|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
25.1.2008 19:18:09   
Tejka.387
Hm, ja midva sva najprej gledala rabljene avte preko oglasnika in na www.avto.net, pol se je pa moj spomnu, da bi kr novega kupila. No, pa sva pol neki časa finance računala, če bova prišla skoz, na koncu sva se pa za Škodo Octavio Combi (karavan) odločila in kupila novo. Js sm si zbrala karavana, moj pa vse ostalo, saj jaz nimam pojma o avtih user posted image . Sm pa js vse za malega pripravila in nakupila user posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Marčevke
25.1.2008 19:37:11   
Dinki
Vidim, da ste že pri avtomobilih. Pri nama je tako, da ima moj že sedaj karavana, dosti novega in je avto čisto OK. jaz pa imam malega, starega več kot 10 let, ampak meni je zakon. Malo pije, je majhen, ni draga registracija pa še kupila sem si ga brez kredita, tko da dokler bo delal je super. Za vse daljše ture in dopuste pa greva z avtom od mojega.

Vilma - špinaček user posted image  user posted image

Midva sva ravnokar gledala Jackass 2.5.....svašta! te modeli so pa res mal prtisnjeni.....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Marčevke
25.1.2008 19:51:46   
Naša črtica koraka
No, mi smo pa namesto avta raje virus nabasali ... je bolj poceniuser posted image .

NA srečo ni rota virus, nek običajen, zoprn virus pač. 

Uf, ne morem več sedet ... (sem vas prej dooolgo brala)


ostanite zdrave,

NČK

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:06:43   
*medica*
pozdravljene souser posted image ..
sem se zj kr mal načitalauser posted image user posted image ..kr pridne čvekice smo..vendar so nas junijke prehiteleuser posted image ..so že na 200str...
gaya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako sem se nasmejala..sploh ne vem kako bi moja tašča reagirala na tako dejanje..mal bi pomoje znorela ampak bi se hit povlekla nazaj..user posted image res si faca..

azzura čestitke za nov avto..me je tud dinki nasmejala z smartomuser posted image user posted image ..ampak vidim da kar vsi nekaj kupujejo ali menjajo avtomobile..no tudi midva sva se odločila da ga zamenjava čeprav mava zj karavana sam neki ni ok pa bova zamenjala za peugeota karavna zj točn ne vek ker je ..sm bol švoh z znamkami avtomobilov in nasploh kakšen in kaj mora met..se moj uboda ..sej vsete "moški posli"

glede dopustov ...user posted image neke reči mi sploh niso jasne..no jest sem na bolniški že od junija 2007in vem da mi je dopust od tega leta propadel ker pač nisem nič urgirala user posted image ..sam zj letošnji dopust mi pa ostane nekaj za naslednje leto pomojem.. moram eno sodelavko vprašat glede tega ker je glih s porodniške prišla ko je to ona imela..ker je bla na istem ko jest.. matr sm zakomplicirala..

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:13:55   
Zofy
Medica, za 2007 ti je propadlo "le" 10 dni, ti bo pa vse propadlo 30. junija, ker itak ne boš mogla izrabit, saj boš na porodniški. Letošnji ti pa pripada cel in ga boš celega lahko porabila do 30. junija 2009 (če si bila v letu 2008 ves čas na bolniški in dopustu). Tu je 163. člen Zakona o delovnih razmerjih:

  (3) Delavec ima pravico izrabiti ves letni dopust, ki ni bil izrabljen v tekočem koledarskem letu zaradi odsotnosti zaradi bolezni ali poškodbe, porodniškega dopusta ali dopusta za nego in varstvo otroka, do 30. junija naslednjega koledarskega leta, če je v koledarskem letu, v katerem mu je bil odmerjen dopust, delal vsaj šest mesecev. Če je delavec v koledarskem letu, v katerem mu je bil odmerjen dopust, delal manj kot šest mesecev, ima pravico izrabiti letni dopust v skladu s prejšnjim odstavkom. 

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:14:53   
Tejka.387
*medica*: js sm na bolniški od septembra in sm bila ravno danes pri naši računovodkinji in mi je rekla, da bom imela po porodniški še 10 dni dopusta iz leta 2008, ki ga moraš porabiti mislim da do maja al junija ( neki takega ), za leto 2009 pa ti pripada celoten dopust.

