|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 7:37:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tanyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 8:09:46   
Splet.Ka
Dobro jutro.

Kako ste? Jaz sem fino, ker sije sonce. Ali tudi na vas sonce tako čudežno deluje?

Moja miška mala je v vrtcu. Uvajanje gre presenetljivo dobro, tako da sem jo danes pustila tam, nič nisem bila z njo. V ponedeljek pa začnemo čisto zares.

Piscancek, tebe sem pa pogrešala! Veš, meni je kar nerodno, ko se pritožujem zaradi službe. Ampak lahko bi bilo še slabše ali pa bi bila brez njeuser posted image . Upam, da kmalu kaj ustreznega najdeš?

Morrak, a take podvige imate?user posted image  Dobro, da bila blizu!

Andrejaz, naši Sari je risanka všeč enih par minut. Zadnjič smo za preizkušnjo malo prižgali TV. Sem mislila, da ji bo bolj všeč.

aezzy, dobrodošla, kod si hodila tako dolgouser posted image

bambina, sem vesela tvojih novic. Kako jepa kaj s tistim biznisom, ki si se ga nameravala lotiti po novem letu? Je že kaj za javnost?

Melitkica, meni se pa zdi, da sta si naši dve pupi močno podobni. Mogoče zaradi frizurice!

Tiasha, kako ste kaj vi, gre že vse po ustaljenih tirih? Ko se boš naslednjič potepala po našem koncu, sporoči tukaj, pa se lahko na kakšnem igrišču dobimo!

Grem pospravljat bombo v stanovanju. Saj jaz nisem preveč redoljuben človek, pa me vseeno zanima, a pri vas tudi user posted image  naredijo tako bombo?

Lep sončen dan!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 8:27:47   
Splet.Ka
Punce, danes bi morala moja (le)potička pihati prvo svečko, hehe. Pa imamo že eno dvanajstino drugeuser posted image .

Sem morala to modrost deliti z vamiuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 8:53:19   
tiasha77
Dobro jutro!

Ana Marija in Zea - čestitke za prvo svečkouser posted image user posted image
user posted image


Hruška - najprej čestitke za uspešno uvajanje v vrtecuser posted image user posted image user posted image , sej ni nujno zmeraj hudo, je pa lepo. če gre brez problemov, pa veliko z lažjim srcem jo je pustiti tam, a ne? Pa še nekaj: kje si ti vidla sonceuser posted image , pri nas je oblačnouser posted image , drugače pa ja, tudi jst sem odvisnik od soncauser posted image , sem takoj dobre volje, če sije nekje neposredno v bližini

Aezzy - dobordošla in seveda Zea tudiuser posted image user posted image user posted image  (ima ful zanimivo ime)

Andrejaz - ja, če bi vedela da ste tam prek, bi se pa mogoče oglaslauser posted image  (ne šala mala), ampak res Gorenjke, naslednjič ko bom kak dan prej vedela da gremo (ne zadnji hip), se lahko zmenimo na kakem igrišču kot je predlagala Hruška; doma smo pa iz KK

Huanita - ja šoping v CEuser posted image , jst bi že šla, pa mala tako počasi raste, da ji je še zdaj prav spomladanska garderoba, tak da nimam izgovorauser posted image user posted image user posted image , me pa zanima, če veš kje je Cicibanova trgovina v CE (baje nekje v starem delu), pa kako pridet do nje oz. če se da tam kje parkiratuser posted image . Mogoče pa res pridemo, takoj ko bo naslednja plačauser posted image  - ti pa ziher javim. Sem že razmišljala tudi da bi skočila kako dopoldne, pa potem popoldan v službo, samo tebe med tednom dopoldan tudi ni več v CE al se motimuser posted image .

