|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
14.8.2007 22:22:23   
melitkica
sorry, sem izpustila slavljence!

Loris in Maša
user posted image

Polno radosti in smeha!

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
14.8.2007 23:09:12   
Nea
Najprej čestitke Lorisu in Maši!!!

In seveda NajiniPikici za novo pikico user posted image user posted image user posted image user posted image

melitkica - držim pesti, da se sanje kmalu uresničijo user posted image

HuAnita - ful lepe slikice in prelepa torta

Jaz pa se že dva dni tukaj mučim s slikicami. Na shrani.si me zaradi nemškega networka ne spusti skozi, na ringaraja pa mi večjih slikic ne dovoli naložiti, ko pa jih pomanjšam mi javlja napako user posted image user posted image user posted image
Vseeno, če katero zanima lahko v mojem albumu pogledate 4 uspešno naložene slikice. Več pa kdaj drugič.

Danes smo z mamo, sestro in Laro bile v šopingu. Lara je s pulta vzela dve zapestnici in pred mano, popolnoma sama, naredila enih 10 korakov. user posted image
Hoja ji je naenkrat postala tako všeč, da nam je nocoj dve uri demonstrirala kaj vse zna. Zaenkrat še moramo biti zraven, ampak ji vsakič gre boljše.
Od ponedeljka imamo še en zobek tako, da jih je zdaj 6.

tiasha77 - čestitke Zoji za prve korake in user posted image za prespano noč pri babici. Kak je to fajn če so babice in dedki blizu...

Uživajte!!!
Nea


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
14.8.2007 23:31:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nea)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
15.8.2007 11:23:39   
piscancek
hojla babnce

pa sem spet tuuser posted image
Najprej vsem ,ki ste že upihnili prvo svečko, želiva z Ajdo vse najboljše.

Sej ne morem verjet, kk  hitr se je obrnilo to leto.
Men je porodniška že potekla, sam sem brez službeuser posted image . Ko gre Ajda v vrtec bom js najbrž šla delat prek študenta k eni kolegici v trafiko, tk da neki ojrotov bom pa le zaslužlauser posted image

Naša statistika:
- 10 zobkov, zg. 4ici nam pa zdaj nagajata, tako da počasi jih bomo meli 12
- brez zize pri nas pač ne gre ( čez dan 4x, ponoči najmanj 1x- to je zelooo redko)
- postala je pravi jedec, najraje ima brokoli, cvetačo, sir, meso
- hodi oz. "laufa" tk da se mene drži za prst, zelo malo ji še manjka.Se je že spustila in naredila tri korake, ampak je bolj ziheraš, tk da brez mojga prsta ni šans. Ob opori pa že hodi več kot mesec. Pa po vseh štirih je zakon.

Ajda je prava čveka, veliko zna povedat in pokazat. Trmasta ko bik. Obožuje vožnjo s triciklom , še raje se vozi s kolesom.

V soboto bomo praznovali rojstni dan, piknik varjanta. Čez 10 dni pa gremo KONČNO na morje.

zaenkrat bo to dovolj, se pa še kaj oglasim.
Super, da smo se mal sem prestavle.

lep dan

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
15.8.2007 11:26:28   
piscancek
pa še ena fotka naše nagajivke

http://shrani.si/files/slika1101638c.jpg 

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 15.8.2007 12:39:46 >


_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
15.8.2007 12:23:53   
piscancek
še nekaj...

sem zasledila, da teče debata tud o čeveljčkih...

mi imamo še vedno robeez- ke za zunaj, pa tud za not. Drugače pa je veliko bosa.

