|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.2.2009 19:54:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
19.2.2009 7:36:58   
L & L
Ne iz gorenske

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
22.2.2009 12:49:02   
L & L
Evo že dolgo nisem nobene prpopala.
Tuki ima naš Lorči moje nogavice gor
user posted image
Maškara
user posted image
Tukaj pa oba božata Žaka
user posted image

Pa lep pustni pozdrav danes imamo v šenčurju godlarje tako da ne bo dolgčas.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
25.2.2009 13:36:25   
issa
Pozdravljene!
ej kočno sem nazaj!!!
končno nam je le ratalo dobiti internet v to stanovanje,..sem že misla da bom popi¸****..heh..drugače pa smo končno na miru,..ni tečnih sostanovalcev, ki si čisto slučajno kaj sposodijo v trajno last brez tvoje vednosti,..hehe saj vem zakaj je bil hladilnik tako hitro prazen,...user posted image user posted image user posted image
drugače pa se mamo radi,..hehe....pa vi?
Kako ste se meli za hrusta pusta??

bom naslednjič kakoo fotko nalimala zraven, kako smo blili v levčke našemljeni!user posted image user posted image user posted image

tolko za hitrco, da ne boste rekle da me ni več!!user posted image user posted image user posted image

papa

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
3.3.2009 12:29:31   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Nea

Hojla!

v soboto 31.1. se nam je pridružil user posted image Erik, težek 3910g in 55cm dolg. Porod je bil relativno kratek.
Oba z Erikom sva že doma in se carkljava z očijem in pupikami.

Fajn bodite,
Nea




Čestitke!!!!! user posted image user posted image user posted image   Erik. Wau, imaš pa ornk dedca!!!!

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
3.3.2009 12:33:37   
HuAnita
Capinka je bila na maškare Fifi, zločko pa Čmrljek. Sicer sta imela ideje, da bo ona princeska, mali pa tudi 'ceska', ampak sem ju lepo prepričala...user posted image

Imamo se lepo, le trma nam udarja, na VSAKEM korakuuser posted image user posted image user posted image   Tako da sem že povsem na koncu z živci, mi je nerodno kam iti z njima, no, z malim, hčeri se že da dopovdati...

Vsem lepo pozdrave izpod zamorjenega vremena...user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   [Brisano sporočilo]
4.3.2009 9:21:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
4.3.2009 10:03:28   
L & L

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Hojla!

L&L, kaj ti že odštevaš?

Ja počasi pa res še malo, imamo že skoraj vse naštimano samo še voziček, lupinico in cotke dobim od sosede nazaj in to bo to. Je šlo ful hitro.
Drugač smo ok, suhi smo podnevi in ponoči, brez dudice, trmica pa kaj jaz vem mogoče se mi ne zdi tok hudo ker je moj tavelik falot zelo trmaste sorte in zato se mi zdi da je tamali čist kul, se mu kar da dopovedat pa nahecat se ga da tko da kar gre.
Kako ste pa kaj z zdravjem? Mi smo zdaj končno mal boljš vsi povrsti, smo imeli prejšni mesec noro no ja tam od novega leta, najprej sta zbolela male dva potem midva potem sta se mulca pozdravla je blo pa pri nama skos neki mene je zdelala zob potam za zobom pa kašelj in to kar 5 tednov skupaj sem bla že čist sita vsega, no kot da nebi blo to dovolj je imel potem moj dragi vnetje ušes pa še za zaključek si je ramo spahnil.
No zdej se pa končno mal pobiramo k sebi trkam da bomo čim dalj časa ok.
A imate že kaj planov za na morje, mi gremo letos kar na Pag, bomo vidli kako bo.
No napišite kaj ker je čist v zatonu tale tema.
Lp uživajte

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   [Brisano sporočilo]
5.3.2009 11:22:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
8.3.2009 20:30:40   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: morrak


Issa bravo za selitev, vem, kako je to. Naj vam bo sedaj uspešno. Nekaj mi povej, kaj za neprofitno si kaj dajala vlogo?



hvala,..ja končno smo na lepem,..heheh.. ja za te neprofitna stanovanja smo se hodli pozanimat, pa so nam rekli naj se taprvo prijavimo v mb, kerpač nismo (nam lastnik ne dovoli),. ker pač imajo občani prednost, tako da prej niamamo šanse....eh se vedno kaj novega zvemo...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
8.3.2009 20:34:04   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka

Juhuhu!

Naša miši je ponoči ekspresno na svet spravila princesko Lano, veliko 51 cm in težko 3410 gramov. Obe sta ok.

Čestitke mamici, očku in sestrici!



joj, malo sem zadi....ampak.. čestiiiitkeeeee!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   [Brisano sporočilo]
15.3.2009 7:19:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 687
   [Brisano sporočilo]
15.3.2009 7:20:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
19.3.2009 20:04:24   
issa
Hej,..
eh mi se nič ne sončimo,ko pa smo meli snežni metež danes....user posted image user posted image user posted image

hmm,.za zdaj ne želi pristat na to da bi se katerekoli prijavil, zaradi zelo slabih izkušenj, prejšni so mu recimo pustili take dolgove ( rečmo 4 mestna cifra,.več nem pisalauser posted image ), pa še vso ostalo sra**, da pač ne želi,..kaj češ, je pa reko da bi nas rad "bolje spoznal",...hm tako da bomo vidli.....

in drugače kako ste?? Jaz sem totalno v šoku, pa ne samo zaradi snega danes ampak se nam je v dnevni sobi parket dvignil,.zaradi radiatorja..kriza....upamo da bomo to čimprej popravli ker res butasto zgleda da imam pohorje v dnevni sobi.....user posted image user posted image

in ostale kaj počnete??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
21.3.2009 20:01:21   
stuhica
o moje drage avgustovke pozdavljene... remeber meeeeeeeee???? Evo mal časa sem si odtrgala za to da sem vas malce kakšno stran za nazaj prebrala vidim da ste spet mal aktivne pri pisanju super....

