|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 90 d- začetek 4.6.
8.8.2007 0:26:26   
barbi g
Blagor enim ,ki jim je uspelo shujšati( a ne Lidjočka) in to tudi lepo vzdrževati.Meni se kilce spet počasi vračajouser posted image user posted image (to se mi zadnje čase drznijo reči celo znanci in tega imam počasi že malo dosti-da mi govorijo user posted image in da imam res 10 kil preveč)je pa res da pretiravam s čokolado ,pa nutelo ,pa kruh spet jem.
Odločam se in pripravljm ,da spet začnem-samo dan D moram določiti.
Pa da dokažem sebi (pa še malo drugim)da sem spet lahko fit !
noč

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 90 d- začetek 4.6.
8.8.2007 8:35:23   
LIDJOČKA
Ko bo prišel dan D, veš kje nas najdeš user posted image

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 90 d- začetek 4.6.
26.8.2007 11:55:00   
lokvanj
Ojla!
Tudi jaz držim dieto in sicer od 6.8. dalje in danes sem naletela na tale forum. Če me vzamete medse se vam pridružim user posted image . Torej zaenkrat gre kar dobro. Teče 21 dan in dones je končno spet ena konkretna hrana - meso!!!! Jupi za meso user posted image  (sploh po sadnem dnevu user posted image ). Skratka z rezultati sem zadovoljna (zaenkrat) in se bom borila še naprej! Do cilja je še kar nekaj.... Ampak saj bo.
Torej kje ste zdej vse ki ste začele s to dieto (2 sta se že našli). pa ostale? kako je šlo?
LP

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 90 d- začetek 4.6.
26.8.2007 22:26:44   
pravljica
...me, ki smo začele avgusta, smo spodaj, mislim da je naslov "začela sem!" ali nekaj takšnega...ampak ne vem, kje so vse user posted image  sama sem začela 1.8. in je že -6kg user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 90 d- začetek 4.6.
27.8.2007 8:49:58   
lokvanj
Aha. No pol vas (nas) bom pa poskušala najti.
Jaz sporočim 6.9. koliko minusa točno je. takrat bo cel mesec mimo.
DRugač pa čestitke za -6.
Lp

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?