|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
26.1.2008 9:53:05   
katj
jutro,

jaz sem dobr spala dons, sicer sem šla spat ob 1.30, prej itak nimam kej delat v postli, sem kot čuk.

sem si prvošla ornk krožnik gresa in vas berem.

jaz tega otroka sicer mal bol čutim kot prvega, samo ne pa tok kot ene, k pravte da so cel dan divji. tako da eni so pač bolj mirni, nč se sekirat zarad tega. na tistih nekak 10 gibov, pa le mormo bit pozorne.

ful je lep sonček zuni.

za drgnjenje bradavic sem jaz slišala, nisem pa prakticirala, pa tud s presredkom se nič ne ukvarjam, sem bla šivana prvič.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Marčevke
26.1.2008 9:53:11   
lucalu
Katy user posted image user posted image user posted image  bravo... končno kolcanje!!!

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Marčevke
26.1.2008 9:58:13   
katj
jaz pa ne poznam kolcanja user posted image  .

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Marčevke
26.1.2008 10:05:49   
lucalu
katj s tem kolcanjem je baje tako, da bolj proti koncu ko greš, bolj ga čutiš... tako, da imaš še vedno čas! user posted image  In pa seveda, jaz ga vedno čutim samo takrat, ko sem čisto pri miru.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Marčevke
26.1.2008 11:29:28   
perp
Živjo moje souser posted image

Tudi za mano je fenomenalna noč. Sva oba šla spat kar ob 22-ih zvečer (to je za mojga čist nenavadno), pa nobenega obiska na WC-ju. Jupi user posted image user posted image  user posted image

Ja brcike naših user posted image  so ena res zanimiva stvar. Nam je v MŠ rekla, da mormo oz. morajo biti izredno pozorne na štetje tiste, ki imajo malo bolj "lene" otročičke.

Sam je res zanimivo. Tukaj na RR piše za 32. teden , kateri se mi počasi izteka:

Brce bodo ta teden dosegle vrhunec! Čeprav se boste včasih vprašale, ali bo vaš otrok boksar ali nogometaš, boste prav kmalu pogrešale udarce pod rebra, v mehur, želodec ter vsepovsod okoli.
 
Od 32. tedna dalje pa sledi:

Kmalu bodo namreč gibi postali drugačni. Plod je namreč že tako velik, da nima več prostora za brcanje in boksanje. Zato boste občutili počasne gibe, enkrat komolca, drugič kolena, spet tretjič ritke. Skratka, čaka vas nova izkušnja. V tem obdobju pa je že potrebno slediti gibom ploda. Našteti jih morate vsaj 10 na dan. V primeru, da bi plod postal preveč miren, pa ne odlašajte s posvetom pri zdravniku. Seveda pa ne pozabite na njegov ritem spanja in budnosti, da vas ne bo prestrašilo njegovo mirovanje med spanjem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Marčevke
26.1.2008 11:32:46   
Tejka.387
Hojla, danes ste pa pridne s pisanjem. Od včeraj zvečer ste natipkale že 2 strani user posted image . Mogoče nam bo pa res ratal ta vikend stipkat do 200.

gaya24: tudi jaz čutim gibe tako kot ti. Zjutraj ko še mal poležavam, pa zvečer ko se umirim, čez dan pa bolj poredko ker sem skoz v gibanju. Včasih ko se usedem ali pa ko mal počivam jih čutim tudi čez dan, drugače pa ne. Mislim da to ni nič hudega, takrat smo manj pozorne ker se posvečamo drugim stvarem.

katy13: čestitam .... za kolcanje tvojega user posted image

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Marčevke
26.1.2008 11:35:48   
perp
No mene je spet pičil gnezditveni sindrom. Že cel dopoldne nekaj pospravljam, pa malo sva pohištvo prestavila, nekaj pa sledi čez 14 dni, ko končno štartam z pravim dopustom, saj zdej ga malo štukam po kakšen dan dva na teden.

Zdej se bom lotila kuhe kosila in sicer paradižnikovo juho, svinske zrezke v omakci, riž in skuhana in na putrčku prepečena koleraba in korenček. Ter seveda skleda solate. Njami.