Morrak - ja stopnice so user posted image , tudi mi jih imamo, sicer za dol in skoz preverjam, če so vratca zaprta da ne bi mala dol zletela

Saraja - Zoja ima Cicibanove čevljčke, zaenkrat št.17, zdaj ji bom kupila št.18

Ja, spet sem popoldan v službi, tak da grem počet kaj koristnega - pospravljat, kuhat,....

Želim vam vsem lep vikend!T
user posted image



(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 8:55:15   
tiasha77
IZVIRNO SPOROČILO: hruska

Punce, danes bi morala moja (le)potička pihati prvo svečko, hehe. Pa imamo že eno dvanajstino drugeuser posted image .

Sem morala to modrost deliti z vamiuser posted image


Hja, Hruška, vem kak je to, jst sem tudi še kar avgustovkauser posted image user posted image user posted image , sem celo nosečnost govorila, kako bom rodila avgusta, tak da moram prav razmislit, ko me kdo vpraša, kdaj je naša mala rojena, da ne rečem avgustauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 9:32:05   
lampica
Ojla!

Ja tud jz nimam več tulk cajta za čvekanje kot prej.

Čestitam Še Sandri za nosečnost. Kako bo hitro minilo. Ko takle berem o novih nosečkah, me kar nostalgija daje.

Drugače pa smo končno dobili prvi zobek na vrhu. In tudi drugi je na poti. Sem se kar potolažla, d aje še kakšen otrok tulk težek kot naš pajac.

Stopnice- pri nas so tudi popularne. Še dobro da jih doma nimamo. Vendar vse nadoknadi pri sosedu.

Hoja-vsepovsod že leti in podira rekorde. Zakaj bise držal, če lahko gre sam.

Čeveljčki-trenutno Ciciban št. 19 ali Superfitke št. 20. Ne vem so ful različbne številke.

Tolko o nas, zdaj pa nazaj na delo!

lp

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 11:24:49   
sončnica13
Pozdravljene!
najprej hvala za lepe želje Niku!
Pa vse naj naj vsem avgustovkam in avgustovčkom.
Sandra user posted image user posted image user posted image za user posted image oz.user posted image , pa čimlepšo user posted image ti želim. Enako tudi najini pikici

zobki-6
čeveljčki-adidasovi sandali, št. 18
kahljica-v uporabi od 10-ega meseca za kakanje-je res tolk fajn, ko ni več pokakanih plenic
govorimo-ata, mama, teta, am-am(vse to zelo razločno), nana(Jana),en(pove, če ga vprašamo koliko je star pa še 2 prsta pokaže zravenuser posted image , kot, da bi streljal),uhuuuu(dela kuža-ga oponaša kako dihauser posted image ), brrrrr-brrrr(avto, motor-vse kar se vozi), pa najbrž bi se še kaj našlo.
Opravili smo 1. striženje, je bil zelo priden in posledično je frizura ok.user posted image
mere-72,5 cm, 7110g (26.8.07), 5.9.imamo posvetvalnico in me prav zanima kako bo.
hodimo ob opori, včasih že stoji nekaj časa brez opore, toda prestopi se pa takrat ne-vsaj videla ga še nisemuser posted image .
Najrajši smo zunaj.

Ja skoz se nekaj dogajauser posted image

no, pa še nekaj slik s praznovanja:

titleAndStar(955,0,0,false,"","")


Objave: 955
Status: prisoten Star sem eno leto
user posted image

eno izmed praktičnih daril,...bom malo raziskoval
user posted image

Vidite kako sem že velik,.....čez ušesa
user posted image

mmmmmmmm, kako dobro!
user posted image

in od našega striženja:

Smo že pripravljeni,...
user posted image


No, tu smo nekje na sredi
user posted image

Pa smo končali!
user posted image

Pa še z drugega zornega kota
user posted image






Lep dan!



