|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:25:10   
ursi84
Mene pa zaenkrat ni "še" nič strah, kako bomo po porodu oz ob rojstvu. Sem vase prepričana, da bom zmogla (koliko punc je zmoglo - BOM PA ŠE JAZ user posted image user posted image ). Samo komplicirati ne smeš, pa vse steče...user posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:25:51   
max81
katj.....se tvoj princ, kdaj stisne na trebušček in ga boža...naša je čist not padla, tko je kjut, da ti kr solze stopijo na oči, ko se stisne na trebušček, mu daje lubčke in ga boža...res je posrečena

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:26:41   
ursi84
FEBRUARSKE MARČICE 2008:

27.2.08:
user posted image
Nasy , 1. user posted image , 30. let; Ljubljana, user posted image

29.2.08:
user posted image Mala zelena , 2.user posted imageuser posted image (OT:??, +12 kg)
user posted image Ursi10 , 1.user posted image ,  user posted image


_________________________________________________

MARČEVKE 2008:

1.3.08:
user posted image TENDAI , 2.user posted imageuser posted image
user posted image marita , 2.user posted image , 30 let; Mojstrana, user posted image , ( OT: 99 cm , + 10,5 kg)
user posted image sonček* , 2.user posted imageuser posted image

2.3.08:
user posted image valči3 , 2.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Azzura , 2.user posted image , 33 let, Koper, user posted image , (OT: 101 cm, +7 kg)
user posted image Ursi84 , 1.user posted image , 23 let, Brežice, user posted image - Nejcuser posted image , ( OT:117 cm, +13,2 kg)

3.3.08:
user posted image
anyas , 1.user posted imageuser posted image
user posted image katj 2.user posted image , user posted image - Rok user posted image , (OT:103 cm, +12 kg)

4.3.08.
user posted image jelči12 , 1.user posted image , 21 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Arabela , 2.user posted image , 30 let, Maribor, user posted image , ( OT: 100 cm, + 21 kg)
user posted image rebeca , 1.user posted imageuser posted image

5.3.08:
user posted image fržolček 2.user posted imageuser posted image

7.3.08:
user posted image lucalu , 1.user posted image , 32 let, Celje, user posted image , (OT: 95 cm, +8 kg)

8.3.08:
user posted image krfjolca
,  2.user posted imageuser posted image
user posted image mkonec
, 1.user posted image , 34 let, Koroška, user posted image
user posted image sonca , 2.user posted image , 26 let, Maribor, user posted image

9.3.08:
user posted image WahooRR , 3.user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image aleži , 2.user posted imageuser posted image , (OT:??, +6,5 kg)

10.3.08:
user posted image soncek1997, 2.user posted imageuser posted image
user posted image sonček08 , 1. user posted image , 24 let, Šoštanj, user posted image
user posted image čakajoča , 1.user posted image , 26 let, user posted image - Nik user posted image , ( OT: 114 cm, + 6 kg)
user posted image nika_z , 1.user posted image , user posted image

11.3.08:
user posted image *BellaLuna*, 1.user posted imageuser posted image -Lukauser posted image
user posted image *medica*, 1.user posted image ,25 let,  Jesenice, user posted image , (OT: ??, +??)
user posted image Pingvinčica , 2.user posted image , 25 let, Celje, user posted image
user posted image eva78 , 1.user posted image , 29 let, Celje, user posted image , ( OT: 97 cm, + 10 kg)

12.3.08:
user posted image Alina975 ?user posted image , user posted image

14.3.08:
user posted image Svet , 2.user posted image , 30 let, ljubljana, user posted image , (OT:98 cm, +9,5 kg)
user posted image Dadica , 2.user posted image , user posted image
user posted image roda17 , 1.user posted imageuser posted image

15.3.08:
user posted image PATRICIJA_22 , 1.user posted imageuser posted image  
user posted image štručka , 2.user posted imageuser posted image
user posted image majchika , 1.user posted image , 30 let, Celje, user posted image

16.3.08:
user posted image  meryy , 1.user posted imageuser posted image , (OT:??, +9 kg)