Aja, danes pa naju čaka prov lušten večer, ker greva v Mengeš v Špas teater na komedijo 5 žensk.com. user posted image user posted image user posted image   Si je katera to komedijo že ogledala.


Že bodoče mamice zanima me čemu vse pri prehrani ste se morale izogniti med dojenjem. Kaj je res tisto, ki napenja dojenčka? Počasi bomo že o tem mogle razmišljati. 

Pa hvala vsem za skrb ob mojem predvčerajšnjim padcem. Zgleda, da je vse ok. Bom pa vseeno v ponedeljek poklicala svojo g in ji povedala kaj pa kako, pa bomo videli.

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Marčevke
26.1.2008 11:40:08   
Tejka.387
Drugače pa, spali smo še kar vredu, z 1* obiskom WC-ja.

Spat pa smo šli ob pol enih, sva šla z mojim sprobat avteka in sva se odpelala zvečer na Brnik gledat avione, kako pristajajo, pa tiste lučke na pristajalni stezi, .... user posted image  user posted image  user posted image  Sem si že nekaj časa to želela vidit. Sam načakala sva se pa tud. Ker ni bilo nobenega se midva odpeljeva in glej no ... začne pristajat avion .... greva hitro nazaj in ga zamudiva user posted image . Ker lučk na pristajalni stezi niso ugasnil sva še mal počakala pol sva pa kar dva vidla k sta pristala user posted image  user posted image  user posted image . Je blo prou fajn.

Lep pozdravček, moram it napisat eno poročilo, ker imamo danes popoldne še občni zbor, pa kej moram še pospravit.

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Marčevke
26.1.2008 11:47:34   
ursi84
Tudi za mano je kr dobro prespana noč. Spala sem od 24h-9h. Sedaj pa že kuham kosilo, nato pa gremo mal po stanovanju pospravit, pa neki pohištva morva na druga mesta prestavit (beri=narediti morava prostor za Nejčevo sobico). user posted image
Pri nas tako lepo sonček sije, da kr vabi. Pa kr toplo je ...user posted image user posted image

Ja glede teh mojih bolečin...tud jst mislim, da se pospešeno pripravlja vse tam dol za porod user posted image user posted image ...bomo videli, kaj bodo G dejali user posted image . Ta teden je rodila ena znanka, ki je imela rok sredi februarja user posted image user posted image user posted image ...tako, da čist možno, da bomo ZELO kmalu me na vrsti = tiste, ki smo na začetku seznamauser posted image user posted image ...dfruge imate pa še kr neki časa user posted image user posted image


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Marčevke
26.1.2008 11:52:14   
ursi84
FEBRUARSKE MARČICE 2008:

27.2.08:
user posted image
Nasy , 1. user posted image , 30. let; Ljubljana, user posted image

29.2.08:
user posted image Mala zelena , 2.user posted imageuser posted image (OT:??, +12 kg)
user posted image Ursi10 , 1.user posted image ,  user posted image


_________________________________________________

MARČEVKE 2008:

1.3.08:
user posted image TENDAI , 2.user posted imageuser posted image
user posted image marita , 2.user posted image , 30 let; Mojstrana, user posted image , ( OT: 99 cm , + 10,5 kg)
user posted image sonček* , 2.user posted imageuser posted image

2.3.08:
user posted image valči3 , 2.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Azzura , 2.user posted image , 33 let, Koper, user posted image , (OT: 101 cm, +7 kg)
user posted image Ursi84 , 1.user posted image , 23 let, Brežice, user posted image - Nejcuser posted image , ( OT:117 cm, +13,2 kg)

3.3.08:
user posted image
anyas , 1.user posted imageuser posted image
user posted image katj 2.user posted image , user posted image - Rok user posted image , (OT:103 cm, +12 kg)

4.3.08.
user posted image jelči12 , 1.user posted image , 21 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Arabela , 2.user posted image , 30 let, Maribor, user posted image , ( OT: 100 cm, + 21 kg)
user posted image rebeca , 1.user posted imageuser posted image

