|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:00:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kesora

kriva je RKC, mislim za plavo tekočino...ker je najbrž M ena umazana zadeva...


aja? user posted image  v muslimanskih deželah je rdeča barva? user posted image

zakaj potem pokazati kri na drugih reklamah? .. .in to za prehrano in sredstva za čiščenje??

ali je RKC res tako zabita?

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:19:06   
kesora
ja tud u muslimanskih deželah je plava, itak, ampak iz kje pa izvira P&G, ipd...?
Muser posted image je umazana in sploh pa tist iz kjer teče...sej veš, o tem se ne govori, kamoli kaže po TV karkoli na to svinjarijo spominja



_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:33:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kesora

ja tud u muslimanskih deželah je plava, itak, ampak iz kje pa izvira P&G, ipd...?
Muser posted image je umazana in sploh pa tist iz kjer teče...sej veš, o tem se ne govori, kamoli kaže po TV karkoli na to svinjarijo spominja




ozkogledni RKC cenzorji imajo lahko kaj pri tem user posted image

no.. sej so hotl marsikaj cenzurirat.. pa jim ni ratal user posted image

tut odkritje življenja na drugih planetih user posted image  patetično..

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:50:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

reklame za tampone, vložke.. komu so namenjene? .. ženskam, ki imajo menstruacijo.. in če imajo menstruacijo.. potem vejo, da ne curlja plava tekočina.. zakaj v reklami to povdarijo..

na drugi strani pa pokažejo krvav madež pri reklami za pralne praške?? ali pa sveže odrezan kos kravje noge v reklami za Tuš?..



Hm, saj tudi nikoli ne rečejo menstruacija. Vedno so tisti dnevi v mesecu user posted image .

Zakaj je tako? Ne vem, verjetno ker jih skrbijo morebitne pritožbe in tožbe. Kdo se pritožuje? Verjetno tisti, ki jih je sram njihovega telesa, pa naj bodo verni ali ne. Ki se ne morejo sprijaznit s tem, da je menstruacija nekaj povsem normalnega in naravnega (tako kot tudi golo človeško telo, seks,...) ker nas je tako naredila mati narava ali bog, pač v karkoli posameznik verjame.

Kopanje v času menstruacije - se ne, ker imam potem ful močne krče. Ne vem, zakaj, ampak me res boli po kopanju. Tuširanje - ni problema.

Seks - ni ovir, če je ravno velika potreba user posted image

< Sporočilo je popravil Ankica -- 21.6.2007 11:51:50 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:52:40   
puncica

zakaj se ženske med menstruacijo ne kopate? meni je nekako neudobno predvsem pa zato, ker voda pride tud v tamalo in se posledično nabirajo vse tiste bakterije na tamponu. Ponavad pa se kopam tam kak 3-4 dan, to mislim za bazen, kopam se pa itak ne tud v normalnih dnevih

zakaj ne reči bobu bob.. in narediti reklame za vložke v rdeči barvi namesto v plavi?? saj vsi vemo o čem se gre in kako zgleda.. po moje zato, da manj nagravžno zgleda za tipe, ker poznam enga, ko ne more jest, ko vidi reklamo za vložke, ne vem pa kaj bi bilo če bi bila barva rdeča, pol bi pa kr bruhat šel verjetno. Meni je v bistvu vseeno tud če bi bila rdeča barva pa verjetno drugim ženskam tud

< Sporočilo je popravil puncica -- 21.6.2007 11:53:35 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:54:30   
Taula
pa sex med menstruacijo? .. DA/NE?

meni osebno ne predstavlja nobenega problema..


Odvisno je verjetno kako user posted image  ima ženska. Ene imajo samo 2 dni in teče ven malo, enim pa teče v potokih in menjajo nočne vložke na dve uri. V zadnjem primeru ne vem če bi ti pasalo seksati..ker bi bilo vse krvavo okoli.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:57:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Hm, saj tudi nikoli ne rečejo menstruacija. Vedno so tisti dnevi v mesecu user posted image .

Zakaj je tako? Ne vem, verjetno ker jih skrbijo morebitne pritožbe in tožbe. Kdo se pritožuje? Verjetno tisti, ki jih je sram njihovega telesa, pa naj bodo verni ali ne. Ki se ne morejo sprijaznit s tem, da je menstruacija nekaj povsem normalnega in naravnega (tako kot tudi golo človeško telo, seks,...) ker nas je tako naredila mati narava ali bog, pač v karkoli posameznik verjame.



ja.. kateri motem kreten sestavlja te reklame?