17.3.08:
user posted image
regrat , 1.user posted image , Postojna, user posted image
user posted image DIANA5 , 3.user posted image , 36 let, user posted image ( OT:??, + 6kg)

18.3.08:
user posted image ive , 1.user posted imageuser posted image
user posted image Metka 15 , 3.user posted image , 30 let, user posted image

19.3.08:
user posted image miska_32 , 2.user posted imageuser posted image user posted image ); user posted image +user posted image - Neva + Nejc user posted image , (OT: 110 cm,  + 10kg)
user posted image nye , 1.user posted imageuser posted image

20.3.08:
user posted image Špela100 , 2.user posted image ,user posted image - Maks ali Filip user posted image
user posted image max81 , 2.user posted image , 26 let, Jesenice, user posted image ,  ( OT: 103 cm, +8 kg)
user posted image jagoga , 2.user posted image , 30 let, primorska, user posted image , ( OT: 99 cm, +9 kg)

21.3.08:
user posted image nika29 , 2. , user posted image
user posted image hypo77 , 1.user posted imageuser posted image

22.3.08:
user posted image Balerina , 2.user posted imageuser posted image
user posted image  lina10 , 1. , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 100 cm, +7 kg)

23.3.08:
user posted image san , 3.user posted image , 29 let, ljubljana, user posted image ( OT: 103 cm, +11 kg)
user posted image T`rdeča , 1.user posted imageuser posted image
user posted image meridaub , 1.user posted image , 31 let, ljubljana, user posted image
user posted image Sonnja , 1.user posted image , 23 let, user posted image , ( OT: 114 cm, +12 kg)
user posted image ek76 , 1.user posted image , 31 let, user posted image
user posted image Taaja 1.user posted image , 27 let , Jesenice, user posted image

24.3.08:
user posted image pepr , 1.user posted image , 26 let, Ljubljana, user posted image - Neja user posted image ,  (OT: 102 cm,  +10 kg)
user posted image  Zofy , 1 user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image - Julija user posted image ,  (OT: 95 cm, + 10,5 kg)

25.3.08:
user posted image Lona76 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 107 cm, +11,5 kg)
user posted image Tejka.387 1.user posted image ; 28 let, user posted image , (OT:104 cm, + 12 kg)

26.3.08:
user posted image  Stigmata , 1.user posted imageuser posted image
user posted image  Katiandi , 1.user posted image , 28 let, Celje, user posted image , ( OT:??, +6kg)
user posted image  florc , 1.user posted image , 26 let, Kranj, user posted image , (OT:90 cm, + 7kg)
user posted image janet 
2.user posted image , 26 let, Koroška, user posted image -Nik user posted image , (OT:??, +11 kg)

27.3.08:
user posted image gaya24 1.user posted image , 25 let, user posted image

28.3.08:
user posted image  Naša črtica koraka , 1.user posted image ,28 let, Kranj, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Dinki , 1.user posted image , 26 let, okolica Ljubljane, user posted image (OT:99 cm, +11kg)
user posted image  ribica85 , 1.user posted image , 23 let, Dob pri Domžalah, user posted image - Kristjan user posted image , ( OT: 102 cm, +11 kg)

29.3.08:
user posted image  Vilma , 2.user posted image , 35 let, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Katy13 , 1.user posted image , 26 let, koroška, user posted image ( OT: 101 cm, +8 kg)
user posted image  Naja31 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image
user posted image  tejca14 , 1.user posted imageuser posted image

30.3.08:
user posted image  hope77 , 1.user posted image , 30 let, user posted image
user posted image  vtitag , 1.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT:?, +6 kg)
user posted image mergetka , 1.user posted image , 29 letuser posted image - Matic user posted image , (OT:98 cm, +7 kg)

??.3.08:
user posted image Anya , 2.user posted image , 28 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Orhideja31 2.user posted image ,user posted image





77 NOSEČK ( user posted image )




Spol:

user posted image : 23
user posted image : 21








user posted image  Marčevke, ki so nas predčasno zapustileuser posted image : Marija Po, puhica13, Ana Luna, Muca84, tvis, Frutka, biba12, tejka**, Milamay, najina pikica)