(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 11:40:24   
saraja
Da se še jaz na brzino štemplam! Ste bile pa pridne s pisanje, res!
Mi2 sva malo bolana, dva dni mi je ful driskal, posledica je ful vneta ritka, tako da je ne morem niti obrisat, samo jo morem, joka se kot da bi ga lupil. Ker sem pač jaz, sem ga peljala k dr in je še povedal da ima vnete mandle, tako da je še to zraven, dobila sva Ospen 750.
Povejte mi kaj daste otrokom, če imajo drisko?

Moram iti, alarm!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 11:50:17   
tiasha77
Sončnica13 - lepe slikice, zdaj pa vidim kako dobro si ga postriglauser posted image

Saraja - če joka, ko mu čistiš ritko, probaj čistit z vatko in oljem (olivnim, mandljevim,..), lahko mu pa ritko namažeš s praško pasto, pa daj mu piti čaj iz suhih borovnic al pa mu daj Prolife oz. Linex ali pa kake probiotične jogurte; je pa driska lahko čisto normalen pojav po antibiotikih, upam da vam kmalu mine

Pri nas se je pokazal sonček, kosilo je skuhano, jst pa šibam v službo!LP

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 11:56:25   
saraja
Tiasha 77 - antibiotike sva šele danes dobila, tako da to ni vzrok!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 13:29:54   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: saraja


Povejte mi kaj daste otrokom, če imajo drisko?
Čaj s suhih borovnic, ali pa Linex, ki se dobi v lekarni.



user posted image da se čimprej pozdravite!


Sem šele zdaj videla, da ti je že tiasha odgovorilauser posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 18:08:47   
Nea
Joj kako ste pride s pisanjem...
Mie že od sobote imamo spet obiske (moževa sestra z družino is Slo) in sem ves čas ful bizi.
Danes sem jih pelala v zoo v Stuttgartu in smo tam ostali skoraj 5 ur. Vreme je res krasno, smo se ful nahodili, otroci pa maksimalno uživali. Lara je bila najbolj navdušena s papigami, ki so prosto letele okrog nas in z ribicami.
Zdaj sem s puncami sama doma. Lara spi (ta teden ima totalno zmrdan ritem user posted image ), Ema gleda risanko in malo počiva, jaz pa čakam obiske, da se vrnejo iz Stuttgarta domov... in seveda koristim gužvo za RR user posted image

Naša Lari je ful dobrovoljko, edino da je zadnje dni strašno vezana na mamico... verjetno zato ker nas je v hiši tolko in bi jo vsi radi gnjavili, ona pa se ne pusti vedno.
HuAnita - z Emo se še nič ne mlatita, čeprav je ta mala zelo trmasta in se strašno jezi... na kar Ema popusti in je potem vse ok. Včasih celo vodo noče piti iz svojega kozarca, ampak zahteva Eminega.
Zna pokazati kolko je zrasla, če poje npr. celi jogurt potem z rokico pokaže da ga ni več in reče ni-ni, zna s prstkom pokazati ne-ne, sestrično Taro kliče Taa, za sovo reče tova, kuža Riki je iki, zna oponašati muco, kravo in leva user posted image , brrr-brrr so avti, vlakeci, motorji...
Najbolj hecna je ko nekaj je... če ji je hrana zelo všeč potem pa po vsakem zalogaju pokima z glavo v smislu: mmm, kako je dobro user posted image
Samostojno hodi samo če se ji ljubi, kar pomeni da en dan ful šiba po sobi, drug dan pa se ves čas za prstek drži.

Sandra - čestitke za user posted image !!! Mene tudi daja nostalgija ko se spomnim kako je lepo biti nosečnica. Mogoče spet čez kakšno leto...

hruska - supera da vam v vrtcu gre gladko. Tudi jaz z Emo nisem imela nobenih težav in upam, da bo z Laro enako. Čeprav bo tokrat vse skupaj zelo komplicirano.
Delati začnem 3. septembra, Larin vrtec pa se začne oktobra. Delala naj bi samo dva tedna, potem pa sem 4 tedne na dopustu. Še vedno ne vem kdo bo ta dva prva tedna pazil na Laro. Ena varianta je da k nam pride moževa sestra, druga pa da plačam varuško, ki ni glih poceni. Upam, da se bo vse skupaj dobro končalo.

