|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 17:23:54   
Sibil_
Mi marčevke smo v kapitaniji v Kopru, ker imajo igralnico in se moj starejši sin tam zaigra.Lahko ga pa dam v varstvo in se dobimo tudi kje drugje, sploh če nas bo več.Ta teden se marčevke tudi ziher dobimo, samo ni še določen dan.Kakšen predlog?Je pa to zjutraj, ker je pač vroče-saj ste opazile, ne?user posted image

No, s predlogi za dan na plan, mogoče četrtek?Kaj pravite ostale?Recimo okoli 9ih, pa pride tista ko lahko?

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 19:37:54   
anajmad
Mi smi uporabljali koroške kapljice. Pa so še kr pomagale. Drgač smo pa naredili doktorat iz teh kapljic,katere so pomagale naši Uli,kater ne. No,ko so enkrat stari tri mesece(pri nas je bilo 6.mesecev,ker je bila Ula rojena v 26T) je vse skupaj izvenelo. Majrim jst sem pa stara rosnih 38 let. Eja,gremo kar veselo proti 4 jurjem.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
14.7.2007 21:47:08   
thaiss
Čer pupe,


krčki - Matia je imel krče od 10ga dneuser posted image  od začetka so mu odgovarjale koroške kapljice, potem pa ne več, pa smo poskusli une avstrijske, sabsimplex... dokler nismo probali homeopatske granule ( iste kot asso) in te so res pomagale!!! S krčki smo končali dokaj hitro, dva dni pred dopolnjenim 2 mesecem!!!

srečanje - Sibil Kapetanija bo premajhna za vse vozeke, komaj štiri k mizi spravimo, tko da bo treba kak drug plac pogruntat!! Sem ful firbčna katere ste ostaleuser posted image  tko da sem na rapolago vsako jutro, razen torka!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 10:29:00   
asso
Glede krčev sem tudi jaz diplomirala in ugotovila pri prvi, da so super Lefaxin (Avstrijske), pri drugi pa sem začela takoj s homeopatskimi Colikind in te so res krče oblažile.
Uporabljala sem pa jih tako, da sem v 20 ml prekuhane vode dala cca. 40 granul in nato sem ji to dajala čez cel dan, in sicer eno do dve žlički pred vsakim dojenjem (nekje 6-7 x na dan) in je res krče ublažilo. Za to sem sicer porabla skoraj celo premoženje (za tri mesece ene 100 in več €). Ampak itak takrat narediš vse samo, da jih ni.

Srečanju jaz ne vem, če se bom lahko glih pridružila, še posebno ob 9. uri. Namreč moji dve spita tam nekje do 9. pa še kaj več. Ta večjo moram prav zbudit, ker če ne se ne bi še tako kmalu prebudila in dokler obe odpravim pride tam ena 10.30... tako, da če bom kdaj lahko bom, če ne pa bomo že...
Sibil, sej za družba za tvojega Patrika bi bila moja Nastia super, še posebno, če je bolj žive sorte, pa tudi v starosti sta tam tam... 

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 12:27:21   
Sibil_
Asso-itak sem jaz za srečanje.Samo kako da ti tko dolgo Nastia spi?No, meni spi Patrik popoldan ene tri urce, tako da smo bolj zjutraj pol na terenu.Ampak danes je tudi spal čez 9, čudno.Se prav bojim da spet raste, takrat več poje in več spi.user posted image

Kaj ju boš dala v vrtec al imaš obe doma zdaj?Mi smo Patrika morali izpisat zaradi bolezni in imam jaz oba doma.

Nekaj se menimo za srečanje jutri-je še pod vprašajem zaradi vročine.Mogoče bi šle v Hiperja, kjer je klima in igralnica za otroke, kaj pravite?Bo še katera druga prišla?No, javite mi gsm številko na zs, pa vam javim svojo nazaj.Seveda tiste, ki bi se rade srečale, ok?user posted image

LP,
Sibil RR



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 13:38:31   
topstar
No še ena primorka bi se vam pridružila oz. dve user posted image

Glede krčev smo tudi mi diplomirali, kapljice nam niso pomagale nobene, pa smo sprobali vse možno.
Najbolj nam je pomagal TALE članek,res priporočam,
drugače pa so minili sami od sebe. Pri nas je trenutno ful pestro, se plazimo, hodimo ob opori, kričimo user posted image itd...

