|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2006
4.9.2007 16:40:37   
yennika
No, da probam...

user posted image

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septemberke 2006
4.9.2007 16:43:50   
yennika
Ojej, kako velika jeuser posted image .Kako velikost pa čem datuser posted image

Test2
user posted image

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septemberke 2006
4.9.2007 16:49:36   
yennika
jeeee, darila....btw, mi pa imamo črne nike-ice in nam zelo potegnejouser posted image

user posted image

pihamo prvo svečko na maminih tortah...njami, bile so zelo dobre
user posted image


zvečer pa naložim še kako slikico, jih morem na računalnik spravit

lp



_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septemberke 2006
4.9.2007 17:23:04   
yennika
imamo novi sedež
user posted image

igračeeee
user posted image

se že lovimo
user posted image

tudi jugeca imamo pri hiši
user posted image


jupi, pivooooo
user posted image

torta traktor
user posted image

tudi sam že jem
user posted image

toliko za zdajuser posted image

lep dan

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
4.9.2007 19:25:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu yennika)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septemberke 2006
4.9.2007 20:37:49   
Dajanax
IZVIRNO SPOROČILO: S0ncIca

..... se redno dogaja, da so sestanki tudi ob 16, 17h... In seveda, kdor gre ob 16h je največja črna ovca user posted image .



Pod tole se pa tud jaz podpišem!!! Pri nas kar sejemo in sejemo pa nič ne presejemo, urca pa teče. Deci pa kr sedijo, jaz pa že vsa na trnih. Saj ko bi se le kaj pametnega zmenil, pa se ne...user posted image user posted image  Današnji svet ni nič kaj mamicam frendly.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septemberke 2006
4.9.2007 20:39:13   
Dajanax
Yennika si se pa fuuuul potrudila za RD!!!! Jaz še nič ne planiram, zdaj nimam še časa, bom najbrž spet tik pred zdajci stvari skup vlekla, pa tortico naročalauser posted image

Dalin naslednji teden coffe!!!

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 1:40:28   
Anonimen
helu drage dame,

ne ne, nisem vas zanemarjala, samo tukaj se ni nič posebnega dogajalo, pa sem se kar malo k oktobrkam preselila. Vam bom pa zdaj kaj napisala, dokler mi bo Tristan dopuščal....

Torej, kot nekatere mogoče že veste, smo se preselili v New York in nam zaenkrat super paše. Tristan napreduje vsak dan bolj in bolj. Veselo hodimo, delamo by by, oponašamo kravo, pojemo pesmice, beremo nodija, se radi kopamo, imamo osem zob ( pri osmih mesecih smo imeli osem zob, od tedaj naprej pa ne pusti več pogledati, tako da sedaj nimam pojma ), se radi galujsamo, hodimo po toboganih, delamo zgago po avionih, osvajamo bejbe...

Eto to je to. Za rojstni dan ne bo nič posebnega, za mesec in pol pride babi, pa nekaj prijateljev bo kakšen teden, kakšna tortica pa bo ziher padla. Za darilo pa ne vemo....oči se nagiba h kakšni hiški, ta plastični, da ne bo pomote.....

Pa prav nič vam nisem fovš za službe in vrtce.........kar hitro še enega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dajanax)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 8:59:32   
tevža
dobro juto!

yennika, user posted image  za zabavo. je dobil sedež od Tom-a?

kaj se ne bo nobena pohvalila, da se otroci pridno sami zaigrajo in dajo mamicam kakšne pol ure mir user posted image user posted image  

danes bo očitno lep dan....

uživajte in pa-pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 9:18:40   
julam
Ojla še od nas na hitro!

Mi smo veselo zarili v september. Tavelik je super sprejel vrtec, sploh ne morejo verjet v vrtcu, da se šele uvajamo. Mali je pa tudi super priden v varstvu, se mu dogaja 100/h (ko pridemo k varuški, me sploh pogleda ne več, ker takoj leti v akcijo). Ko pa prideta popoldne skupaj, je pa veselje neizmerno.

Yennika! Bravo za uspelo zabavo. Mi ne bomo imeli nič posebnega, zabavico za žlahtnike.

Tanja, kako ste pa vi upihnili prvo svečko?

Ja, naš škratek ima tudi mravlje v ritki. Čeprav premalo spi čez dan (preveč dogaja) in zna bit popoldne kar bolj počasen. Je pa še vedno moja mazica, ko pride iz varstva domov, bi se samo stiskal.
Naša dva večino časa tekmujeta za isto igračko - jaz sem pa posrednik. Ampak vsake toliko se pa (nehote) zaigrata vsak zase in ju samo od daleč opazujem. Se mi zdi naš malček kar samozadosten, ne rabi 100% družbe. Edino na vidiku mora imeti vedno nekoga, igra se pa tudi sam (pride npr za mano v kuhinjo in privleče s sabo kakšno igračo, potem se pa pri meni igra). KAr mi je čisto novo, ker tavelik je vedno rabil asistenco (no, sedaj je povsem samostojen).