_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:27:47   
ursi84
user posted image user posted image user posted image user posted image še čisto malo in bomo na 200 strani. Bravo ČVEKICE!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:40:20   
ursi84
Nč, treba it počas v mižule...lepo spite...jutri pa se spet tipkamo...čaouser posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:41:35   
Zofy
Jaz sem imela te strahove bolj na začetku. In to v smislu: nikoli več ne bo tako, kot je bilo. Nikoli več ne bom svobodna oz. vsaj 15 let ne... Midva sva v Lj in ne bova imela babic ob sebi, da bi nam pomagale, saj so moji na Obali, njegovi pa na Štajerskem... No, zdaj mi je pa že malo lažje, ko mojo punčiko itak vsak dan božam, ko mi trebuščka razteguje. Sem se že nekako privadila na to, da bo ta dojenček, ki pridno brca v trebuščku, kmalu ob meni na posteljiuser posted image .
Se bomo že navadile kako se z user posted image dela... samo brez panike user posted image . Za vse je bilo enkrat prvič.

Moj user posted image pa se nič kaj ne obremenjuje... Po moje je moškim 100x lažje, ker itak vejo, da bomo v glavnem me skrbele za bebike, oni bojo bolj pomočniki in delali po naših navodilih. Kako je fajn bit dec, a ne? Najprej imaš mamo, pol pa dobiš ženo. Pa si lepo brez skrbi...user posted image Ni čudno, da so z leti vedno lepši in bolj šarmantni. Sploh ne vem kako jim uspe gube dobit user posted image .

No, zdaj pa grem kak film pogledat. Kot je že Nasy ugotovila, ni po TV ničuser posted image . Upam, da imam vsaj še kje kak dobr film, ki ga še nisem pogleda. Pa lahko noč!

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:50:21   
Nasy
Zofy, sem na istem kot ti,moji na goriškem, njegovi na dolenjskem..prej sva bila tudi midva v lj. Ni non, ni babic, ki bi me crtale..no, mama bo mogoče uletela za kak dan če bo lahko, glih ta prve dni.
Drugače pa, ko pravite tiste, ki že imate otročke, da zdaj mali božajo vaše trebuščkeuser posted image moja sestra isto, ko pridem domov, me stalno boža pa lubčka trebuh, se pogovarja z njim in seveda komaj čaka, da bo vozila voziček naokoli.
Nč, grem laguno gledat! Lepo nočko!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke
26.1.2008 22:53:56   
max81
Nč, grem laguno gledat!


ja jest jo, pa zraven jokam kt dežuser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke
26.1.2008 23:22:39   
max81
punce jest se poslavljam, grem še pod tuš...tastar bo kmalu iz šihta, vendar bo mogu kr sam spatuser posted image , bom jest danes pri mali v sobi, če bo slučajno kej, da jo bom slišala, trenutno spi.......mami bo pa še sprobala kako se spi v novi otroški sobici...je treba sprobat novo postlo

želim vam lahko noč, ter čim manj krčev v nogah in obiskov wc-jauser posted image

zjutrej pa pristavite za kofi

nočko

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke
27.1.2008 6:08:57   
lucalu
Dobro jutro punce! Kako smo kaj danes?
Ste  bile zvečer spet tako pridne, da vas bom najprej pozdravila, potem si grem pa kavico skuhat in vas v miru prebrat.
Naša noč je bila po dolgem času spet malo bolj pestra... z dosti premetavanja in odhodi na WC. No, pa nič hudega - res bo kmalu konec. user posted image
NIč, grem kuhat kofetko, po sprehodu se pa spet malo javim.
Pridne bodite, božajte bejbije in nadaljujte z javljanjem v takem tempu!

