|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
4.7.2007 21:50:45   
mala zelena
Uf, sonca, čim manj slabosti ti želim!

jaz se zaenkrat še kar solidno držim - kaka rahla slabost občasno - upam, da bo tako ostalo (čeprav se mi zdi, da so se slabosti lani tudi začele po petem tednu. Upam, da ne bodo prehude - lani sem zato kar naprej žrla, da mi je bilo bolje - kile pa že prvi mesec za tri gor user posted image

Meni je prav všeč, da sem še na porodniški in se lažje spočijem, če mi ni dobro.

Pa trenutno je fino, ker me v maternici sploh ne tišči - lani je bilo obupno. Upam, da to udobje pod popkom ni znak, da je z nosečnostjo kaj narobe. verjetno je maternice še malo 'elastična' od prejšnje nosečnosti in je zato tako.

Imejte se, pa se še kaj tipkamo!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke
5.7.2007 14:51:42   
Pikca
Pozdravček še od ene marčevke 2007! Si nisem mogla kaj, da ne bi šla mal pokukat na to temouser posted image , pa naj vam še čestitam in zaželim srečno do konca in naprej!
Sem si mislila kakšne čvekice, ko ste že na 2. strani, pa vidim, da smo polovico ta stare marčevke zafilaleuser posted image

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke
6.7.2007 8:24:19   
Anonimen
Jutro!
TUdi meni je test ravnokar pokazal +, sem presrečna, da nama je po več kot pol leta uspelo. Doma pa že imamo enega user posted image staro 2 leti. Prvi pregled imam 30.7. Do takrat pa bom anonimna. Upam da se nas nabere čim več. Ter seveda da vse donosimo zdrave user posted image z čim manj user posted image težav.

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke
7.7.2007 12:51:26   
Anonimen
Lep pozdrav, tudi jaz bom zaenkrat še aninimna,ker sem danes naredila test ki je pokazaluser posted image , doma imam že enega škrata starega leto in pol. znakov zaenkrat še ni,po izračunih pa imam rok 9.3.2008

prvi šok še kar traja..user posted image user posted image user posted image user posted image

lp anonimna 3

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke
9.7.2007 11:05:30   
MarijaPo
A ni fletno, k nas je tok noseck, ki smo drugic nosece? Bomo lahko skupaj bile bitko privajanja starejsega otroka na mlajsega druzinskega clana. Upajmo, da ne bo pretresov. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke
9.7.2007 12:14:01   
Anonimen
Ponavadi naročajo tam med 9. in 10. tednom, v 13. tednu je že malce pozno, se mi zdi...

No tudi mi smo drugič ugledali user posted image .... user posted image user posted image user posted image ... bilo načrtovano, tako da se veselimo.. povedali še nismo nikomur, bom počakala do prvega pregleda.... bom pa verjetno kar danes poklicala G. da me čimprej naroči..

Zaenkrat lep pozdrav.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke
9.7.2007 12:37:54   
ursi84
V četrtek imam UZ v Lj, nato pa drug teden 1 pregled pri svojemu G. Počutim se vredu, občasne rahle slabosti me napadajo, redni glavoboli, zelo boleče in napete prsi...
Kako pa se kej ve počutite?


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke
9.7.2007 20:53:13   
mala zelena
Jaz se počutim predvsem bolje kot v lanski nosečnosti user posted image

Me je zato kar strah, da ni kaj narobe, čeprav vem, da ene sploh nimajo nosečniških znakov. Dobro, sem bolj utrujena in čez dan kar poležavam takrat, ko tamala spi, občasno mi je slabo - in to na tak beden način, da bi takrat jedla, da bi mi bilo bolje. Joj, spet bodo šle kile prehitro gor, čeprav sem v primerjavi z lani pridna, se nisem še skoraj nič zredila, lani je bilo že 3+ tak čas.

Dojke še nič napete - ne vem, je možno da zaradi tega, ker še dojim 2x na dan?