5.3.08:
user posted image fržolček 2.user posted imageuser posted image

7.3.08:
user posted image lucalu , 1.user posted image , 32 let, Celje, user posted image , (OT: 95 cm, +8 kg)

8.3.08:
user posted image krfjolca
,  2.user posted imageuser posted image
user posted image mkonec
, 1.user posted image , 34 let, Koroška, user posted image
user posted image sonca , 2.user posted image , 26 let, Maribor, user posted image

9.3.08:
user posted image WahooRR , 3.user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image aleži , 2.user posted imageuser posted image , (OT:??, +6,5 kg)

10.3.08:
user posted image soncek1997, 2.user posted imageuser posted image
user posted image sonček08 , 1. user posted image , 24 let, Šoštanj, user posted image
user posted image čakajoča , 1.user posted image , 26 let, user posted image - Nik user posted image , ( OT: 114 cm, + 6 kg)
user posted image nika_z , 1.user posted image , user posted image

11.3.08:
user posted image *BellaLuna*, 1.user posted imageuser posted image -Lukauser posted image
user posted image *medica*, 1.user posted image ,25 let,  Jesenice, user posted image , (OT: ??, +??)
user posted image Pingvinčica , 2.user posted image , 25 let, Celje, user posted image
user posted image eva78 , 1.user posted image , 29 let, Celje, user posted image , ( OT: 97 cm, + 10 kg)

12.3.08:
user posted image Alina975 ?user posted image , user posted image

14.3.08:
user posted image Svet , 2.user posted image , 30 let, ljubljana, user posted image , (OT:98 cm, +9,5 kg)
user posted image Dadica , 2.user posted image , user posted image
user posted image roda17 , 1.user posted imageuser posted image

15.3.08:
user posted image PATRICIJA_22 , 1.user posted imageuser posted image  
user posted image štručka , 2.user posted imageuser posted image
user posted image majchika , 1.user posted image , 30 let, Celje, user posted image

16.3.08:
user posted image  meryy , 1.user posted imageuser posted image , (OT:??, +9 kg)

17.3.08:
user posted image
regrat , 1.user posted image , Postojna, user posted image
user posted image DIANA5 , 3.user posted image , 36 let, user posted image ( OT:??, + 6kg)

18.3.08:
user posted image ive , 1.user posted imageuser posted image
user posted image Metka 15 , 3.user posted image , 30 let, user posted image

19.3.08:
user posted image miska_32 , 2.user posted imageuser posted image user posted image ); user posted image +user posted image - Neva + Nejc user posted image , (OT: 110 cm,  + 10kg)
user posted image nye , 1.user posted imageuser posted image

20.3.08:
user posted image Špela100 , 2.user posted image ,user posted image - Maks ali Filip user posted image
user posted image max81 , 2.user posted image , 26 let, Jesenice, user posted image ,  ( OT: 103 cm, +8 kg)
user posted image jagoga , 2.user posted image , 30 let, primorska, user posted image , ( OT: 99 cm, +9 kg)

21.3.08:
user posted image nika29 , 2. , user posted image
user posted image hypo77 , 1.user posted imageuser posted image

22.3.08:
user posted image Balerina , 2.user posted imageuser posted image
user posted image  lina10 , 1. , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 100 cm, +7 kg)

23.3.08:
user posted image san , 3.user posted image , 29 let, ljubljana, user posted image ( OT: 103 cm, +11 kg)
user posted image T`rdeča , 1.user posted imageuser posted image
user posted image meridaub , 1.user posted image , 31 let, ljubljana, user posted image
user posted image Sonnja , 1.user posted image , 23 let, user posted image , ( OT: 114 cm, +12 kg)
user posted image ek76 , 1.user posted image , 31 let, user posted image
user posted image Taaja 1.user posted image , 27 let , Jesenice, user posted image

24.3.08:
user posted image pepr , 1.user posted image , 26 let, Ljubljana, user posted image - Neja user posted image ,  (OT: 102 cm,  +10 kg)
user posted image  Zofy , 1 user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image - Julija user posted image ,  (OT: 95 cm, + 10,5 kg)