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke
27.1.2008 8:35:28   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: max81

katj.....se tvoj princ, kdaj stisne na trebušček in ga boža...naša je čist not padla, tko je kjut, da ti kr solze stopijo na oči, ko se stisne na trebušček, mu daje lubčke in ga boža...res je posrečena


Naša fračika se igra z mojim popkom, ki se je ven obrnil in se zraven reži ko nora... ja malecki so tapravi.... ampak le kako bo ko bodo dobili bratce ali sestrce... A jim boste kaj kupile kao da je to prinesel dojenček, ker so ti pamžeki še malce mali...user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke
27.1.2008 8:36:34   
Arabela
Jutro!

včeraj smo se ves dan potepali, smo šli v živalski vrt.. posledice so bile opazne ponoči ko me je vse bolelo,ampak danes je že boljše..

Pozdravčki..


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke
27.1.2008 8:37:33   
janet
Dobro jutro!

Tud mi smo malo zgodnji, bi mogla Neža it na smučarsko tekmo, pa je začela včeraj kašljat,danes pa je fasala vročino, tako da bomo doma, za naprej bomo pa videli, če ne se grema pa pokazat zdravniku.
Spala sem pa vredu z 1x obiskom wcja.

Tako pozdravila sem vas za dobro jutro pol se pa kasnej kaj tipkamo da sporočim kako smo z vročino.

Lep dopoldan vsem !!!user posted image

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke
27.1.2008 8:46:55   
san
dobro jutro

max in janet, upam, da bosta deklici kmalu bolje in da ni kaj resnejšega.

moja noč je bila pa danes kar solidna. sicer sem vmes mal prebedela, pa je bil tud dragi buden in je hitro minilo tisto bedenje. men se dogaja, da sem ful žejna ponoči in se od tega zbudim. ne vem al je zarad kurjave al hormonovuser posted image .

no, jaz imam že dva falota doma, tko da me strah ravno ni kako bo, ko se nam pridruži. sem po naravi bolj flegma, kar se teh zadev tiče. edino, je res ena velika odgovornost biti mamica in kot je napisala azzurra te stalno skrbi za te male pikce, ampak tako je. jaz samo upam, da bosta večja dva zdrava in bo vse ok.

drugače smo pa mi že pozajtrkovali in zdele otroc še živ žav pogledajo, pol gremo pa eno razstavo pogledat pred kosilom, pa mal noge pretegnit.

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke
27.1.2008 9:27:45   
Sonnja
jutro. js sm tud že pokonc sm že kavico spila. ti zadnji tedni se tak vlečejo včasih pa mam občutek da bo vsak čas tu.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke
27.1.2008 9:30:11   
Sonnja
še malo pa bo 200. dajmo vsaj pozdraviteuser posted image

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke
27.1.2008 9:39:29   
san
k ste ravno govorile o stiskanju in lupčkanju trebuščkov starejših otrok. mojedva sta čisto navdušena, sploh hči je sedaj zadnje dni začela poslušat, če se kaj sliši, pa zanimivo je postalo, ker se res vidi npr. podplatek, ko močno raztegne nogouser posted image . sine ga tako že celo nosečnost boža in lupčka in objema in je oh in sploh navdušen in res že komaj čaka. pavi tovarišica v vrtcu, da veliko o bratcu govori, vsak dan se spomni kaj povedat. pa on ga kliče jakecuser posted image in to že ves čas nosečnosti. je plonkal iz ene risanke.

no, zdej pa gremo v narodno gledat razstavo Franca Kavčiča.

verjetno, ko se vrnem bomo že na 200-ti strani

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke
27.1.2008 9:57:52   
Katy13
Dobro jutro!

Tudi jaz sem danes solidno spala. Če bi bile vse noči takšne, se sploh ne bi pritoževala.

Moj dragi se je šel smučat in sem tako sama. Sedaj bom dala prat plenice in skočila v trgovino po nekja malenkosti in toliko, da se malo razgibam. user posted image

Morje - mi letos ne bomo šli, ker se mi zdi, da bo user posted image  še premajhen in ne bo imel kaj od tega. Je pa res, da tudi midva kampirava. Bomo šli pa drugo leto, bo pa takrat bolše. user posted image

Poroda tudi mene ni strah, bolj premišljujem o tem, da bo le z user posted image  vse O.K.. Mislim si, da če je že toliko žensk pred mano rodilo, bom pa tudi jaz. Včasih niso nič dobivale za proti bolečinam, pa je tudi šlo. Verjamem pa, da je prijetneje delat user posted image , kot pa potem sam porod. Druga zgodba pa je po porodu. user posted image

Če bomo tako pridno čvekale, bomo končno prišle do 200.

