|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
24.1.2008 11:36:51   
Arabela
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Kaj vam vse po glavi ne leti....user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pri Katarini imela v intenzivni sobi eno ki je ful ful smrčala pa sem ji od šestih ki smo bile tam samo jaz ponoči žvižgala... pa je palilo... potem pa sem bila v sobi na oddelku sama tako da ni bilo problema... user posted image user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Marčevke
24.1.2008 11:50:13   
Nasy
user posted image user posted image jst včasih baje mal zategnem, če mam poln nosuser posted image sam itak nobene od vas ne bo tam tako da se ne sekiratuser posted image
Mene bolj skrbi, kako bom spala na tisti bolniški postli pa brez mojga pouštrauser posted image že zdej ga s sabo nesem, ko grem domovuser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Marčevke
24.1.2008 11:53:24   
ek76
 
Težave s smrčanjem, ne omenjajte. Moj mož tako smrči, da jaz že sedaj doma ne morem spati tako, da se manjavama enkret eden dručič drugi spi v dnevni sobi. Očitno imama sedaj že tako rahel spanec, da me smrčanje tako moti. Si sploh ne morem predstavljati kako bomo potem trije spali v isti sobi, očitno bom budna cele noči.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Marčevke
24.1.2008 11:55:41   
Nasy
Joj, moja sestra tolk smrči, da jaz kr cmokam ene pol noči po mojemuser posted image ko spim doma, sploh, če je mal prehlajena, orng kurjave naštimauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ek76)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Marčevke
24.1.2008 11:59:32   
gaya24
Js bom pa na seznam za v bolnišnico dopisala ŠTOFLCI ZA UŠESA user posted image user posted image user posted image

Sem prej pozabla napisat... Včeraj sem bla v Mullerju, sem šla po tisti moderček, ki ga vse hvalite. Sem vzela takšno št. kot zdaj nosim in ko sem prišla domov sem ugotovila, da mi je mal velik. Očitno delajo te mal večjeuser posted image . No sej, če dam pa prsno blazinico not je pa vredu. Sem jih kupla od Chiccota, saj te najbolj hvalite, a ne? Js nimam nč izkušenj in pol se kr na vas zanesem.


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Marčevke
24.1.2008 12:20:45   
Čakajoča
Nasy mene pa mož heca, da bo rodila 29.2.! Rok pa imam 10.3.!
Mene pa to tako jezi, ker jaz očem roditi 29.2.! Bom noge držala skupaj, samo, da ne pride ven 29.2.!

Ta teden sem dobila odločbo od CSD za paketek oz. denar! Ostalo pa si tako ne morem prej "rihtat", ker mi tako pripada samo starševski dodatek!
Torej vse po porodu. Starševski dodtek, očetovski dopust, otroški dodatek. Joj, kako bo možek krožil!
Mi imamo že skorej vse pripravljeno! Manjkajo samo še kakšni detajli! Pa malo še moram razmislit, kakšno razporeditev bom imela v previjaln komodi! Sedaj imam v predalu povijalne in tetra plenice, pa majčke za zvezat. Ostle stvari pa imam spodaj pod predalom. Kako boste pa kaj ve imele? Kaj boste imele pri rokah? Kozmetiko bom imela kar zunaj na okenski polici, ki je zraven previjalne!
Drug mesec pa še po zibelko k sestri, pa smo kompletni!
Kdaj pravijo, da se otrok že lahko rodi, da nima problemov z dihanjem? S katerimi tedni?

Pa še to! Tiste (mislim, da ste to tako vse, razen mene), ki niste na borzi in imate službo. Sedaj v tem času vam res nič ne zavidam, da imate službo! Na začetku user posted image  sem vam bila kar "fauš", da hodite v službo in vam čas hitreje mine, sedaj pa se mi kar smilite, da se morate tako zgodaj vstajati in potem 8 ur delati v službi! Vsaka vam čast in upam, da vam ta čas do dopustov in porodniške kar čim hitreje mine!

Lep sonček vam želim!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Marčevke
24.1.2008 13:33:35   
Nasy
A ve vse računate na to, da boste šle prej rodit al kako?

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Marčevke
24.1.2008 13:54:48   
Arabela
Boljše si vse zrihtat vnaprej, da ni potem norije če pride beba prej ven..
Zase vem da bom prej rodila ker se moram v porodnišnici mesec pred rokom zmeniti za carski rez (zaradi komplikacij pri prvem porodu).  In če se zmeniš potem kao CR naredijo kakšna dva tedna pred rokom.. vsaj takšne informacije imam jaz...



_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Marčevke
24.1.2008 13:55:08   
janet
Gaya24- iz Prevalj.

Kam pa hodite h ginekologu? Tiste ko bote v Sg rodile? A v bolnico? Js hodim v bolnico k dr.Verdnikovi.