LP

_____________________________

Če imava dve jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno po eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, imava vsak po dve. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 13:40:57   
majrim
uf,rade volje bi e vam pridružila, ampak vsaj nekaj časa še ne...da vsaj malo pridemo k sebiuser posted image ...zdaj sem jo komaj pomirila,dragi dela kosilo,jaz pa tuuser posted image ...malo počitka - hvala bogu, da ga imam, ker na trenutke me res prime malo kriza,sploh zdaj ko so ti krči...človek bi ji rad oljašal bolečino,pa ne gre...bo že...pa še ta vročinauser posted image ...uživajte na kavi punca....se vam pridružim čimprej!user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 13:43:19   
asso
Nastia je od malega zaspanka. Popoldne tudi spi ene dve urci - sedaj je zaspala in jo tam nekje nekaj po 15-ih zbudimo, ker če ne kdo bo zvečer bedel z njo.
Zvečer gre spat tam nekje okrog 22.30 in zjutraj kar potegne. Tudi do deseti bi, če je ne bi zbudila. Že kot majhna je dosti spala in zgleda, da bo Tarin podobna. Ona tudi sama vstane zjutraj okrog 9-ih s tem, da gre spat že okrog 21-ih, ali še prej, sicer z ene 3x nočnim dojenjem...

Mi ne hodimo dosti "na teren", ker smo doma v naravi in jima dam bazenček, da čofotata in divja okrog hiše...

Nastia gre septembra v vrtec (sedaj sta obe z mano doma), Tarin pa bo še pri noni... za naprej pa bomo videli.

Ja, ja je res vroče. Ta teden itak napovedujejo peklensko topel teden. Tako, da bi skoraj najboljše se dobit na plaži user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 13:49:25   
majrim
topstar...hvala za dober članek!!!!!!!!!!!!

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 15:55:50   
thaiss
tudi jaz se strinjam da se na plaži dobimo!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 17:40:33   
Sibil_
Na plaži kateri in kje?Palma de Popo?Kam pa z vozički?No, koliko bi nas sploh bilo?user posted image

Jaz nisem ziher, mi je prevroče za bit zunaj, razen če sem v morju-hehe.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 21:36:45   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: topstar

Najbolj nam je pomagal TALE članek,res priporočam,
drugače pa so minili sami od sebe. Pri nas je trenutno ful pestro, se plazimo, hodimo ob opori, kričimo user posted image itd...

LP


Ja tale članek je res dober.

Topstar, mi smo na podobnem samo za dober teden mlajši. Sicer naša še ne hodi ob opori, ampak plazi 100 na uro, da se samo obrnem je že tam kjer itak ne bi smela bituser posted image  Kriči pa itak že en čas, še posebno ko kaj hoče, ali ko ji starejša sestrica kaj vzame, predvsem pa ko jemo sladoled...

Ja, sej je res prevroče, ampak samo ideja se mi je zdela fajn, ob morju v senčki... dejansko pa je res skoraj nemogoče z vozički na plažo...


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu topstar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 22:02:21   
cuma
Čau pupe!

Se pridružujem user posted image . Na frišno spet izolanka z eno pupo (19m) in drugo na poti. Mene lahko srečate na "terenu" vsako dopoldne po izoli. Z veseljem bi spila z vami kako user posted image , čeprav to trenutno pomeni stoje in na hitro ... potem pa za Emo laufat user posted image . Na plažo hodimo pozno popoldne v polni zasedbi s tatijem, ker imam jaz do takrat že skoraj prazne baterije user posted image .

