|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:54:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

...No ena je sicer že poročena in ker vera kontracepcije ne odobrava si lahko mislite kakšen je rezulatat po 8 letih zakona. 4 otroci  Pa pravita da jih bosta imela 7, pametno ne??? Ona in njen soprog pa na sončni upravi. No saj imamo Karitas da skrbi za ljudi ki ......skrbijo za dvig natalitete.



poznam eno tako familijo... jih imajo 7... tukaj se pa meni otroci smilijo! Nosijo obleke en za drugim (no pa sej to ni tako grozno), ampak, ne vem, kako lahko tem otrokom kaj privoščijo?? Verjetno so ti otroci zadovoljni, če dobijo že malo večjo čokolado... ne vem, meni se smilijo!

najboj je pa ta izjava smešna "kukr jih bo bog dal" user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:56:20   
Anonimen
poznam eno tako familijo... jih imajo 7... tukaj se pa meni otroci smilijo! Nosijo obleke en za drugim (no pa sej to ni tako grozno), ampak, ne vem, kako lahko tem otrokom kaj privoščijo?? Verjetno so ti otroci zadovoljni, če dobijo že malo večjo čokolado... ne vem, meni se smilijo!

najboj je pa ta izjava smešna "kukr jih bo bog dal"


Tukej se pa nmejčkn nebi strinjala. Ker poznam veliko številnih družin, pa niso ravno krščanski.
Je pa res, da je veliko takih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:59:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

poznam eno tako familijo... jih imajo 7... tukaj se pa meni otroci smilijo! Nosijo obleke en za drugim (no pa sej to ni tako grozno), ampak, ne vem, kako lahko tem otrokom kaj privoščijo?? Verjetno so ti otroci zadovoljni, če dobijo že malo večjo čokolado... ne vem, meni se smilijo!

najboj je pa ta izjava smešna "kukr jih bo bog dal"


Tukej se pa nmejčkn nebi strinjala. Ker poznam veliko številnih družin, pa niso ravno krščanski.
Je pa res, da je veliko takih.


Ja sej vem da jih je dost. Pa da ne sam vernih. Sej če delajo in si lahko privoščijo in želijo toliko otrok....super. Sam da pa sam zato k si veren in ne smeš kontracepcije, pa čeprav nimaš niti za mleko, pa vseen maš polno otrok, pa si jih mogoče sploh ne želijo, sam pač jih majo zato k je tako pač naneslo....to pa za moje pojme ni niti po veri niti po pameti. In nobene ljubezni ne vidim kle vmes.

Pa jaz sem tudi iz številčne družine. Sam pr nas sta oba delala, pa nismo lačni pa bosi hodil okol.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:01:36   
Anonimen
Ja sej vem da jih je dost. Pa da ne sam vernih. Sej če delajo in si lahko privoščijo in želijo toliko otrok....super. Sam da pa sam zato k si veren in ne smeš kontracepcije, pa čeprav nimaš niti za mleko, pa vseen maš polno otrok, pa si jih mogoče sploh ne želijo, sam pač jih majo zato k je tako pač naneslo....to pa za moje pojme ni niti po veri niti po pameti. In nobene ljubezni ne vidim kle vmes.

Pa jaz sem tudi iz številčne družine. Sam pr nas sta oba delala, pa nismo lačni pa bosi hodil okol.



Lovjutu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:02:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Tukej se pa nmejčkn nebi strinjala. Ker poznam veliko številnih družin, pa niso ravno krščanski.
Je pa res, da je veliko takih.


jih imajo toliko zarad kontracepcije... sej ni nič hudega, če imaš veliko otrok, itak, jaz bi jih imela 5 če bi bilo po moje... samo ne zato, ker seksajo in jim kar rata... ups, še eden bo!

no pa sej, tako oni živijo in ne jaz! še dobro!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:05:44   
purple
Sem z mojim že dvanajst let poročena, pa me ne mika ker drug. Ko pa me bo, bom mojmu povedala, pa se bomo šli kakšne skupinske igrice.user posted image No, pa nisem se nedolžna ženla.user posted image



_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:06:46   
Anonimen
jih imajo toliko zarad kontracepcije... sej ni nič hudega, če imaš veliko otrok, itak, jaz bi jih imela 5 če bi bilo po moje... samo ne zato, ker seksajo in jim kar rata... ups, še eden bo!

no pa sej, tako oni živijo in ne jaz! še dobro!