Ja jaz upam da bo malo prej al pa vsaj da bo naravno, da nebo treba umetnih popadkov še enkrat.

No grem zaj zrezke v omaki naredit, pa malo riža pa testenin, namreč js mam ful rada riž, tamala je oboje, moj pa je testenine,pa brez paradižnikove solate ne gre - jo ful obožujem. Tk da malo različno kuham, pa smo vsi na koncu siti.user posted image

Aja, js še sploh nimam cotke razsortirane, tk da tud točno še ne vem kako bo zloženo. Vam sporočim ko uredim.user posted image

Se slišimo še kasneje.user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Marčevke
24.1.2008 13:55:44   
Arabela
Pa moj možek je rekel naj malce pohitim, da bi raje imel vodnarja kot ribi...user posted image user posted image user posted image .. malo šale...user posted image user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Marčevke
24.1.2008 13:57:05   
Arabela
Oblačilca in vse  mene še čaka zapakirano v vrečkah.. se moram najprej rešit izpitov do 1.2. , nato pa veselo na delo in pranje..user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Marčevke
24.1.2008 14:07:46   
Dinki
Ojej smrčanje....jaz baje ne smrčim, znam pa kdaj cmokati med spanjem user posted image ....tudi moj ne smrči z izjemo če se ga kdaj napije in zaspi na hrbtu, takrat ga zna tud zažagat in ga po hitrem postopku obrnem na bok. Me pa smrčanje ponavadi takoj zbudi, tko da če bo punce kera smrčala v moji sobi bom metala papirčke v vas user posted image ...bi pa res rada videla, da bi bila s kakšno od vas v sobi, bi se naš RR nadaljeval v živo....user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Marčevke
24.1.2008 14:53:22   
Dinki
Pa malo še moram razmislit, kakšno razporeditev bom imela v previjaln komodi! Sedaj imam v predalu povijalne in tetra plenice, pa majčke za zvezat. Ostle stvari pa imam spodaj pod predalom. Kako boste pa kaj ve imele? Kaj boste imele pri rokah? Kozmetiko bom imela kar zunaj na okenski polici, ki je zraven previjalne!


No moja komoda-predalnik že stoji in čaka na zgornji del - velika in široka površina delana po naročilu, na kateri bo previjalna podloga + 30 cm stranska polička na kateri bom imela kremice, posodice z vodo ipd. Potem bom imela verjetno v zgornjem predalu razne pripomočke + plenice. Predal spodaj - mako majčke + bodiji, še en predal spodaj žabice + pajacki. Zadnji, čisto spodnji predal pa kakšne take oblekice, ki se ne rabijo vsaki dan. Torej moja razporeditev bo po namembnosti stvari, da se ne bom vsak dan sklanjala v čisto spodnji predal po stvari.....sem pa tolk zadovoljna s tem predalnikom, ker je visok 89 cm, širok 75 cm in globok 50cm....ko dobim še zgornji del ga bom slikala in ga dala v mapico.

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Marčevke
24.1.2008 15:09:16   
nika_z
Pozdravljene vse Marčevke!

Sem nova user posted image na tem forumu. Rok imam 10.3.2008 (spola še ne vemo).

Moram vas pohvaliti, da ste nekatere zelo pridne, saj ažurno sodelujete v debatah na tem forumu. Kar pa zase ne morem obljubiti, saj sem bolj na tesnem s časom. Priznam pa tudi, da vseh do sedaj napisanih 189 strani v foromu Marčevke nisem utegnila prebrati. Upam, da ne boste zamerile, če bom kdaj načela kakšno temo o kateri ste se že pogovarjale.

Sem gorenjka, nameravam roditi v Kranju. Bo katera med vami tudi rodila v Kranju?

Lep sončen pozdrav do vseh!








(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Marčevke
24.1.2008 15:26:53   
Špela100
Jagoga...ja jaz sem pa kar iz Postojne, tako, da bom šla direkt...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Marčevke
24.1.2008 15:33:33   
lucalu
Evo mene iz MŠ! Smo zaključili, razen naslednji teden še imamo eno uro pogovor s psihologinjo. Drugače je vse vredu, sem pripravljena na rojstvo! user posted image  Vas morem pa pohvalit, ste bile danes zelo pridne! user posted image
Lona76 user posted image user posted image user posted image  čestitke za uspešen pregled!!!
eva78 tudi tebi čestitke user posted image user posted image user posted image !!! Itak, da bo s punčko vse vredu!
Vilma upam, da je z sinekom bolje in, da res ni fasal rota virusa... ravno danes smo se pogovarjali o njem v MŠ.
Sonnja nam so v MŠ rekli, da pride matičarka k tebi v porodnišnico in tam vse izpolniš...
Čakajoča user posted image  je donošen s 37. tedni. user posted image
nika_z user posted image user posted image user posted image  dobrodošla med nami!