25.3.08:
user posted image Lona76 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 107 cm, +11,5 kg)
user posted image Tejka.387 1.user posted image ; 28 let, user posted image , (OT:104 cm, + 12 kg)

26.3.08:
user posted image  Stigmata , 1.user posted imageuser posted image
user posted image  Katiandi , 1.user posted image , 28 let, Celje, user posted image , ( OT:??, +6kg)
user posted image  florc , 1.user posted image , 26 let, Kranj, user posted image , (OT:90 cm, + 7kg)
user posted image janet 
2.user posted image , 26 let, Koroška, user posted image -Nik user posted image , (OT:??, +11 kg)

27.3.08:
user posted image gaya24 1.user posted image , 25 let, user posted image

28.3.08:
user posted image  Naša črtica koraka , 1.user posted image ,28 let, Kranj, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Dinki , 1.user posted image , 26 let, okolica Ljubljane, user posted image (OT:99 cm, +11kg)
user posted image  ribica85 , 1.user posted image , 23 let, Dob pri Domžalah, user posted image - Kristjan user posted image , ( OT: 102 cm, +11 kg)

29.3.08:
user posted image  Vilma , 2.user posted image , 35 let, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Katy13 , 1.user posted image , 26 let, koroška, user posted image ( OT: 101 cm, +8 kg)
user posted image  Naja31 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image
user posted image  tejca14 , 1.user posted imageuser posted image

30.3.08:
user posted image  hope77 , 1.user posted image , 30 let, user posted image
user posted image  vtitag , 1.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT:?, +6 kg)
user posted image mergetka , 1.user posted image , 29 letuser posted image - Matic user posted image , (OT:98 cm, +7 kg)

??.3.08:
user posted image Anya , 2.user posted image , 28 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Orhideja31 2.user posted image ,user posted image





77 NOSEČK ( user posted image )




Spol:

user posted image : 23
user posted image : 21








user posted image  Marčevke, ki so nas predčasno zapustileuser posted image : Marija Po, puhica13, Ana Luna, Muca84, tvis, Frutka, biba12, tejka**, Milamay, najina pikica)




_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Marčevke
26.1.2008 12:18:05   
Katiandi
Js sem bla pa zdle že na drugem sprehodu, tak fajn sonček sije.
perp: js sm gledala to komedijo že pred enim letom, je super. Pred časom sem pa šla še pogledat 5moških.com, sam se mi zdo, da so žensek vseeno boljše.ž
Tejka.387: pri nas imamo tudi danes občni zbor, sam mi na srečo ni treba pisat nobenega poročila, se bomo pa malo najedli, majo vedno fajno hrano. Saj to mate gasilci, a ne?

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Marčevke
26.1.2008 14:30:59   
perp
Marčevke KJE ste? Če se ne boste bolj na pogosto javljale, bomo šele v ponedeljek prišle na 200 stran.
user posted image

(odgovor članu Katiandi)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Marčevke
26.1.2008 14:33:35   
lucalu
Evo mene! Pravkar smo se vrnili iz sprehoda... Zunaj je pa tako lepo vreme, da že lahko voham pomlad... ampak kaj, ko bo jutri zjutraj spet minus... user posted image

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Marčevke
26.1.2008 14:46:48   
gaya24
Pozdrav vsem so user posted image

Perp: Js sem si lani ogledala 5 žensk. com in je ZAKON! Važno je, da pelješ dragega zraven. Js sem mojega vsake par minut opomnila, da je čisto vse res in če se prepozna v tem kar govorijo.
Poročaj kako je bilo.

Js sem včeraj spet eno bedarijo naredila.... Ko sem avto popoldan parkirala v garažo, sem ključe pozabla ven vzet in, če js ključa ven ne vzamem, radio ostane prižgan.... No in sem spraznala akomulator! Sem se dans dopoldan hotla odpeljat v trgovin in ni blo stika. Katastrofa...mojga še vedno ni iz priprav in sem mogla tašči in tastu povedat kaj se mi je naredlo. Res mata dobre živce z manouser posted image . Je šel tast pol iskat neko mašino k enmu kolegi, da ga bo nazaj nafilal.