aezzz - dobrodošla!!!

slavnjencem pa želim vse najboljše in seveda, veliko lumparij v naslednjem letu user posted image

user posted image user posted image

sončnica13 - ful lepa frizura!!!!

andrejaz -vi ste pa imeli ful lepe torte. Take profesionalne. Jaz sem Larino sama naredila, obiski pa so vseeno na rito padli, ko so jo zagledali. Ker Nemci za RD prakticiirajo čim bolj enostavna peciva, kavo in čaj. Zato z veseljem prihajajo k nam na pojedino user posted image

Punce, zdaj moram it. Obiski me čakajo.
Fajn bodite!!!
Nea


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
24.8.2007 21:51:53   
stuhica
user posted image user posted image user posted image user posted image  za novo srečko nosečko Sandra oh ko bi uspelo tudi meni še enkrat bit user posted image  bi bilo to super!!Zdej sta pa s pikico res lahko srečni! A je še kaka nosečka srečka!!?????

Ste ful pridne s pisanjem jaz kadar sem popoldne v službi sploh ne utegnem niti prebrat niti napisat kaj, ker imam tak urnik kot bi delala 8 ur ampak ok, pač po eni strani srečna da imam službo kkaj čmo!!

Hruška me veseli za srečno uvajanje, naš bo šel verjetno pri 3 letih v vrtec, zata čas bo pri mami in doma z mojim dragcem, kadar sem jaz zjutraj v službi ga on popazi dokler ne pridem domov!

Statistika 8 zobčkov ser pa slinimo tako kot bi bili novi na pohoduuser posted image user posted image  verjetno ne vem kaj bi lahko bilo drugega!

Piščanček upam da ti uspe najdt stano službico!

Lampica lepo da si se javila!

Huanita sem se odločila in sedaj ga dojim le še zvečer preden gre spat oz.- po večerji je bila kar kriza ampak je počasi že dojel da ne more vec dobit pa tud cudn bi blo da ga en teden zjutraj dojim drug teden pa spet  ne!

Govor-  " tot to daj daj..." tako on pač reče vsemu kar hoče dobitiuser posted image user posted image reče tud ham hamuser posted image za jest in pa mama in ati-tata, to to daj itd,,, kockic se ne zna polagat, zadnjič v torek je cel dan sam letal po stanovanju in se potepal od mene do vrat pa nazaj pa h teti pa nazaj itd... in to dva dni zapored no danes se pa spet samo plazi in noče nič hodt.. je bolj ziheraški otrok user posted image  ah bo že saj verjetno tisti ki so shodili niso skoz na nogicah in se verjetno še kaj plazijo po veh 4 ih al se motim???

V glavnem dost za danes se morm it učit ker imam v ponedeljek izpit sem si vzela dopust ker drugače ne bi mogla it na izpit!!


Lepo se imejte in upam da se kaj kmalu slišimo!





_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 22:47:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
25.8.2007 21:00:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
26.8.2007 9:36:13   
Splet.Ka
Ojla.

Mi smo se tako lepo uvedli v vrtec. Potem smo se včeraj tako lepo potepali po Štajerski.

Potem je naša lepotička zakuhala. Zdaj ima malo čez 38 vročineuser posted image . Tega sem se bala, ker sem v vrtcu videla, da so nekateri otroci smrkavi. Je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo začela smrkati še Sara. V petek je bila hripava, v soboto zjutraj ji je začelo tečt iz noska, zvečer pa vročina:(

Sploh ne vem, kaj naj. Jutri naj bi šla jaz v službo. Ne vem, ali naj jo peljem v vrtec, če ji vročina pade pod 37. user posted image

Morrak, upam, da je s tavečjim že ok. Najhuje je, ko otroci zbolijo, a ni no? Pa čestitam za korake!