En lep pozdravček vsem,

Cuma 

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 22:02:49   
anajmad
Ej,men je pa KP mal dalečuser posted image user posted image user posted image user posted image . Se nam ne da iz Izole vozit po tej vročini,raje ostanem kr doma.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 22:15:32   
thaiss
Sej js se po tej vročini verjetno tut ne bom v Kp furalauser posted image  Bom tut po Iz

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 23:14:49   
tejčica
Vidim da je debata tu kar fino zalaufala in se že menite za srečanje. Meni je vseeno ali se z Markovca spustim v Kp ali Iz.

Nočko, pa čim manj švicanja v prihodnjih dneh.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 23:52:43   
Naja30
Jaz sem tudi za Izolo! user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
15.7.2007 23:58:04   
Sibil_
No, saj mi lahko tudi v Izolo pridemo, samo kam?Da bo placa za vse vozeke?Jaz itak peljem starejšega k tašči na markovec, pol je pa isto al grem dol na eno stran al na drugo...user posted image

Samo ta teden glede na vročino dvomim, da bo kaj od mene.Bom verjetno bolj doma v klimatiziranem.user posted image

LP pa nočko,
Sibil RR



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 7:47:04   
asso
Ja, s tem vremenom je res groznoooo. Šele niti 8. ura pa že ne morem več.
Res je najbolje biti v hiši na hladnem. No, mi zjutraj gremo malo ven, ker je okrog senčka, popoldne bo pa res vroče... in bom najbrž s starejšo se spustila malo v vodo v Izolo se ohladit.

Jutri pa zjutraj grem malo na "popust" v Mercator, popoldne pa tudi na kakšno plažo. Baje, da ta teden bo res vroč ko user posted image
Tako, da je res najboljše, da se lepo doma v klimi hladite (tiste, ki jo imate)...

Aja, mani pa je tudi čisto vseeno če se iz "hriba" spustim v Izolo ali Koper...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 7:59:47   
thaiss
Jaz sem že prižgala klimo, ker mi sonce direktno v dnevno tolče. Čakam da se Matia zbudi in šibneva za kako urco na plažo!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 8:11:06   
asso
Sej tudi meni že klima laufa in mislim, da do prvega dežja se ne bo več ustavila. Če pa bi čakala, da mi sonce pokuka v dnevno pa bi imela v hiši že 30°C.

Zdej še računalnik ugasnem da mi ne greje in veselo na delouser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 11:18:42   
marty5
Ja, mi se moramo tudi z Markovca dol spustit, tako da mi je vseeno - nekako pa imam vseeno Izolo raje user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 11:47:17   
tejčica
Danes je noro zunaj. Še pred deseto je bilo zunaj 30° in sva z malim kar hitro iz Kopra domov pobegnila, klima pa bo laufala do večera. Če bodo pa res take temperature kot napovedujejo, bo pa klima še ponoči prižgana. Sem Obalka šele 5 let, drugače Gorenjka, in me ta vročina kar pošteno matra.

Vidim da nas je par z Markovca. Sigurno se med šetkanje srečujemo, pa ne vemo druga za drugo.user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 13:49:17   
topstar
No tudi mi smo z Markovca na frišno user posted image , druga če pa iz Izole in smo tudi vsak dan v Izoli.

_____________________________

Če imava dve jabolki in si ju izmenjava, imava še vedno vsak eno po eno jabolko. Če pa si izmenjava ideji, imava vsak po dve. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 15:07:46   
cuma
Če ste za Izolo je super user posted image  ... glede lokala pa user posted image  ... naj malo razmislim ...
Jaz zadnje čase obiskujem Royal - ker je ograjen(da mi moja ne uide) in ker je senčka, pa tudi zato, ker je zelo blizu Birbe (otroško igrišče). Drugače pa so vsi lokalčki bolj ali manj prostorsko omejeni ... mogoče še kavarnica na trgu Manzioli ... ? Naj še katera kaj predlaga ... jaz nimam idej. ČE se ta teden dobimo predlagam 9 uro zjutraj, ker je kasneje že pravi pekel. Danes sem se malo zapletla po centru in ko sem rinila ob 11ih gor v livade, sem mislila, da me bo pobralo. Še sreča, da je dosti senčke po poti in zidek, za se usest.

Lp Cuma


(odgovor članu topstar)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?