Mi in naš alivn smo kar super, priden velik trmast lump ni kej, počas se mu je jezik odfrenklal tako da je zaečl pred kratkim mal govort, od lani od maja smo brez pleničk čez dan od novembra lani pa še čez noč... tako da kar se tega tiče res nimamo težav sem kr vesela da se je tako izteklo....

vidim da je že kar nekaj novih bratcev in sestric pri naših avgustovskih sončkih...

no ja moja mala skrivnost, če bo pri nas vse šlo v redu bomo verjetno upam da tudi mi še letos ponovno zibali!


Lp toliko za danes, se še slišimo....

čav bav stuhica

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   [Brisano sporočilo]
22.3.2009 21:54:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu issa)
  Neposredna povezava do sporočila: 691
   [Brisano sporočilo]
22.3.2009 21:55:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
23.3.2009 11:27:59   
stuhica
morrak hvala ti ja prvega aprila imam ponovno pregled pri svojem G in upam da ne bo več kakih krvavitev in bo vse ok, tako da zdaj čakamo, spet me obdajajo slabosti pa pjavil se mi je sladkor tako da bom spet ta cukrasta nosečka, kriza pa je ker čist nič v men ne ostane in vse zbruham. Kriza.....

No ja sicver pa tko pravjo da si otroc to kar vzamejovse kar rabojo tako da upam le da bo vse ok!


drugače  sem ps voj študij zaključila in diplomirala z odliko tako da se m i je vse izšlo, ob pomoči moje mame pa tud naša spletka je neki malga spletalaokrog  anede.... tako da se ji še enkrat zahvlajujem v glavnem zdej pa kot občan nadaljujem z magisterskim študijem in sem uspela nardit 3 izpite upam da mi v četrtek rata nardit še 4, ampak me je mal strah kako bo šlo naprej ker sem čist ožeta k cunja v tej začetni fazi nosečnisštva.

Drugače pa ja kot sem že rekla naš alvin je res lumpek, drgač zna bit tud priden, rad knjigice bere, lepimo slikice v album itd... septembra bo šel po vsej verjetnosti v vrtec ker do sedaj ga je čuvala naša mami, k res ne vem kaj bi brez nje in tud diplomirala bi težko če mi ne bi ona toliko pomagala.

V glavnem če se spomnem kako morm kašno slikco prletpr tle gor jo bom probala, sem že pozabila kako gre.

lp vsem


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   [Brisano sporočilo]
25.3.2009 16:36:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 694
   [Brisano sporočilo]
28.3.2009 21:19:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
30.3.2009 9:32:46   
tiasha77
Evo še mene, me je ta dež čisto vrgel iz tira...še Zojo je, včeraj sve obe skupaj spali popoldan 1,5h, kar je veliko glede na to, da naša Zoja med vikendom noče opoldan spat.

Morrak - hvala za čestitke, tudi jst želim vsem enako, mi je tale materinski dan minil endvatri, ker sem bila popoldne v službi;)), zdravstveno pa upam da ste že boljše

L&L - luštni ste, ti pa tudi že odštevaš, ne?

Stuhica - držim pesti, da se ti vse super iztečeuser posted image user posted image user posted image

Pri nas nič ekstra novega, pleničko smo zgubili nekje konec januarja, dudo tudi (ji je padla v wc), v petek pa je začela govorit črko rrrrrr in zdaj je v skoraj vseh besedah;)) Imamo tudi obdobja trme in joka, pa zvečer noče it spat, ampak kar gre. Trenutno iščem variante za prvi maj, da bi nekam šli za par dni, popoldan pa šibam v službo.

Lp vsem, T

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   [Brisano sporočilo]
1.4.2009 18:49:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tiasha77)
  Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
1.4.2009 21:26:50   
HuAnita
OOOOO, stuhica, čestitke!!!!user posted image
Pa hruško oz. spletko pozdravi, če sta v navezi.

Mi smo pa fletni, trmasti na kvadrat - vsak za eno potenco... občasno mi dvigne, ampak menda se vse preživi...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
3.4.2009 13:10:05   
stuhica
ojla mamce kakos te,

jaz sm čist povožena od tega ponovnega bruhhuhuja za popenit, ampak upam le da se mi ne bo kot pri Alvinu vleklo do 5,5 mescev. V glavnem v sredo sem bila na pregledu in mi je reku da nej bi bilo vse ok, 21. 4 bom mela še NS, ki se sedaj po novem pr nas na Jesenicah celo plača ker takrat se ni.

Cuker mi je spet zrastu tako da si morm mert vsak dan 3x , upam  čeprav napovedi niso take, da bi se morda uspela izognt inzulinu tako da sem mal razočarana in v strahu kar se tiče tega.

Ker mi je do kosila blazno slabo  se mi vrti, bruham itd, sem z mamo zmenjena da ga do kakih 3 h čuva pol pa po njega da sva vsaj malo skup, pa tud popoldne se ful boljš počutm.

Hvala vsem za čestitke, smo še na vezi zdej sem še mal tm pr oktobrkah čeprav mam PDP 2.11, ker prvič mi je reku da bo 30.10.  no ja bo že.. ko bo čas.

Punce lepo se imejte, spletko bom pozdravla če jo bom kej vidla, sej verjetn se bo pa tud kej gor oglasila k bo mela čas....

lp vsem vam in vašim sončkom  od user posted image stuhice


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   [Brisano sporočilo]
3.4.2009 18:51:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?