Naš palček je zelo rad na igrišču, v peskovniku, na gugalnici. Po tanovem se zna tudi zelo jezit, če greva mimo igrišča brez da se ustaviva. Jao, pa še 1 leta nima. Zadnji teden intenzivno kaže z malim prstkom kazalčkom (joj, kako je prisrčen), ful je začel že z občutkom knjigice listat, opažam, da je kar vztrajen (če npr želi pritisnit na kakšno pojočo stvar, se bo trudil tako dolgo, da mu bo uspelo). Rad ima balone, kocke (se že neki matra stolpek postavit - ko opazuje brata).

Oh, nakladam. Pišem in razmišljam, kaj se nam dogaja - ja, se nam skoz preveč dogaja in mi zadeve uhajajo v skladišče tam nekje zadaj.

Tevža, zdaj bom slamnata nekaj časa in mogoče jo pičim kaj proti CE. Se ti oglasim!

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 11:53:12   
incabinca
Hej!
da se še jaz malo javim. Včeraj je bil pester dan - Lovro je dopolnil eno leto, jaz pa sem naredila izpit, ki me je že kar nekaj časa moril in to kar z devetko. Bravo mami. :) user posted image
Mi bomo svečko pihali v soboto, sem mal žlahte poklicala, da naj se oglasijo na tortico. Ne mislim pa nič posebnega delat. Se je pa Lovru tale RD zaenkrat kar fajn obrestoval, saj ima en kup noivih stvari. Z njegovim očkom sva mu kupila eno hišico (iz blaga) in zdaj se v sobi non stop v njej igra in se skriva. Mu prav paše da ima en svoj kotiček kamor se lahko skrije. Kupila sva mu tudi eno tako nogometno žogo-stol, pa katerem non stop pleza. Pa tisti tomy multi 6 sem naročila pri sončku - so zelo hitri: v nedeljo zvečer sem ga naročila, včeraj ob osmih zjutraj je bil že pri nas doma!  No babi in dedi sta mu pa tobogan kupila, ker Lovro ful rad po njem pleza.

Vrtec - midva se od ponedeljka uvajava, malo me je presenetil ko se je tako stiskal k meni in skoz čekiral če sem še prisotna v igralnici. No, danes sva bila tam že dve uri in se je vmes zaigral in kake pol ure sploh ni opazil da mene ni. Bo vsak dan boljše. Če bo potrebno ga bom tudi več kot en teden uvajala (ker imam pač čas za to), ker nočem da bi bil vrtec zanj nek bav bav.

Drugače pa se Lovro skoraj vedno doma sam zaigra, redko potrebuje mojo asistenco ali prisotnost.

Ok, grem malo počivat, sem se zadnjih par dni podnevi in ponoči učila pa mi malo spanca primanjkuje, posledično temu me pa glava boli ko user posted image





(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 12:02:57   
julam
INCA! Čestitke Lovru in mamici (tebi za oboje: izpit in sinkov roj D!). Se ti je pa kamen odvalil, a ne? user posted image user posted image user posted image

Lovro, še naprej bodi tako priden, mami te ne more prehvalit!!!

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 13:13:03   
tevža
julam - dobrodošla v CE za kakšno kavico!
in adrijana.sara tudi seveda....pa dalin in vse, vse user posted image

incabinca - najprej čestitke za izpit. opažam pa, da je Lovro ena velika faca (ga tako pridno hvališ). user posted image  bi bil kakšen recept za igranje brez asistence kar dobrodošel...user posted image  

najin Tevž je postal ena velika maza. saj ne, da bi se skozi cartal in nosil po rokah (sploh ne!), gre za to, da skozi hoče mojo pozornost user posted image . posluša pesmice, udarja po tamburinu in ksilofonu, potem pa kar naenkrat pride k meni v kuhinjo in začne ploskati, kar pomeni "mami, poj". in če se takoj ne odzovem, je teženje....jaoooo. in tako je skoraj pri vsaki igri.

julam - misliš, da je mali bolj "samostojen", ker gleda starejšega?
dalin - kako je bilo pri vas s tem??
princes - kako je pri tebi z Lio?

sem se odločila, da ga bom kar malo ignorirala....bom videla, kaj bo. ker če mu bom še malo ves čas na razpolago, bom postala še njegov "suženj" user posted image

grem končat kosilo....

