|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
25.1.2008 14:44:52   
Azzurra
Dinki, štima, hvala!. Kar gre, no. Zdaj dajem kri res že na vsakem vogalu, vampirji imajo dosti od mene user posted image  Ta moja protitelesa v krvi so pač v zadnjih dveh rundah porastla, ampak G zatrjuje, da se ni za sekirat. Drugače pa sem ful zasedena, kolkor mi pač popazijo malega, grem po opravkih (CSD, otroški dodatek, vpis v vrtec, službeni papirji, malo grem celo na šolo za starše), drugače pa ko ga ni doma, pripravljam oblekice, plenice itd za dojenčka, grem dokupit še kar mi manjka, potem pa se spomnem, da mi manjka še drugo, itd. Pa avto sva zdaj kupovala (in kupila), tako da je pestro pestro.

Sem malo brala vaše debate, pa sem rekla, da bom pristavila še svoj piskrček iz izkušenj s sinčkom, ko je bil dojenček - glede opreme, pripomočkov, kopanja, previjanja in napravic za čiščenje noska, pa vate itd...ker na začetku delaš res tako kot te učijo v šoli za starše, a se hitro pogrunta hitrejše, boljše in bolj poceni načine user posted image  
Bom, res, ko bom utegnila. Zdaj grem pa pobrat povijalne plenice, ki so se posušile KONČNOOOOO - NA BUUUURJIIIIIIIIIIII!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke
25.1.2008 14:48:16   
ursi84
FEBRUARSKE MARČICE 2008:

27.2.08:
user posted image
Nasy , 1. user posted image , 30. let; Ljubljana, user posted image

29.2.08:
user posted image Mala zelena , 2.user posted imageuser posted image (OT:??, +12 kg)
user posted image Ursi10 , 1.user posted image ,  user posted image


_________________________________________________

MARČEVKE 2008:

1.3.08:
user posted image TENDAI , 2.user posted imageuser posted image
user posted image marita , 2.user posted image , 30 let; Mojstrana, user posted image , ( OT: 99 cm , + 10,5 kg)
user posted image sonček* , 2.user posted imageuser posted image

2.3.08:
user posted image valči3 , 2.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Azzura , 2.user posted image , 33 let, Koper, user posted image , (OT: 101 cm, +7 kg)
user posted image Ursi84 , 1.user posted image , 23 let, Brežice, user posted image - Nejcuser posted image , ( OT:117 cm, +13,2 kg)

3.3.08:
user posted image
anyas , 1.user posted imageuser posted image
user posted image katj 2.user posted image , user posted image - Rok user posted image , (OT:103 cm, +12 kg)

4.3.08.
user posted image jelči12 , 1.user posted image , 21 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Arabela , 2.user posted image , 30 let, Maribor, user posted image , ( OT: 100 cm, + 21 kg)
user posted image rebeca , 1.user posted imageuser posted image

5.3.08:
user posted image fržolček 2.user posted imageuser posted image

7.3.08:
user posted image lucalu , 1.user posted image , 32 let, Celje, user posted image , (OT: 95 cm, +8 kg)

8.3.08:
user posted image krfjolca
,  2.user posted imageuser posted image
user posted image mkonec
, 1.user posted image , 34 let, Koroška, user posted image
user posted image sonca , 2.user posted image , 26 let, Maribor, user posted image

9.3.08:
user posted image WahooRR , 3.user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image aleži , 2.user posted imageuser posted image , (OT:??, +6,5 kg)

10.3.08:
user posted image soncek1997, 2.user posted imageuser posted image
user posted image sonček08 , 1. user posted image , 24 let, Šoštanj, user posted image
user posted image čakajoča , 1.user posted image , 26 let, user posted image - Nik user posted image , ( OT: 114 cm, + 6 kg)
user posted image nika_z , 1.user posted image , user posted image

11.3.08:
user posted image *BellaLuna*, 1.user posted imageuser posted image -Lukauser posted image
user posted image *medica*, 1.user posted image ,25 let,  Jesenice, user posted image , (OT: ??, +??)
user posted image Pingvinčica , 2.user posted image , 25 let, Celje, user posted image
user posted image eva78 , 1.user posted image , 29 let, Celje, user posted image , ( OT: 97 cm, + 10 kg)

