|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (Južna) Primorska
8.3.2008 9:12:02   
tejčica
Austen, ekola eno user posted image  . Za otrtodonta nimam pojma.

Kaj se danes dobimo potem kje drugje, če je Primavera že vsa rezervirana?

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: (Južna) Primorska
8.3.2008 9:16:56   
Sibil_
Dan!

Evo, zdej bom izpadla ultra sporkačona-ma jaz bi šla na kakšen moški striptiz danes.Je kje na Obali, kdo kaj ve?PA bi sploh šle ve al ste mal bolj tko-konzervativne?Grem na obala.net mal pogledat če je kaj kje...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: (Južna) Primorska
8.3.2008 9:21:50   
majrim
jutroooooooooo....user posted image user posted image user posted image ...evo austen...ti dam roko...noč je bila od 22,30 dokaj mirna,ampak zdaj vidim zakaj...Neža user posted image ...je zaspala pri I v naročju in po malem njurka...tako nežno...ima pa 38,5 ....pol ji bom dala svečko ,ko se zbudi...moram še kaj naredit???...ma se mi smili ej...samo se stiskauser posted image
...nič,grem jaz likat in kej naredit,pol bomo pa vidli..

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: (Južna) Primorska
8.3.2008 9:32:46   
majrim
sem odprla nov začetek...smo blizu 200user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?