Gaya24 - tvoja tašča in tast si bosta verjetno rpav oddahnila, ko boš ti rodila. user posted image

Nič grem, se tipkamo še kasneje. Upam, da že na strani 200.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke
27.1.2008 10:06:22   
Sonnja
user posted image

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke
27.1.2008 10:18:31   
san
evo, mi smo še vedno domauser posted image
čakamo, da se še dragi zrihtauser posted image , pri nas sem namreč vedno jaz taprva, pa zrihtam še otroke in pol še vedno njega čakamouser posted image . je bolj počasne sorte.

to, ali bo z otročkom vse ok, me tako celo nosečnost mal grize, pa ne smem preveč o tem razmišljat, samo pozitivno seveda.
mene pa poroda je mal strah, ampak čist mal, da se ne bi kaj zakompliciral. no, ampak sej itak so za to tam sami strokovnjaki.

no, zdej pa res gremo...jeeee

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke
27.1.2008 10:18:45   
Naša črtica koraka
Hvala Zofy!user posted image

Zdaj moram pa še odkrit način, kako se zmanjša slika ... mislim na to, da se KB zmanjšajo.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke
27.1.2008 10:19:02   
san
še ni 200user posted image , sem mislila, da zdej pa bouser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke
27.1.2008 10:24:24   
Naša črtica koraka


katj.....se tvoj princ, kdaj stisne na trebušček in ga boža...naša je čist not padla, tko je kjut, da ti kr solze stopijo na oči, ko se stisne na trebušček, mu daje lubčke in ga boža...res je posrečena
[/quote]


moj mali tudi to počne user posted image , včeraj se je na sprehodu spomnil in me parkrat kar objel (oz. je objel sestrico), najlepše mi je, ko se stisne k trebuhu in dojenčku notri nekaj čeblja ... mi gre kar na jok od ganjenosti.


(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke
27.1.2008 10:25:24   
Katy13
Ena je spraševala glede tednov v nosečnosti na RR. Po moje ti tedni štimajo, vendar je res, da ko user posted image  dopolni npr. 31 teden + 1 dan je že v 32. tednu.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke
27.1.2008 10:27:01   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Arabela

IZVIRNO SPOROČILO: max81

katj.....se tvoj princ, kdaj stisne na trebušček in ga boža...naša je čist not padla, tko je kjut, da ti kr solze stopijo na oči, ko se stisne na trebušček, mu daje lubčke in ga boža...res je posrečena


Naša fračika se igra z mojim popkom, ki se je ven obrnil in se zraven reži ko nora... ja malecki so tapravi.... ampak le kako bo ko bodo dobili bratce ali sestrce... A jim boste kaj kupile kao da je to prinesel dojenček, ker so ti pamžeki še malce mali...user posted image




ha naša tud, sam da ta vrta po njem...se mi popek ni obrnil ven, tudi v prvo ne in mislim, da se tudi sedaj ne bo 

tudi mi2 sva se zdejle pogovarjala, če bo tavelki dojenček kej prinesel...pa je moj reku, da ji bo kr klavirčk kupu, ker ful rada igrauser posted image


sej res, da ne pozabim, vreme prinas je tako čudno, ful piha, pa bolj je blačno kot kej drugega...lako pa, da se bo kasneje razjasnilo

no mala je celo noč stokala v spanju..zgleda, da jo res matrajo zgornji zobki, sva pa s mojim spala kar pri njej, on na pogradu jest spodej...mala se je enkrat ponoč obrnila okol v postlci in je bla do sredine hrbta pokrita s kovtrom, rit je mela pa uzuni...mene je skorej kap, sem jo ful porukala, ker se sploh ni nič premaknila....ful sm se ustrašlauser posted image  mali

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?