Imamo pa pripravljene čeveljčke Clarks, ki so usnjeni in zelo,zelo mehki. Tu je link, če vas morda zanima.
http://www.clarks.co.uk/

lp

_____________________________

z rojstvom najine prinčipeske Ajde, sem dobila najlepše ime - mami

http://princeskaajda.moj-album.com/

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
15.8.2007 22:11:12   
stuhica
Oj oj, 

user posted image user posted image user posted image user posted image  iskrene čestitke in bravo za najino pikico za user posted image !!!!SUPER... jaz bi bika tud rada še 1x srečka nosečka ampak naš pravi da še malce počakamo, jaz bi pa kar saj se bojim da bolj in dalj ko omo čakali da težje bo  al pa bo šlo spet kaj narobe!Bi bilo fajn no ja če ne pa drugo leto v akcijo user posted image user posted image

PIŠČAnček končno si se le malce oglasila, sem te že prav pogrešala!

Lampica tebe tud pogrešam kako si kaj in kako je kaj novega okrog?

Andrejaz hvala za info za čebvlčjke smo kupil ene luštn usnjene sandalčke! A se bova uspele kaj dobit- morda v petek popoldne v parku kaj praviš ??

ZOBKI naš ALVIN ima že 8 zobčkov

HOJA ja kar je ziher je ziher samo ob spremstvu rokic ( vsaj ena more bit) drhgač je naredu par korakov že kak mesec nazaj ampak noče, pa ga tud ne silimo bo že- rad pa hodi če  ga le kdo drži

SLIKICE kolk imate lepe sončke res ful lepe toritce naš je imel kar luksuz in sicer je praznoval kar 2x, najprej 4 in portem še 11 ko so bili še ostali z dopusta doma tako da smo imeli tud 2 tortice obe ful dobri res mljasssssssssssskkkkkkkkkuser posted image user posted image

DOJENJE mi se še zmeri dojimo, mi je ful smotan ker ko sme zjuti v službi prej grem in pol me moje zize že mal tiščijouser posted image  Je pa tko dojimo se zjuti ali pa ponoči in pa zvceečr pred spanjem in zdaj sva z mojim dragim možekom na bojni nogi ..............user posted image user posted image  k ne vem kaj naj nardim. A mi lahk ktera svetuje,kaj bi ve nardile?

Jaz bi rada pač našga Alvina odvadla dojenja in sicer vsaj nočnega in jutranjega. Štos je namreč v tem da sicer prej se ponoči ( le redko pač ko je bil bolan ali pa ga je slučajno kaj treslo) nismo dojili. Zdaj ga pa že cel teden neki biksa in se ponoči zbuja in se joka. Jaz ga pač pustim za kako minutko jokat naš pa začne tult da nej ga vzamem k sebi naj mu dam zizo da ob nehal itd... Mislim glupo se mi zdi zdej ga navajat ponovno na nočno dojenje  ki g a prej ni bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kajti sej lahko zaspi nazaj potem ko se zjoka par minutk ponavadi itak zaspi - ampak drugi štos je tudi da ga moj predragi noče pomoje poslušat ponoč in ga vedno moram vzamt ven iz postelje in ga tolažit v bistvu je pa velikokrat tako da še vedno spi in miži le da joka v spanju ker verjetno kaj sanja al ne vem kaj mu je !!!

V glavnem in se z našmu nikakor ne morva dogovort kaj in kako - sem prav jezna,pol pa glede na to da me zjutri ni ko grem v službo se tamal zbudi in itak ni zize domauser posted image user posted image  naš mu tanajraje da flaško - to se mi zdi tud skori nesmisel zakaj flaško, če se mu lajhko da kaj drugega za pojest na žlico, tako potem noče več zaspat nazaj- in naš pravi da on imel flaško do 5 razredauser posted image user posted image user posted image user posted image , da naj gga še naprej dojim in da naj bom vesela ker toliko žensk nima mleka itd....  ampak jaz bi ga rada navadla le na dojenje zvečer ker bi mi bilo to najlažje, pa še to dojila bi do maksimalno 18 mesecev pol pa mislim d aima dost bojim se da se ne bi preveč navadu pol ga pa res ne bom odvadla--

Kaj mi predlagate - al naj ga skoz dojim
al naj čist neham z dojenjem
al naj dojim še zvečer,
ali naj ga vzamem takoj iz postelje(pol pa spi pr men in sem vsa povožena, ker se obrača kot ura)
V glavnem kaj bi ve storile!?
 