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Marčevke
24.1.2008 15:35:35   
Sonnja
user posted image   nika_z

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Marčevke
24.1.2008 15:36:20   
Sonnja
ja super ena skrb manj.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Marčevke
24.1.2008 16:27:24   
mergetka
Sama namreč iščem koco (debelejši, ne iz flisa), pa je nikjer ne dobim.


Ojla, sonosečke!


Katy, za dekice probaj v Pikapolonici pogledat. So od firme David Fusseneger (al neki takega), imajo velik delež bombaža. Dobi se jih pa tudi v trgovinah 1001 dar.

Dinki, me mamo blizu rok in mene tud zanima, kako bo user posted image zdržal še 2 meseca v trebuhu user posted image .


Bye, bye zaenkrat.


(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Marčevke
24.1.2008 17:03:28   
*BellaLuna*
Mi je zbisalo cel post. user posted image

Drugače še mene dajte na seznam za LJ, PDP pa imam 11.3. Upam, da bom s kakšno poznano v sobi user posted image

Kje se dobi od Chiccota blazinice? Jih še nisem nič gledala, zato me zanima.
A boste vse uporabljale tetra in mako majčke? Jaz imam samo 1 mako majčko, drugače pa bodije, pa ne vem, al bo ok al ne. Verjetno je vseen fajn met majčko za pod bodi al pa za nad njim.

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Marčevke
24.1.2008 17:11:08   
lucalu
BellaLuna jaz imam 3 majčke, ki sem jih dobila, drugače pa sem kupila samo bodyje... pa sem danes v MŠ vprašala, če lahko imamo bodyje ali moramo imeti majčke, pa je rekla, da kar nam pač paše, da njej se še bolje zdi body, ker ne leze nikamor (kot je enkrat že rekla san)... glavno je, da je naravni material (bombaž). Chicco blazinice pa dobiš v vseh trgovinah z otroško opremo (BC, Ariel, Pikapolonica...)

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Marčevke
24.1.2008 17:11:18   
gaya24

Jaz sem ravno nazaj iz popoldanskega sprehoda. Vsak dan po kosilu naredim pribl. 6km. Se držim načela babice, da je treba vsak dan hodit, da pol lažje rodiš. Upam, da je v tem kaj resniceuser posted image

Kje se dobi od Chiccota blazinice?

Jaz sem jih ravn včeri kupla v Mullerju.

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Marčevke
24.1.2008 17:20:59   
*BellaLuna*
Hvala obema.

Še eno vprašanje imam: ko oblečeš dojenčka, mora imeti 2 rokava. A to pomeni, da mu daš bodi in neko vrhnje oblačilo (jopica ali pajac), ali to pomeni, da mora imeti bodi+majčko+vrhnje oblačilo oz. 2 majčki+vrhnje oblačilo? Oz. če to 2majčki + jopica velja samo za ven ali tudi za notri?

Saj vem da kompliciram user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Marčevke
24.1.2008 17:47:08   
san
no, končno se mi je uspelo malo javit.

najprej čestitke loni in evi za pregledeuser posted image user posted image user posted image . eva glede trebuščka ni panike, ponavadi tam do dva tedna odstopajo glava, okončine in trebušček od tednov nosečnosti. moja hči je imela trebušček vedno manjši, stegnenico pa glavo, pa vedno večjo, sine je bil itak ogromen, ta je pa do sedaj zaostajal, razen glava ne, na zadnjem pregledu je bil pa čist ok velik in se je začudila g, da je to res redkost, da točno ustreza, tko da brez panike.

bellaluna, za doma ima gor dva dolga rokava (body in majčka, ali pa dve majčki npr., če je zelo toplo lahko tudi body spodnji kratek rokav in dolg rokav čez), za ven pa daš še zgornji del kakšno jopico čez in jaknico ali pajacek po potrebi. spodaj pa ima za doma nogavičke in čez bombažne hlačke, ali pajacka, ali pa tiste žabice. sej ni težko, boš kmalu ugotovila kao mu bo pasalo in ali bo bolj zmrzljivček, ali vroč.

perp, ja jaz bom v lj rodila in upam, da bom mogoče res skupaj s katero izmed vas.

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Marčevke
24.1.2008 17:50:05   
san
nika_z dobrodošla med namiuser posted image

zdej morm it pa spet mal prebrat kaj ste napisale, sem že pozabilauser posted image

aja, glede smrčanjauser posted image user posted image user posted image . jaz sem spala kot ubita, sem samo svojega otroka slišala, če se je prebudil, tko da nimam pojma, če je katera, ki je bila z menoj v sobi smrčala. jaz pa baje ne smrčim. no, bomo vidl, če bodo zjutraj okoli postelje papirčki ležaliuser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?