12.3.08:
user posted image Alina975 ?user posted image , user posted image

14.3.08:
user posted image Svet , 2.user posted image , 30 let, ljubljana, user posted image , (OT:98 cm, +9,5 kg)
user posted image Dadica , 2.user posted image , user posted image
user posted image roda17 , 1.user posted imageuser posted image

15.3.08:
user posted image PATRICIJA_22 , 1.user posted imageuser posted image  
user posted image štručka , 2.user posted imageuser posted image
user posted image majchika , 1.user posted image , 30 let, Celje, user posted image

16.3.08:
user posted image  meryy , 1.user posted imageuser posted image , (OT:??, +9 kg)

17.3.08:
user posted image
regrat , 1.user posted image , Postojna, user posted image
user posted image DIANA5 , 3.user posted image , 36 let, user posted image ( OT:??, + 6kg)

18.3.08:
user posted image ive , 1.user posted imageuser posted image
user posted image Metka 15 , 3.user posted image , 30 let, user posted image

19.3.08:
user posted image miska_32 , 2.user posted imageuser posted image user posted image ); user posted image +user posted image - Neva + Nejc user posted image , (OT: 110 cm,  + 10kg)
user posted image nye , 1.user posted imageuser posted image

20.3.08:
user posted image Špela100 , 2.user posted image ,user posted image - Maks ali Filip user posted image
user posted image max81 , 2.user posted image , 26 let, Jesenice, user posted image ,  ( OT: 103 cm, +8 kg)
user posted image jagoga , 2.user posted image , 30 let, primorska, user posted image , ( OT: 99 cm, +9 kg)

21.3.08:
user posted image nika29 , 2. , user posted image
user posted image hypo77 , 1.user posted imageuser posted image

22.3.08:
user posted image Balerina , 2.user posted imageuser posted image
user posted image  lina10 , 1. , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 100 cm, +7 kg)

23.3.08:
user posted image san , 3.user posted image , 29 let, ljubljana, user posted image ( OT: 105 cm, +12 kg)
user posted image T`rdeča , 1.user posted imageuser posted image
user posted image meridaub , 1.user posted image , 31 let, ljubljana, user posted image
user posted image Sonnja , 1.user posted image , 23 let, user posted image , ( OT: 114 cm, +12 kg)
user posted image ek76 , 1.user posted image , 31 let, user posted image
user posted image Taaja 1.user posted image , 27 let , Jesenice, user posted image

24.3.08:
user posted image pepr , 1.user posted image , 26 let, Ljubljana, user posted image - Neja user posted image ,  (OT: 102 cm,  +10 kg)
user posted image  Zofy , 1 user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image - Julija user posted image ,  (OT: 95 cm, + 10,5 kg)

25.3.08:
user posted image Lona76 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 107 cm, +11,5 kg)
user posted image Tejka.387 1.user posted image ; 28 let, user posted image , (OT:104 cm, + 12 kg)

26.3.08:
user posted image  Stigmata , 1.user posted imageuser posted image
user posted image  Katiandi , 1.user posted image , 28 let, Celje, user posted image , ( OT:??, +6kg)
user posted image  florc , 1.user posted image , 26 let, Kranj, user posted image , (OT:90 cm, + 7kg)
user posted image janet 
2.user posted image , 26 let, Koroška, user posted image -Nik user posted image , (OT:??, +11 kg)

27.3.08:
user posted image gaya24 1.user posted image , 25 let, user posted image

28.3.08:
user posted image  Naša črtica koraka , 1.user posted image ,28 let, Kranj, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Dinki , 1.user posted image , 26 let, okolica Ljubljane, user posted image (OT:99 cm, +10kg)
user posted image  ribica85 , 1.user posted image , 23 let, Dob pri Domžalah, user posted image - Kristjan user posted image , ( OT: 102 cm, +11 kg)

29.3.08:
user posted image  Vilma , 2.user posted image , 35 let, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Katy13 , 1.user posted image , 26 let, koroška, user posted image ( OT: 101 cm, +8 kg)
user posted image  Naja31 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image
user posted image  tejca14 , 1.user posted imageuser posted image

