|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Načini pospešitve poroda
16.8.2007 18:39:12   
suzanamai
Ja Klarita potem pa kar hitro med rjuhe, pa dokler se ne začnejo popadki ne odnehajtauser posted image . Vso srečo pa čimhitrejši porod ti želim.user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Načini pospešitve poroda
16.8.2007 19:05:16   
Maxica
Meni ni tudi nič pomagalo, so mi morali kar sprožiti s svečko.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Načini pospešitve poroda
17.8.2007 13:57:52   
PIAF
Joj, Klarita kako te razumem, jaz imam enake težave - otečene noge...in slabo spim, kako 1-2 uri na noč, pa še malega imam (3 leta) in ne morem tolko počivat. ne samo da imam otečene, še bolijo me na kvadrat!

Pa otrok je že velik, pa se bojim da ne bo še fejst zrasel....

PDP sem imela 12.08.07.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Načini pospešitve poroda
17.8.2007 16:42:06   
Klarita
Ja mučno je že res, ampak PIAF tebi še bolj pa še čez rok si. Jaz se grem jutri v porodnišnico pokazat, ker imam močne bolečine v spodnjem delu trebuha, sploh ne morem normalno hodit, kar dol me vleče in mi je G. rekel naj raje pridem. Upam, da me kar tam obdržijo.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?