"tiste dneve v mesecu" curlja nekaj plavega.. kot antifriz?

minuto kasneje pa reklama od Tuša.. kjer se sprehajajo še živi prašiči in krave po trgovini.. nato pa cena za kg svinjine user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:59:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
po moje zato, da manj nagravžno zgleda za tipe, ker poznam enga, ko ne more jest, ko vidi reklamo za vložke, ne vem pa kaj bi bilo če bi bila barva rdeča, pol bi pa kr bruhat šel verjetno. Meni je v bistvu vseeno tud če bi bila rdeča barva pa verjetno drugim ženskam tud


tak ki mu je to nagražvno.. naj raje gleda kako risanko.. ker normalna televizija ni zanj.. že na dnevniku vidš zmečkane ljudi v avtomobilih.. v oddajah razne operacije.. krvi polno..

ženski ciklus je pa po drugi strani nekaj ogabnega in ni za javnost??

kateri bolnik to odloča? pomoje res RKC..

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 11:59:48   
Taula
reklame za tampone, vložke.. komu so namenjene? .. ženskam, ki imajo menstruacijo.. in če imajo menstruacijo.. potem vejo, da ne curlja plava tekočina.. zakaj v reklami to povdarijo..


Lepše je videti modro barvo. Marketinška poteza, kaj pa drugega.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:01:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
V zadnjem primeru ne vem če bi ti pasalo seksati..ker bi bilo vse krvavo okoli.user posted image


si predstavljaš, da partnerju vzemaš nedolžnost? user posted image user posted image user posted image

no.. meni to ni nikoli predstavljalo panike.. zakaj bi se mi to gravžalo.. saj je to del ženske s kateri si..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:02:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Lepše je videti modro barvo. Marketinška poteza, kaj pa drugega.user posted image


potemtakem nebi prodali nobenega praška, kateri obljublja pranje krvi na majici.. in to kri tudi pokažejo.. in ni plava user posted image

zakaj pa nebi naredili tako.. da bi na vložek zlili kečap (da se to tudi vidi).. in rečejo, da zadrži tudi to? user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:07:17   
kesora
ker pol pa kečapa ne bi nioben jedu in pol tud pizze ne in pol bi šla vsa italjanska kuhna u franže

_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:07:59   
kesora
in za padec standarda v Italiji bi bla zopet kriva..RKC

_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:10:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Lepše je videti modro barvo. Marketinška poteza, kaj pa drugega.user posted image


potemtakem nebi prodali nobenega praška, kateri obljublja pranje krvi na majici.. in to kri tudi pokažejo.. in ni plava user posted image

zakaj pa nebi naredili tako.. da bi na vložek zlili kečap (da se to tudi vidi).. in rečejo, da zadrži tudi to? user posted image


user posted image user posted image user posted image  Zahi, ti bi moral delat reklame.

Zakaj pravijo, da bomo imele z vsako novo maskaro 300% daljše trepalnice? Ma, bi jih morala imeti že nekaj kilometrov dolge, če bi to držalo user posted image user posted image user posted image . Ali  da je ta pralni prašek najboljši, ker je potem vse sterilno belo. Naj pridejo k meni, se že tri dni ukvarjam z enim madežem od čokolade, noben prašek ne pomaga (kakšno presenečenje user posted image user posted image user posted image ).
Najboljše pa so mi reklame, kjer prijazna tašča svoji neizkušeni snahi razlaga, katero čistilo za posodo naj uporablja. Ali še niso slišali, da obstaja med taščami in snahami večno rivalstvo?!

Nauk: reklame ne prodajajo resnice, temveč fantazijo, iluzijo. In če torej v reklami za vložke pokažejo lepo, umirjeno modro barvo, pokažejo, da je mentruacija nekaj čudovitega, ne pa teden dni krčev, sitnobe, hormonov, družinskih prepirov user posted image .... 

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:11:15   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kesora

ker pol pa kečapa ne bi nioben jedu in pol tud pizze ne in pol bi šla vsa italjanska kuhna u franže


vidš.. to bi bli veseli kitajci user posted image user posted image user posted image

mah.. tist k mu je to ogabn.. naj ne gleda.. samo to rabi tudi njegova mama, hčerka, žena.. zatiskati oči je otročje..