30.3.08:
user posted image  hope77 , 1.user posted image , 30 let, user posted image
user posted image  vtitag , 1.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT:?, +6 kg)
user posted image mergetka , 1.user posted image , 29 letuser posted image - Matic user posted image , (OT:98 cm, +7 kg)

??.3.08:
user posted image Anya , 2.user posted image , 28 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Orhideja31 2.user posted image ,user posted image





77 NOSEČK ( user posted image )




Spol:

user posted image : 23
user posted image : 21








user posted image  Marčevke, ki so nas predčasno zapustileuser posted image : Marija Po, puhica13, Ana Luna, Muca84, tvis, Frutka, biba12, tejka**, Milamay, najina pikica)





_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke
25.1.2008 14:57:16   
Nasy
Azzura, ma dijo mijo ja, še ta cukruser posted image moja štorja je pa taka, da me je G dala že drugič na ta dolgi 100g test. V pon. mam pregled in upam, da mi pove, da je vse ok, drugače bo pač dieta, kaj čem. Sej jst tudi ne maram sladkega prav dosti, ne prenašam cukra v kafetu, čaj le včasih sladim z malo medu, sladice in čokolada občasno..ma ja, tako pride. Sej bo kmalu konec. Jaz se bojim za čez leta, k pravijo, da če imaš v nosečnosti ta diabetes, si potencialna kandidatka za >starostno< sladkornouser posted image
Pr nas ni sončkauser posted image zjutraj se je delala tako lep dan, potem pa se je pooblačilo in zdej je tako. Malček piha no, vsaj to. Sem najdla še eno škatlo dojenčkastih cunj, ki sem jo po nesreči založila med druge vreče pr selitvi tako da jutri spet peremouser posted image sicer je v tej škatli malo več večjih pajackov ma bo že. Joj, punce, koliko lepih roza cotk sem našla..ma kaj, ko mi vsi pravijo, da bo fantek. No, kar je, je, samo, da bi bilo vse ok. Bomo kmalu videliuser posted image
Marita, kar se dopusta in bolniške tiče, sva na istemuser posted image da bi pa jaz še kaj k nam klicala v službo..že tako sem danes klicala, kaj naj naredim, ker plače še ni nakazane, taka prijaznost, da dol padešuser posted image Brez pozdrava, brez karkoli..A ti si dobila nakazano plačo?



_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:03:20   
marita
mi dobimo plačo 5. v mesecu in to zmeri, to pa res ni problem.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:03:28   
Dinki
Pa avto sva zdaj kupovala (in kupila), tako da je pestro pestro.

Sem malo brala vaše debate, pa sem rekla, da bom pristavila še svoj piskrček iz izkušenj s sinčkom, ko je bil dojenček - glede opreme, pripomočkov, kopanja, previjanja in napravic za čiščenje noska, pa vate itd...ker na začetku delaš res tako kot te učijo v šoli za starše, a se hitro pogrunta hitrejše, boljše in bolj poceni načine


Azzurra user posted image  za nov avto....sigurno ste kupili kakšnega coupe-ja al pa Smart-a for 2 user posted image user posted image user posted image
Ti kar pristavi (ko boš imela čas) kakšen nasvet glede nege dojenčka...se mi zdi, da ste "ta frišne" mamice prave zakladnice dobrih idej.
A pol vas burja kuštra? user posted image
No, čestitke tudi za tako malo pridobljenih kg...mater, kako vam to rata? Jaz jih imam že +11 kg, ampak moram priznat, da sem kljub temu zadovoljna s svojim telesom v 8. mesecu user posted image .

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:09:15   
Azzurra
user posted image user posted image user posted image  Smarta, ja...user posted image user posted image user posted image
Sva kupla omaro na kolesih! Peugeot Partner, poltovorno vozilo. Morš računat, da ko gremo na dopust bosta 2 otroka, dvojni voziček, vsaj ena prenosna posteljca in še cel komplet za srfanje (nekaj desk in kakšna 4 jadra, najmanj...), pa poceni je, pa s komplet opremo, pije pa malo nič, pa na obeh straneh ima drsna vrata, tako da ko otroci zrastejo glih tolko da sami odpirajo, vsaj ne butajo ob sosednje parkirane avtomobile, pa visok je...tako sva se odločla za pretovarjanje za naslednjih nekaj let, ko bojo otroci večji in ko bo odslužil svoje, pa bomo gledali kaj bolj "za gušt".

