|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 08
7.9.2007 8:06:37   
stunfek
ku kuc. kje ste? saj vem, da še nimamo ravno "materiala" za klepetanje, sploh pred prvimi pregledi :) ampak pofočkamo se pa vseeno lahko vsak dan, kaj mislite? user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majčice 08
7.9.2007 12:01:49   
Anonimen
Najprej čestitke vsem za pluske user posted image user posted image Zgleda bom tudi jaz majčica, danes mi je test pokazal pozitivno. En čas bom še anonimna, čisto tako za sigurno. Od znakov imam pa edino boleče prsi in občutek, kot da mi nekdo elektriko vsake toliko v bradavice spusti. Rok bo pa nekje okoli 15.5.

LP od anonimne user posted image

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majčice 08
7.9.2007 12:23:44   
filipinka
Jaz sem tukaj , ojla! Nič mi nobena ni napisala, če že mate materinska knjižice. Jaz grem torej v pon spet na UZ in takrat jo verjetno dobim!
Kako ste? Pri nas je vreme obupno, mrzlo in deževno. Se že veselimuser posted image , da bova z malim spet ves popoldan v stanovanju.
A že mate občutek, da ste nosečeuser posted image ? jaz še ne najbolj, se mi zdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majčice 08
7.9.2007 12:27:19   
Raho
Maj bo pa pester... Tudi ti CatJa? Pa naša Neža81, pa filipinka...

Čestitam vam punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa prijetnih 8 mesecev, zdravega user posted image  in lahek porod.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majčice 08
7.9.2007 13:53:29   
stunfek
čestitke anonimna :) ja, maj bo gotovo pester.

kar se tiče počutit nosečo, pa moram reči, da jaz se absolutno počutim nosečka :) ampak to je bolj v glavi kot kaj drugega. user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majčice 08
7.9.2007 17:56:36   
.muki.
Pozdravljena stunfek,

sem videla da si pisala o beta HCG, pred pol leta sem šla na odvzem krvi ker nisem vedela kaj se dogaja v mojem telesu in me je bilo strah zaradi bolečin (sem imela pred tem izvenmaternično nosečnost - razpok jajcevoda). Pa mi je takrat pokazalo 33. Mi je ginekologinja rekla, da čist uredu to ni, da pa je za nosečnost premalo in da mora biti okoli 100, no če imaš 74, potem je to že okoli 100, pa še vsak dan se raven hormona povečuje.

Sicer pa čestitke vsem novopečenim nosečkam tukaj pod rubriko majčice!!!

Tudi jaz bi se pofočkala kot tista ki sem ugledalauser posted image , samo se še ne upam veseliti, ker ne vem če je vse skupaj lepo prispelo v maternico ali pa je spet kje obtičalo. Pregled imam šele 20.9, začetek 8t, in upam da bo vse ok. Sem omenila sestri da bi rada pregled prej, pa mi je rekla, da ginekologinja pred tem ne more videti ali gre za izvenmaternično nosečnost. Sedaj pa vsa panična razmišljam o tem če me kje začne kaj špikat.
Pa nosečniški znaki? Občasne lahne slabosti, pogosti obiski WC, špikanje v spodnjem delu trebuha - na sredini in volčja lakota. Pa solata mi paše, ki je drugače ne jem kaj veliko.

lp, muki


(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majčice 08
7.9.2007 19:59:07   
stunfek
hojla punce, dobrodošla muki. kar verjemi, da bo vse ok in da se je plodek vgnezdil na pravo mesto. imaš pa pregled ravno isti dan kot jaz, s tem, da si 2 tedna pred mano v nosečnosti :)
je to tvoja prva nosečnost muki?


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu .muki.)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majčice 08
7.9.2007 20:35:47   
Anonimen
Še ena s + od danes naprej. Vesela, neučakana, prestrašena ....

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majčice 08
7.9.2007 20:52:12   
Taula
Eko...predvidevam da se lahko sem vpišem oz. da sodim z bušijem na ta mesec.user posted image user posted image
No bomo videli kaj bo rekla G.

