|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:37:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zahi, kot vedno si spet pozabil na otroke. Če imaš otroke, ne moreš kar pričakovati, da te bo žena spustila za 4 dni na morje s kolegi. Pa ne gre zdej tu, a te bo spustila al ne, ampak če je pripravljena prevzeti tvoj del obveznosti do otrok in družine.

Moja žena me hodi iskat in vozi domov nabasanega iz marsikakega maratona, v Metliko, v Goriška brda, še nikoli ni nič rekla, če sem šel feštat s prijatelji. Verjemi, da je ena najtolerantnejših žensk, kar jih poznam. To se vidi že po neumnostih, ki jih tle gor zganjam. Sam da bi šel pa za štiri dni sam s kolegi na morje ji pa zagotovo nebi bilo prav in za moje pojme povsem upravičeno.


sorry kalbo.. ampak .. če ti ne rabiš kakega oddiha od doma.. potem je to tvoja stvar.. če tale model potrebuje 4 dni zase.. to pač potrebuje.. ne moreš pomagat.. in če se mu bo to preprečevalo in težilo.. bo zadeva samo še slabša..

tudi otroci grejo lahko na morje.. so tukaj kolonije, strici, babice, tete.. ti nisi šel nikamor brez staršev?

in tukaj si potem vzameta starša malo oddiha.. lahko skupaj.. lahko narazen.. lahko skupaj in narazen.. kakor jima pač čas dovoli in denar..

otrok se bo že znašel.. babice so željne tega.. (vsaj pri nas)..

tudi na šihtu imaš dopust... pa te mogoče šef nebi najraje pustil.. samo kar je nuja je nuja..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:38:40   
noely
quote]IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


prej ko se boš nehala slepit.. prej boš lahko kaj naredila za to..

če te dec ne objame ko pride po 4ih dneh nazaj.. te vmes ne pokliče.. in se zdaj ne pogovarja s tabo.. potem JE nekaj narobe doma..


Ja, žal je tako odkar je prišel domov.
Prej ni bilo tako, pa če verjamete ali ne.
Nisva se prepirala, zadeve v postelji štimajo....
Torej vi meni zdaj povejte kaj je DOMA narobe.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:40:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely

Ja, žal je tako odkar je prišel domov.
Prej ni bilo tako, pa če verjamete ali ne.
Nisva se prepirala, zadeve v postelji štimajo....
Torej vi meni zdaj povejte kaj je DOMA narobe.


ravno to je narobe.. da ti moramo mi povedati kaj je pri tebi doma narobe??

vprašaj svojega.. ne bo ti padla krona iz glave.. mogoče ga kaj mori že nekaj časa.. pa je zdaj prišlo na plan..

samo vidva bosta vedela kaj je narobe.. tukaj smo lahko samo pametni..

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:40:58   
Taula
Nisva se prepirala, zadeve v postelji štimajo....
Torej vi meni zdaj povejte kaj je DOMA narobe


Če se ne prepiraš, ne pomeni da je v zvezi vse Ok.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:41:30   
maruškaŠ
Torej vi meni zdaj povejte kaj je DOMA narobe.


To lahko ugotovita samo vidva doma. Pa ni narobe DOMA al pa DRUGJE - nekaj je narobe med VAMA.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:43:03   
kalbo
Zahi, otroci ki so starejši od 6 let gredo v kolonijo, ne pa malčki. Malčka se ne pušča za nekaj dni pri babici, vsaj sam sem takega mnenja. In kako za hudiča lahko primerjaš šefa z lastnim otrokom?

Kaj pa oddih mame, a tega pa ni? Če ta model ni vedel, kaj pomeni met otroke je to njegov problem. Sam očitno to tudi teb ni jasno.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:43:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Zahi, dokler ni otrok, naj kar gre... Ampak ko je otrok tu, za 4 dni?? Mislim, lepo bi bilo, da bi šel samo za en dan, ali pa da bi jih vzel s seboj.. Konec koncev so družina..


ah daj daj.. nisi bla nikoli pri babici na "počitnicah" ko so šlo tvoji na morje z družbo? al te vedno tičal skupaj 24/7?




Sta bila moja dva mlada starša, ampak sta nas 3 otroke vedno vzela s sabo na morje..

Moj niti ne pomisli ne na to, da bi šel na morje, mene pa tukaj pustil... Mu je lepše v dvoje, zato je izbral življenje v dvoje, troje, .....