Ja, ta kontracepcija je danes res problem. Jo je zelo težko dobit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:08:02   
puppa
No alo... babe, zdej pa že nehajte obirat pa moralizirat. res je da je nekaj takih družin. Je pa tudi veliko takih, ki so se načrtno odločili, da bodo imeli več otrok. Pa jih imajo radi in skrbijo zanje.

Pa ne vem kaj se tolk ubadate s tem, s koliko dedci so spale druge ženske. če je samo eden, je pač samo eden. če jih je imela katera sto, jih pač naj ima. Vsak se odloči tako, da je njemu prav.


Sicer pa... če te zamika prvič, da bi spal s kom drugim, te bo zamikalo še drugič pa tudi stotič In ker e (kao) naravno, boste seksale vsak dan z drugim al kaj?

Meni partnerstvo preveč pomeni, da bi iskala kaj drugega kje drugje. Če imam jaz nekoga rada, mu bom tudi zvesta.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:09:05   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: nati

jih imajo toliko zarad kontracepcije... sej ni nič hudega, če imaš veliko otrok, itak, jaz bi jih imela 5 če bi bilo po moje... samo ne zato, ker seksajo in jim kar rata... ups, še eden bo!

no pa sej, tako oni živijo in ne jaz! še dobro!


Ja, ta kontracepcija je danes res problem. Jo je zelo težko dobit.


Jaz jih imam pet, pa ne zato ker nebi mogla kontracepcije dobit, ampak ker sva si jih oba želela. Pa nisva verna, tako, da nama jih ni bog dal, ampak sva jih sama nardila.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:09:33   
Polona31
Ja meni se tudi smilijo otroci ker oni trpijo zaradi tega ker so staršo fanatiki. No pri tej družini znajo otroci ves mogoče molitvice, ne vem kako v šoli gledajo na to.
Glede  tega da otroci nosijo obleke za en drugim se mi še ne zdi tako hudo, ker smo jih pri nas tudi. Bolj hudo se mi zdi to da se z vsemi ne more enko ukvarjati, da so prikrajšani za pozornost, za trenutke ki bi jih morali starši nameniti, pa ne pridejo na vrsto ker jih je preveč. Pri nas smo bili trije in vem da sta se morala starša potruditi, zelo potruditi da sta nam lahko odmerjala čas enakomerno. Težko je, ko otrok potrebuje pomoč v šoli pa mu ne more pomagati, ke renostavno nima časa, če ima enega v plenicah, drugi se plazi na okrog, tretji ji maže marmelado po zavesah......On pa čaka, pa čaka....potem na koncu je pa kregan ker v šoli niso rezulatai takšni kot bi morali biti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:11:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: purple

IZVIRNO SPOROČILO: nati

jih imajo toliko zarad kontracepcije... sej ni nič hudega, če imaš veliko otrok, itak, jaz bi jih imela 5 če bi bilo po moje... samo ne zato, ker seksajo in jim kar rata... ups, še eden bo!

no pa sej, tako oni živijo in ne jaz! še dobro!


Ja, ta kontracepcija je danes res problem. Jo je zelo težko dobit.


Jaz jih imam pet, pa ne zato ker nebi mogla kontracepcije dobit, ampak ker sva si jih oba želela. Pa nisva verna, tako, da nama jih ni bog dal, ampak sva jih sama nardila.


user posted image Lepo touser posted image

Jaz si jih tudi želim več, moj pa ne, tko da če bo šlo bova imela triuser posted image

Pa če bodo finance itakuser posted image

Doma smo bli pa štirje otroci. In je blo fejst lušno. Pa še vedno je....

