi otrok potrebuje oddih.. mogoče sam tega ne ve.. vsekakor je pa priporočljivo za nekaj dni otroka dat kam drugam.. če se stiska k mamici in očkatu do 10ga leta.. potem bo tak otrok socialni invalid..


Čist odvisno od otroka do otroka, predvsem. Nekateri gredo fuuul radi k babicam in dedkom, pa še kam drugam. Nekateri pa ne. Raje vidim, da gre prej kot kasneje, pa da se tega navadi. Kaj pa če se meni nepričakovano zgodi kaj hudega, otrok pa totalno nenavajen npr. babice?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:00:43   
Anonimen
Zahi, a imaš ti otroke že? Nisem nikjer zasledila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:01:09   
kalbo
Tak da zdaj nehajte in ne delajte se pametni, kak mate eni poštlihtano, pa kak drugi ma za nič zakon in podobno. Vsak si naredi kak mu paše.


Razumem šef :)

Jest hočem sam povedat, da ko maš enkrat otroke imaš nekoga, ki je 100% odvisen od tebe. To moraš v planiranju raznoraznih zadev, tud službe upoštevat. Če pa odmislim otroke se pa v bistvu strinjam z Zahijem.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:01:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Enim se ni problem dogovorit, da gre drugi lahko za nekaj časa nekam, drugim očitno je. Prav tako se lahko mama organizira in kdaj kam gre.

Če pa je že tko, da te majhen otroček tisto leto potrebuje, pač eno leto vmes ne greš.


jasno.. familija zmeraj na prvo mesto.. če je pa čas in volja.. se pa lahko organizira tut kak "izlet" v solo izvedbi..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:03:38   
maruškaŠ
jasno.. familija zmeraj na prvo mesto.. če je pa čas in volja.. se pa lahko organizira tut kak "izlet" v solo izvedbi..


Točno to, nikjer ne piše, da on mora itn a tak dopust, pa tut če prekle padajo z neba, pa tut če se bliža vesoljni potop. NE. Ampak, da če ni drugih omejitev in se mu ta želja lahko izpolni - zakaj pa ne?

Al pa otroka k babici - pa starša sama na morje!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:05:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Razumem šef :)

Jest hočem sam povedat, da ko maš enkrat otroke imaš nekoga, ki je 100% odvisen od tebe. To moraš v planiranju raznoraznih zadev, tud službe upoštevat. Če pa odmislim otroke se pa v bistvu strinjam z Zahijem.


seveda je odvisen.. ne samo od tebe.. pač od ljudi, ki v danem trenutku skrbijo zanj.. in to NISI zmeraj ti.. lahko je tudi nekdo drug.. mama, babica, teta...

in ja.. seveda mora biti na prvem mestu familija.. ampak kaj bo familija z zagrenjenim fotrom, če mu ta familija prepove 4 dnevni oddih od vsega? .. ali bo res konec sveta, če bo fotr šel za 4 dni nekam.. na ribarjenje, na jadranje.. karkoli.. sam da se odklopi in sprosti.. kakor se zna samo sam.. ? .. mislim da ne..

če se stvar tako organizira.. splanira.. potem ne vidim tukaj nobene panike.. 1 dan.. ali 4 dni.. ISTO!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:05:47   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa




Eh, daddy. A mora biti dobesedno napisano, da boš razumel oz. hotel razumeti?



Mah boli me. Dajte se dalje kregat pa bo. Meni se ne da prepirat in lovit na vsako besedo, pa še vejico.


  tanikaa, I love you too, res.....čist čist res ...... in nihče se ne krega/prepira/whatever. Plis, ne bodi mi slabe volje user posted image , ne ti.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:06:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Točno to, nikjer ne piše, da on mora itn a tak dopust, pa tut če prekle padajo z neba, pa tut če se bliža vesoljni potop. NE. Ampak, da če ni drugih omejitev in se mu ta želja lahko izpolni - zakaj pa ne?

Al pa otroka k babici - pa starša sama na morje!


prej ko otrok postane malo samostojen.. bolje je za njega.. če ne more brez mamice in očkata 4 dni.. je to kvečemu slabo zanj..

in ja.. tudi starši potrebujejo dopust od otrok.. pa to ne pomeni nič slabega..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:07:48   
kalbo
Jasno da, sam v dogovoru. Kar tko samoumevno pa to le ni, ko maš otroke.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:08:49   
kalbo
Tanika bananika je pa dons neki huda. Draga, sej bo lepš vreme že jutri na sporeduuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:09:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jasno da, sam v dogovoru. Kar tko samoumevno pa to le ni, ko maš otroke.


seveda.. če dec zjutri spakira in gre na morje.. brez da žena ve.. pol je tukaj neki drugega..

nikjer pa to ni napisala.. pomoje tega ni storil.. problem je bil le ta, ker se ni javil.. in sedaj ne govori z njo..

to je pa tretja zgodba user posted image  ampak v bistvu point te teme..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:10:51   
kalbo
to je pa tretja zgodba ampak v bistvu point te teme..


Rdeča nit hočeš rečtuser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:17:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

to je pa tretja zgodba ampak v bistvu point te teme..


Rdeča nit hočeš rečtuser posted image


jabolko spora? user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:19:16   
Anonimen
A potem sem jaz edina na celem foumu, ki se mi ne bi zdela nobena tragedija, če bi mož šel enkrat na leto na morje s kolegi? Matr, sem čudna user posted image user posted image user posted image .