Zdaj grem pa na en popoldanski sprehod, je ful fajn vreme.
Lepo sobotni popoldan vam želim pa se zvečer spet kaj javim.


(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Marčevke
26.1.2008 14:48:55   
lucalu
gaya tebi se pa res dogajajo nore stavri user posted image ... in to vse v zvezi z avtom.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Marčevke
26.1.2008 16:02:19   
janet
Dober dan!

Šele zdaj mam čas da sem vas malo prebrala.
Tudi jaz sem fajn spala od polnoči do šestih, potem wc in nadaljevala do desetih, pol se je pa Neža zbudla in jamrala da jo boli trebuh, pol si je naredla zajtrk (čokoladne kroglice in mleko - jih obožuje) ker sma predvidevale da je lačna, pol pa ni prenehalo, pa moj vstane, pa reče to je pa stoprocent včeraj od plezanja - je bila na tečaju - ja halo men pa ni kliknalo, tud mene že daje skleroza! user posted image
Sam ne tolk kot Gayo - hvala bogu mam naret avto tako da se radio izklopi ko izklopiš kontakt, tk da so lahk ključi not pa ni panike, razen če bi luči pozabla, pa je alarm ko te opozori,če jih ne ugasneš. user posted image
No hotla sem vam povedat da mamo mi tud karavana Bmw, tk da je mal ožji odzadaj ko pa drugi karavani, sem mela prej Pasata karavana, zato vem vendar ga ne zamenjam več za navaden avto. Mela sma pa tud petko, sam zaj ko sem doma, ne rabima dva avtija pa sma jo prodala, ker če bi stala bi sam zarjavela, boma pa pol ko grem na šiht spet kupla enga starega zravn - pa se bo vozil moj seveda, ker ne zna tk pazit na avto kot jaz, pa preveč divja sam pri starem avtijo pa ne more divjat, pa še posebej če je avto 1,0. No o tem bomo razmišljali čez leto dni.user posted image
No sem imela tud jaz dopoldan delovno vnemo, sem jiva naterala ven iz hiše - sta šla k enmu kolegu na obisk - in sem vse spucala, za kosilo je bla zelenjavna juhica in palačinke, zaj mam pa končno malo časa za počitek, ker se mi pozna če spucam hišo me začne križ bolet, zato pol počivam da je mal boljše, sem pregledala kanale na tv pa spet ni kaj pametnega.
No gremo mi zdaj še k dedijo na obisk, ker že obljubljamo tri tedne da pridemo, pa nikol ni pravega miru, če hočemo it, da mamo čas pa dobimo obiske, kot zakleto, tako da zdaj pa res gremo, če bo se pa kateri najavil bom pa že naprej rekla da nas ni.user posted image
Aja da vam povem, da je moja sodelavka tudi rodila - s pomočjo Cr-ja, se ni hotel spustit navzdol, fanteka Matica, pa je imela rok 10. februarja, pa je imel 2900 in 48 cm, ima dolge črne laske in je ful luštkan - sem bla včeraj na obisku v bolnici, tak da nam res ne fali več dosti. Sem se včeraj zavedla da je zadnji čas da stvari pripravim, nimam še nič pripravljeno.user posted image
No hotla sem tudi povedat, da so imeli včeraj v bolnici v Sg-ju sam eno posteljo še prosto - in to dopoldan , tk da imajo ful naval, je pa res babybom.user posted image

Se čujemo še kaj potem, zaj pa res gremo na obisk.



(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Marčevke
26.1.2008 16:03:17   
janet
Ma sem šele zdaj vidla kolk sem napisala, ma kera bo pa to brala?