Ja, tle je blo nekaj malega burjice, ja, ni bla glih taprava, zdej pa se spet menjuje in spet bo grdo čez vikend user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:19:38   
Dinki
Sva kupla omaro na kolesih!


No, sej se mi je zdelo, ja...user posted image  pa sem te malo hecala....verjamem, da sploh ko imaš enkrat 2 user posted image , rabiš že skoraj "kuču putujuču", pa še takrat je vse nabasan...

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:20:22   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: katj

jagoga, moj je star 14 mesecev.
že od cca 3h mescev sem ga navajala spat ob 8h in je rabu neki cajta da se je navadil, sam zaspat z uspavanko in dudo.
ko smo to upeljal, včasih je rabu tud 1 uro da je zaspal, sva hodila v sobo pa dudo not pa ven...ven iz zibke sem ga pa vzela v primeru če je jokal tako, da se mi ni zdel človeško. sva porabla kr nekaj energije.
ko se je navadil je ura za spanje ostala 8 in se je tok navadil, da če sem ga dala kasneje spat je bil tok utrujen da je težko zaspal.
zdej ko hodi v vrtec, ustane ob 5.20 user posted image  in ga moj pelje v vrtec. zvečer pa ga dam spat, kot sem napisala, najraje že ob 6.30, včasih tud prej. dam mu flaško mleka in brez problema zaspi.
čez vikend isto, ob 7h zjutri mu dam še mleko in spi do cca 8-9. spi v svoji sobi, če kdaj spimo pri mojih in takrat smo vsi v eni sobi, je drugače ko naju vidi, bi vstal ob 7h. ful ma mišk nalepljenih v sobi in pol se on pogovarja z njimi in igra z igračami, ki jih ima v postli, tud pol ure.
je pa tud mel obdobje, ko je kej trmaril, ampak sem vedla da je samo trma in ko se je naveličal je zaspal. in sploh ko vidi da ne bo nobenga v sobo, hitro omaga. upam da se vse to ne sliši kot da sem "šus" od mame. ljubim ga neskončno, ampak vem da je to za njega najbolje. in ko je naspan se zbudi ful dobre volje.
kok je pa tvoj star? še pije mleko po flaški?



Katj, maš pa pridnega miškolina..user posted image user posted image .. naša je bila tudi "pridna"  in je hodila spat brez problema ob20ih, zadnji mesec pa se ji je čisto obrnilo in noče in noče spati.. sploh ni utrujena, jo zmanjka tam okrog 22ih.. No pridna ni pravi izraz ker je res pridna punčka brez problema, le spanje pa ne pa ne... user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:22:45   
katj
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

user posted image user posted image user posted image  Smarta, ja...user posted image user posted image user posted image
Sva kupla omaro na kolesih! Peugeot Partner, poltovorno vozilo. Morš računat, da ko gremo na dopust bosta 2 otroka, dvojni voziček, vsaj ena prenosna posteljca

 
si me nasmejala.

kakšen voziček boste mel, dvojni.
si mislila dva al za dvojčke.
midva si ga bova za primere ko bom sama, kar ne bo prov zelo redko, sposodla. za dvojčke, en zraven druzga.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:24:26   
Nasy
Same izkušene mamce tleuser posted image Prav fino, k bo treba kaj povprašat prav kmalu! Uf..hitro cajt beži, ne morem verjet!
Jst se počutim k žoga zadnje čase, se mi zdi, da me kr napihujeuser posted image Zdaj mi že skoraj vsak reče, da srečno, če se več ne vidmouser posted image Matr, k da bom umrlauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:28:50   
lucalu
Azzurra user posted image user posted image user posted image  čestitke tudi od mene za nov avto... Za nasvete se pa vsekakor tudi jaz priporočam! user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:29:33   
katj
joj, tale citat mi pa ni najbolj uspel user posted image

arabela, ma ja sej pridejo vsi v svoja obdobja najbrž.
itak so pa naši otroci nam mamam najbolj pridni.

tistih mam pa ne razumem, k pričakujejo da bo enoletnik ali malo več, pri miru ko bodo one šle na kavo.
in pol pravijo, joj je nemogoč, noče bit v vozičku.
men je čist normalno, da otrok, sploh pol ko začne raziskvat po tleh noče bit pri miru in čakat v vozičku in gledat ven kokr je ko je bil star 5 mescev. rabi več.
naš je kr dolg zrdžu, zdej pa kokr ga pič, včasih je pri miru, ponavadi bi pa rad šel na tla in pol veš da ga ni v sekundi.
hvala bogu, to so zdravi otroci a ne?