 
NIč se poslavljam , morda s enahitr kaj oglasim ker se morm učit imam ta user posted image  izpit konc avgusta za đolo pa upam da ga zdej nardim!!
 
LP
 

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu piscancek)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
16.8.2007 7:56:40   
tiasha77
Loris, Maša, Lana in Azra - čestitke za prvo svečkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Huanita - lepe slikice s praznovanjauser posted image , pa čim lepši dopust vam želim

Issa - luštna slikica

Najina pikica - čestitke za user posted image , uživaj in naj ti bo čim lepše

Melitkica - naj se ti sanje čim prej uresničijouser posted image , tudi jst držim pesti

Nea - čestitke Lari za prve korakeuser posted image

Bambina - ful luštna slikica

Piščanček - oooooooooo, lepo da si se oglasla, smo te pogrešaleuser posted image ; Ajda je prava mala lepotička, super da si dobila službo, pa še bolj super da greste na dopustuser posted image , uživajte še za nas ostale

Stuhica - nimam pojma kaj bi naredila na tvojem mestu, naredi po občutku, pa bo najboljše za vse

Nč punce, sem spet popoldan v službi, pa šibam zdej pospravljat in pakirat, da gremo lahko jutri na morjeuser posted image . Lepo se imejte, T

PS: Aja, Gorenjke, včeraj smo se potepali po vaših koncih, je blo prav luštnouser posted image .


(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
16.8.2007 13:59:41   
issa
pozdravljene!

ja dnevi minevajo,.hehe no včeraj smo imeli posvetovalnico in smo ugotovili da imamo 12kg in 83 cm...imamo 6 zobekov in kot zgleda so novi na pohodu ker ga spet malo biksa ponoči (pri čisto vsakem zobeku je bilo tako) in ker ponavadi hodijo pri našem vedno v parih bosta verjetno kar dva.
ja pri nam je tako,da pač ponoči malce počakamo ko se prične jokat,včasih se samo malo zjoka in obrne,včasih hoče par šlukov čaja/vode, včasih pa samo rokico ven iz postelje stegne in ateja za glavo ali pa roko prime (njegova posteljca je pri našima glava),..toliko da vidi da sma še tu....drugače pa ponoči samo enkrat je,no odvisno kako priden je bil čez dan s hrano,...
tako da nevem kaj bi ti rela,ti boš najbolje vedla kak je prav in kako ti tudi ugaja,..ker pri nama je bilo podobno,samo pri odpravljanju spat in pri zaspanju, malega sem tak lepo navadila da je sam zaspal v posteljci,pol pa ga je moj dragi par krat k sebi vzel da mu je v rokah zaspal in on takrat dalje naš noče sam, ja ker je videl kak je lepo če je pri ateku ali mamici na prsah,....

aja da nebom pozabila najina pikica čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image  user posted image user posted image user posted image !!!
uf jaz bi tudi še enkrat!!

nič morem odpeketat!
lep dan!

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
16.8.2007 22:48:25   
andrejaz
Pozdravljene punce

Včerajšnji dan pa nam je bil glede vremena zelo naklonjen saj smo imeli praznovanje Sarinega 1. rojstnega dne in Markovega 3. rojstnega dne. Smo imeli kar skupno praznovanje saj sta oba avgustovčka. Bilo je super. Mojima otrokoma se je skoraj zmešalo od veselja od vseh igrač, ki sta jih dobila. Tudi nam tortama sta bila navušena- Sara je dobila torto v obliki pikapolonice, Mark pa torto v obliki gasilskega avtomobila. Bom jutri dala gor še kakšno slikico.