Ja, smo družina, funkcioniramo kot družina, ampak smo vseeno vsak osebnost zase. In čeprav 365 dni v letu delujemo kot družina, imamo skupne želje, cilje, načrte... si lahko vsak kdaj od tega oddahne. Pa ne samo mož, tudi žena in tudi otroci. Ker je vsak osebnost zase.
Če bi si moj zaželel za 4 dni na morje, naj gre. Naj uživa, se sprosti, nažura in naužije nove energije. In naj nekaj te energije prinese tudi domov. Seveda pa pričakujem tudi obratno, da si oddih lahko vzamem tudi jaz. Čeprav do sedaj še nobeden ni imel take želje user posted image .

V vsakem primeru pa mora biti teh oddihov (neglede na to ali gre za kratke počitnice ali za maraton, nogomet s kolegi, fantovščino, obisk frizerja, kavico s kolegico....) toliko, da ne motijo normalnega družinskega ritma in da si oseba, ki si oddih vzame nafila baterije.

Noely, ne vem, od kje ignoranca. Mogoče je utrujen, mogoče se samo tebi zdi, da te ignorira (ke rše vedno razmišlja io finalu lige prvakov user posted image ), mogoče je na morju doživel kakšen preblisk. Mogoče tudi, da on vidi probleme tam, kjer jih ti ne....

< Sporočilo je popravil Ankica -- 29.5.2007 15:23:59 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:20:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A potem sem jaz edina na celem foumu, ki se mi ne bi zdela nobena tragedija, če bi mož šel enkrat na leto na morje s kolegi? Matr, moram sem čudna user posted image user posted image user posted image .



matr kalbo.. pa še otroke ma?? a ne da je čudna???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:21:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:22:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A potem sem jaz edina na celem foumu, ki se mi ne bi zdela nobena tragedija, če bi mož šel enkrat na leto na morje s kolegi? Matr, moram sem čudna user posted image user posted image user posted image .



drgač pa.. ne nisi čudna.. zdravo razmišljaš.. včasih tega manjka tukaj..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:25:42   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A potem sem jaz edina na celem foumu, ki se mi ne bi zdela nobena tragedija, če bi mož šel enkrat na leto na morje s kolegi? Matr, moram sem čudna user posted image user posted image user posted image .



Nop, nisi edina. Mislim enako.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:27:33   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A potem sem jaz edina na celem foumu, ki se mi ne bi zdela nobena tragedija, če bi mož šel enkrat na leto na morje s kolegi? Matr, moram sem čudna .



Nop, nisi edina. Mislim enako.


Se vama  pridružujem.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:28:25   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zadeva je takšna:
moj vsako leto gre s kolegi za 4 dni na morje. Da o tem, da se vsako leto znova ko pride nazaj, grdo gledava ne bom niti pisala.
No, ampak vsakič, ko je šel, se je vsaj javil. Poklical tamalo, vprašal če je vse v redu itd. Letos ni poklical niti enkrat.In odkar je v nedeljo prišel domov, z mano ni spregovoril še niti besede.
Sprašujem se zakaj?
Mislite, da me je prevaral in ima slabo vest?
Res ne vem kako si naj razlagam njegovo obnašanje...

mi ne moremo vedet ali te je prevaral ali ne, lahko samo ugibamo user posted image  ne razumem pa, zakaj se grdo gledata ko pride nazaj? Mene pa zanima eno: če tudi ti kdaj greš kam s prijateljicami?

Je možno, da mu preveč dihaš za ovratnik in je tega že malo sit? Ne vem, spet samo ugibam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:31:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A potem sem jaz edina na celem foumu, ki se mi ne bi zdela nobena tragedija, če bi mož šel enkrat na leto na morje s kolegi? Matr, moram sem čudna .



Nop, nisi edina. Mislim enako.


Se vama  pridružujem.


matr.. na konc bo kalbo čudn?

user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:34:24   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

A potem sem jaz edina na celem foumu, ki se mi ne bi zdela nobena tragedija, če bi mož šel enkrat na leto na morje s kolegi? Matr, moram sem čudna .



Nop, nisi edina. Mislim enako.


Se vama  pridružujem.


matr.. na konc bo kalbo čudn?

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:41:57   
Anonimen
Ma ne, naš Kalbo pa že ne user posted image .

Po moje je tako, da če se par šteka (z ali brez otrok), se lahko marsikaj zmenita, uskladita želje, ker se spoštujeta in razumeta, da ima partner tudi svoje potrebe. Ne gresta eden čez drugega, temveč skušata sodelovat in najti eno srednjo pot, v kateri bodo vsi udeleženi zadovoljni. 
Če pa v zvezi nekaj fali, eden dela vse namesto drugega, ki se zraven šlepa, je eden preveč lastniški, ljubosumen, tečen, omejen in še bi lahko naštevala...potem je že eno pivo lahko problem, kaj šele nekaj dni.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 15:45:06   
maruškaŠ
Po moje je tako, da če se par šteka (z ali brez otrok), se lahko marsikaj zmenita, uskladita želje, ker se spoštujeta in razumeta, da ima partner tudi svoje potrebe. Ne gresta eden čez drugega, temveč skušata sodelovat in najti eno srednjo pot, v kateri bodo vsi udeleženi zadovoljni.
Če pa v zvezi nekaj fali, eden dela vse namesto drugega, ki se zraven šlepa, je eden preveč lastniški, ljubosumen, tečen, omejen in še bi lahko naštevala...potem je že eno pivo lahko problem, kaj šele nekaj dni.


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?