|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A ste vedele
7.6.2007 10:32:17   
daysi
Ja kapiš. Samo ni mi jasno, zakaj si jo pošpricaš? Da lepše diši? Da ne ovene? Da se ne posuši? Da se ne zaraste?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A ste vedele
7.6.2007 10:42:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jest sem pa pri G videla reklamni listek za nek sprej- men se zdi, da je pisalo Multi Gyn in naj bi bil tud za zdravljenje in preprečevanje glivic. A kera pozna to?


jst sem uporabljala gel...pa je res super...nc glivic, vnetij...ocitno zdej tud sprej obstaja

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A ste vedele
7.6.2007 10:48:32   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja kapiš. Samo ni mi jasno, zakaj si jo pošpricaš? Da lepše diši? Da ne ovene? Da se ne posuši? Da se ne zaraste?


user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanikaa, tudi jaz nisem še tega slišala oz. zasledila, kaj pa veš, mogoče pa kdaj sprobamuser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A ste vedele
7.6.2007 10:53:08   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jest sem pa pri G videla reklamni listek za nek sprej- men se zdi, da je pisalo Multi Gyn in naj bi bil tud za zdravljenje in preprečevanje glivic. A kera pozna to?


jst sem uporabljala gel...pa je res super...nc glivic, vnetij...ocitno zdej tud sprej obstaja


ne, sej možno,da je bil gel, ne sprej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A ste vedele
7.6.2007 11:44:17   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

ja za lulo špricat vendar




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja Tanikaa jaz sem ga kupila pri Avonu.Super je res.user posted image user posted image user posted image



Jaz mam tud to doma, pa sploh še nism probala. A se splača, al kuga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A ste vedele
7.6.2007 11:44:52   
Anonimen
Ja probaj pa boš videla.Zakaj pa ga imaš za reklamo??

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A ste vedele
7.6.2007 13:36:04   
puncica
Pa kaj lahko ena po kmečk pove zakaj hudiča bi si lulo šprical s tem sprejem user posted image Sej mamo intimno milo. A to je za bol poželjenja a da ti bol maže al kaj?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A ste vedele
7.6.2007 13:45:43   
Njuškalo
Mene pa zanima kaj tvoj reče ,ko ti jo khm..kako bi po damsko rekla..,no saj veš kaj mislimuser posted image A nima potem v ustih tistega zoprnega okusa po kemiji,kot naprimer ,če ti gre po nesreči šampon v usta in se ne moreš znebiti tistega okusa?

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A ste vedele
7.6.2007 13:48:44   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom jst probala po kmečk... ampak moram opozorit, da nisem kmetica!!user posted image

Torej: ta sprej se uporabla za špricanje naših mednožnih prjatlc... deluje u bistvu na pdb način kot intimno milo, le da se lahko recimo pošpricaš zjutri preden greš na šiht in se ti ni treba umivat... torej preprečuje glivice in vnetja, osvežuje naše prjatlce, jih nadišavi, ker ma zlo prijetn vonj... če se pošpricaš pred sexom, tudi navlaži vso zadevo, kar mogoče nekatere, ki brez tega niso dost mokre, pač tok bolj zrajca... kapiš??

Fino je recimo ga vzet tud sabo na kakšno potovanje, namesto osvežilnih robčkov, če nimaš možnosti tuširanja... za osvežitev... :))

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A ste vedele
7.6.2007 13:50:36   
baguSka
A si zensak al kwa!?user posted image  Si hotla vprasat ko ti jo polize??

Ne. Baje ni zoprnega okusa... Ker je zlo nezen. Kot ce se pred teb umijes z intimnim milom.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A ste vedele
7.6.2007 13:51:01   
tanikaa
Baguska, hvala za damsko razlago. user posted image  To sem že na začetku spraševala, pa mi nobena ni znala razložit. Zato, HVALA. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A ste vedele
7.6.2007 13:54:13   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A si zensak al kwa!?user posted image  Si hotla vprasat ko ti jo polize??

Ne. Baje ni zoprnega okusa... Ker je zlo nezen. Kot ce se pred teb umijes z intimnim milom.



Ja,to sem hotela vprašat,samo nisem vedela kako v celofan zavituser posted image Nisem tako direktna, ker sem pač bolj damske sorteuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A ste vedele
7.6.2007 13:55:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
, ker sem pač bolj damske sorteuser posted image


Ja, in jaz sem Lepa Brena. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:02:51   
Bubamaraa
vojakinja dej kak link od tega prizvoda... da ga naročno pa sprobamo, da vidmi, kako je ko pošpricamo češplo....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:22:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom jst probala po kmečk... ampak moram opozorit, da nisem kmetica!!user posted image

Torej: ta sprej se uporabla za špricanje naših mednožnih prjatlc... deluje u bistvu na pdb način kot intimno milo, le da se lahko recimo pošpricaš zjutri preden greš na šiht in se ti ni treba umivat... torej preprečuje glivice in vnetja, osvežuje naše prjatlce, jih nadišavi, ker ma zlo prijetn vonj... če se pošpricaš pred sexom, tudi navlaži vso zadevo, kar mogoče nekatere, ki brez tega niso dost mokre, pač tok bolj zrajca... kapiš??

Fino je recimo ga vzet tud sabo na kakšno potovanje, namesto osvežilnih robčkov, če nimaš možnosti tuširanja... za osvežitev... :))



user posted image  eeeee vids...se mora en strokovnjak najdt...pa nam je pol vse kristalno jasn

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:23:45   
baguSka
Baguska, hvala za damsko razlago.


user posted image user posted image user posted image  Kjerkol te najdem, se samo se zahvaljujes.... Ja ni za kej stara moja!user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:24:41   
baguSka
in jaz sem Lepa Brena.


A ja?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:25:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Baguska, hvala za damsko razlago.


user posted image user posted image user posted image  Kjerkol te najdem, se samo se zahvaljujes.... Ja ni za kej stara moja!user posted image


Jaz sem dama. user posted image  In NISEM STARA. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:26:24   
baguSka
se mora en strokovnjak najdt


to glih nism pomoje... sem pa to zadevo ze sprobala in je res kul.. user posted image  sploh za tiste, ki imajo veckrat probleme z vnetji in te ****rije... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:27:20   
baguSka
NISEM STARA


aja sej res... baje si lepa brena...

ampak zdej nisem cist zihr: a si brena, al si lepa?? user posted image user posted image user posted image  oboje zihr ne...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:28:11   
tanikaa
Ne, ni mi ime Brena, tak da ostane...user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:31:55   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz sem dama. user posted image   



Ja,si kar ta pravga smajlija prilimala,ker je to res smešno.user posted image Ne pretiravat.Na RR je samo ena dama in to sem jaz.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A ste vedele
7.6.2007 14:54:41   
Anonimen
Uf, pa to je že dolgo na tržišču. Zdej je sploh aktualen HELPY


Drgače je pa TUKAJ nekaj napisanega od tega programa.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A ste vedele
7.6.2007 15:16:50   
bambi
kako pa se točno reče temu spreyu za luliko???

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A ste vedele
7.6.2007 15:35:38   
baguSka
To je sprej za intimno nego... jaz sem ga kupila v navadnem drogeri marketu...user posted image  Ampak ze kr enih 5 let nazaj pomoje...

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?