Drugače pa naša Sara zelo rada hodi v vrtec – sedaj je še malo na uvajanju. Tudi spanje ni noben problem – jo 2x pobožajo in že zaspi (doma mi pa zaspi samo med dojenjem)

Hana, Nik, Tilen, Loris, Maša, Lana in Azra – vse najboljše za 1. rojstni dan

Nea – zelo lepi torti si naredila.Pa čestitke za prve korake

Saraja – čakamo slikice, ki si jih obljubila s praznovanja

Tiasha77 – bravo za prve korake in za prvo drugje prespano noč. Moja dva še nikoli nista ponoči prespala drugje.

Hruška, miši, Huanita, najina pikica – uživajte na morju

Melitkica – A si ti imela vnaprej določen CR, da so ti že vnaprej povedali da boš 16. rodila? Sem mislila, da sem edina med avgustovkami, ki sem imela CR. Meni so obakrat že vnaprej povedali. Pri Sari mi je bilo pa to celo všeč, da sem že vnaprej vedela, kje bo Mark tisti čas ko bova z mojim v porodnišnici.

Issa – zelo lepa slikica – škoda, da se ne vidi cele tortice, ki si jo spekla. Ja tvoj mali pa je pravi velikan ob takih merah. A so ga sigurno prav izmerili?

Najina pikica – čestitke za novo pikico pa čim lepšo novo nosečnost

Melitkica, issa in stuhica– ja upam da se tudi vaše sanje čimprej uresničijo kot so se od Najine pikice.

Bambina – lepo da si se oglasila po dolgem času. Zelo lepa slikica. Dej napiši še kaj več, kaj počneta z Mašo

Piscanček – tudi ti pozdravljena po dolgem času. Imaš pa prav lušno kolesarko.

Stuhica – se jutri slišive in se zmenive za uro. Glede dojenja pa čisto na kratko moje mnenje – bolj obširno ti bom jutri povedala v živo.Ponoči ga jaz ne bi navajala nazaj na zizo, poskusi raje z vodo ali čajem. Naša Sara se tudi zbudi ponoči in je zadovoljna z vodo. Tudi Mark se je dostikrat ponoči zbudil in je malo spil in takoj zaspal nazaj. Drugače pa menim, da otrok pri 1 letu mora za zajtrk dobiti kaj bolj konkretnega kot flašo mleka.
Z dojenjempa  ne prenehaj kar na hitro, ker boš imela probleme tudi ti. Predlagam ti, da ga dojiš še zvečer, ponoči vodo ali čaj, zjutraj pa konkretni zajtrk.Ko pa se bo tega navadil, pa čez določen čas ukineš še večerno dojenje.

Tiasha77 – na katerem koncu Gorenjske pa si se potepala včeraj?


Lepo se imejte

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
16.8.2007 23:06:33   
melitkica
samo na hitro, da se javim in sporočim, da nam je uspelo domače praznovanje. Nekaj še vročih slikic: (razpišem se jutri za nazaj in naprej user posted image )

evo me...
user posted image


user posted image

ta je za radovednice (kidding)user posted image  - moja druga torta v življenju
user posted image

Azra paca
user posted image

noč

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
17.8.2007 10:52:48   
lampica
Ojla!

Da ne bom preveč med pogrešanimi, se še jz malo javim!

Piščanček lepo, da si se oglasla, te kar lep cajt ni bilo nič slišat. Sem neki dni nazaj študirala o teb, ko sem vidla eno punčko podobno Ajdi!

Najina pikica čestitke ob novi nosečnosti in čimbolj zdravo! Mi bomo tud še kako pikico naročil.Samo še malo mormo počakat.

Stuhica lepo, da si se spomnalal name. Saj se včsih oglasim na Avguštinah.
Zdaj ko sem v službi imam bolj malo časa za čvek. Drgač pa ni nič kaj novga pr nas. Tisto se boma pa zmenle na ZS.

Mali lumpek ima še vedno 2 zoba. Zgoraj mu dva nagajata in nočeta ven. Hodi že ful lepo. Zdaj že kar sam teka po hiši in njeni okolici.
Smo bili v posvetovalnici in imamo 12,020g in 81cm. Smo nad zgornjo mejo. Pa cepljen je bil proti ošpicam.