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:37:29   
Lona76
Joj Azzurra zdej pa še sladkorna. Sej bo. Res smo hvala bogu že čisto na koncu. No jaz imam še točno 2 meseca do konca. Drugače pa user posted image user posted image user posted image user posted image za nov avto. Tudi mi imamo takega. (mož službenega). In smo zadovoljni. Čeprav dokler smo imeli še voziček in prenosno posteljico smo morali kljub tako velikemu avtomobilu namontirati še montano. user posted image user posted image . Ja razvajeni smo ratali. Naši starši so nas pa v stoenkah vozili kampirat user posted image user posted image

lep vikend vsem!!!!!

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:43:02   
Nasy
kako je šele moglo bit, k so meli fičoteuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke
25.1.2008 15:53:45   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

kako je šele moglo bit, k so meli fičoteuser posted image


ja, moj oče še vedno pogreša cajte, ko je vozil Renault 8 !!!!!!!!!!!
Renault 8 ????? user posted image user posted image user posted image   wtf??? user posted image
Vem samo, da je imel take sedeže kao umetno usnje, ko ti je pozimi zmrznila rit gor, poleti pa si se zlepil s sedežem, je pa bil ja komot - posebej za take, kot sem bla jaz, ki sem bruhala v avtu še predno smo prišli na konec ulice...je blo samo za pobrisat user posted image user posted image user posted image  
Takrat nismo imeli kaj dosti, zdej pa pol stanovanja vozimo s sabo, je res...

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke
25.1.2008 16:03:09   
gaya24
Lep pozdrav vsem so user posted image .

Zdej sem najprej eno uro brala kaj vse ste načvekale od včeraj zvečer... Pridne ste.

Sem vidla, da imate tudi vi probleme z nosečniško sklerozo in vam moram povedat kaj sem js zadnjič naredla tašči.
Ko je hodla iz službe je šla avto prat in js sem mogla it po njo, ker avto ni bil takoj na vrsti. (smo mal iz mesta doma-cca. 5km). No in ker sem js bla tudi v mestu, sem prosla prijatlco če se pelje za mano, da js dam tašči avto in, da grema midve s kolegico še mal kofetkat in me bo pol ona domov peljala.
Seveda, js pripelem avto, ga še parkiram pred njen avto, ki je čakal na pranje. Pozabim svoj gsm v avtu in vzamem ključe, ga zaklenem in grem.....
A si predstavljate kako faco sem naredla, ko sem čez slabo uro iskala gsm po torbici, našla pa sem ključe od avta. Js sem bla kr bleda. Pol sem se pa še spomnala, da sm še taščin avto zaparkirala. Je mogo tast it iz službe domo po rezervne ključe, da so lahk avto pred pralnico umaknili in da je lahk šla ona domov....
Sem misla, da bom brez kosila ostala, sam sem ga pol vseen dobla. user posted image user posted image
Grozna sem, kot bi mela Alzheimerja pri 25. letihuser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke
25.1.2008 16:14:52   
Nasy
user posted image azzura, spomnem se takih sedeževuser posted image

gaya, ti pa jo pihnešuser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke
25.1.2008 16:21:06   
Tejka.387
Pozdravček srečke user posted image !

Perp
11.03 BellaLuna
27.02. Nasy
23.03. san
24.03. perp - moja malenkost
24.03. Zofy - kje pa si ti kaj?
25.03. Lona76 
28.03. Dinki


+ 25.03. Tejka.387

Tejka387 a ti si tudi enkrat padla, a ne?  V kopalnici, če se ne motim?


