|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 15:12:22   
thaiss
Evo mi smo se načofotali, popapcali in mali zdej pančka.
Jaz sem drugače tudi z Markovca, zdaj pa v Izoli - Livade!!

Pomoje je Royal vredu, na trgu Manzioli pa je pomoje vroče??!! Deveta ura bi tudi nam odgovarjala!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 15:21:50   
cuma
Ojla thaiss!!! A ti si tudi iz Livad? user posted image  Jaz sem tukaj točno tri tedne in mi je super user posted image . Kod pa ti pohajaš?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 15:40:27   
thaiss
oj cuma, da nismo slučajno sosede user posted image user posted image
midva pohajava do svetilnika, največkrat tle mimo špara, pa ti???

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 15:46:52   
cuma
Midve oz. tri user posted image  pa gremo najprej v center(po sveži kruhek v pekarno user posted image ) , potem pa na igrišče (Birba 1 ali 2). user posted image  

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 15:48:26   
dskubin

IZVIRNO SPOROČILO: cuma
ČE se ta teden dobimo predlagam 9 uro zjutraj, ker je kasneje že pravi pekel.

Kaj misliš, da si bomo v pol urce vse povedale - marčevke, ki se sicer dobivamo ob 9ih, ti lahko povemo, da si prej kot v 2h - 3h urcah ni mogoče povedati novosti od prejšnjega tedna user posted image , pol boš pa glih opoldan domov rinla. No, mi pa se do takrat navadno niti ne zrihtamo, tko da, če se ne dobimo nekje notri, nas NE BO, ker bom drugače z jezikom pločnike pucala - s tamalima pa domov prisopihala šele okol 15ih, k smo polžje hitri.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 15:52:55   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin


Kaj misliš, da si bomo v pol urce vse povedale - marčevke, ki se sicer dobivamo ob 9ih, ti lahko povemo, da si prej kot v 2h - 3h urcah ni mogoče povedati novosti od prejšnjega tedna user posted image , pol boš pa glih opoldan domov rinla.
user posted image user posted image user posted image  

Pol bo pa treba večerno varijanto udarit, da bomo do jutra - ko je še hlad- vse doma user posted image user posted image user posted image !!


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 18:16:10   
marty5
Ja, zunaj je peklensko vročeeeeeeee. Mi smi med 10:30 in 17. kar doma, ker je prehudo zunaj.

Ja, kar nekaj nas je z Markovca - sicer se jaz nikoli ne sprehajam tu okrog, na porodniški sem se vedno vozila v Izolo, pa tudi zdaj smo praktično vedno na Birbi (na obeh).

Če se dobite dopoldan, se vama ta teden še lahko pridružimo, ker sem na dopustu. Drug teden je treba spet it delat....Popoldan pa itak.

Glede kraja pa - Royal je res edini, ki mi pade na pamet. Sicer ne vem, kako bo moj razgrajač bil pri miru user posted image -če bo prehudo, bova pač do Birbe zraven skočilauser posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 22:02:16   
thaiss
No pol pa najboljše da še ta teden ker čene se bomo preveč menle in nič menleuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 22:11:44   
Sibil_
Jaz po tej vročini ne grem nikamor.Imam doma klimo in uživam, ni variante it ven.
Ko se kaj ohladi pa no problem.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 22:12:01   
majrim
sam bog ve,kolko se poznamo med sabo...zdej kar naenkrat jih je cel kup iz izoleuser posted image ...zdej bom ratala bolj pozorna katere šetajo tle proti šparuuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 22:20:04   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Jaz po tej vročini ne grem nikamor.Imam doma klimo in uživam, ni variante it ven.
Ko se kaj ohladi pa no problem.user posted image

LP,
Sibil RR


Meni se strga in Matii tudi da ne gremo ven čeprav je doma klima!! Zato prakticiramo plažo že zjutraj in še potem po 5 uri!!