No tako lepo se mejte in čestitke vsem za 1.svečko.

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
17.8.2007 22:35:08   
stuhica
user posted image user posted image user posted image kkako lep slikice in tortice, mnjami se mi kar sline cedijo user posted image user posted image user posted image user posted image !

Ta pogrešane avgustovke pozdravljene me d nepogrešanimi!

Andrejaz upam da se jutri vidimo da kako rečemo. Zaenkrat moram reči da mi je teh par dni uspelo da ga nism zjutraj dojila, dojiva se le še zvečer preden gre spat!! Upam da tako tud ostane. Naš me prav čudno gleda  a se bo že sprijaznil saj mu drugega ne preostane! user posted image

Smo pa bili tudi mi v  četrtek cepljeni proti ošpicam, mene ni bilo zraven, ga je naš peljal zjutraj in ni bilo nobenih večjih zadreg, razen nekaj malega joka, problem je le ker se zdaj več jokamo ko mu zdravnica posluša srčka!!user posted image user posted image user posted image  

Naše mere so pa 75 cm in pa 9700 !

upam da mi bo uspelo dat kako slikico v kratkem gor da boste vidle našga junaka in njegovo tortico v obliki nogometne žogice- ja  je naš mali lump mahnjen na žogice in se zelo rad žoga!

V glavnem dost bo zanekrat lepo se imejte in vsem ostalim ki še praznujete  VSE NAJBOLJŠE!!!

lp


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
18.8.2007 14:53:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
19.8.2007 22:01:46   
andrejaz
Ojla

Mi smo danes še enkrat praznovali Sarin 1. rojstni dan in Markov 3. rojstni dan, vendar tokrat v manjšem krogu prijateljev. Vreme nam je bilo tudi tokrat izredno naklonjeno.
Drugače pa bi naša Sara rada hodila, vendar tako da jo držim za obe roki, saj sama še ne zna hoditi. In ko jaz tega nočem, je pravo dretje oz. rjovenje – je prava levinja. Je skoraj v vsem čisto nasprotje od Marka.

Melitkica – si pa naredila zelo lepo tortico. Ji sploh ni videti da je šele tvoja druga torta.

Bambina – o še ena ki je navdušena navdušena nad prikolico. Kje pa je AC Valkanela? Sem že slišala za ta kamp, pa se ne spomnim več kje bi bil.

Pa še čestitke Kimiju in Ajdi, ki sta v preteklih dneh upihnila svojo prvo svečko.

Grem sedaj še malo slike uredit s praznovanj.

Lepo se imejte



_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
19.8.2007 22:35:02   
andrejaz
Evo še slikica s praznovanja
user posted image

Sara zelo uživa v vožnji s poganjalcem po terasiuser posted image


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
21.8.2007 20:45:20   
tiasha77
Kimi, Ajda, Enya - čestitke za prvi rojstni dan user posted image user posted image user posted image
user posted image

Melitkica - super torticauser posted image , ful mi je všeč kako si jo okrasila, pa ziher je bila ful okusna

Bambina - super da si se spet oglasla, pa me veseli da ste uživali na morjuuser posted image

Andrejaz - tudi vaši tortici zgledata prav superuser posted image ; na Gorenjskem smo pa bili najprej v Lescah (na modelarskem mitingu), potem pa smo šli še v dolino Vrata (se malo pohladituser posted image )

Danes smo se vrnili s podaljšanega vikenda na morju, smo bili na Krku od petka zvečer pa do danes in je bilo prav super (če odmislimo gužvo na plaži in včerajšnji dežuser posted image ), naša Zoja je za spremembo veselo čofotala v vodi (čeprav je bila zelo hladna), pa kamenčki na plaži so zakon za prelagat (tokrat niso takoj leteli v usta kot junijauser posted image .