Fino je pa to, da sem še na porodniški in so mi vsaj napori v službi prihranjeni - prav nič luštno ni delat, kadar se ne počutiš najbolje.

Nestrpno čakam četrtek in prvi pregled, da izvem, če je pikica živa in če je tam, kjer mora bit.
Uf, kako se vlečejo dnevi. user posted image

MarijaPo, meni se tudi zdi fino, da nas je nekaj nosečih drugič. Jaz tudi upam, da bo šlo brez večjih pretresov - čeprav nam kakšni zagotovo ne bodo prihranjeni user posted image

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke
10.7.2007 9:17:34   
MarijaPo
Hja, jaz se tudi neskoncno bolje pocutim kot med prvo nosecnostjo, pa ne vem zakaj je to tako in pol imam obcutek, da sploh nisem noseca.

Se mi je pa zacel dan zamenjevati z nocjo in ponoci nikakor ne morem spat, podnevi sem pa skos zaspana. To se mi je ze pri prvi nosecnosti dogajalo in nisem bila nic navdusena. :)
Pa avta ne morem vec normalno vozit, kar koncentracija mi nekako ne dela pravilno. Se ful osredotocim na voznjo, ampak vseeno kar ne opazim, da pas zamenjam, al pa se kar od nekje pojavi kak avto, obup. Vceraj sem peljala Evo k babici in sem komaj nazaj prisla.

Kakorkoli, lustno je, da bomo imeli majhne zverinice in da ne bomo vec samo trije, ampak da se bosta ta male dva lahko med sabo garbala in bom mi imeli mir (sanja svinja o kukuruzu).

Uzivajte!

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke
11.7.2007 9:30:35   
sonca
Poklicala sem G in me je sestra naročila na petek 13user posted image , zelo hitro, to je že pojutišnjem. Upam da bo petek 13 zelo srečen in dober dan.

Vam bom še sporočila kako je bilo.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke
11.7.2007 12:38:09   
PATRICIJA_22
Čau ...

Tudi jaz se pridružujem marčevkam 2008, prvi pregled imam pa 26.7. in to je še tako daleč, da komaj čakam...

PDP imam (zaenkrat še neuradno 15.3.2008) ...

Joj v bistvu še kar ne dojemam celotne situacije, ker je tole zame 1.nosečnost, pa še ravno v 12 t bom ko mi poteče pogodba za določen čas, sicer smo se že dogovorili z direktorjem pred kakšnim mesecom da itak da mi bodo podaljšali ampak sedaj ko je pa taka situacija me je pa kar malo strah in ne vem kaj naj naredim...
Ko bom imela NS bom pa na morju tako da sem res v dilemi...

Ampak veselim se pa že fulll

(odgovor članu sonca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke
12.7.2007 8:52:45   
Anonimen
Hojla marčevke user posted image

Jaz imam pa prvi pregled 19.7. user posted image user posted image user posted image .. komaj čakam da vidim da je vse ok...

Drugače se počutim zaenkrat ok, sem le fajn utrujena, mogoče tudi zato ker smo se okrog potepali in bili na dopustu...

Ja moje joškice tudi niso boleče, ker se s prvim črvičkom še vedno dojiva.... star pa je 10mesecev...

(odgovor članu PATRICIJA_22)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke
12.7.2007 8:53:39   
Arabela
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo


Kakorkoli, lustno je, da bomo imeli majhne zverinice in da ne bomo vec samo trije, ampak da se bosta ta male dva lahko med sabo garbala in bom mi imeli mir (sanja svinja o kukuruzu).

Uzivajte!


user posted image user posted image user posted image Toi sanjamo tudi mi...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke
12.7.2007 11:48:25   
mala zelena
Ojla, punce.

Sem s pregleda in sem hkrati vesela in zaskrbljena. Včeraj sem imela malo rjavkastega izcedka - tako da sem strahoma pričakovala današnji pregled.

Pa je pikica živa, srček dela, nosečnost je v maternici, maternični vrat lepo zaprt ... super user posted image , ampak diagnoza je pa grozeči splav user posted image  

Dobila tablete Dabroston in upam na najboljše. Storiti pa itak nimam kaj drugega - je rekla, da naj vse počnem normalno, le kakih res težkih stvari ne dvigovat.