Bambina, fenomenalna fotka! Kakšno obrt pa imaš v mislih? Sicer pa uživaj, doker lahkouser posted image .

Stuhica, držim pesti za izpit. Mi je zadnjič tvoja mami povedala, da se učiš. Medtem je pa Sara osvajala tvojega Alvinčkauser posted image .

Saraja, ste že bolje, se je driska nehala? Upam!

Tiasha, če mi ne verjameš, da imamo sonce, pridi pogledat user posted image . Hecam se.

Sončnica, ti si pa prava frizerka! Lepo frizurico si mu naredila. Pa kako je bil priden. Naša Sara bi se drla v nedogleduser posted image .


Bodite fino. Predvsem pa ostanite zdravi!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
26.8.2007 14:32:54   
saraja
Ojla,

naše zdravje se je poboljšalo, no upam,da se ne kaj ponovi! Zdaj mi še malo spi, bo počasi pokonci, zato bom bolj skopa zdaj.
Imava pa jutri kontrolo, tako da bomo videli kako je pa z mandeljni. Včeraj sva bila na planinah pri meni doma, no pa sem staknila ceka tega user posted image , ko sem se šla tuširat sem pri ta zadnji opazila nekaj nenormalnega, no poglej ga ceka, samo z glavo user posted image sem morala iti pa k dežurnemu ob 11 zvečer, ojej, so me kar premesarili, da so ga ven dobili!

Tako, zdaj pa moram iti, se še kaj beremo!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
26.8.2007 22:37:07   
HuAnita
saraja - proti driski nam vedno pomaga prepečenec, ki ga namočimo v vodo, pa zraven spasiramo babano. Res vedno v nekaj urah zapre,recept pa mi je povedala Pinina zdravnica.
hruška- še/že iščeš novo službo? Jaz se še kar mučim kot svobodnjakuser posted image user posted image user posted image user posted image  - brezkreditnjak...
Tiasha77 - Ciciban je povsem blozu hotela Evropa, pa blizu železniške postaje, McDonaldsa, lahko parkiraš pri bivšem T (zdaj trgovina Tuš), zaviješ pri pošti (Iz Laškega levo), pa takoj, ko se da, spet levo, pa do konca, in si pred Zlatarno Celje in McDonaldsom, Cicban je nekaj korakov stran.

Drugače pa moja divjaka lepo napredujeta, knedl je živi user posted image ček, kkao oponaša sestrico, celo v cviljnjenju...
No, Capinka pa tudi, zdaj se nalašč polula v hlačke, že 2 dni, spodaj pa si kao da tetra pleničkouser posted image user posted image user posted image  Pa nocoj je tudi hotela zizlati, kot bratecuser posted image   Mislim....

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
26.8.2007 22:40:26   
HuAnita
DIETA!!!


Prosim povejte, kako je delovala tista dieta, s slivami ipd....
Koliko kg ste se otresle?


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
27.8.2007 21:46:30   
HuAnita
Aja, po več kot letu dni od poroda sem pred nekaj dnevi 'prebolela' Muser posted image user posted image user posted image
Juhu, zvijalo me je, kot da bi imela porod, tečna sem bila pa neprimerno bolj kot med porodomuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
28.8.2007 21:30:31   
stuhica
ojla!!

evo danes lahk mal zadiham  upam le da bo izpit uspešno opravljen ker se mi res ne da več učit tega izpita!!