Druge novosti pa so:
da ji raste tretji zobek (zgornja dvojkica)
da zna po novem stolp (iz kock) tudi zgraditi, ne samo podretiuser posted image
da ji gre hoja prav dobro od nog, če le drži nekaj v rokah (kocke, knjigico, ...)
da zna sama sedeti na velikem stolu (če zmanjka stolčkovuser posted image )
da zna piti iz lončka
da je zelo prijazna in družabna, zlasti do otrok (se pozna varstvouser posted image ), je pa tudi previdna, k neznancu ne bi šla kar tako, pa naj je še tako prijazen (največ kar dobi je nasmešekuser posted image )

Tako, grem obesit cote, jutri pa spet v službo. Lepo se mejte, T

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
21.8.2007 20:51:53   
Sandra*
Kuku, še jaz!

Se že dolgo nisem nič javila, ampak preberem pa vsake tolk časa mal, tako da hvala vsem za čestitke za Marka, pa vsem ki so imeli rojstni dan VSE Najboljše!!!

Sploh ne vem kaj naj napišem, ker ne vem kje naj začem k se je tok zgodl vmes.

Mark še  ne hodi, mere pa so: 10 kg in 80 cm!

Ma sam na kratko, pa še najnovejša novica:

Mark bo dobil februarja bratca ali sestrico! Jupiuser posted image user posted image user posted image


Lp



(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
21.8.2007 21:23:02   
tiasha77
Ooooooooooooooooo, Sandra* čestitkeuser posted image user posted image user posted image ! Želim ti čim lepšo user posted image ! Pa oglasi se še kajuser posted image !

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
21.8.2007 22:11:25   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image  ste ene pridne --- user posted image user posted image user posted image ! Čestitke!!!

stuhica, naredi, kot se ti zdi prav. Če te zanima kaj več o tem, kako sem jaz do 16,5m dojila Capinko, pa že 5m noseča s knedlom, pa kako se še zdaj zbujamo tudi 8x/noč... Piši na ZS.
Ampak res naredi, kot se ti zdi, seveda boš naredila tako, da bo najboljše zate in za bebico!!!

piscancek - se mi zdi, da sem tebe in prinčipesko videla v eni stari reviji Mama?user posted image user posted image user posted image

andrejaz --- naša dva se prav fino mlatita, res mi je nerodno, a vaši še tega ne počnejo...?user posted image user posted image  Pri nas ne na dnevnem redu, ampak na urouser posted image user posted image user posted image

Tjaša77 ---- še vedno čakam, da pridete enkrat v Celje šopping, pa da se vidimo....

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
22.8.2007 9:00:40   
Splet.Ka
Dober dan!

Najprej čestitke obema novima user posted image , Sandri in najini pikici. user posted image user posted image user posted image  Obema želim lepo nosečnost, pa ne pozabita nas seznanjati z dogajanjemuser posted image .

Vsem, ki ste praznovali, čestitam. Sem bolj take sorte, da po imenih in datumih ne znam naštevati, upam, da niste jezne. Vseeno čestitke!

Mi se navajamo na real life. Sara od ponedeljka hodi v vrtec. Sem presenečena, ker je zaenkrat brez problemov. Samo ko jo pridem iskat, se mi vrže v naročje in malo pojokca.  Jaz sem se pa tudi močno psihično pripravila na ta dogodek. Sem se morala, ker sem bolj mehke sorte. Pa ni take krize. Sem si naložila precej dodatnega dela, tako da mi čas hitro mine.

En kup odgovorov moram vsem še napisat...bom. Kmalu.