Ja pa še res je. Sam ni bilo nič hudega, je malček prec začel brcat, tak da nismo šli niti k zdravniku zaradi tega. Mi je pa potem G rekla, da bi bilo bolje, da bi šla. Mi je zato ona pogledala z UZ in je rekla da je z malčkom vse OK.
Se ji je pa zdel mal velik in me je dala zato na kontrolo za sladkoruser posted image  Sm bila v ponedeljek na kontrolai s 50g in sem imela rezultat 8,19. Posledično so me napotili na polikliniko, kjer sem bila včeraj, so mi dali kar 100g. Rezultat: malenkost povišan, tako da se moram mal diete držat pa bo vredu. Sem bila tudi na predavanju o prehrani in je bilo vredu.

No, popoldne pa sva šla z mojim na sprehod in sem klecnila v gležnju in sem se še ravno ujela oz. me je moj ujel, da nisem spet padla. Bom mogla s palcami na sprehod začet hodit (grem malo v hrib, pa je za dol nekje bolj strmo ).

Še dobro Perp da si se uspela ujet in nisi padla na trebušček.

Max81 upam da si vredu in da se dobro počutiš. Ja res bo treba kr merkat na te naše trebuščke.




Sonnja: nama je na CSD v LJ rekel, da ga pokličeva po rojstvu otroka in sporočiva ime oziroma da prineseva otrokov rojstni list.
Kojk si lep post o angelčku poslala. Je prou luškan user posted image .

Pozdravljena med marčevkami nika_z  user posted image  user posted image  user posted image

Zofy: Hvala za link o zapiskih. Mi bodo prav prišli - z MŠ začnem šele 4.2. v LJ porodnišnici. A bo še katera hodila na ta termin?

Vilma in San: hvala za dobre želje glede diplomiranja. Moram pri diplomski nalogi nekaj stvari popravit, potem pa dat še enkrat na pregled in če bo OK mi bo uspelo pred porodo diplomirat. Sta tudi mentorici rekli da bi bilo to najbolje. user posted image

V sredo sva šla pa tudi midva rihtat papirje glede priznanja o očetovstvu. Danes sem nesla pa še papirje v službo, da mi jih potrdijo in napišejo potrdilo glede dohodkov. Drugi teden pa vse skupaj odnesem še na CSD, pol sm pa js konec s tem. Sam še user posted image  bo februarja na CSD nesel potrdilo od službe glede dohodkov.

Marita: Jaz sem na bolniški že od septembra in sem pri januarski plači dobila tudi solidarnostno pomoč. Delam pa v vrtcu. Mislim, da bi jo tudi ti mogla dobit. Aja, pa nisem nobene prošnje napisala.

Zdej sm vas pa komaj do 192 strani prebrala. Pa vas berem že dobri 2 uri user posted image . Zdej grem pa še mal kosilo skuhat. Pol bom pa še vidla kako bom s časom.

Lepo se imejte.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke
25.1.2008 16:23:39   
perp
gaya24 ta je pa res fenomenalna. Res, organizacija na višku. user posted image user posted image user posted image  user posted image

azzurra ja res čestitke za nov avto user posted image user posted image .
Midva ima zaenkrat vsak svojega, jaz malo manjšega on malo večjega, čeprav imam pa prtljažnik jaz večji (ker imam kao 5-vratni avto, on pa 4). Tko da bo najbrž treba v bližnji prihodnosti kupiti kakšnega karavana.

Kva je dobr ko je danes petek. Sva ravna iz sprehoda, pa malo smo se pred hišo pomrtinčkali. Je bil še nečak MIhec zraven in smo uživali.

Zdej pa v šoping, nato pa v horizontalo. Ta teden mi prov fali počitek.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke
25.1.2008 16:27:33   
jagoga
Gaya24, ta je pa dobra, user posted image user posted image user posted image mene bi tašča ubila, če ji bi to naredila. Saj smo vse na istem, jaz se včasih na sredini stavka vstavim in ne vem več kaj sem sploh hotela povedat. To je noro. user posted image

Azzurra, men je pa burja rjuhe na hitro posušila in tiste oblake je od nas k vam poslala, tako, da imamo zopet sonček. Ti si pa prav hiperaktivnauser posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke
25.1.2008 16:38:23   
jagoga
Nika_z, meni pa se niso in niso hotele pozdraviti, pa še probleme z vdrtimi bradavicami sem imele, tako da se mi niso nikoli posušile. Me je prav strah, da se mi bo to zopet ponovilo, ampak moram biti vztrajna, ker si resnično želim dojiti, sem bila prav sita tistega črpanja mleka, od tega pa še najbolj pomivanja, se mi zdi da sem cele dneve samo to delala. In kamor koli smo odšli sem cele torbe s seboj nosila, ali pa smo se morali v roku 2 ur vrniti nazaj domov.

