|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
26.8.2007 14:23:59   
TheAngel
do konca dol poglej
zadnji v ponudbi - modeli 2006


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu claudie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
5.9.2007 12:08:46   
barbarabt
Pozdravljene,
ne sem brala vašo debato. če bi katero zanimalo, jaz prodajam voziček Jane slalom pro s košaro, ki je hkrati avtosedež in prevleko za dež. modre barve. je malo rabljen. cena pa bi bila 370 EUR. lahko me pokličete na 041 504 341.
lep pozdrav, B.

(odgovor članu breta)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
14.9.2007 8:54:37   
bmuc
sem nova uporabnica tega foruma, in imam vprašanje glede vozička jane za TheAngel
Pogledala sem na stran 4you24.net in ugotovila da je to najbolj ugodna ponudba za nakup tega vozička. Vendar pa ker na ta način še nisem nikoli kupovala me zanima:
- kakšni so poštni stroški?
- način plačila (ali se da plačati z bančno kartico - transakcijski račun, Maestro s čipom?

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
27.9.2007 13:37:12   
pupika27
midva sva se tudi odločla za jane slalom oranžno plave barve........zanima me če ima katera ta voziček in kako je z njim pa glede  cene kako se razlikujejo od trgovine do trgovine.včeraj sem bla v pikapolonici in me pride jajčka in športni del trikolesnik me pride okrog 680 evrov pa me zanima če je možnost da ga dobim kje ceneje.hvala za informacije

(odgovor članu bmuc)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
29.9.2007 22:31:46   
janči27
V četrtek sva bila v pikapolonici tam pride Slalom pro 730€, torej vse kar spada zraven. Midva sva ga kupila na Reki dala 550€, ampak se moraš malo znajti in ga pripeljati čez mejo. Pa mogoče še to tudi midva sva hotela imeti plavo oranžno kombinacijo pa je niso imeli, tako da sva vzela zeleno plavo.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
7.10.2007 19:32:33   
klarisima
Ejla punce,

Presrečna sem da obstaja ta forumuser posted image
Imam 2 težavici: košara Matrix - ko jo dava na ogrodje, le ta ni fixna user posted image Mučiva se in mučiva ampak navodila so tako površna, da ne veva kaj naredit. Košara se ziblje naprej in nazajuser posted image
Druga stvar; vse paske, ki so nameščeni v tej košari sem vzela ven, ker se mi zdi, da bo moji komaj rojeni user posted image neudobno. Ko pa jih poskušava dati nazaj na svoje mesto pa se spet zatakne pri navodilihuser posted image

Ali se to dogaja samo nama? Ker koliko sem razbrala se v glavnem strinjate da je enostavna uporaba...HELP!!!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu janči27)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
8.10.2007 6:19:53   
TheAngel
Matrix na ogrodje: tam spredaj kjer ima glavo - spodaj - je ena kovinska reč - palica. Ta mora biti prav obrnjena in nanjo "sede" košara.
Drugo pa nisem prepričana da vem kaj misliš? Te pasove sta ven vzela ki so notri, da je otrok pripet? Pa jih hočeš dat nazaj?
Ti pasovi so super... mi imamo sprehode po makadami in ima pas med nogami vedno zapet, ker sicer počasi dol leze - tako pa ne.

bmuc - dostava po ceniku na njihovi strani. Po kg gre obračun. Ni tako strašna cena. Tudi z dostavo najceneje kar sem jaz našla.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
10.10.2007 23:00:53   
pupika27
kje na reki sta kupila voziček?in v kakšni barvi?

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
11.10.2007 9:33:00   
Lianna
Jane lupinica, ki je lahko tudi košara na testih ni bil najbolje ocenjena oz. je bila velikoooo slabše kot maxi cosi, tako da je ne priporočam, saj je varnost na prvem mestu. Raje posebi košaro, pa Maxi Cosi lupinico, ki je bila najbolje ocenjena.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
11.10.2007 20:17:45   
klarisima
Paseki, ki so bili v samo košari so bili pregroba podlaga, zato sem jih vse ven vzela user posted image
Sem pa šla v Pikapolonico vprašat kako je s temi paski in zakaj košara ni stabilna in je prodajalka rekla, da je to normalno, da se maje, če jo treseš user posted image ok, ne bomo tresli.
Glede paskov pa pravi, da naj kar k njim prinesem pa bomo skupaj naredili kot je bilo prvotno, seveda, ko bom potrebovalauser posted image
Glede na tom da smo decembrski mislim, da ne bo panike glede paskov, potem pa bomo itak kupili pravi avtosedež, najbrž da res maxicosi, ker ga vse toliko hvalite user posted image