Lep pozdrav!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
22.8.2007 13:35:55   
aezzy
hojla,
jutri bomo stari eno leto!!!!!!
se pravi, da jo dodam na seznam:
ZEA  23.8.

je velika punca, meri 80 cm, tezka 10kg. sedaj je malo shujsala, je imela virozno angino, za 2 kili, drugace smo tehtali ze 12,5 v zacetku avgusta.
ima 7,5 zobka, plazi se sploh ne, hodi/raca ze zelo dobro, manjka nam se cisto malo!
je dobrovoljcek, skoraj nikoli ne joka, spi v svoji sobi ze od 4 meseca, s 5 meseci smo ze jedli skoraj vse, danes pa jemo ze vse. obozuje zelenjavo, sploh sveze paradiznike.
danes se je naucila reči osi: "bejš".

pozdravcke vsem, vse najboljse vsem!!!!

se posebej pa VSE NAJBOLJSE MAMICE IN OCKI, KER STE STARSI ZE ENO LETO!!!!!!!!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
22.8.2007 21:19:03   
saraja
Ojla,

vsem, ki praznujete VSE NAJBOLJŠE, čestitke pa tudi obema user posted image  za pikici oziroma pikeca.
 
Ma sploh nimam  več kaj časa, da kaj napišem, samo berem pa redno, da sem na tekočem! Mamce povejte katere čeveljčke kupujete svojim malčkom? Pa katero številko?
Naslednjo sredo imamo srečanje v vrtcu, danes sem dobila zdr. potrdilo da je zdrav user posted image user posted image , tako da se bomo počasi začeli uvajati na vrtec.
 
Grem še malo po stanovanju igrače pospravit, da zjutraj ni kakega karambola!
 
LEpo se imejte!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
22.8.2007 22:07:07   
andrejaz
Pozdravljene

V ponedeljek smo Saro peljali na pregled pri 1 letu – naše mere so 10 kg in 74,5 cm. Ko je bila cepljena se je drla kot da bi jo klali, saj je ona hotela ravno takrat hoditi in ne sedeti pri miru v naročju.

Tiasha77 – Iz modelarskega mitinga pa si čez magistralno cesto lahko gledala k meni in k Stuhici. S katerega konca pa si ti? Mislim, da si iz LJ oz. okolice, vendar nisem čisto prepričana

Sandra* - čestitke za user posted image , pa čim lepšo nosečnost ti želim

Huanita – res se zaenkrat še ne mlatita. Je Mark precej umirjene sorte in sta najbrž zaradi tega samo na kakšnih »besednih dvobojih«.

Saraja – glede čeveljčkov pa smo se pogovarjale kakih 14 dni nazaj- v začetku te nove teme.Moj odgovor je na strani 2. Sem ga hotela skopirati pa mi ni uspelo.

A vaši otroci že kaj gledajo risanke? Jaz sem ji v nedeljo zjutraj ob 7h prižgala živžav in je celo z zanimanjem 5 minut gledala Telebajske, ravno toliko, da sem se lahko v miru umila in oblekla.

Enya, Ana Marija in Zea - vse najboljše za 1. rojstni dan.user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
23.8.2007 7:12:20   
Tanyka
         SEZNAM

01.07.  NIK         najina pikica
23.07. AJDA    
    miši
27.07. ŠPELA  
   moj sonček
28.07. ZOJA       Tiasha77 
          SARA          
hruska
01.08. PIA            Polly
03.08. TIA            tija75 
04.08. ALVIN    stuhica   
           PETJA      HuAnita

           SARA        andrejaz  
06.08. LARA        Nea
07.08. ANEJ      issa

08.08. MARK   Sandra    
VAL            Vesna 
          ŽAN            saraja
09.08. LUKA     Ptica 

10.08. KIAR         dalia 
         ANEJ              Tia 27
12.08. HANA        binabona
13.08. NIK          sončnica13  
            TILEN  Samoyedka
14.08. LORIS  L & L
          MAŠA         bambina
 
16.08. AZRA      melitkica 
17.08. KIMI       goda13
 
19.08. AJDA    piscancek
20.08. ENYA    matejas

23.08. ANA MARIJA   mojcab
            ZEA              aezzy          
27.08. MAJ          Nisaa
29.08. NIKA    saranika

31.08. TIA            beba76
01.09. LOTI      TODI

03.09. RENE    Tanyka


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?