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:44:58   
Enolla
Ker so ti že drugi prej povedali, bi se ne ponavljala. Preberi še enkrat odgovore od Dadyja počasi, ne evforično in mogoče ti bo bolj jasno. In kot je rekla maruška : problem je med vama in ne doma pri vas.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:45:34   
kalbo
Aja, Zahi, mi feštamo na morju z otroki. Sploh se ti ne sanja, kakšne fešte so lahko kljub temu, da vzameš s sabo otroke. Kaj je pa spati do poldneva po prekrokani noče sem pa itak že pozabil.user posted image  Otroci so ob sedmih auf.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:45:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: noely

quote]IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


prej ko se boš nehala slepit.. prej boš lahko kaj naredila za to..

če te dec ne objame ko pride po 4ih dneh nazaj.. te vmes ne pokliče.. in se zdaj ne pogovarja s tabo.. potem JE nekaj narobe doma..


Ja, žal je tako odkar je prišel domov.
Prej ni bilo tako, pa če verjamete ali ne.
Nisva se prepirala, zadeve v postelji štimajo....
Torej vi meni zdaj povejte kaj je DOMA narobe.


Mi ne moremo vedeti, kaj je narobe, ker vaju ne poznamo niti nevemo kak imata to vse izpeljano..

(odgovor članu noely)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:46:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zahi, otroci ki so starejši od 6 let gredo v kolonijo, ne pa malčki. Malčka se ne pušča za nekaj dni pri babici, vsaj sam sem takega mnenja. In kako za hudiča lahko primerjaš šefa z lastnim otrokom?



aja? .. babica ne ve kaj je 2 letni otrok? user posted image

in ne primerjam šefa z lastnim otrokom.. še enkrat si preberi.. primerjam dopust z dopustom user posted image


Kaj pa oddih mame, a tega pa ni? Če ta model ni vedel, kaj pomeni met otroke je to njegov problem. Sam očitno to tudi teb ni jasno.


jao jao.. kje piše da pa mama ne sme jit nikamor.. v tem primeru je šel on za boge 4 dni nekam.. lahko si ona splanira 4 dni drugič.. verjemi, da tip ne bo imel nič proti..

in še to.. očitno samo ti veš kaj pomeni met otroke? tisti ki si pa privošči 4 dnevni oddih od VSEGA pa verjetno ne? user posted image  naivno gledaš..

poglej malo na svoje starše.. res nisi bil nikoli na počitnicah nekje stran od staršev? jaz sem bil.. pa vse ki poznam tudi.. torej.. ne poj..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:47:14   
maruškaŠ
Enim se ni problem dogovorit, da gre drugi lahko za nekaj časa nekam, drugim očitno je. Prav tako se lahko mama organizira in kdaj kam gre.

Če pa je že tko, da te majhen otroček tisto leto potrebuje, pač eno leto vmes ne greš.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:47:35   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zahi, kot vedno si spet pozabil na otroke. Če imaš otroke, ne moreš kar pričakovati, da te bo žena spustila za 4 dni na morje s kolegi. Pa ne gre zdej tu, a te bo spustila al ne, ampak če je pripravljena prevzeti tvoj del obveznosti do otrok in družine.

Moja žena me hodi iskat in vozi domov nabasanega iz marsikakega maratona, v Metliko, v Goriška brda, še nikoli ni nič rekla, če sem šel feštat s prijatelji. Verjemi, da je ena najtolerantnejših žensk, kar jih poznam. To se vidi že po neumnostih, ki jih tle gor zganjam. Sam da bi šel pa za štiri dni sam s kolegi na morje ji pa zagotovo nebi bilo prav in za moje pojme povsem upravičeno.


user posted image Hvala bogu, da smo si različni na svetu - zato je tako pestro. Tebi (vama) ustreza tak način odklopa, drugim pač drugačen. Sama se najrajši odklapljam v kuhinji med kuhanjem, recimo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:47:55   
Taula
Zahi...sej ti še nimaš otrok?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:48:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Aja, Zahi, mi feštamo na morju z otroki. Sploh se ti ne sanja, kakšne fešte so lahko kljub temu, da vzameš s sabo otroke. Kaj je pa spati do poldneva po prekrokani noče sem pa itak že pozabil.user posted image  Otroci so ob sedmih auf.


superca.. sej lahko feštaš z otroki.. z ženo.. s starši.. s komerkol ti pače.. če ti pa zapaše feštat za nekaj dni sam s kolegi.. ti pa pač to zapaše..