No lep preostanek popoldneva vam želim!user posted image

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Marčevke
26.1.2008 16:04:32   
Zofy
Jaz sem tudi nazaj s sprehoda. Je tako lepo vreme in končno sem lahko šla na sprehod po celotedenskem ležanju. Res je bilo super. Le boli me že vse dol. Je rekla moja G, da ima mala glavo tako nizko (sej tudi čutim, da je čisto dol na preponi pri desni nogi), da mi priporoča nošenje nosečniškega pasu. Pravi, da te pol manj bolijo kosti. A ga katera nosi? Sem slišala, da mu fizioterapevti niso preveč naklonjeni.

No, zdaj pa grem iskat kak fajni recept za mesni burek... Se mi ga je zaluštalo in ga bom naredila naslednji teden, najbrž že kar v ponedeljek user posted image .

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Marčevke
26.1.2008 16:10:39   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: janet

Ma sem šele zdaj vidla kolk sem napisala, ma kera bo pa to brala?

No lep preostanek popoldneva vam želim!user posted image



Hehe, jaz sem pa prebrala. Tudi mene je križ bolel, ker sem posodo pomivala in hodila, tako da sem se za računalnik vsedla user posted image user posted image .

Gaya, tebe pa res daje skleroza  oz. nosečniška raztresenost user posted image user posted image user posted image . Jaz sem tudi imela eno kratko obdobje nosečniške skleroze, pa je že mimo. Samo imam pa probleme s koncentracijo in se mi ful ne da učit... Sem se za en izpit začetek januarja učila in sem se fuuul težko skoncentrirala, so mi skozi misli uhajale drugam. No, pol sem si za na izpit naredila plonkce ključnih besed, ker sem se bala tako švoh koncentracije, pa se je izkazalo, da so pomagali in da mi je konec koncev kar nekaj v glavi ostalo. Zdaj se pa morem še enega izpita lotit in res upam, da se ne bom učila zastonj, saj je rok za izpit 12.3. jaz pa imam 24.3. PDP...

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Marčevke
26.1.2008 17:24:58   
Tejka.387
Ja, Katiandi gre se za gasilski občni zbor. Sm ravnokar prišla z mladinskega, da vas mal pogledam, pol ob 18h pa nazaj na članskega. Tud pri nas je pol dobr za jest user posted image . Poročilo sem pa za mladino mogla napisat, ker sem mentor mladine. Na članskem pa zapisnik pišem. Se mi prou ne da več. Še dobr da so letos volitve, imam že naslednico, ki ji bom predala vse posle z največjim veseljem user posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Marčevke
26.1.2008 17:29:58   
Tejka.387
Joj Gaya24, tvoja tast pa tašča pa mata potrpljenje user posted image .

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Marčevke
26.1.2008 18:58:46   
gaya24
Hej, hej! Js sem spet malo na forumu, se mi ne da učit..

Tejka 387: Ja res je, sta fuull vredu oba! Mam kr srečo glede na to kolk ene govorijo kaki zmaji so taščeuser posted image



(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Marčevke
26.1.2008 19:21:18   
Dinki
Ojej, sem vas že zjutraj začela brat pa je bilo preveč vsega.....zdej sem si pa vzela cajt....
Danes je za nami res lepa sobota, sicer je bilo zjutraj mrzlo k user posted image , vse zamrznjeno, ampak se je potem prikazal topel sonček....sva se z mojim mal potepala....sva kupila še eno dekico za najinega user posted image  in pa slinčke.

Jagoga....jaz sem še od dosti žensk slišala za brisačo in bradavice, da je fajn to prakticirati po tuširanju....jaz se pač že ves čas po tuširanju normalo obrišem, nič pa ne pretiravam s tem od kar sem user posted image ....

Čakajoča...sem pogledala slikcio...ma je super tole! Veš kolk ti bo fajn, da ti ne bo treba zlagat vozička. Maš pa res lep voziček, barve so lepe user posted image . glede sp-ja tudi jaz nič ne vem. Pri mojemu doma imajo d.o.o.

Glede brcik....jaz mojega user posted image  tudi čutim skozi cel dan...zjutraj, popoldne v službi, zvečer....je kar živahen tale moj user posted image , tko da bomo vidli sedaj ko gremo v pozno user posted image  če se bo situacija kaj spremenila.

