|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V troje
28.8.2007 14:27:39   
30letnica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

RR bo razneslo od pohoteuser posted image .

30 letnica, a potem se ti še niso sanje uresničile?


Ne še ... ampak delam na tem.

Drugače pa me moj mačkon vsak dan tako zadovolji, da pozabim na mačkico poleg.

Bi pa z veseljem s teboj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi bila tudi za tako kombinacijo. Samo ne vem, če bi bil  fant za. Pa ne vem kje dobit kakšno tako vredu. Kar iz časopisa jo pa nočem.




Ne rabiš fanta ... sam deklico ... probaj kar z dvema naenkrat

30letnica a mi uresnišič tole fantazijo z deklico. Sem sicer leto mlajša od tebe ampak še vedno mislim, da sva dobre deklice.




Leta niso pomembna ... če se dva privlačita oziroma če se dve privlačita ... Mlajša leto ali pa starejša dve .. me ne zanima ... Bo za obe prvič -

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: V troje
28.8.2007 14:28:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image , a ti to resno. Ma ne, če pa imaš smejajoče smajlije zravenuser posted image user posted image .


Srki jaz to čist resno ... tebe bi z užitkom med rjuhe vzela

K si fejst punca ...


JOj, ma če bi vedela, kateri je v bistsvu tvoj pravi nick....ampak, a me mogoče osebno poznaš?


Ne Srki ne poznam te osebno. Žal še ne ... Upam pa da te bom nekoč.

Mojega pravega nicka pa zaenkrat ne izdam. Pa ne zameri. Bo tale čist ok.

Meni se malce svita katera bi lahko bila. Pa mislim, da jih imaš malček več, kot razkriva tvoje imensko-geslo.

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: V troje
28.8.2007 14:30:46   
30letnica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

user posted image , a ti to resno. Ma ne, če pa imaš smejajoče smajlije zravenuser posted image user posted image .


Srki jaz to čist resno ... tebe bi z užitkom med rjuhe vzela

K si fejst punca ...


JOj, ma če bi vedela, kateri je v bistsvu tvoj pravi nick....ampak, a me mogoče osebno poznaš?


Ne Srki ne poznam te osebno. Žal še ne ... Upam pa da te bom nekoč.

Mojega pravega nicka pa zaenkrat ne izdam. Pa ne zameri. Bo tale čist ok.

Meni se malce svita katera bi lahko bila. Pa mislim, da jih imaš malček več, kot razkriva tvoje imensko-geslo.



Ne ne imam jih toliko kolikor jih vidiš v nicku in ne leto več ali pa leto manj ... pred dobrim mesecem sem zajadrala v okroglo ... več pa ne povem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: V troje
28.8.2007 14:30:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

RR bo razneslo od pohoteuser posted image .

30 letnica, a potem se ti še niso sanje uresničile?


Ne še ... ampak delam na tem.

Drugače pa me moj mačkon vsak dan tako zadovolji, da pozabim na mačkico poleg.

Bi pa z veseljem s teboj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi bila tudi za tako kombinacijo. Samo ne vem, če bi bil  fant za. Pa ne vem kje dobit kakšno tako vredu. Kar iz časopisa jo pa nočem.




Ne rabiš fanta ... sam deklico ... probaj kar z dvema naenkrat

30letnica a mi uresnišič tole fantazijo z deklico. Sem sicer leto mlajša od tebe ampak še vedno mislim, da sva dobre deklice.




Leta niso pomembna ... če se dva privlačita oziroma če se dve privlačita ... Mlajša leto ali pa starejša dve .. me ne zanima ... Bo za obe prvič -

Sem pa mislila, da si ti v tem že izkušena.

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: V troje
28.8.2007 14:32:06   
srki
Te čisto razumem in ti nič ne zamerimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: V troje
28.8.2007 14:32:25   
30letnica
A je to ovira????

Meni ni ... važno je da imaš domišljijo ... vse ostalo gre samo od sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: V troje
28.8.2007 14:33:38   
30letnica
Srki lepo od tebe ...

Ampak spoznala bi te pa še vseeno rada ...


user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: V troje
28.8.2007 14:42:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

Srki lepo od tebe ...

Ampak spoznala bi te pa še vseeno rada ...


user posted image

A se potem vse skupaj zmenimo? Povejta, če sta za, pa se potem zmenimo. Jaz bi res probala enkrat en lezbični sex. Upam, da bo zanimivo. Če bo, potem je zame to spet nekaj noro-novo lepega. Pa mojemu o tem ne smem nič povedati. Da ne bo ljubosumen. Sva komal leto skupaj. In ga imam rada. Samo si ne upam te fantazije izreč pred njim. Si pa tole noro želim. Ful me že matra. Se mi mucka kar malček solzi.