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:28:27   
*medica*
zofy in tejka hvala za inf..ker mi je kar malo žal tega dopusta k mi je ostal sam sem pač sama kriva k ga nisem pokoristla..šef mi pa tud nč ni reku..k skoz neki mori za dopuste da bojo v taprav cajt pokoriščen pa ne vem kaj..

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:29:46   
ursi84
IZVIRNO SPOROČILO: ursi84

FEBRUARSKE MARČICE 2008:

27.2.08:
user posted image
Nasy , 1. user posted image , 30. let; Ljubljana, user posted image

29.2.08:
user posted image Mala zelena , 2.user posted imageuser posted image (OT:??, +12 kg)
user posted image Ursi10 , 1.user posted image ,  user posted image


_________________________________________________

MARČEVKE 2008:

1.3.08:
user posted image TENDAI , 2.user posted imageuser posted image
user posted image marita , 2.user posted image , 30 let; Mojstrana, user posted image , ( OT: 99 cm , + 10,5 kg)
user posted image sonček* , 2.user posted imageuser posted image

2.3.08:
user posted image valči3 , 2.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Azzura , 2.user posted image , 33 let, Koper, user posted image , (OT: 101 cm, +7 kg)
user posted image Ursi84 , 1.user posted image , 23 let, Brežice, user posted image - Nejcuser posted image , ( OT:117 cm, +13,2 kg)

3.3.08:
user posted image
anyas , 1.user posted imageuser posted image
user posted image katj 2.user posted image , user posted image - Rok user posted image , (OT:103 cm, +12 kg)

4.3.08.
user posted image jelči12 , 1.user posted image , 21 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Arabela , 2.user posted image , 30 let, Maribor, user posted image , ( OT: 100 cm, + 21 kg)
user posted image rebeca , 1.user posted imageuser posted image

5.3.08:
user posted image fržolček 2.user posted imageuser posted image

7.3.08:
user posted image lucalu , 1.user posted image , 32 let, Celje, user posted image , (OT: 95 cm, +8 kg)

8.3.08:
user posted image krfjolca
,  2.user posted imageuser posted image
user posted image mkonec
, 1.user posted image , 34 let, Koroška, user posted image
user posted image sonca , 2.user posted image , 26 let, Maribor, user posted image

9.3.08:
user posted image WahooRR , 3.user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image aleži , 2.user posted imageuser posted image , (OT:??, +6,5 kg)

10.3.08:
user posted image soncek1997, 2.user posted imageuser posted image
user posted image sonček08 , 1. user posted image , 24 let, Šoštanj, user posted image
user posted image čakajoča , 1.user posted image , 26 let, user posted image - Nik user posted image , ( OT: 114 cm, + 6 kg)
user posted image nika_z , 1.user posted image , user posted image

11.3.08:
user posted image *BellaLuna*, 1.user posted imageuser posted image -Lukauser posted image
user posted image *medica*, 1.user posted image ,25 let,  Jesenice, user posted image , (OT: ??, +??)
user posted image Pingvinčica , 2.user posted image , 25 let, Celje, user posted image
user posted image eva78 , 1.user posted image , 29 let, Celje, user posted image , ( OT: 97 cm, + 10 kg)

12.3.08:
user posted image Alina975 ?user posted image , user posted image

14.3.08:
user posted image Svet , 2.user posted image , 30 let, ljubljana, user posted image , (OT:98 cm, +9,5 kg)
user posted image Dadica , 2.user posted image , user posted image
user posted image roda17 , 1.user posted imageuser posted image

15.3.08:
user posted image PATRICIJA_22 , 1.user posted imageuser posted image  
user posted image štručka , 2.user posted imageuser posted image
user posted image majchika , 1.user posted image , 30 let, Celje, user posted image

16.3.08:
user posted image  meryy , 1.user posted imageuser posted image , (OT:??, +9 kg)

17.3.08:
user posted image
regrat , 1.user posted image , Postojna, user posted image
user posted image DIANA5 , 3.user posted image , 36 let, user posted image ( OT:??, + 6kg)