(odgovor članu kesora)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:11:27   
Anonimen
kaj je ze to M?? user posted image

a zakaj se ne kopamv morju...ja zarad šarkov vendar

(odgovor članu kesora)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:15:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Nauk: reklame ne prodajajo resnice, temveč fantazijo, iluzijo. In če torej v reklami za vložke pokažejo lepo, umirjeno modro barvo, pokažejo, da je mentruacija nekaj čudovitega, ne pa teden dni krčev, sitnobe, hormonov, družinskih prepirov user posted image .... 


no.. poanta reklam je seveda izkrivljanje resnice.. ne prodaja laži..

seveda pokažejo vložke lepo in umirjeno.. matr še jahaš lahko z njimi?!?!?!?! user posted image

ampak na qurac mi gre modra barva.. kwa hudiča je to?? antifriz? kemični WC?

naj pokažejo jahanje, plavanje, druženje.. brez sitnobe ipd.. ampak nej pokažejo krvav vložek ali tampon.. point njih je ravno KRI in ne neka modra zadeva, ki verjetno še diši po divjem kostanju sparjenim z cvetom jasmina...

če se lahko pokaže krvav surov kos prašiča ali lepo zložena in narezana kravja rit.. potem naj d fak pokažejo tudi rdečo kapljico na vložku.. RKC se naj zaleti v rit..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:17:11   
Anonimen
Zahi, te daje PMS? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:37:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Zahi, te daje PMS? user posted image user posted image user posted image user posted image


mene vedno user posted image  ko gledam debilane po televiziji.. in ščitenje debilnih potrošnikov na glup način morale user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:46:02   
Anonimen
Zanimivo, a ne, po televiziji je ogromno besed, ki se jih "ne sme" izgovorit. Po drugi strani pa je ena glavnih tem ženske debate ob kavici ravno menstruacija. Povemo si vse. In zakaj se o tem po TV ne sme govoriti user posted image user posted image user posted image ?

Bo potrebno vprašat kakšnega oglaševalca. Ali še bolje naročnika oglasa.


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 12:49:43   
Anonimen
Zahi, veš kaj ti povem...nažici P.Jacksona nej režira tele reklamce...bo zagarantirano vse krvavo hehehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 13:30:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

Zahi, veš kaj ti povem...nažici P.Jacksona nej režira tele reklamce...bo zagarantirano vse krvavo hehehe


ja.. v stilu Bad Taste filmauser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 15:44:13   
baguSka
Kopam se ne, ker:
- ne uporabljam vec tamponov
- z vlozkom se ne da kopat
- gola bi za sabo puscala rdece fleke
- imam prve dva dni krce
- ker bi bla po vsakem kopanju brisaca polna krvi
- ker bi mi kri curljala po nogah, ko bo stopila iz bazena
- ker bi pod mano nastala luza krvi
- ker se ne mislim kopat v lastni menstruaciji
- ker nebi drugim dala tega uzitka

Sexam ne, ker:
- imam mocno krvavitev
- imam krce
- bi bla cela pojstla krvava, ne glede na brisaco
- ker svojemu partnerju ne prvoscim krvavega tica
- ups, ne samo tica, ampak se marsikaj drugega
- ker bi kri definitvo prisla do jogija in bi potem mogla kupit novega
- ker bi mogla kupit tudi nove rjuhe, ker gre kri zelo tezko z rjuh, ali celo ne
- ker je smrdeca in ob tem vonju nebi uzivala med sexom
- ker po vsem tem tip definitvno nebi hotu vec sexat z mano

Je dovolj razlogov??

Sej mogoce se pa se kaksnega spomnim.

In Zahi: BOD VESEL, DA JE NIMAS!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 15:48:22   
Mina1
In Zahi: BOD VESEL, DA JE NIMAS!


user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vprašanje - Ženski Dnevi...
21.6.2007 15:54:17   
baguSka
No, a ni res??

Sej lepo da vprasa take stvari, ce mu to ni jasno.... Ampak lahko bi se postavu v naso kozo in si predstavlu. Al pa naj si predstavlja, kako bi njemu non-stop kri iz organa tekla!?

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?