(odgovor članu nika_z)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke
25.1.2008 18:19:04   
Vilma
Ojla čvekice,
sine je bolan, rota virus hvala bogu ni, je pa neka druga viroza. Prvi dan je bruhal, zdaj pa ima vročino in driska. Ko je bolan, je itak mami in samo mami. Komaj da uspeh prid do wcja in to je to. Zdaj ga ati moti z lego kockami, jaz pa hop hitro na računalnik. user posted image  

Je pa res San, tale vrtec ti kr da vetra, naš je vsaka dva tedna kr fajn bolan.

Ste toliko napisale, da si nisem skoraj nič zapomnila. No razen tiste zgodbe o nosečnški sklerozi. Gaya fora, sem se fajn nasmejala. user posted image
Jaz mam tud eno posrečeno, še iz prve nosečnosti. Dostikrat se nisem mogla spomnit pomena za kakšno besedo. In enkrat se voziva z mojim dragim v Ljubljano in jaz hočem nekaj razložit in se ne morem spomnit besede. In potem rečem: "Ma hudiča, mam spomin kot špinaček" user posted image  user posted image  user posted image  Hotla sem pa rečt piščanček. No od takrat me moj dragi v času nosečnosti kliče špinaček. user posted image  user posted image  user posted image

Jagoga glede bradavic  sem jaz uporabljala kremo iz lekarne lanolin. Mi je bila fantastična. Tiste gazice, namazane z neko kremo, ki smo jih dobivali v porodnišnici, so mi bile pa še boljše. Jaz sem vsakič vzela te gazice, tako da sem si kar malo zaloge naredila.
Sicer pa sem se tudi jaz namatrala z dojenjem pri DOminiku. Pretirano, vse iz silne želje, da bi moj sine imel najboljše. Zdaj v  drugo ne vem, če bom toliko vztrajala. Vse ima svoje meje. In Jagoga tole črpanje mleka je tud matranje.

Zdaj pa moram it, sine kliče mami servis. user posted image

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke
25.1.2008 18:44:20   
Tejka.387
Azzurra tudi z moje strani čestitke za novi avto. Drugače pa vem kolk letanja je glede nakupa avta, sva ga tudi midva kupovala in potem končno kupila in v torek sva ga šla iskat. Ma kolk je fejst se pelat v njem user posted image .

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke
25.1.2008 18:49:03   
Čakajoča
Ojla!

Sem se še nekaj spomnila, kar me muči!

Možek ima s.p. in kot vsak očka bo tudi on koristil očetovski dopust. Ker mora nesti neke papirje tudi na davčno, da mu izpolnijo (plače), sem mislia, da to lahko uredi pred rojstvom. Pa ne more.
Kako bodo oni potem tko hitro porihtali. Torej, takoj, ko se rodi Nik, mora iti na davčno in potem takoj na socialno, ali kako!?
Ali ve katera kaj o tem?

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke
25.1.2008 18:52:58   
Zofy
Ma kaj bomo vse kupovale nov avto, al kaj? user posted image
Tudi midva ga kupujeva, oz. to nalogo sem prepustila njemu, ker sem za user posted image zrihtala vse bolj ali manj jaz. Ampak ga še nisva kupila, si samo ogledujeva na avto.net. Kje ste pa ve kupovale? Ali ste novega kupile?
Midva bova kupovala konec naslednjega meseca, razmišljava pa o opel astra karavan. Pač, da bo malo večji prtljažnik, ker bova dosti na poti med Štajersko in Primorsko.
Koliko pa nas je Primork tle gor? Jagoga, Nasy, Azzura, jaz... še kdo? Jaz sicer živim v Lj, sem pa originale od dol user posted image .

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?