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:13:54   
Anonimen
... Preziveti in to normalno, z enim samim tipom, medtem ko se okrog vas sprehaja toliko taksnih, ki ze izgledajo tako, da jih enostavno moras... nategnit.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa



ojojjjjj...včeraj sem prebrala, da ti je šlogarca napovedala tri otroke s tremi različnimi moškimi. Ne vem zakaj ji kar verjamemuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:17:48   
Anonimen
karin24, ti pa si brihtna punca. z vsem se enostavno - strinjam s tabo.
1.) Tud jst sem že celo življenje z enim tipom (12 let je minilo). ni bilo načrtovano, je pa tako naneslo. In ne vem punce, kje živite, da tolk dobrih tipov hodi okrog vas. Jaz jih ne vidim. ok, ali je simpatičen, pa je zabit, ali pa obratno. Težko je najti kombinacijo. Joj, imam pa srečo z mojim možekom!
2.) Pri nas smo bili doma štirje otroci. Starša oba zaposlena. Ej, pa misliš da mi je kaj manjkalo? Trije smo že diplomirali, sestra piše diplomo zdaj. Pa smo ful frendi. In to je zakon, nikoli si nisem želela drugače. Pa smo vsako leto hodili na dopuste, pa tud čokolado smo jedli, ja. Ja se je pa tudi zgodilo, da sem zimsko bundo nosila za svojo sestro, ki je 2 leti starejša. No, je pa fajn, da si tudi še danes lahko kaj posojava cotice ali modne dodatke, ker je moja najboljša prijatelca!
No, pa sem povedala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:19:43   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: purple
Jaz jih imam pet, pa ne zato ker nebi mogla kontracepcije dobit, ampak ker sva si jih oba želela. Pa nisva verna, tako, da nama jih ni bog dal, ampak sva jih sama nardila.

user posted image  BRAVO.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:21:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: *anc*
poznam eno tako familijo... jih imajo 7... tukaj se pa meni otroci smilijo! Nosijo obleke en za drugim (no pa sej to ni tako grozno), ampak, ne vem, kako lahko tem otrokom kaj privoščijo?? Verjetno so ti otroci zadovoljni, če dobijo že malo večjo čokolado... ne vem, meni se smilijo!

Moja pupa ravno tako nosi ponošene cunje od frendine pupe, pa se mi nič ne smili, pa še naprej jih bom dala ...zakaj pa ne?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:22:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

karin24, ti pa si brihtna punca.



user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:22:51   
Anonimen
Moja pupa ravno tako nosi ponošene cunje od frendine pupe, pa se mi nič ne smili, pa še naprej jih bom dala ...zakaj pa ne?


Kaj pa ima to zdaj veze z naslovno temo? user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:23:31   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: purple
Jaz jih imam pet, pa ne zato ker nebi mogla kontracepcije dobit, ampak ker sva si jih oba želela. Pa nisva verna, tako, da nama jih ni bog dal, ampak sva jih sama nardila.

user posted image  BRAVO.


Hvala, obema.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:24:39   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Kaj pa ima to zdaj veze z naslovno temo? user posted image

user posted image  Kaj pa ima tvoje vprašanje veze z naslovno temo? Itak smo že 3/4 debate mimo.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:26:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Moja pupa ravno tako nosi ponošene cunje od frendine pupe, pa se mi nič ne smili, pa še naprej jih bom dala ...zakaj pa ne?


Kaj pa ima to zdaj veze z naslovno temo? user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Samo eden?
8.8.2007 16:28:26   
Anonimen
Itak smo že 3/4 debate mimo.


Hja, kot ponavadi user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Samo eden?
8.8.2007 17:50:35   
Anonimen
Seksam samo, ko sem zaljubljena. Zaljubila sem se samo enkrat v življenju. In ljubim po devetih letih še vedno in prav tako moj mož.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Samo eden?
8.8.2007 18:56:13   
karmy
ni govora da bi bila samo z enim...tudi pri meni so kakšni taki primerki k dol padeš... ampak qurc k lahko samo gledaš k je (v mojem primeru) šef user posted image user posted image  drgač je pa tista dvomestna številka že pri meni, so fucuser posted image  what... ne bom pa povedala kako se začne..al z 0,1,2,3,4,....user posted image

mi smo 4 otroc pa nismo meli bohve kej, pa nas je mat spravla k kruhu...bolj ali manj vrgla iz bajte ampak ratal nama je z najstarejšim bratom... pa sva veliko bolj pri sebi ko tisti ki so meli polno rit vsega user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Pijete kavo?




Da (73%)

Ne (27%)


Število vseh glasov: 9350

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!