Majrim a nas boš z okna opazovala al se bomo po promenadi kukaleuser posted image  Jutri si za uho nataknem nagelček da me spoznateuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
16.7.2007 23:15:52   
cuma
Večeeeer!

No, vidim, da nas je kar nekaj na birbah .... najbrž se večkrat srečamo, pa ne vemo user posted image . Povejte kdaj se dobimo, pa prideva/pridemo na user posted image  v Royal user posted image .

marty5: to je ena velika prednost Royala ... da je blizu birbe user posted image .

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
17.7.2007 8:43:56   
tejčica
Jutro Obalke. Se že kuhate?

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
17.7.2007 15:00:16   
asso
Joj, joj, joj, če ne bo kaj shladilo se bomo res vse skuhale. Pravijo, da bo v četrtek najhuje in vsaj do ponedeljka itak ne napovedujejo nobenega dežja tako, da...

Nam ne preostane drugega kot se hladit v hišah s klimo ali pa v morju. Jaz proti večeru s tavečjo kar pobegnem v morje. Ta manjšo pa pustim tašči in tatiju...

Prav lepo je na morju. Danes pa grem tudi s tamalo. Sem ji kupila Fredov obroč, pa ga bomo najbrž sprobali.

Zjutraj sem klatla po trgovinah, sedaj pospravim "špežo", naredim kosilo in grem z obema k mami in z njo na plažo. Upam, da se bo strinjala...

Lepo se imejte. Jaz v teh vročih dneh imam pa tudi računalnik večina ugsnjen, ker greje ko user posted image  in klima celega stanovanja mi glih ne uspe kaj dobro shladiti...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
17.7.2007 15:09:08   
marty5
No, najbrž s srečanjem vsaj ta teden ne bo nič...

Midva z mojim Jernejem sva praviloma vsaj 1× dnevno na kateri izmed Birb. Tiste, ki tja zahajate, me pocuknite za rokav - ne bo me težko prepoznati: sem tista, ki teče za malim hiperaktivnim otrokom in skozi govori, Jernej, ne! user posted image . Pa se ne hecam - bi se vsaj user posted image

Fajn se shladite, mi se gremo kopat popoldan user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
17.7.2007 21:44:41   
thaiss
ojla pupe,

kje ste vse?? Dajete sončke pančkat al se cartateuser posted image  
Matia že pančka... upam, da celo noč, ker zadnjih 14 dni imamo kažinuser posted image  Okoli 2h se zbudi pa stoka pa nosu bi se, pa dudo vn pa not.... grave!!!

No, zgleda da ne bo nič z našim srečanjem ta teden. Njaboljše da kr razpišemo dan in uro srečanja pa se pofočkamo une ki pridemo!!?? 

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
18.7.2007 12:31:13   
cuma
Čau punce!

Evo, moja mala spi, jaz pa sem vas prišla malo pogledat, če ste že kej določile za srečanje. Ta teden gre h koncu in po pravici povedano imam vsako jutro nekaj ... ali mojstra za klimo, ali laboratorij ... Drugi teden pa se komot lahko zmenimo. Moj začne z dopustom, tako,da lahko brez problema vletim celo sama na kafe. Boste razmislile, pa prečekirale planerje user posted image .

Drugače pa: a to mimo špara proti jagodju pohajate? Jaz pa sploh še nisem šla tam mimo ... grem vedno v drugo smer user posted image  - proti igrišču ali plaži.
Vedno pozabim, da dokler otroček ne hodi in niso zanimiva igrišče, se dela km in km z vozičkom. Ko sem živela še na hribu, sem tudi jaz prakticirala Elerji - Kolomban - Elerji .... zdaj pa ni šans user posted image . Bomo videli kako bo potem septembra z obema user posted image . Ena bo spala (upam), druga pa divjala naokrog ...user posted image user posted image  

Lep pozdravček vsem,

ne se skuhat user posted image

Cuma

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
18.7.2007 12:37:03   
asso
Cuma, potem pa si po "mojem hribu" delala km in kmuser posted image

No, jaz lih kilometrov tam okrog nisem delala, ampak samo pri mami na obisku. Kar delam še sedaj... Meni pa se niti ne da delat km in km... ampak samo pred hišo v voziček in to je to... Na zraku je in mislim, da user posted image  je čisto vseeno ali delajo km in km ali so samo na zraku...

