|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:51:24   
srecna_zvezda
ati,hvala te besede v tako stresnem obdobju pomenijo neznansko veliko!!!! Drzim pesti da bi tudi ti kmalu ugledala magicni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:51:57   
srecna_zvezda
hehehe NATI se opravicujem. tiskarski skratek se nagajauser posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:54:22   
Anonimen
Nič hudga. Drgač pa jest mislim, da si veliko znakov kar same naredimo.user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:54:27   
Anonimen
Jaz pa sploh ne verjamem več znakom. Me kej špika ok...špika....kej boli...ok...
Sploh ne gledam več na to k ne verjamem. K po znakih bi že zdavnaj rodila ne sam zanosila. Za M sm pa itak vedla da bo. Tko k zmeri. Jst sploh ne pričakujem več user posted image , sploh ne maram preveč premišljevat o tem. K me sam zamori.

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:56:11   
Erin
jest sem tud pogruntala, da znake ki jih naštevate mam tud jaz, pa ne samo sedaj ampak kar pomnim odkar upam da se je kaj prijelo...res ma veliko vlogo tukaj psiha ja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:57:06   
KAHLO
OJ!! Jaz bi tudi z vami čvekalauser posted image user posted image

Jaz tud moram nekak ta čas prebrodit, saj ne da nimam kaj počet, čez dva tedna mam izpit (samo se tako težko učim ker štejem samo dneve kdaj user posted image pa kdaj ne!!, nevem če nisem že šestrkat preštela vse), trenutno ne moram user posted image ker me je v nedeljo s takim veseljem ulovila user posted image jaz pa valda v user posted image .  V službi je dolg cajt....

Joj, moram pa vam kot zanimivost povedat, da majo na eni nemški internetni strani tak ovulacijski koledarček, da kot not vpišeš svoje podatke, še ti izračuna dneve kdaj imaš več možnosti za punčko pa kdaj za fatnkauser posted image user posted image user posted image
Tako da mava midva z mojim dragim že dva koledarčka za septembersko user posted image zabavo, na hladilniku!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:57:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz pa sploh ne verjamem več znakom. Me kej špika ok...špika....kej boli...ok...
Sploh ne gledam več na to k ne verjamem. K po znakih bi že zdavnaj rodila ne sam zanosila. Za M sm pa itak vedla da bo. Tko k zmeri. Jst sploh ne pričakujem več user posted image , sploh ne maram preveč premišljevat o tem. K me sam zamori.


Si pozabila da je tukaj klub obtimistk. user posted image user posted image user posted image
Take slabe misli bomo pa kar lepo na Slivnico poslal k čarovnicam.user posted image user posted image
Tud ti boš enkrat mamica, brez skrbi bod.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:58:00   
srecna_zvezda
karin24 verjemi da vem kako se pocutis, mene tudi ze pocasi to mori,vsakic ko pride tisti domnivni dan M no od takrat naprej se ne pocutim najbolj kr se bojim da ne bom videla tistega kar si zelo zelim.. Pa saj bo, vse smo borke nam bo ze 1x ratalo. Tukaj smo zato da se spodbujamo, kadar nam je tezko. Tako da punce, dajmo se nasmehnat in veselo gledat blizajoco se user posted image user posted image prihodnost. Evo en nasmeh in objemcek od mene za spodbudo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:59:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  tako se govori.

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 14:59:48   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:01:56   
Erin
karin, pogumno napre...ZMAGA TISTI, KI VERJAME DA TO ZMORE je en rek in men je zlo všeč...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:03:14   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO



Joj, moram pa vam kot zanimivost povedat, da majo na eni nemški internetni strani tak ovulacijski koledarček, da kot not vpišeš svoje podatke, še ti izračuna dneve kdaj imaš več možnosti za punčko pa kdaj za fatnkauser posted image user posted image user posted image
Tako da mava midva z mojim dragim že dva koledarčka za septembersko user posted image zabavo, na hladilniku!!!!user posted image user posted image user posted image



KAHLO, daj pripopaj sem ta link, jest bi tud to rada vidla....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:03:17   
Anonimen
Karin, si poslala proošnjo v Mano?

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:04:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: teejaa

IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO



Joj, moram pa vam kot zanimivost povedat, da majo na eni nemški internetni strani tak ovulacijski koledarček, da kot not vpišeš svoje podatke, še ti izračuna dneve kdaj imaš več možnosti za punčko pa kdaj za fatnkauser posted image user posted image user posted image
Tako da mava midva z mojim dragim že dva koledarčka za septembersko user posted image zabavo, na hladilniku!!!!user posted image user posted image user posted image



KAHLO, daj pripopaj sem ta link, jest bi tud to rada vidla....user posted image user posted image user posted image




Čakamo.Čeprav sem anti na dojč.user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:04:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  bravo moderatorji. Smo že prestavljeni.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:04:41   
Juno
Jaz pa ovulacijo pričakujem naslednji teden. Morava z user posted image  trenirat ta teden, da bova naslednji teden v top formi. Juhu, to je najlepši del cikla. Tisto čakanje ali bo rdeči vragec prišel ali ne je res mučno - Kaja08, te čisto razumem. Želja je tako velika, da na svojem telesu opaziš že vsako najmanjšo spremembo in si jo razlagaš kot morebiten znak...
Vsem čvekicam želim, da spremembe na vaših telesih ne bi bile posledica psihe, ampak da bi kmalu zagledale user posted image  in nato čvekale o nosečniških zadevah.

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:08:03   
Erin
pa jane...kam so nas prestavil??

(odgovor članu Juno)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:08:18   
KAHLO
Teejaa!!

Za vzpodbudouser posted image user posted image user posted image user posted image , tko če maš slučajno izrecno željo po punčki ali fantkuuser posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.urbia.de/services/eisprung/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:09:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: teejaa

pa jane...kam so nas prestavil??


Na vrh pod opozarjamo.user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:10:17   
Anonimen
Karin? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:10:59   
Erin
U, hvala hvala KAHLO!!user posted image

No pa da vidimo...


A na vrhu smo? To je pa fajn...se počutim, tako... pomembno....user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:13:15   
Anonimen
Carsko predvsem.user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:13:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Karin, si poslala proošnjo v Mano?


Kaj?????
A iščejo al kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:14:40   
Erin
ker fleten koledarček ...čebelica maja kaže plodne dni, hehe...prav dober je...še 1x hvala KAHLO!!

zna prav pridt...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čvek bork:)
21.8.2007 15:15:04   
Anonimen
Jap.user posted image  No sej zdej si vse po tel. zvedla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?