Punce, držite pesti.
Sonca, jaz pa držim pesti, da boš jutri s pregleda prišla z nasmehom do ušes.

Aja, pa rok imam 29.2.2008 user posted image  Kak fajn datum. Ampak bom ostala kar med marčevkami - če sem že štartala tu.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke
12.7.2007 14:00:11   
Anonimen
Pozdravljene

Evo, se pofočkam še jaz. Zaenkrat bom še anonimna, ne vedo še vsi za nosečnost :)
PDP naj bi bil 8.3.
Na pregledu sem že bila, ker sem imela zdravstvene težave, zato me je vzela tako zgodaj. Drugače se počutim krasno.

Doma imam že dve bejbiki in se že veselimo tretje user posted image

Ekola, bom jaz anonimna 4 user posted image  da bomo potem vedele katera je katera user posted image

(odgovor članu mala zelena)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke
12.7.2007 14:41:28   
MarijaPo
Bravo anonimna 4 - kar tri otrocicke boste doma imeli. To bo prava druscina. :)

mala zelena - to je grozno, s tem grozecim splavom. Probaj res bit cim bolj pri pocitku, kar je najbrz pri osemmesecniku tezko.

Mi se imamo kar v redu. Meni je vceraj zacelo bit slabo. Pa tako sem upala, da bom tokrat zvozila brez.

Pa na nuhalno sem se ze narocila, k Strahovi. Imam 24.8. pregled.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke
12.7.2007 17:13:58   
puhica13
Drage  user posted image . Tudi jaz sem včeraj prvič videla user posted image  user posted image  in sem presrečna kot še nikoli, da nama je po enem leti ratalo. Moj PDP naj bi bil 15.3.2008, vendar imam šele 06.08. prvi pregled, tako da se bomo točno pol pogovarjal. Oba sva srečna in vesela user posted image , samo še upam, da bo vse OK.

Vsem  user posted image , želim veliko zdravja in nič ali čim manj slabosti, jaz se zaenkrat še dobr držim!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke
12.7.2007 18:32:05   
Anonimen
Ojla, se ena marcevka tukaj. Jaz bom anonima 5 :)

Vceraj sem sla pod nujno na prvi pregled, zaadi krvavega izcedka, samo malo na wc papirju in me je g. takoj dala v bolnisko, diagnoza: grozeci splav, se pravi, da sva z malo zeleno na istem. Od takrat sem skoz v postelji in lezim. Naslednjo kontrolo imam v naslednji torek. Pdp mi se ni povedala, ker je se tako zgodaj. Upam da bo vse ok in mi uspe priti do marca.
Aja doma ima ze eno puncko staro 3 leta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke
12.7.2007 19:20:17   
ursi84
Pa je UZ za nami. Videla se je user posted image , kateremu lepo bije srček. Velik je 7mm in po besedah G je zelo lepiuser posted image user posted image . Tako sem srečna.....
Naslednji teden pa pregled pri mojem G in takrat mi bo povedal PDP.
Aja, sem skoraj pozabila. Začele so se jutranje in večerne slabostiuser posted image user posted image (GROZNO).

Lp, Ursiuser posted image


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke
13.7.2007 0:38:57   
mala zelena
Ah, te slabosti user posted image  Meni je bilo včeraj zvečer za umret slabo - kot da ni bil že rjavkast izcedek dovolj. Dobesedno požrla sem pol sklede zeljne solate (je tolk pasala), potem s eje pa začelo - spahovanje, siljenje na bruhanje. Šele ko sem se sredi noči us...... kot vidra se je umirilo.
Danes zelja videt ne morem.