Naš mali lumpek vsak dan naredi večl in več korakov danes mu je že uspelo samemu iz dnevne sobe pri mami pricopat v kuhinjo, medtem je pa imel roke v zraku kot bi imel pred sabo volan je bil prav smešen!! user posted image

Ma me pa zanima kdaj se smatra da je otrok shodil ko naredi prve korake res čisto prve al potem ko res začne lepo sam hodit?? SEj vem da sem čudnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in še bolj čudno je vprašanje ampak me res zanima. Če me kdo vpraša če je že shodil - user posted image user posted image prej sploh nisem vedla kaj rečt ker je čist prve korake naredil že pred 1. rojstnim dnevom in potem kak teden sploh ni hotu koraka nardit dane s je pa kar sam od ssebe vstal in jo maširal iz sobe v kuhinjo?user posted image user posted image

LONČKI Smo pa imelai težavice z pitjem iz lončkov z raznoraznimi nastavki! NAš je namreč pil iz aventovega lončka ampak s cucljem od flaške- sploh ni znal piti, pol smo nabavl enga od tommy tippija in ne gre, pa en kozarcek smo dobili ki ima že slamico pa tud ne gre no danes je pa končno nam uspelo in sicer z nuby lončkom ki sme ga kupila v mullerju malo smo se matrali ampak ko je bila žeja se je pa potrudil in lepo pil!

TEKOČINA Me pa zanima kolk kaj vaši lumpki in lumpke spijejo tekočine na dan! Naš jo spije res ful veliko in to je od 4-6 flašk cca X 180ml na dan.

HRANA je pa začel zuadnje dni štrajkat z hrano in sicer mu ne dišijo prav nič več sadni jogurti in skuitice, najrajš ima kake salamice in paštetke za zajtrk al pa samo kruh in mleko., Zelo s e mi je začel izogibat bolj mlečnih proizvodov ne vem kaj mu je !??
Se pa še zmeri dojiva smao zvečer po večerji moje Muser posted image  še ni na sporedu- posvoje sem kr vesela po drug strani bi bilo pa fajn da potem vem da lahk kaj začnemo načrtovat, ker vprašanje če se bo kaj prej prijelo!!

evo tolk za zdej morm nujjno klicat da vidm kaj je z mojo sestro - jo je baje rešilc pelal v bolnico- zgleda da je od gobic upam le d ani kaka fejst huda zastrupitev !

Lepo se imejte pa se slišmo!




_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
28.8.2007 21:33:52   
stuhica
huantia  a se boš odločla za dieto ? Ma mene spet nekaj trese ker sem se zredila od poroda do sedaj za 10kg in jih imam več kot sem šla rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sramota- pa še vedno dojim sem kar sama nase jezna! Sem se odločla da bom še 1x po tej dieti šla probat sej prvič sem zgubla v 1 tednu ene 3 kg samo pol nisme šla do konca pa spet sem začela pretiravat s sladkarijami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ker hudičauser posted image user posted image user posted image  da ne vem kako naj neham bit odvisnik od teh sladkarij in lešnikovih čokolad???

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
29.8.2007 11:37:41   
Splet.Ka
Dober dan.

Midve s Saro sva na srečo izkoristili zatišje pred dežjem, sva bili na dveurnem sprehodu.

Sara je že skoraj zdrava, jutri gremo spet v vrtec, jaz pa prvič po dooooooolgem času v službo. Če bo vse ok.

HuAnita, lep pozdrav tvoji user posted image . user posted image

Aja, naša Sara je tudi včeraj naredila prva dva samostojna koraka. Smo jo posneli, smo friki, ane?

Stuhica, saj je s sestro vse ok, kaj? Saj smo se še včeraj pogovarjali pred blokom, pa je bla čisto ok videt!

Pijača: Sara se še precej doji, tako da spije bolj malo. Največ kar iz navadnega kozarca.

Lepo se imejte!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 20:06:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splet.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Avgustovke in njihovi sončki 2006
30.8.2007 22:49:17   
sončnica13
IZVIRNO SPOROČILO: morrak
mene je prej zmeraj bolelouser posted image rdeči, sedaj pa nič več. Upam, da so se te bolečine res nehale, ker so bile prej grozne.



Se podpišem!

Imam pa eno vprašanje:Kje in kašne čeveljčke ste kupile za svoje malčke?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?