Hvala za pomoč user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
12.10.2007 9:36:53   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: klarisima

Paseki, ki so bili v samo košari so bili pregroba podlaga, zato sem jih vse ven vzela user posted image
Sem pa šla v Pikapolonico vprašat kako je s temi paski in zakaj košara ni stabilna in je prodajalka rekla, da je to normalno, da se maje, če jo treseš user posted image ok, ne bomo tresli.
Glede paskov pa pravi, da naj kar k njim prinesem pa bomo skupaj naredili kot je bilo prvotno, seveda, ko bom potrebovalauser posted image
Glede na tom da smo decembrski mislim, da ne bo panike glede paskov, potem pa bomo itak kupili pravi avtosedež, najbrž da res maxicosi, ker ga vse toliko hvalite user posted image

Hvala za pomoč user posted image




Košara se drugače rahlo trese tudi pri Bugaboo-ju, to je pa zato, da otroka zaziba v spanje. Jim rahlo tresenje čisto paše.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
18.10.2007 12:48:30   
pupika27
sedaj imate v pikapolonici akcijo jane  slalom pro formulo rebel z jajčko trdo košaro in športnim delom ter torbo za potrebščine tlačilko in prevlako za dež za 650 eurov.mislim da se splača zdaj nabavit ta komplet                                  aja je pa v kombinacijah barv svetlo modra-oranžna,svetlo modra-zelena,zelena-rdeča ali pa siva-umazano oranžna!!!!!upam da sem kateri pomagala pri odločitvi     uživajte

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
19.10.2007 14:52:24   
poppi
Hoj,
če katero zanima lahko nabavim slalom pro formula za 620 EUR. user posted image

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
23.10.2007 13:25:41   
pupika27
eto uspelo mi je kupit voziček ki sem si ga želela.kupila sem tistega pikapoloničeninega kataloga za 650 eurov jane slalom pro formula rebel.čisto počasi začenjam nabavljati stvari za bebiko in se veselim njenega prihoda

(odgovor članu poppi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
23.10.2007 22:15:00   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: klarisima

Paseki, ki so bili v samo košari so bili pregroba podlaga, zato sem jih vse ven vzela user posted image
Sem pa šla v Pikapolonico vprašat kako je s temi paski in zakaj košara ni stabilna in je prodajalka rekla, da je to normalno, da se maje, če jo treseš user posted image ok, ne bomo tresli.
Glede paskov pa pravi, da naj kar k njim prinesem pa bomo skupaj naredili kot je bilo prvotno, seveda, ko bom potrebovalauser posted image
Glede na tom da smo decembrski mislim, da ne bo panike glede paskov, potem pa bomo itak kupili pravi avtosedež, najbrž da res maxicosi, ker ga vse toliko hvalite user posted image

Hvala za pomoč user posted image




JEST PASOV NIKOLI NISEM VZELA VEN, UPS črkeuser posted image , ker sem mela zmeri kšno dekco spodi in jo ni nikoli nič žulilo..je spala kot bubica

glede tresenja pa, ko je otrok v košari se ne trese več....saj pri nama se ni 

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
23.10.2007 22:19:01   
max81
glede testov pa, če bi bili tako slabi bi jih že zdavnej ukinili iz prodajeuser posted image  a ne???

lp

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
23.10.2007 22:32:23   
TheAngel
Mi2 sva super zadovoljan s to kompozicijo.
Za v avto pa sva dokupila maxi cosi - ker je matrix tooook kompliciran za montažo, da sva po par poskusih še maxi cosi letela kupit.
Ostalo pa vse super.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
24.10.2007 22:54:53   
klarisima
Ja, imate prav ampak zdaj je že kar je user posted image
Ampak ni hudega user posted image
Drugače pa je voziček res enkraten. Ga sprobavam doma in ga lahko z enim prstom na mestu obrneš za 360 user posted image

Komaj že čakam, da gremo na prvi sprehod z user posted image !


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
25.10.2007 21:08:50   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: max81

glede testov pa, če bi bili tako slabi bi jih že zdavnej ukinili iz prodajeuser posted image  a ne???

lp


Ni res. Ker tut avtosedeži ki so jih dajali v paketih so bile slabo ocenjene pa je trajalo, da so jih zamenjali. Sploh pa vsak lahko preveri kakšne so ocene testov in pač kupi unega ki ima dobre. Ni pa potrebno ukinit iz prodaje.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
1.11.2007 18:17:51   
vaney
jaz pa ne razumem, zakaj je tako nujno kupiti košaro, sploh če je otrok zimski. lahko se kupi samo športni del vozička, ki ima itak nagib do ležečega, zraven pa zimsko vrečo. in potem samo še (vsaj jaz) maxi kosi lupinico za v avto in prenašanje in to je to. kaj sem preveč poenostavila? sem tudi jaz še malo zmedena. a je sploh možno kupit samo športni del?
mogoče katera ve, če se ta voziček (jane slalom pro) da kupit v avstriji in v kateri trgovini. pa če se splača?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
2.11.2007 8:39:09   
sončnica27
To zanima tudi mene! Kako pa je, če imaš rok konec marca? Ali nujno rabim globoko košaro? Sicer je sedaj res ta voziček v pikapolonici v akciji in zato malo cenejši, ampak sem mislila, če bi blo možno zdržat brez globoke košare, glede na to da bom rodila spomladi?! Kakšne so kaj vaše izkušnje?

