|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M zamuja, test negativen
17.6.2007 19:05:40   
Fargesia
punce, še ena taka ki ji zamuja, test je pa negativen...madonca, nehala bom kupovati v naši lekarni, tukaj so vsi moji testi brez zadetka!!! morala bi priti 12.6. pa je še veno ni. test sem delala 14.6., ampak je bil negativen. zdej pa itak nimam nobenega testa več doma.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: M zamuja, test negativen
17.6.2007 20:42:01   
Shani
punce navijamuser posted image user posted image user posted image za vas, da zagledate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: M zamuja, test negativen
17.6.2007 21:40:24   
tamala_82
oooo maša82 dobrodošla v klubu user posted image

nimamo kaj ... čakamo čakamo čakamo in kot nore spremljamo čudne simptome (itak najdemo vsak dan kakšnega več user posted image - jaz jih imam že cel spisek user posted image user posted image ) ... maša82, tudi sama se sprašujem, al čem prešaltat na kater drug test al bi kar lekarno zamenala user posted image


jurka6 - hvala hvala hvala za pestke  in  čebelce user posted image ! SREČNO TUDI TEBI user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 7:33:39   
tamala_82
punce, danes zjutraj sem ponovila test in BC mini je pokazal user posted image  user posted image   - obe črtici sta zelo lepo vidni, prva sploh ni rahla, tako kot so punce opisovale ... mislim, da ni dvoma in da sem user posted image   jaaaaaaaaaaaa, nosečka nosečka nosečka user posted image user posted image user posted image user posted image jutri bom ponovila test (verjetno kar Clear blue, ki naj bi bil bolj zanesljiv) pa vam sporočim, kako je šlo! Še kar ne dojamem, vsa se tresem .... zdej samo še čakam na solzico veselja user posted image

Jooooj, kar ne morem verjeti - diagnoza PCO, februarja odstranjena pregrada in nama je kar v prvo ratalo user posted image user posted image user posted image user posted image

majci198 - čim prej test delat!!! DRŽIM PESTI!! Ma ne, jst sem 99%, da se obe seliva na forum "februarčice" user posted image user posted image user posted image hitro test delat pa poročat!! maša82 in kesora - upanje umre zadnje!!! Držim pesti user posted image user posted image
jurka6 - tebi pa res hvala za vso moralno podporo!! Upam, da ti čim prej uspe!! Tudi tebi user posted image za srečo!

In vse ostale, ki berete tole temo - držte se! Ne obupavat!!! Pozitivno razmišljajte - optimizem dela čudeže!!! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - PRIDEM FEBRUARJA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 7:39:21   
čačka
Tamala_82 ČESTITAM! user posted image user posted image user posted image
Prav srečna sem, da je eni ratalo!
JUUUHHHUUUHUUUU!!!!
Želim ti veliko, veliko lepih trenutkov, smeha in zadovoljstva v teh 9-tih mesecih.
Predvsem pa ne pozabi uživat!user posted image
user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 7:46:28   
kesora
user posted image user posted image user posted image

Čeeeestitke, tamala82user posted image , a ne kakšen dober, lep, občutek, ko zagledaš tisti težko pričakovani črtici....
Februar...mhm...torej bo vodnar/ka.
Še enkrat čestitke in ČUVAJ se!

Pri meni nič novega, nazadnje sem naredila test v petek in je bil spet negativen, danes mi zamuja 6.dan.
Ampak jaz po moje nisem noseča, saj sem do zdaj naredila že 5 testov (4x baby check mini in 1x clear blue.)

Tudi znakov nimam nobenih nosečniških, bila sem sicer zelo napihnjena, ampak ne več...

Želim si le, da M čimprej pride...

Pa pa


_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 8:38:14   
Shani
tamala 82 ČESTITKE- BRAVOuser posted image user posted image user posted image joj kok sem vesela, da ti je uspelo in da imamo srečkouser posted image

Želim ti mirno, lepo, zdravo user posted image ter zdravega sončkauser posted image .

Yesssssssssssssssssssssssssssuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 9:06:57   
Naty*
tamala_82 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo, bravo!!! Kolk lepo je videt, ko kateri uspe!!! Želim ti, da bi ti nosečnost potekala brez prehudih slabosti in drugih nadlog, če pa tudi bo, velja potrpeti, da boš čez 9 mesecev v rokah držala lepega, zdravega user posted image .

Čestitke, čestitke obema z atijem!!!

Pa da bi bilo več takih postov...