18.3.08:
user posted image ive , 1.user posted imageuser posted image
user posted image Metka 15 , 3.user posted image , 30 let, user posted image

19.3.08:
user posted image miska_32 , 2.user posted imageuser posted image user posted image ); user posted image +user posted image - Neva + Nejc user posted image , (OT: 110 cm,  + 10kg)
user posted image nye , 1.user posted imageuser posted image

20.3.08:
user posted image Špela100 , 2.user posted image ,user posted image - Maks ali Filip user posted image
user posted image max81 , 2.user posted image , 26 let, Jesenice, user posted image ,  ( OT: 103 cm, +8 kg)
user posted image jagoga , 2.user posted image , 30 let, primorska, user posted image , ( OT: 99 cm, +9 kg)

21.3.08:
user posted image nika29 , 2. , user posted image
user posted image hypo77 , 1.user posted imageuser posted image

22.3.08:
user posted image Balerina , 2.user posted imageuser posted image
user posted image  lina10 , 1. , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 100 cm, +7 kg)

23.3.08:
user posted image san , 3.user posted image , 29 let, ljubljana, user posted image ( OT: 105 cm, +12 kg)
user posted image T`rdeča , 1.user posted imageuser posted image
user posted image meridaub , 1.user posted image , 31 let, ljubljana, user posted image
user posted image Sonnja , 1.user posted image , 23 let, user posted image , ( OT: 114 cm, +12 kg)
user posted image ek76 , 1.user posted image , 31 let, user posted image
user posted image Taaja 1.user posted image , 27 let , Jesenice, user posted image

24.3.08:
user posted image pepr , 1.user posted image , 26 let, Ljubljana, user posted image - Neja user posted image ,  (OT: 102 cm,  +10 kg)
user posted image  Zofy , 1 user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image - Julija user posted image ,  (OT: 95 cm, + 10,5 kg)

25.3.08:
user posted image Lona76 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 107 cm, +11,5 kg)
user posted image Tejka.387 1.user posted image ; 28 let, user posted image , (OT:104 cm, + 12 kg)

26.3.08:
user posted image  Stigmata , 1.user posted imageuser posted image
user posted image  Katiandi , 1.user posted image , 28 let, Celje, user posted image , ( OT:??, +6kg)
user posted image  florc , 1.user posted image , 26 let, Kranj, user posted image , (OT:90 cm, + 7kg)
user posted image janet 
2.user posted image , 26 let, Koroška, user posted image -Nik user posted image , (OT:??, +11 kg)

27.3.08:
user posted image gaya24 1.user posted image , 25 let, user posted image

28.3.08:
user posted image  Naša črtica koraka , 1.user posted image ,28 let, Kranj, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Dinki , 1.user posted image , 26 let, okolica Ljubljane, user posted image (OT:99 cm, +11kg)
user posted image  ribica85 , 1.user posted image , 23 let, Dob pri Domžalah, user posted image - Kristjan user posted image , ( OT: 102 cm, +11 kg)

29.3.08:
user posted image  Vilma , 2.user posted image , 35 let, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Katy13 , 1.user posted image , 26 let, koroška, user posted image ( OT: 101 cm, +8 kg)
user posted image  Naja31 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image
user posted image  tejca14 , 1.user posted imageuser posted image

30.3.08:
user posted image  hope77 , 1.user posted image , 30 let, user posted image
user posted image  vtitag , 1.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT:?, +6 kg)
user posted image mergetka , 1.user posted image , 29 letuser posted image - Matic user posted image , (OT:98 cm, +7 kg)

??.3.08:
user posted image Anya , 2.user posted image , 28 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Orhideja31 2.user posted image ,user posted image





77 NOSEČK ( user posted image )




Spol:

user posted image : 23
user posted image : 21








user posted image  Marčevke, ki so nas predčasno zapustileuser posted image : Marija Po, puhica13, Ana Luna, Muca84, tvis, Frutka, biba12, tejka**, Milamay, najina pikica)






_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:39:16   
ursi84
Čer!!!