Drugače pa čestitke vsem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majčice 08
7.9.2007 22:04:58   
.muki.
Hojla stunfek,

hvala za dobrodošlico na tem forumu. No bova obe komaj pričakovali  20. 9, da bova dobili potrditev. Jaz že imam doma enega razvajenčka ki bo 21.9 star 4 leta. kaj pa ti je to tvoja prva nosečnost?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majčice 08
8.9.2007 8:00:57   
stunfek
muki...jaz pa imam doma punčko, ki bo 24.9. dopolnila 5 let user posted image . rok sem pa z njo imela na 21.9. :) iz kje pa si ti? iz lj?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu .muki.)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majčice 08
8.9.2007 8:34:49   
CatJa
Čestitke vsem , ki ste se na novo pofočkale sem!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majčice 08
8.9.2007 10:09:31   
filipinka
Ojal! čestitke vsem novim majčicamuser posted image  in upam, da bomo koristno delile svoje izkušnje in doživetja. Vidim, da nas je kar nekaj tukaj, ki smo 2. user posted image . Meni se že zda na začetku ta nosečnost ful razlikuje od prve. najlepše pa mi je, ko pocartam mojega sinčka in se zavem, da je v trebuščku še edenuser posted image . Nepopisni občutki! Kak ste ve?
V ponedeljek grem spet h G na UZ in upam, da se bo že videl utripuser posted image . Drug teden bom v 7t.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majčice 08
8.9.2007 12:22:08   
Joob
Pri meni so se zacele ornk slabosti...obliva me mrzu pot, zebe me kar naprej, ...pocutje je pa itak cisto v podnu, misli so cudne...ni mi kul.user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majčice 08
8.9.2007 13:05:05   
nizy
No ,čestitke vsem user posted image user posted image user posted image . Jaz spadam med februarčice .

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majčice 08
8.9.2007 15:08:34   
.muki.
Sunfek,
potem imava pa samo dobro leto narazen najine prvorojence.
Doma pa sem iz Savinjske doline.
Joob, poskusi takrat ko te obhajajo slabosti dati kaj malega v usta. Meni pomaga da kaj pojem.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majčice 08
8.9.2007 15:24:54   
stunfek
muki jaz tudi živim v savinjski :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu .muki.)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majčice 08
8.9.2007 15:27:48   
stunfek
joob, koliko si pa noseča? a tebi se tudi že pojavljajo slabosti, muki? meni pa slabo ni še nič ampak me pa tako buši matra. kot bi imela žerjavico tam doli. napeto, razboleno, samo mehke ohlapne hlače imam lahko, če ne mi je ful neprijetno. to je pa tudi edini stranski učinek :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majčice 08
8.9.2007 16:29:36   
Lea2007
Najlepše čestitke vse, pa čim lepšo nosečnost.

Jooooj, kok bi se vam rada pridružila. Pa se bojim, da je vse v glavi, pa psiha.

Nekaj bi vas rada prosila, če mi lahk pomagate.

Zanima me, ali je vgnezditvena krvavitev vedno prisotna, jaz sem sicer opazila skoz kake izcedke, sam tistga rjavo-rdeče pa ne?
In drugo ? ali lahko teste pri daljših ciklih 33-35 v začetku 4 tedna realno in pravilno pokaže?

Najlepša vam hvala.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majčice 08
8.9.2007 16:41:07   
lina10
Čestitke vsem nošečkamuser posted image user posted image user posted image ,jaz sama sicer spadam med marčevke ampak je vseeno lepo videti tudi ostale srečke nosečkeuser posted image .

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majčice 08
8.9.2007 17:12:07   
Taula
Mene vsak dan boli trebuh, nekaj časa me špika v enem jajčniku, potem drugem. Potem pa samo boli trebuh. Dosti imam tudi prozornega izcedka. Danes sem imela vmes eno kapjico krvi, me je skoraj kap. Ampak sem brala da baje to ni tako slabo...dokler je ni veliko.user posted image

vgnezditvena krvavitev vedno prisotna
 
Lea ne ni vedno prisotna. Jaz sem jo imela, ampak nimajo jo vse.

ali lahko teste pri daljših ciklih 33-35 v začetku 4 tedna realno in pravilno pokaže?
 