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 11:02:59   
kesora
Jao, men se pa zdej tudi že kar mal meša u glavi, pa imam že dva sina in sem vedno mislila, da ne bom tko utrgana, ko bomo v tretje planirali, ampak, punce, vam povem da ni nič drugače in če se bomo še za četrtega odločil bo najbrž spet isto..No sej nimamo plana imet 4 otroke, ampak nikoli ne reci nikoli..
No vglavnem sem čisto zmedena, user posted image  še vedno ni, vsake 5 min sem tukaj gor in čekiram, če je kje kaj novega in so mogoče še ene tri napisale, kako je bil test še po sedmih dneh izostanka negativen, pa so ble pol vseen noseče...

Ful sem vesela za tamalo82, ker sem že 2x doživela ta občutek in je res lep, no sej se res nisem nikol neki zlo dooolg matrala, ta prvič v 6.-em krogu, drugič v 2.-em...In ko se samo spomnim tistih mojih dveh malih dišečih kepic še v porodnišnici...., ena je danes res že kar kepa( 11 let), ta druga pa je še kepica(danes 2 leti) ...Bi mela res kar 100 otrok, če bi nam to življenje dopuščalo...

Torej, kako kaj majci198 in maša82, kaj novega??
 
Ziher smo me tri tiste z nizkimi hormoni na začetku, a ne?

No zdej kar naenkrat nič več ne čakam na user posted image , da se ulije, ampak na to, da se ja ne bi...

_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 11:28:55   
tamala_82
bejbike, hvala za vse lepe želje in objemčke!!! user posted image
sicer pa sploh še ne morem dojeti ... po mojem bom jutri, ko bom nardila še Clear Blue  user posted image user posted image pa upam, da bo pokazal isto kot baby check!! bom poročala! pa glejte, da boste poročale tudi vse ostale - OBVEZNO!! user posted image user posted image user posted image


DRŽIM PESTI!!! user posted image

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 11:44:02   
renata nana
tamala 82 vse najboljše v nosečnosti ti želim iz srca
po kolkem času pa vama je ratalo

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 11:50:27   
tamala_82
renata nana - HVALA za lepe želje user posted image
če nama je res ratalo (jutri ponavljam test, da bo za zihr user posted image ), potem nama je ratalo v prvo! Čeprav so me punce na tem forumu pošteno strašile, da se bova  mogla zaradi PCO za user posted image pošteno pomatrat ... poročam, kakšen rezultat bo jutri s CB ...

user posted image user posted image


(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 12:52:35   
Anonimen
No tudi jaz sem ena izmed vas, ki mi zamuja M, test pa je bil negativen, marca sem preneha z KT, od takrat sem dobila M na 20 dni, zdaj jo pa ni od nikoder, imam pa zelo napihnjen trebuh, in me skoz neki špika, pa tudi bradavice imam boleče. Test sem poskusila pred 10 dnevi, pa je bil negativen, zdaj je že 36 od zadnje M, tako da bom še enkrat poskusila test in upam da se bosta pojavili obe črtici. Veliko sreče usem!
Pa bravo tebi tamala_82!

(odgovor članu tamala_82)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 13:03:28   
perbola
user posted image user posted image user posted image user posted image  tamala 82. Tudi meni ze zamuja 8 dan, ravnokar sem naredila test in je seveda bil negativen.Že od 1 dne zamude imam vse simptome user posted image  ampak nje ni od nikoder, ker mi se ni nikol zamujala več kot 3 dni imam kljub negativnem testu še vedno upanje, ki itak umre zadnje. Ali pozna katera kak primer, da bi po 8 dneh zamude in neg. testu nakonc le bla noseča? In še eno vprašanje... je pametn, da bi kljub vsemu šla na krvni test al nima smisla?  Prosim za čimprejšnji odgovor ker sem že rahlo obupana

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 13:06:12   
Suzi*
perbola, najboljše je test delat takoj zjutraj z jutranjim urinom, ker je takrat notri največ hormončkov. Drugače se pa splača delat krvni test, ker takoj pokaže še najmanjše sledi nosečniških hormonov.

a je blo dost hitro??? user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu perbola)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 13:10:46   
Naty*
perbola sej sm že napisala, ampak bom še enkrat user posted image . Js sm test nardila po 7 dneh zamude, pa je bil negativen in to clearblue. Znake user posted image sem imela pa že takoj po ovulaciji.