Anonimna 5, a si ti tudi Dabroston dobila? Držim pesti, da bo vse OK, pa pridno počivaj, če so ti tako naročili. Meni niso predpisali ležanja oz. posebnega počitka, tako da (razen tega da se sekiram user posted image ), živim tako kot prej.
Ja, MarijaPo, ravno ful počitka pri osemmesečnici ni, je pa na srečo pridna, pa plazi se še ne (čeprav se bo po moje zelo kmalu začela), tako da mi jo vsaj po stanovanju še ni treba lovit user posted image
Ha, ha, slabostim se pa očitno res ne bomo mogle izognit. Narava že poskrbi, da ne pozabimo, da smo noseče user posted image

Aja, pa čestitke vsem novim pofočkanim nosečkam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke
13.7.2007 8:50:03   
Ana Luna
Pozdravljene, marčevke! Sem nova srečka nosečka, prvič, moj PDP je 15.3.08. Ker je moja ginekologinja trenutno na dopustu, imam prvi ultrazvok in pregled ŠELE 9.8. (konec 9. tedna). Sem zelo neučakana in željna uradne potrditve, da je vse o.k. Počutim se odlično, o kakšni slabosti ni zaenkrat ne duha ne sluha, mogoče sem le malo bolj zaspana, pa joške so boleče in občutlive in prevelike za vse stare modrčke.
Jezik me že pošteno srbi in bi najraje vsem naznanila veselo novico, a vem, da je še malo prezgodaj. Kaj pa ve, ste že začele naznanjat ali ste še skrivnostne? Lp vsem!

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke
13.7.2007 10:00:05   
Anonimen
Ojla punce,

mala zelena: ja dobila sem tablete Dabroston, 2 na dan, eno zvecer in eno zjutraj. Jap, meni je rekla strogo lezanje in bolniska zaenkrat 14 dni, da vidimo kako bo naprej. Tako da pridno lezim, vse me ze boli od lezanja. Izcedek se je se parkrat pojavil, ampak ne vec v rdeci barvi, pac pa v temno rjavi, skoraj crni. Spet samo na wc papirju ko se obrisem, na hlackah pa nimam nobenega madeza. 2 dneva me je tudi trebuh ful bolel (cisto spodaj), zdaj pa je bolje, tako da se kar optimistična.

Vsem marcevkam zelim lepo in prijetno nosecnost.

Anonimna 5

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke
13.7.2007 13:06:24   
Anonimen
Hey punce, jaz sem tudi marčevka. Lani sem bila junijka, pred tem pa decembrka, tako da ja, uganile ste, čakamo user posted image user posted image user posted image .

Sicer pa nimam nobenih znakov, ne slabosti, morda bolj polne prsi, ki so pa itak že tako prevelike, nič zgage nič ne vem česa, no le zeham več kot ponavadi.

Edino kar mi je povedalo da sem user posted image je izostanek menstruacije no in pa seveda plusek na Clear Blue-ju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke
13.7.2007 15:08:28   
MarijaPo
Bravo DIANA, se ena mamica, ki pricakuje tretjega otrocicka.
Meni se zdi to super. Izkusenj ne bo manjkalo na teh nasih temah. :)

Mi smo v polnem zagonu pokanja na morje, ker gremo prvic v prikolico z naso 14 mesecno Evo in bomo spokali sabo skoraj celo stanovanje. user posted image
Naslednji petek je torej dan D.

Ana Luna - nikar ne bodi neucakana, kasneje ko gres na pregled, vec se vidi in to je super. :)

Mi smo novico razbobnali ze skoraj vsem. Smo cist prevec navduseni, da bi jo skrivali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke
13.7.2007 16:35:33   
m a j c i k a
Pozdravljene marčevke!!!!!user posted image user posted image user posted image
Spadam k prejšnjim in na današnji dan sem morala pokukat k vam, saj sem lani pred enim letom zagledala dve magični črtici, ki sta mi popolnoma spremenili življenje in nama poklonili najino pikico Tijo, ki je pred kratkim dopolnila štiri mesece in je nekja najlepšega na svetu!!!!!!!!
Vsem vam želim lepo nosečnost in kratek ter predvsem ne preveč boleč porod!

Pošiljam pa vam tudi eno slikico od naše male princeske:

user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?