|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice 08
25.8.2007 12:49:24   
Anonimen
Pravkar sem naredila test, kljub temu, da bi morala dobiti danes, ampak ker se mi ponavadi že dva dni prej pomalem najavlja, sem posumila, da nič ne bo s user posted image .

Občutek me ni varal, tako da če bo vse O.K., pričakujemo v začetku maja.

Razkrijem se čez teden ali dva user posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 1.9.2007 9:56:48 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še nobene majčice?
25.8.2007 12:55:05   
sonce78
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE ZA user posted image  user posted image IN LEPO user posted image TI ŽELIM!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še nobene majčice?
25.8.2007 22:06:58   
F*S*M
iiiiiiiiiiiii kak fajn tudi mi smo bili majski samo leta 2006. želim ti lepo nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še nobene majčice?
26.8.2007 22:06:44   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M

iiiiiiiiiiiii kak fajn tudi mi smo bili majski samo leta 2006. želim ti lepo nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image



Se podpišem. Pa ČESTITKE!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še nobene majčice?
27.8.2007 12:33:39   
petrahh
Evo še ena majčica.user posted image
Danes zjutraj sem naredila test, bil je user posted image . Za vsak slučaj bom v sredo še enkrat preverila.
Po že enem ss me je malo stran. Me pa že dva dni spremljajo krči kot bi dobila M. Upam da bo vse ok.
Anonimen, čestitam user posted image


(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še nobene majčice?
27.8.2007 15:24:05   
Ketrin
Čestitke majčicam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako gre čas hitro naprej, zdaj smo bile aprilčice zadnje....zdaj boste pa že majčice! user posted image

Petrahh krči so normalen pojav. Vsaj tako vsi pravijo. Jaz sem v 8. tednu pa me tudi skoz neki špika. No, zdaj veliko manj kot čisto na začetku. Dokler nimaš (bog ne daj) kakih krvavih izcedkov je vse ok.

Lepo nosečnost vama želim, in upam, da se vama kmalu pridruži cel kup majčic! user posted image

(odgovor članu petrahh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še nobene majčice?
27.8.2007 15:25:46   
majci23
evo, jaz se pridružujem majčicam!! PDP: 4.maj 08user posted image

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še nobene majčice?
27.8.2007 15:28:55   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke vsem majčicam. Ne morem verjet kako čas beži. Se mi zdi kot, da sem včeraj iskala majčice 2007 na tem forumu, sedaj imamo pa že 3 mesece staro štručko.

Vsem majčicam želim čim lepšo, čim mirnejšo in uživajte v nosečnosti.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še nobene majčice?
27.8.2007 20:46:59   
Svet
Jz sem sicer marčevka a leeeepoooo pozdravljem majčice!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še nobene majčice?
27.8.2007 21:06:11   
majanagaja
jaz  sem tudi majčica. Danes šla k ginekologu na urinski test in SEM NOSEČA. Test je pokazal rahel plusek. tolk da nisem vedla ali se mi blede ali kaj....
JUPI


(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 7:08:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majanagaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še nobene majčice?
29.8.2007 17:03:31   
Anonimen
No tudi jaz se pridružujem PDP imam: 07.05.2008user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še nobene majčice?
30.8.2007 9:21:13   
maja_
S ate že vse razglasile veselo novico?
Jaz še nikomur, pa mi to visi nad glavo kot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še nobene majčice?
30.8.2007 10:14:20   
Anonimen
Tudi jaz sem naredila test 28.9. in mi je pokazal +, tako da sem drugičuser posted image ! Ampak se še ne bom izdala, po pregeledu v pon.!
Pozabila sem kako se izračuna PDP, mi pomagate!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še nobene majčice?
30.8.2007 11:51:04   
lina10
Čestitke! Dnevu tvoje zadnje M dodaj sedem dni in odštej tri mesece in dobiš PDP, upam ,da sem ti prav napisala pa srečnouser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še nobene majčice?
30.8.2007 16:51:47   
majanagaja
V katerem tednu se gre na pregled? Mene firbec matra če je vse uredu. V bistvu me hudo zanima, če je vse OK. Ginekolg mi je rekel da v osmem tednu. Ali se gre lahko kej prej na pregled z UZ?