Po 13 dneh je bil test romed pozitiven, ugotovila pa sem tudi da niso bili znaki user posted image ampak user posted image . Žal se moja nosečnost ni končala z user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sem imela 10. 5. 2007 abrazijo, ampak nosečnost je bila in upanje za tebe še ostaja!! In seveda tudi za vse druge. Tisto kar piše na testih (pokaže že 1 dan po izostanku) sploh ne drži!!!

Držte se pa velik sreče vsem, ki čakate user posted image .

< Sporočilo je popravil Naty* -- 18.6.2007 13:11:30 >


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu perbola)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 13:40:46   
Erin
Čestitke tamala_82!!! user posted image user posted image user posted image

Lepo user posted image ter zdravega, lepega, pridnega user posted image ti želim! user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 15:09:48   
majci198
tamala_82 ČESTITAM!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lepo user posted image  in zdravega user posted image  ti želim user posted image
jst nimam take sreče kot ti... včeraj je prišla user posted image  v vsej hudi moči in to, ko mi je že 9 dni zamujala. tako, da se selim na seznam julijk. bo že. vsaj "postopek" je zabaven user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 18:59:18   
tamala_82
majci198 user posted image user posted image pa sem tako pestke stiskala, da bi obema ratalo!!! Sem zdej kar malček žalostna user posted image user posted image user posted image

ampak ne smeš obupat!! veselo naprej in le glejta, da bosta ta mesec še bolj pridno user posted image   user posted image
DRŽIM PESTI, da me julija "ujameš" user posted image user posted image user posted image


perbola in kesora
- pri vama že kaj novičk? menda me ne boste pustile samo? user posted image da bi iz "kluba M zaostaja, test negativen" v klub "februarčice" napredovala samo ena user posted image - ne ne ne!!! Punce, držte se pa upam, da me čim prej razveselite z dobro novičko!!! user posted image


user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu majci198)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 20:49:56   
Shani
nekaj pa še moram napisati, res sem uživala z vami ko smo nestrpno čakale kaj bo z našimi testi in me, ki nam je test pokazal pravilno neg. glavo gor sej gremo v nov boj a ne! Zdej bo poletje, morje, romatika na višku in mogoče se nam zgodi nekaj lepegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Punce, ki še čakate za vsako držim pesti in vam želim, da zagledate magični user posted image in ne obupat mogoče je pa to vaš mesec.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tamala 82 ti si pa naša srečka nosečka in BRAVO še enkrat!

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 20:54:38   
tamala_82
jurka6 - jst resnično upam, da se mi še katera pridruži!! se pa strinjam s tabo - res smo se mele fajn! Takoj, ko sem prišla do neta, sem šla preverjat, če je že kaj novega na tej temi! super mi je bilo (in mi je še), ko se tako bodrimo in smo polne optimizma!!! Take rabmo!! Super ste, punce! Če boste še naprej takšne pozitivke, vam bo zihr kmalu ratalo in boste user posted image

SREČNO!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 21:55:43   
Fargesia
Tamala_82 ti si pa carica!!!! BRAVO!!!! sem mogla it gledat kdaj si jo NE pričakovala in vidim da si bila dva dni pred mano. a si kakšen test delala prej in je bil negativen? jst sem ga delala 14.6. in je bil (kot vedno) negativen...in zdaj ko sem prebrala tvoje sporočilo imam še malo upanja...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: M zamuja, test negativen
18.6.2007 22:30:35   
perbola
 
cao punce, pr men nc novga. Test za v tretje negativen.... zdej se pa ne mislim vec ubadat s to user posted image , ko pride pride in potem gre v nove zmage naprej

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: M zamuja, test negativen
19.6.2007 0:22:02   
Ana Luna
tamala, user posted image ! Maša82 držimo pesti tudi zate!user posted image

(odgovor članu perbola)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: M zamuja, test negativen
19.6.2007 4:01:03   
Temari
Čestitke tamala_82 user posted image user posted image user posted image .. Upam, da se ti kmalu pridružimo.

Meni danes M uradno zamuja, znake M imam vse - od bočlečih prsi do tečnobe user posted image . Test sem delala že v nedeljo, ker mi firbec ni dal miru, a je bil negativen. V petek pa imam rojstni dan in če user posted image ne bo do takrat (upam, da je ne bo), bom test ponovila. Če bom seveda zdržala do petka. In to je velik ČE user posted image . Res pa je, da ta mesec nisva bila pridna pri user posted image , tako da nisem čisto ziher, da bi sploh lahko ratalo. Ampak kot ste že rekle... upanje ostaja. V vsakem primeru pa sporočim kaj bo.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?