|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
9.7.2007 21:25:10   
Anonimen
Joj punce jaz sem pred neksaj leti svoji dr.rekla naj mi nekaj predpiše,da se bom zredila.user posted image Pa je rekla ni govora,ker sem zdrava in naj si ne želim biti debela ali se zrediti.Zdaj pa bom mogla iti naj mi predpiše nekaj za hujšatiuser posted image user posted image user posted image
Saj nimam nevem kolko preveč 170 velika in 64-65 kg pozimi do 68.Ampak sem se prej počutila boljše ko sem imela 56-59 kg.In kako sem se zredila??Ne po porodu ampak kasneje,ko sem ostala doma.Odkar ne hodim več v službo kg samo grejo gor.Maloprej sem zmazala en čips in velikooooo milko.user posted image user posted image user posted image Pa ne morem pomagat.Če ne jem mi je slabo.A je to tudi anoreksija??user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
9.7.2007 21:31:40   
kofetek2010
Meni taki komentarji grejo pri enem ušesu notr in pri drugem ven. user posted image  

Zadnje čase poslušam, da sem spet tako suha kot pred nosečnostjo - pa sploh ni res, še vedno imam cca. 5-8 kg več. user posted image

Trenutno imam 58 - 60 kg pri višini 178 cm, preden sem zanosila pa sem jih imela 53 (in se v obeh nosečnostih abnormalno zredila; prvič za 20 in drugič za 30 kg).

Ljudem itak nikoli ni prav...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
9.7.2007 22:27:29   
Anonimen
To jst poslusam ze nekaj let, pa da ne jem in ne vem kaj in ko sem se predlansko poletje zredila na 45 kg so pa VSIIIIIIIIIIIII kometirali "o, a si se mal popravla", "o, zdej pa nisi vec tko suha", "o, a si se mal poredila". Ja hudica, a ne morte bit tih? Lani sem pa shujsala na morju se bolj user posted image  

Meni vsi najedajo, da sem presuha in ne vem kaj (sploh doma, da hujsam in podobne fore, ker ne vidijo, kdaj jem - ponavadi, ko ze vsi spijo .. pa ne pazim kaj jem in predvsem ne gledam KDAJ jem. Ne jem edino cipsa in ostalih packarij (razen zeloooooooo redko) in pijac z mehurcki (vecinoma).

Imam pa 43 kg in 159,5 cm.

So mi pa enkrat na pediatricni najedali vsi po vrsti - z jamranjem moje mame, da sem presuha .. pa sem jim rekla: A ni boljse za srce, da si presuh, kot predebel? Pa so se strinjali ...

Itak, nas suhe se lahko skoz zmerja z anoreksicnimi in bulimicnimi, ce pa kaki s prevec kg kaj omenis je pa ogenj v strehi ... Sej res, moski imajo raje KAJ za prijet user posted image  (ocitno moj user posted image  ni moski, ker mu to ni vsec .. ) 

LP, Ribica

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
9.7.2007 22:57:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Jaz pa vsakemu rečem da šparamo in da me ded zažira, potem pa utihnejo

to si pa moram zapomnituser posted image user posted image user posted image .

Ja, mater, jaz tudi. user posted image user posted image user posted image
Se pa pridružujem "shirankam"  user posted image  s 165-imi centimetri in 48-50-imi kilogrami. Dvakrat rodila in obakrat šla iz porodnišnice s težo, ki sem jo imela pred zanositvijo (morda 1kg plusa zaradi jošk in mišelink na trenuhu user posted image ). Se je že nemalokrat zgodilo, da sem slišala podobna vprašanja kakor Ve, ampak sem večinoma rekla, da me Kamikaza sekira user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
9.7.2007 22:58:11   
mika
Sej res, moski imajo raje KAJ za prijet (ocitno moj ni moski, ker mu to ni vsec .. )

ja sevedauser posted image
men je mož rekel, ljubim te od prve do zadnje kostiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
9.7.2007 23:00:54   
mika
kerensa, a nisi ti enkrat spraševala, kako se zrediti? jaz sem se vprašanju pridružila, ampak odgovora ni bilo od nikoderuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
9.7.2007 23:18:39   
Anonimen
Ma ja... Sem se nehala obremenjevati... Sem pač med "kilavimi" user posted image ... Komur nisem všeč, naj se obrne stran... pa bova imela oba mir. user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
10.7.2007 7:20:50   
puncica
Mah men je pa glih moj včeri rekel da nimam več ritiuser posted image   Ja shujšala sem na svojo težo pred porodom to je 52 kg (ki jih imam od 16 let naprej do danes malo pred 30user posted image ) na 163cm višine, to je bilo 4 kilce, zdej pa... mah nič mu ne pašeuser posted image , se bo že navadil, glavn da se jaz super počutim user posted image user posted image .

Moja stara mama je pa ful smešna ko skoz govori joj kolk si ti suha, same kosti so te po obrazu, pa a ne vidiš da imaš dva otroka, ne moreš bit tako suha, sej boš še zbolela. Jaz se pa kr smejem user posted image

Fora je pa v tem, da normalno jem VSE, sicer ne packarij (sladkarije, slane zadevšne ala čips, bel sladkor, bela moka,....) pa to 5× na dan po malo s pravo kombinacijo, ker tud sama lačna ne morem bit, zato mi diete niso nikoli ustrezale.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
10.7.2007 21:58:38   
eya
Ja, meni gredo tudi taki komentarji na živce: Joj, kako si ti spet shujšala, saj te bo kar pobralo... A jaz imam isto težo že vsaj 7 let (z izjemo nosečnosti), pa tudi prej ni bila dosti večja od te.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
11.7.2007 10:44:07   
smigli
Pri meni je isto. Tako zelo mi gre na živce, ko me nekdo vpraša zakaj hujšam, al sploh kdaj kej pojem!!? Pa še to zastarelo pravilo, da moraš bit po porodu kot slon!
Mene non stop zbadajo, še posebej v službi sodelavke. Za katere menim, da so s sabo tako nezadovoljne, da se morajo z nekom drugim ukvarjat. Ponavadi se sam nasmejem, ko pa gre čez mejo dobrega okusa, pa rečem kakšno hudo. Ena sodelavka si je vsak dan posebej vzela 5 minut cajta in me na prav grd način zbadala glede moje postave. Pa zatrjevala, da nej ji nikar ne lažem, da jem normalno, ker ona ve, da ne jem nič in da sm anoreksična. Pa sm ji lepo odgovorila, da naj mi nikar ne laže, da je "debela" od zraka in da nikoli nč ne poje! Od takrat ne govori več z mano in me pusti pri miru.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a bi se 'zagovarjale' ali bi bile tiho?
11.7.2007 10:46:17   
mika
Pa sm ji lepo odgovorila, da naj mi nikar ne laže, da je "debela" od zraka in da nikoli nč ne poje! Od takrat ne govori več z mano in me pusti pri miru.


ja seveda, ona je lahko užaljena, ker je boga reva debela, suhe bi pa morale v nedogled poslušat žaljivkeuser posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?