Sej potem, ko otrok hodi pa se itak izogibaš takšnih poti, kjer so igrišča, če ne ne prideš nikamor...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
18.7.2007 14:55:17   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: cuma 

Drugače pa: a to mimo špara proti jagodju pohajate? Jaz pa sploh še nisem šla tam mimo ... grem vedno v drugo smer user posted image  - proti igrišču ali plaži.

Cuma


relacija: Livade - Špar - plaža Delfin
planer: prečekirala in lahko vsak dopoldan razen četrtek ko imamo FT

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
19.7.2007 8:42:08   
dalia
Ciao primorkeuser posted image

Evo še eno.Jaz sem doma na Plavjah.Naš mali pa bo 10.avgusta star eno leto.
Prav z veseljem bi se vam pridružila.Tudi na sprehodu in na srečanjih.
Najprej pa se malo spoznajmo,ne?user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
19.7.2007 14:55:24   
aljuška
ciao dalia,

medve pa se poznamo, aneuser posted image ?? pozdravček tudi na tem forumuuser posted image

lp,
aljuška ( ali: talya)

_____________________________





(odgovor članu dalia)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
19.7.2007 15:29:27   
thaiss
kam ste se skrile??? Bomo padle iz prve strani??!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
19.7.2007 16:06:38   
Sibil_
Jaz sem doma-me ta vročina utruja-danes moram pa še v trgovine-aaaaaa!Se bom skuhala....Dobr da ima jutri moj dragi fraj in gremo že takoj zgodaj zgodaj na plažo-bomo nardili tipo piknik za malega.Kakšna ideja kaj bi vzeli od hrane?Nekaj sem razmišljala o tipo hot-dogih, kaj pa vem...kaj pravite ve?user posted image

Za srečanje pa po moje raje kdaj kasneje, ko bo en malo bolj znosna temperatura zjutraj, ker danes sem imela namen it ven ampak je bilo vroče...user posted image

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
19.7.2007 18:23:08   
dskubin
ej, če se ti da pečt, na hitro narediš ful dobre hot doge. Razvaljaš listnato testo, razrežeš na trakove, namažeš z stepenim jajcem (da se robovi potem zlepijo), posuješ z naribanim sirom in zaviješ okoli hrenovk (jaz še povrh malo namažem z jajčkom, da so pol lepe barve) - jaz dam hrenovke na pol po dolgem in še počez, tako, da pridejo četrtine hrenovk ovite v testo. Iz polovice testa naredim tako 16 majhnih štručk. Aja spečejo se ful hitro, tik pred koncem pa še to posujem s sirom, da pridejo kot sirove štručke s hrenovko. Zraven neseš narezano zelenjavo na trakove, kolobarje,... al pa kar kakšne hladne solate (lahko narediš riževo al pa s pašto). Po moje se bojo celi plaži sline cedile user posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: (JUŽNA) PRIMORSKA
19.7.2007 18:44:57   
dalia
O ciao Aljuška.
Ja,itak da se poznamo.
Danes Mama ne funkcionira že cel dan.Full balauser posted image
Sem šla prej z malim ven in se je revež tako spotil,da sem ga sam preoblekla in dala spat.Je spal skor 3 ure.
Če pa sva doma je full zahteven.Moram bit non-stop za ritjo.Še ne hodi,ampak se povsod dviga in pol pade in se dere ko sraka.Zato ga raje spakiram v avto in pol v voziček in imam mir.
Komaj čakam,da vročina popusti.Ker to je res Idrija.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?