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: V troje
28.8.2007 14:43:57   
30letnica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

Srki lepo od tebe ...

Ampak spoznala bi te pa še vseeno rada ...


user posted image

A se potem vse skupaj zmenimo? Povejta, če sta za, pa se potem zmenimo. Jaz bi res probala enkrat en lezbični sex. Upam, da bo zanimivo. Če bo, potem je zame to spet nekaj noro-novo lepega. Pa mojemu o tem ne smem nič povedati. Da ne bo ljubosumen. Sva komal leto skupaj. In ga imam rada. Samo si ne upam te fantazije izreč pred njim. Si pa tole noro želim. Ful me že matra. Se mi mucka kar malček solzi.



Samo malček?? ....Men že sama misel na to naredi poplavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: V troje
28.8.2007 14:46:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

Srki lepo od tebe ...

Ampak spoznala bi te pa še vseeno rada ...


user posted image

A se potem vse skupaj zmenimo? Povejta, če sta za, pa se potem zmenimo. Jaz bi res probala enkrat en lezbični sex. Upam, da bo zanimivo. Če bo, potem je zame to spet nekaj noro-novo lepega. Pa mojemu o tem ne smem nič povedati. Da ne bo ljubosumen. Sva komal leto skupaj. In ga imam rada. Samo si ne upam te fantazije izreč pred njim. Si pa tole noro želim. Ful me že matra. Se mi mucka kar malček solzi.



Samo malček?? ....Men že sama misel na to naredi poplavo.

Medve se res morva dobiti. A je možno, da že danes? Iz kje pa si? Jaz sem iz območja KR. Velikost 165 cm, 55 kg, košarica 75C.

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: V troje
28.8.2007 14:51:02   
30letnica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

Srki lepo od tebe ...

Ampak spoznala bi te pa še vseeno rada ...


user posted image

A se potem vse skupaj zmenimo? Povejta, če sta za, pa se potem zmenimo. Jaz bi res probala enkrat en lezbični sex. Upam, da bo zanimivo. Če bo, potem je zame to spet nekaj noro-novo lepega. Pa mojemu o tem ne smem nič povedati. Da ne bo ljubosumen. Sva komal leto skupaj. In ga imam rada. Samo si ne upam te fantazije izreč pred njim. Si pa tole noro želim. Ful me že matra. Se mi mucka kar malček solzi.



Samo malček?? ....Men že sama misel na to naredi poplavo.

Medve se res morva dobiti. A je možno, da že danes? Iz kje pa si? Jaz sem iz območja KR. Velikost 165 cm, 55 kg, košarica 75C.



Joj ne me narobe razumet. Z največjim veseljem, ampak imam obveznosti popoldne. Sem iz Lj. Malenkost manjša od tebe in kakšnih 5 kg več. Košarica pa je odvisna od modela ... tam 80/85 C ali pa 75/80D.

Kaj ko bi mi na zs poslala sporočilo in bi se malo bolj spoznali tako ... pa potem kaj konkretnega zmenili

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: V troje
28.8.2007 14:51:38   
srki
Opa, 30 letnica, ponudbe dežujejouser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: V troje
28.8.2007 14:52:59   
Anonimen
Kuga mate vi tlele? A ena baba išče drugo babo za... al jst narobe berem? user posted image

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: V troje
28.8.2007 14:55:13   
30letnica
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Opa, 30 letnica, ponudbe dežujejouser posted image user posted image .


Hmmm user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: V troje
28.8.2007 14:57:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

Srki lepo od tebe ...

Ampak spoznala bi te pa še vseeno rada ...


user posted image

A se potem vse skupaj zmenimo? Povejta, če sta za, pa se potem zmenimo. Jaz bi res probala enkrat en lezbični sex. Upam, da bo zanimivo. Če bo, potem je zame to spet nekaj noro-novo lepega. Pa mojemu o tem ne smem nič povedati. Da ne bo ljubosumen. Sva komal leto skupaj. In ga imam rada. Samo si ne upam te fantazije izreč pred njim. Si pa tole noro želim. Ful me že matra. Se mi mucka kar malček solzi.



Samo malček?? ....Men že sama misel na to naredi poplavo.

Medve se res morva dobiti. A je možno, da že danes? Iz kje pa si? Jaz sem iz območja KR. Velikost 165 cm, 55 kg, košarica 75C.



Joj ne me narobe razumet. Z največjim veseljem, ampak imam obveznosti popoldne. Sem iz Lj. Malenkost manjša od tebe in kakšnih 5 kg več. Košarica pa je odvisna od modela ... tam 80/85 C ali pa 75/80D.

Kaj ko bi mi na zs poslala sporočilo in bi se malo bolj spoznali tako ... pa potem kaj konkretnega zmenili


Ja najbolje, da ti kar na ZS pišem, ker tukej se ene že nekaj pritožujejo. Pa škoda, ker danes ne moreš? A imaš že resen odnos s fantom-možem? A imaš že kej otrok?