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še nobene majčice?
30.8.2007 18:45:13   
Joob
Evo še mene...moj PDP je 5.5.08user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu majanagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še nobene majčice?
30.8.2007 20:14:16   
aurora28
Pozdravljene! user posted image Tudi jaz se vam pridružujem. Test sem delala v laboratoriju 27.8. in je bil pozitiven, po mojih izračunih je PDP 4.5.2008. Povejte mi kakšno je vaše počutje? Kakšna imate prsa, slabosti, vrtoglavice, špikanje...


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 9:35:58   
Joob
Hey aurora....mene "cicike" bolijo...ni šans, da bi ponoči spala na trebuhu....utrujena sem kr dobr...aja, pa zadihana sem po 10 prehojenih stopnicah user posted image ...pa občasno čutim špikanje v spodnjem predelu...Tok o tem...o slabosti za enkrat ni še nobenega duha ne sluha.

Ali ste že imele prvi pregled?
Moja G je do 31.8. na dopustu, tako, da v ponedeljek zjutri takoj pokličem in upam na čimprejšnji pregled in tako "uradno" potrditev (seveda) nosečnosti.

Pozdravček vsem majčicam!user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 10:12:02   
Anonimen
Ojla!

No jaz imam pregled šele 21.09., v 8 tednu meni se zdi to tako daleč ampak naj bi bilo to kr praksa da se prvi pregled naredi v 8 tednu!!!

Ker me boli križ pa me po malem špika v trebuhu me je kr malo strah upam da je vse v redu. 

Lp

(odgovor članu Joob)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 12:02:48   
Anonimen
Pdp, mam 5.5.08, se pravi sem v petem tednu! In me tudi špika v trebuhu, pa joški me bolijo, če sem lačan mi je slabo, lulat pa itak hodim non-stop!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 12:04:13   
filipinka
...še to; pregled pa imam v ponedeljek, pri novem G! Mi ga je ena zdravnica zrihtala, ker je baje tako vredu, da sploh več ne vpisuje novih pacientk! Komaj čakam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 12:05:43   
filipinka
Kaj sem se izdala???user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 12:32:21   
mozart
Pozdravljene,

tudi jaz sem v petek 24.8.2007 zagledala magični +user posted image user posted image . Občutkov ne znam opisat. Datum poroda naj bi bil nekje 3.5.08, po mojih izračunih. 1.pregled imam šele konec septembra.Kako je to daleč same vesteuser posted image . Kakšnih silnih znakov nimam, razen občutljivih joškic in občasnega špikanja. Priznam, da pomislim, kaj če je vse v moji glavi?user posted image user posted image ! Takoj moram pogledati plusek na testu, da se pomirim.              Je pa veselje neizmerno, po vseh letih "truda". Noro.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 19:51:49   
aurora28
Jaz imam v četrtek pregled, ampak moj G še ne ve, da sem noseča, ker sem se na ta pregled naročila pred 2 mesecema in zdaj je kot nalašč user posted image . Predvidevam, da mi bo dal  še en kasnejši datum za pregled. Meni pa je občasno slabo. Danes npr. smo s službo šli na izlet z busom in vam povem, če mi se morala peljati še pol ure, nevem kaj bi naredila. Čez nos nisem mogla dihati, mi je bilo takoj slabo, če pa sem zaprla oči pa se mi je vrtelo in postajalo mi je na trenutke ful vroče. Nisem se še tako počutila, prav hudo mi je bilo. A se pri vas že kažejo kakšni znaki, da vam kakšna hrana posebej diši oziroma smrdi?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?