Lep pozdrav vsem!

_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
2.11.2007 9:09:00   
benika
Sicer je sedaj res ta voziček v pikapolonici v akciji in zato malo cenejši, ampak sem mislila, če bi blo možno zdržat brez globoke košare, glede na to da bom rodila spomladi?!


A Jane slalom? Če govoriš o tem, potem ta voziček nma zimske vreče, temveč le globoko košaro. Lahko ga pa prevažaš naokoli le v Maxi cosi lupinici, ki jo namontiraš na vozek in se tako ogneš nakupu globoke košare. Ampak tega ti ne priporočam, ker boste verjetno kar precej zunaj, novorojenček mora pa ležat na ravni podlagi.

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
2.11.2007 14:09:59   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
jaz pa ne razumem, zakaj je tako nujno kupiti košaro, sploh če je otrok zimski. lahko se kupi samo športni del vozička, ki ima itak nagib do ležečega,


No tole pa definitivno NI RES! Naklona je kar precej in jaz svojih otrok pred 4 mesecem nisem vozila notri. Pa še med 4 in 5 mesecem sta bila notri samo občasno. Za novorojenčka tale športni del definitivno NI! Ker dojenček dobesedno leze dol in ima na koncu hrbtenico direktno na tistem prelomu v luknji - res OK jauser posted image . Še zdaj tamalo velikokrat popravim, ker se zbrca direktno tja notri. Ti pa naredi po svoje.

Še tamal, ki je imel pri 5m cca 8,5 kg, se je dobesedno izgubljal v športnem delu in lezel sem in tja. Športni del pri Slalomu je pač zeeeelo velik in širok, kar pride zelo prav tam nekje pri letu, letu in pol, ko se mulček vozi notri kot gospod.

Samo športni del drugače itak dobiš v kompletu z vozičkom - samega ogrodja ne moreš kupit. V Avstriji pa jaz teh vozičkov še nisem videla.

MC lupinica se pa ne da namontirat gor - mi to rešujemo tako, da jo v bistvu postavim na športni del, pa se zahakla. More biti pa obvezno gor tudi lok spredaj, potem lepo "sede" noter. Je paravno tako precej fiksna - ravno dol ti ne more past.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
3.11.2007 9:05:28   
Nenya
Midva mava slalom pro matrix, 2004. Sva dobila ugodno preden se je taprva rodila. Globoke košare nisva kupila, ker sva imela avtsedež in košaro v enem. Takole:
z vozičkom, trikolesnikom, sva izredno zadovoljna, v avtosedežu pa se vozi le na vozičku, ker se mi je enkrat zgodilo, da se je v ovinku 'avtosedež' preprosto prekucnil na stran. Tisto minuto sem šla kupit nov avtosedež. tudi nima dobrih ocen na amzs testih. Ne vem kako je z avtosedežem v teh kolekcijah, a pri nama je bil ocenjen porazno.

Voziček zelo priporočam, npr da se ga voziti in obračati z eno roko z lahkoto, pride prav če maš dva otroka, zraven avtosedeža-košare pa zimsko vrečo, original je draga, a zelo upotrabna, čeprav je namenjena predvsem za v športni del, se tudi tam obnese. Zraven tega se krasno zloži, pa še kolesa grejo z lahkoto gor in dol če je majhen prtljažnik.
Kolega mata novejšega in sta z njim zelo zadovoljna.

Ne preveč komplicirat, preden kupite pa le poglejte da vam gre v prtljažnik.


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Voziček Jane slalom pro in košara za novo...
3.11.2007 11:17:28   
naraščaj
Hojla, tut midva sva kupla Slaom pro + matrix, sicer še ni v uporabi, čakamo, da pride naš user posted image (še 11dni).
LAhko pa povem, da ga majo v Avstriji, mislim, da v xxxl Lutz al KIKA. ve eni od teh so jih mel. Sam jaz sem ga kupla v pikapolonici, ko je bil komplet v akciji in me je pri nas prišel bistveno ceneje kot v Avstriji.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?