Punce meni bo "tamalo" rastrgal. Tako me boli, da se komaj vstanem iz postelje...taka pekoča bolečina, da se je ne da opisat. A je to normalno user posted image user posted image user posted image ???
Pa user posted image se je na full umiril, sploh ne brca več intenzivno pač pa se samo premika. Sej čez dan naštejem teh 10 gibov in več. Samo se je pa zelo spremenilo v 1 tednu vse skup. Sem kr mal živčna, saj imam v torek pregled pri G in me zanima kaj on meni glede teh bolečin in "ne"gibnostiuser posted image .
Mal sem se morala izkašljat...user posted image user posted image


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:41:58   
Tejka.387
*medica*, sej drugače je pa meni tudi 6 dni dopusta propadlo, ker sm šla prej na bolniško. user posted image

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:47:21   
Dinki
Ursi84, upam, da ni nič resnega glede tvoje bolečine...ne vem kaj bi bilo to....a maš tudi kakšen sumljiv izcedek? mogoče pa je le teža user posted image , ki je sedaj že res visoka. Vsekakor vprašaj G v torek ko imaš pregled....jaz se proti večeru počutim že tolk napihnjena, da si res ne znam predstavljati kako mi bo še dva meseca - pa vsak dan huje user posted image ....moj trebuh je res že prava kugla za bovlanje user posted image .

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:50:53   
Dinki
Joj Ursi84, ti imaš sam še 37 dni?!?! user posted image  maš potovalkico že pripravljeno? user posted image

Ma ne morem verjet kolk smo že daleč.....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:53:39   
*medica*
ursy no tudi jest upam da ni nič resnega..in upam da bo na pregledu vse ok..kot je vpašala dinki a maš kak izcedek..ker meni se je danes pokazal nek izcedek ampak nimam bolečin v "tamali"...dinki ja prot večeru je pa res hudo kar nekam napihnjen rataš misliš da boš eksplodiral user posted image ..pomoje če bi me zdej kdo mal pokotalil da se od gorenjske do dolenjske nebi ustavlauser posted image user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:54:12   
ursi84
Ja dinki glih danes sem pripravila vse potrebno za user posted image oblečt in natrpala v potovalko. jutri pa še zase pripravim in lahko gremo rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:56:44   
ursi84
Izcedek ni nič posebnega (beli tok je pri meni normalno prisotenuser posted image ). Imam pa prav v sramni kosti bolečine. Čutim, da me kost boli. Je pa tud res, da nosim full nizko in da mi že kr neki časa user posted image tol tišči. UPAM, da vsak še nekaj časa zdržimva skupaj...user posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:57:10   
*medica*
uu kako si pridna ursyuser posted image user posted image ...sam še mal počak za rodit..a ti tud že kej komaj čakaš da bo to za tabo...
no jest bom še mal počakala s pripravo torbe ..čakam da dobim napotnico to bo pa 4.2

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Marčevke
25.1.2008 20:57:38   
jagoga
Vilma, ja  glede teh krem sem uporabljala lanolin, bepathen, neke blazinice od multimam in tiste, ki ti jih dajo v porodnišnici, ampak ni bilo učinka. Povejte mi, ali je katera upoštevala nasvete starih mam, da je potrebno bradavice pred porodom "drgniti" s frotirasto brisačo? A vam kaj o tem govorijo v materinski šoli? Ker pred tremi leti so pri nas v materinski šoli to zadevo odsvetovali.

< Sporočilo je popravil jagoga -- 25.1.2008 21:02:03 >

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:00:11   
*medica*
jagoga to za drgnjenje pa prvič slišimuser posted image ..v materinski vem da so omenjal da se ne smemo drgnit ker je pol še hujš..samo popivnaš si npr. vodo ko se stuširaš..drgač so samo predlagale kreme te bepanten pa še eno ..ena jo je že zgoraj omenila..

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:04:26   
jagoga
Ursi84, saj boš že stopila v 35 teden, tako da se verjetno telo kar z velikom intenzivnostjo pripravlja na porod, te pa v takem stanju zna tudi kaj presenetit. Ampak če je bolečina prehuda pa mogoče kar v porodnišnico pokliči pa njih vprašaj, za kakšne težave je lahko torek še daleč.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:24:13   
ursi84
Jagoga...vstopila bom v 36 teden user posted image user posted image user posted image (danes sem noseča 34t 5dni)...