Jaz imam tudi daljše cikle in prvi test mi je pokazal negativno, ko sem ga ponovila čez 1 teden je bil takoj plusek na CBju. Tako da pri meni ni bil realen.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majčice 08
8.9.2007 17:12:48   
CatJa
Zanima me, ali je vgnezditvena krvavitev vedno prisotna, jaz sem sicer opazila skoz kake izcedke, sam tistga rjavo-rdeče pa ne?


Ne, Lea, ni nujno. V prvi nosečnosti sem jo imela, sedaj pa ne.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majčice 08
8.9.2007 19:16:25   
majanagaja
ojla
jaz sem sedaj v sedmem tednu, pa me že vse hlače tiščijo. Zredila po tehtnici se še sicer nisem, ampak se mi zdi, ko se pogledam v ogledalo, jao...kaj še bo. Znaki nosečnosti pri meni: ogromen apetit, skoz bi jedla. Nič mi ni slabo. Včasih se mi malo vrti, ampak ni hudega. Ostalo pa nič... še vedno me skrbi, če bo vse uredu. V četetek mam redni pregled pri ginekologu. Upam da me bo že dal na UZ, čeprav za zdaj še ne ve , da sem noseča. 


_____________________________

Prvič pobrcal 18 tednov 5 dni

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majčice 08
8.9.2007 20:10:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Še ena s + od danes naprej. Vesela, neučakana, prestrašena ....


Javlja se tale anonimna, ki ji je že en teden nenormalno slabo. In to skoraj čez ves dan, zvečer pa še zgaga. Da o bolečih joškah ne govorim, pa o vetrovih ... Pa imam, ko sem vedno govorila, da to pa res ne more biti tako hudo.
Upam, da čimprej mine. Sem pa po svojih izračunih v 6 tednu.
Saj drugače sem pa NAVDUŠENAAAA!
A.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majčice 08
9.9.2007 9:15:56   
petrinja
ČESTITKE VSEM MAJČICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem bila majčica 2007, in vam povem da gre tako hitro čas! na začetku je malo negotovosti, navdušenja, tudi malo strahu pred neznanim, potem pa se začne... prvi pregledi, ko vidiš pikico na ekranu, prvič slišiš srček, in ti še kar ni jasno, da se ves ta čudežni proces dogaja v tebi, slikco iz UZ stiskaš k sebi kot največji zakld in jo ponosno kažeš vsem. Potem nastopijo nočna lulanja, in občutek, da imaš že prav ornk buši, in hitro pospravljaš vsa svoja stara oblačila nekam zadaj v omari, in hitro kukat v nosečniške trgovine. kmalu postaneš tako utrujena, da postane popoldanska siesta obvezna! a  tudi to mine, pride konec prvega tromesečja in takrat malo lažje zadihaš in  z velikim nasmeškom obveščaš prijatelje in znance da pričakuješ malega dojenčka!
ko to mine, začneš z največjim ponosom nositi oprijete majce, da ja vsi vidijo, kakšen zaklad se skriva pod tvojjim srcem, in od neznancev dobivaš prijazne nasmeške. tvoja energija postaja res velika, in vate se naseli gnezditveni nagon, ko začneš gledati male posteljice in v rokah držiš pravkar kupljeni kompletek, ki ga bo imel tvoj dojenček ob prihodu iz porodnišnice domov. kar naenkrat je tu že zadnje tromesečje in takrat vse postane mnogo bolj resnično, in zopet se vate lahko naseli malo skrbi in strahu, tokrat pred samim porodom, a se to lahko razprši, ko začneta z očkom obiskovati materinsko šolo, in se tam počutiš tako domače, saj so okoli tebe same lepe nosečke. in končno nastopijo zadnji nakupi, od vozička do pleničk za novorojenčke. potem pa sa začne odvijati najlepše obdobje tvojega življenja-rodila boš dojenčka, v katerm so najlepše stvari tebe in tvojega dragega. in ko prvič vidiš te učke, si zaljubljen do koncauser posted image .

vse naj naj nosečkeuser posted image  

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?