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: V troje
28.8.2007 14:58:29   
30letnica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

Srki lepo od tebe ...

Ampak spoznala bi te pa še vseeno rada ...


user posted image

A se potem vse skupaj zmenimo? Povejta, če sta za, pa se potem zmenimo. Jaz bi res probala enkrat en lezbični sex. Upam, da bo zanimivo. Če bo, potem je zame to spet nekaj noro-novo lepega. Pa mojemu o tem ne smem nič povedati. Da ne bo ljubosumen. Sva komal leto skupaj. In ga imam rada. Samo si ne upam te fantazije izreč pred njim. Si pa tole noro želim. Ful me že matra. Se mi mucka kar malček solzi.



Samo malček?? ....Men že sama misel na to naredi poplavo.

Medve se res morva dobiti. A je možno, da že danes? Iz kje pa si? Jaz sem iz območja KR. Velikost 165 cm, 55 kg, košarica 75C.



Joj ne me narobe razumet. Z največjim veseljem, ampak imam obveznosti popoldne. Sem iz Lj. Malenkost manjša od tebe in kakšnih 5 kg več. Košarica pa je odvisna od modela ... tam 80/85 C ali pa 75/80D.

Kaj ko bi mi na zs poslala sporočilo in bi se malo bolj spoznali tako ... pa potem kaj konkretnega zmenili


Ja najbolje, da ti kar na ZS pišem, ker tukej se ene že nekaj pritožujejo. Pa škoda, ker danes ne moreš? A imaš že resen odnos s fantom-možem? A imaš že kej otrok?



Piši na zs pa ti vse povem. In ne sekiraj se zaradi drugih. Vsi smo pod kožo krvavi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: V troje
28.8.2007 15:01:47   
Anonimen
Pa potrebni tudi. Najprej odgovori na vprašanja, potem pa ti pišem. Čeprav ne vem, če delam prav, da se takole s punco menim za sex. Lezbična nisem bila nikoli. Čeprav nekje v meni pa je bila želja po tem.

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: V troje
28.8.2007 15:03:45   
total
Kaj tazga....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: V troje
28.8.2007 15:06:08   
30letnica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa potrebni tudi. Najprej odgovori na vprašanja, potem pa ti pišem. Čeprav ne vem, če delam prav, da se takole s punco menim za sex. Lezbična nisem bila nikoli. Čeprav nekje v meni pa je bila želja po tem.


Ne zameri ampak zaradi prepoznavnosti določenih zadev ne bi objavljala tukaj. Upam da me razumeš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: V troje
28.8.2007 16:46:59   
Ze pequeno
Pri sexu v troje moška med seboj ne sexata, če seveda nista za to. Če sta oba heterosexualna poem je najpogostejši akt, da eden sexa s punco (anlano ali vaginalno), drugega pa oralno ali pa ročno zadovoljuje. moški se lahko tudi sam zadovoljuje, ko čaka na vrsto.

Tisto položaj, ko istočasno sexata oba, vaginalno ali analno so izredno težki položaji, pri katerih morajo imeti vsi trije že nekaj izkušenj, največ ženska, da se lahko tako sprosti, prav tako pa morata biti moška skorajda alteta, da lahko izvajata takšne pozicije.

Če so pa vsi biseksualni, potem je pa seveda več možnosti kako in kaj se počne. user posted image user posted image

(odgovor članu 30letnica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: V troje
28.8.2007 16:47:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ze pequeno
ko čaka na vrsto.

Tole je pa "fajn", ja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ze pequeno)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: V troje
28.8.2007 17:46:57   
Anonimen
Počasi bodo morali na RR-ju zaračunavat provizijo kot za ženitvene oglase.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: V troje
28.8.2007 17:48:54   
Anonimen
Ma kje pa... use bojo brisal, ker bojo rekl, da je to reklama - samga sebe! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: V troje
28.8.2007 18:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 30letnica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa potrebni tudi. Najprej odgovori na vprašanja, potem pa ti pišem. Čeprav ne vem, če delam prav, da se takole s punco menim za sex. Lezbična nisem bila nikoli. Čeprav nekje v meni pa je bila želja po tem.


Ne zameri ampak zaradi prepoznavnosti določenih zadev ne bi objavljala tukaj. Upam da me razumeš.

Vedno bolj se mi dozdeva, da vem kdo si. Pa nočem reči oziroma napisati pred vsemi. Mislim pa, da so nekatere po tebi povpraševale, ker te pod prejšnjim nickom ni več. Ali se morda motim?

(odgovor članu 30letnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: V troje
28.8.2007 18:15:25   
Anonimen
Povej prvo črko nicka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?