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:31:06   
Čakajoča
Tudi midva sva konec leta 2007 kupila še en avto. Jaz sem bila brez. Tako je meni  ostal karavan, možeku pa smo kupili Kangooja.

Potem pa smo poskusili dati voziček v Kangooja. Kako to izgleda, si lahko pogledate v albumu. To pa je res ta pravi avto za prevoz "nezloženega" vozička!

Mislim, da bova z Nikom atiju večkrat zaplenila avto.

Nobena mi ni odgovorila prej na objavljeno sporočilo! Ste pozabile na mene, ali se vam ne sanja kako in kaj je s očetovskim dopustom in s.p.-ji?

Lahko noč!

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:39:49   
Nasy
Helo čvekice moje! Zofy, kaj ti tudi primorka?user posted image Sej jst tud ne živim več dole, ma ko oprem usta vsak veuser posted image
Glede avta-midva imava opel vectro karavan, mava že kr nekej let pa sem se ga komej zdej mal navadla vozit, k sem mojga bravota prodala, k je brezveze, da mi stoji tam in je bila glih ena taka prilika, da je punca od kolega nujno rabila zamenjat avto, pa smo udarliuser posted image No, ker sem ostala jaz brez svojga avta, sem pač bla primorana začet to ladjo vozituser posted image
Ursy84, mene je tudi danes popoldan nekaj špikalo, v levem delu spodaj..sem kr sedla malo, počivala, ležat mi ni šlo. No, čez čas je bilo bolje. Mali črv ne brca toliko, zdej so gibi taki, bolj počasni in se mi premakne cel trebuh. Pa ja, kolca se mu tud večkrat. Ni kej, počasi bo treba v Rimuser posted image Ufa, kako je hitro minilo, si sploh ne morem mislit.
Joj, pupe, upam da se vse pozdravte, k ste kaj fasale, pa vaši malčki tudi!
Špinačekuser posted image
Torej, izkušene mamice, katero kremo priporočate za bradavice? Jst prvič slišim za to drgnenje z brisačouser posted image včasih so nam rekli, da če imamo mozolje po hrbtu, naj se po tušanju drgnemo s čimbolj grobo brisačo. Ne vem, če bi se po bradavicah jst drgnilauser posted image
No, lepo nočko želim vsem, zdej se grem pa mal kuser posted image stisnt, pa mu mal noge poturit, če jih bo hteluser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:41:50   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: ursi84

Čer!!!

Punce meni bo "tamalo" rastrgal. Tako me boli, da se komaj vstanem iz postelje...taka pekoča bolečina, da se je ne da opisat. A je to normalno user posted image user posted image user posted image ???





Podobno, samo ne pekoče, ampak kot da leze na pol, imam tudi jaz občutek.
Tudi mene najbolj boli, ko je treba vstat iz postelje, če ne bi bilo omarice ob njej, potem bi kar raje obležala ...  Korakov pa kar ne upam delat velikiih, me kar zateguje.
ne vem kaj točno bi to bilo ... prvič ni bilo tako. Nekje sem brala (ja na RR koledarčku), da se kosti "mehčajo" pripravljajo na porod ... ne vem, no. Ti greš prej na pregled h G, me prav zanima kaj ti bo rekel.


(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:54:45   
ursi84
Naša črtica koraka...jst se komaj obračam v postelji. Obe nogi pokrčim in se tako nekako prekucnem iz enega boka na drugega user posted image user posted image user posted image . Vstajanje user posted image user posted image user posted image iz postelje...kot ti si pomagam z nočno omarico...

Lepo pančite, user posted image


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Marčevke
25.1.2008 21:58:45   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

Ursi84, saj boš že stopila v 35 teden, tako da se verjetno telo kar z velikom intenzivnostjo pripravlja na porod, te pa v takem stanju zna tudi kaj presenetit. Ampak če je bolečina prehuda pa mogoče kar v porodnišnico pokliči pa njih vprašaj, za kakšne težave je lahko torek še daleč.


Jejžešna, kaj smo že tako daleč Ursi84?????????? user posted image  
ma jaz bom jutri napravla torbo...pa še miljon stvari nimam pripravljenih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?