Nič, zdej še večerjica (jo je moj skuhal user posted image ), potem pa kakšen dobr filmček...
lepo se mejte,
se tipkamo....


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Marčevke
26.1.2008 19:25:53   
katj
oj,

men se vedno zdi, ko dam malega spat da je konc dneva. dons je naš oči delaven, zdej enkrat bo prišel.

jaz mam zdele večerjico.

je bil ful lep dan, sva bla pri mojih in je blo prov luštn.

vidm da ste sklerozne,
mene je pa dostkrat strah da bi tamalga zaklenila v avto, ko se kam pokava, pa njega not, pa voziček. in še ful ma rad ključe v roki. in pol če ga dam notr on ma pa ključe v roki, lah prtisne in se not zaklene, sicer pazim, ampak upam da se mi kdaj ne ponesreči, ker bi me čist panika.

tašče ja, moja ni grozilda, pa se glih tko ne ratumeva, ampak je drugač ful čudna.
tast je faca, ampak sta ločena že 15 let. moj je živel skoz pr fotru, brat pa tud neki cajta, za lažjo razlago, da je čudna.

mi bi šli pa jutr dopoldne na Bled, a je katera iz tistega konca.....da bi mi zjutri povedala če je sonček?

5. žensk.com sem pa tud jaz že slišala da je bolš kot moški, žal pa še nisem nič gledala.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Marčevke
26.1.2008 19:56:46   
*medica*
pozdravljene punce..
danes je bil tako lep dan ...sonček je bil enkraten ..ko prava pomlad..user posted image no bla sem na bledu mal sva šla okol..no ne čist ker bi blo preveč zame..ker sem že tak teško hodila...pol sem šla pa še na tortico..pa k teti na kavico tko da sem bla šele okol petih doma..šla sva pa že ob dvanajstih od doma..blo je super..

drgač vidim da govorite glede brcik..no moj malček se kr obrača in obrača ko da dela prevale ...buši prav valovi ko se premika..ubistvu ja bolj so premiki kot pa konkretna brca..čutim pa jih več pa ko deset na dan al štela 20 min med premiki al po 2min ..user posted image user posted image ker je kar aktiven..

gaya maš ma taščo pa tasta res..user posted image user posted image user posted image ..no ne da bi se jest pritoževala kaj čez svoje..so ful uredu ..nisem nikoli imela kakršne koli konflikte al pa kar koli z njjimi..so uredu..majo kako tako čudno izjavo ko vsak ampak to ni nič takega...
dones je pa meni skori piskr vn vrgl ko smo bli pr teti..bla je debata namreč o otrocih pa kak otrok rab pa take stvari..in ti začne govort kaj vse nucajo otroci pa kok je to enga dela pa ne vem kaj ..in jest lepo povem da pač en otok od rojstva do vsaj enega leta ne nuca ne vem kaj pač pa samo hrano (če dojiš je super ne rabiš kupovat)plenice pa kaj za oblečt...zej ker pač nekatri pretiravajo z igračam pa ne vem s čim je to odvisno od starša..NE ti ona meni..da bom vidla ko bo otrok tu ..da bom takat vidla kaj vse rabi..še poseb k bo več...pol me je pa čistuser posted image ..ja normaln da več otroc več hočjo..nove igrače novo ne vem kaj...pol k bo polnoletn bo hotu izpit pa avto pa ne vem kaj..in ti ona meni ja sej boš vidla ..pol sem bla raj tih ker se mi več ni dal ubadat..ampak sem bla pa kouser posted image user posted image
aja pol me je pa še stem..pač moj user posted image hoče delat neko žurkico ko bo otrok tu ker sva pač ful teško prišla do otroka(IVF postopek) in bi rad najel en manjši prostor povabu pač kolege pa nekaj od familije..in ona spet KAJ pa to je brezveze pa ne vem kaj vse...tko da sem resuser posted image user posted image

matr sem se razpisala pomoje si mislt kaj pa je zj to..sorry če sem vas zamorila ampak mogla sem se mal izpraznituser posted image user posted image

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?