žena naj bo prej vesela.. saj bo tak mož veliko bolj sproščen kot nekateri tukaj user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:49:14   
kalbo
Naj ti še malo zapojem. Ne pri dveh letih pa res nisem bil stran od staršev. Ja babica že ve, kaj je dveletnik, sam dveletnik potrebuje mamo in očeta, ne pa babice. Sej se da it feštat tud za eno noč, pa si zjutraj doma.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:50:17   
kalbo
če ti pa zapaše feštat za nekaj dni sam s kolegi.. ti pa pač to zapaše..


Sej sem ti že enkrat rekel, da lahko feštaš po mili volji noč in dan, sam pol si ne omisli otrok.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:52:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zahi, kot vedno si spet pozabil na otroke. Če imaš otroke, ne moreš kar pričakovati, da te bo žena spustila za 4 dni na morje s kolegi. Pa ne gre zdej tu, a te bo spustila al ne, ampak če je pripravljena prevzeti tvoj del obveznosti do otrok in družine.

Moja žena me hodi iskat in vozi domov nabasanega iz marsikakega maratona, v Metliko, v Goriška brda, še nikoli ni nič rekla, če sem šel feštat s prijatelji. Verjemi, da je ena najtolerantnejših žensk, kar jih poznam. To se vidi že po neumnostih, ki jih tle gor zganjam. Sam da bi šel pa za štiri dni sam s kolegi na morje ji pa zagotovo nebi bilo prav in za moje pojme povsem upravičeno.


user posted image Hvala bogu, da smo si različni na svetu - zato je tako pestro. Tebi (vama) ustreza tak način odklopa, drugim pač drugačen. Sama se najrajši odklapljam v kuhinji med kuhanjem, recimo.



No pa je še ena na svetu, ki ji paše kuhanje. To je moj hobi. user posted image



Sicer pa sploh ne vem, zakaj eden drugemu vsiljujete svoje mnenje. Če nekomu štima 4 dni dopusta brez žene in otrok, ok. Naj jih ma in naj uživa v njih. Seveda je to stvar tiste družine in teh dveh partnerjev.
Jaz načeloma tako delati ne bi mogla, ampak zaradi tega ne vsiljujem svojega mnenja tistim, ki to počnejo.

Če pa nekdo noče it brez partnerja in otrok nekam za 4 dni, pa tudi dobro. Vsak ma svoje navade, svoje življenje.

Tak da zdaj nehajte in ne delajte se pametni, kak mate eni poštlihtano, pa kak drugi ma za nič zakon in podobno. Vsak si naredi kak mu paše.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:53:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image To punca,to.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:54:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

user posted image user posted image user posted image To punca,to.


user posted image user posted image  A ne da mi včasih rata? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:56:23   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Tak da zdaj nehajte in ne delajte se pametni, kak mate eni poštlihtano, pa kak drugi ma za nič zakon in podobno. Vsak si naredi kak mu paše.


  A je kdo deval svoj zakon za vzor, ali pa rekel, da ima noely s svojim partnerjem slab zakon? Bedarija. Imata pa problem, pa še oči si zatiskata pred njim. In če želita karkoli rešiti, se bosta morala soočiti s problemom. Besedno, ne z ignoranco.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:56:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Naj ti še malo zapojem. Ne pri dveh letih pa res nisem bil stran od staršev. Ja babica že ve, kaj je dveletnik, sam dveletnik potrebuje mamo in očeta, ne pa babice. Sej se da it feštat tud za eno noč, pa si zjutraj doma.


ja.. potrebuje mamo in očeta.. prav tako pa tudi otrok potrebuje oddih.. mogoče sam tega ne ve.. vsekakor je pa priporočljivo za nekaj dni otroka dat kam drugam.. če se stiska k mamici in očkatu do 10ga leta.. potem bo tak otrok socialni invalid..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:57:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

če ti pa zapaše feštat za nekaj dni sam s kolegi.. ti pa pač to zapaše..


Sej sem ti že enkrat rekel, da lahko feštaš po mili volji noč in dan, sam pol si ne omisli otrok.


lahko imaš otroke in greš za par dni na morje brez njih user posted image

in tisti ki misli, da MORA bit 365 dni na leto z otrokom naj si ne omisli otrok..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:59:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

A je kdo deval svoj zakon za vzor, ali pa rekel, da ima noely s svojim partnerjem slab zakon? Bedarija. Imata pa problem, pa še oči si zatiskata pred njim. In če želita karkoli rešiti, se bosta morala soočiti s problemom. Besedno, ne z ignoranco.


točno tako

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:59:58   
Anonimen
Socialni invalid? user posted image user posted image user posted image user posted image


O, moj bog... Raje nič ne pišem, ker ko se bom razkurla.. Eh

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?