pa-pa

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 13:29:50   
julam
Tevža, kar zadeva "samostojnost", mislim, da je pri otrocih mal karakter, mal navajenost, mal pa tudi družba. Naš škratek je sicer velika mazica, ampak že od samega začetka pač nisem imela tako veliko časa se z njim ukvarjat kot s taprvim. Seveda pa je "imeti bratca" veliko pripomoglo k njegovi samozaposlitvi. Skoz ga opazuje, srka "podatke" kot goba in poskuša ponavljat. Pa še družbo ima, ki jo zelo rabi, saj je že značajsko bol otrok, ki rabi stik. Pri taprvem se spomnim, da sem imela skoz občutek, da MORAM biti zraven in so bile posledice. No, ampak ni mi žal, saj prehitro mine leto, dve, potem so pa že v vrtcu, varstvu,...skratka ni več časa za druženje. Tako da ti se nič ne sekiraj in uživaj s Tevžkom! A ja, jaz sem pri mojih 2 opazila, da ful porajtata, če sem frej (potem se pač moram z njima igrati, a ne?) ali pa če kaj delam (mi data mir in se zamotita).

Madonca sem pamtena!

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 14:33:14   
Tejcha
Ojla!

Lovro, vse naj, naj! user posted image user posted image user posted image

Ko ste ravno pri temi "igrati se sam". Tudi Tilnu ni problem, da sam zlaga kocke, postavlja stolp, igra "sintisajzer"... ČE JE NEKDO ZRAVEN. In tudi za mano pride v kuhinjo in s sabo privleče cel kup igrač in seveda želi, da se poknem z njim na tla. Čez 2 sekundi me pa že ne rabi več... Tako, da sem sedaj v kuhinjo dala igralni center, da ima tudi tam svoj kotiček. Loke sem pobrala dol, ostala je pa luštna kravica, na kateri je sedaj prostor za igro.

Malo prej smo sprobali šolski primer, in sicer ima user posted image ta teden že dopust in je na kavču gledal TV in ob tem zaspal. Mali se je ves čas pridno igral na tleh in sploh ni bilo panike, da sem ga "ignorirala". Vedel je, da je ati na kavču in mu je bilo dovolj. Vseeno pa sem ga hodila čekirat, kaj počne, ker se tudi mi že spomnemo samega user posted image .


Zdej pa šibam pripravit kosilo.

Papa


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 21:36:16   
adrijana.sara
Čer!

Zdaj ste bile pa res pridne, bo že druga stran polna. Je tako fajn, ko prideš gor in imaš dejansko nekaj za prebrati.

Najprej Dalin user posted image   uspešen vstop v šolo oz. v novo šolsko leto za Reneja. Super slikice - pomemben korak za Davida in Domena! Želim vam vse dni tako uspešne kot je bil prvi. Organizacijo že pa tako očitno obvladaš.
Dalin od kod pa si ti?

Yennika ti kar malo zavidam, da je rojstni dan že za vami. Jaz sem pa v pripravah. Sma šle danes torto naročiti, za v nedeljo. Za v soboto se je pa soseda ponudila, da jo speče za Saro - super darilo! Drugače bi pa dve naročila, ker dvomim, da bi mi uspela, če bi se je lotila, potem pa ne bi imela kaj za ponudituser posted image . Pa res si naredila lep napis - reči, da se dajo črke kje kupituser posted image ! Se vidi, da ste se imeli super in Klemen je užival, ne? To je najpomembnejše, je pa pravi frajer. Ga boš morala paziti pred puncami...

Igranje... ravno prej smo imeli obisk in sta se s 3 letno punčko tako lepo zaigrali, da je prav pasalo brezkrbno čvekati. V družbi je zeloooo pridna, če je pa sama pa čisto odvisno. Včasih me ne izpusti izpred oči niti za minuto, je takoj joj. Npr. danes sem pa skoz neki pospravljala, pa cote.... in je hodila zraven mene, mi pomagala, se igrala... prav nobenih težav - res odvisno od dneva. Sem pa ugotovila, da mora iti vsako rundo med spanjem obvezno ven, vsaj za 10 minut in je takoj bolj mirna. Tako, da bo potrebno nabaviti palerino in škornje, da boma šle na sprehodek tudi v dežju. Vse samo, da je otrok zadovoljen, ne?

Incabinca user posted image  BRAVO ZA IZPIT! Se ti je kar kamen odvalil od srca, ne?

Tevža za kavico pa user posted image , če bom le uspela. Bi se res lahko enkrat vse skupaj nekje dobile.

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septemberke 2006
5.9.2007 21:41:22   
adrijana.sara
Sem vedela, da sem nekaj pozabila... Lina dobrodošla nazaj!!! Jaz vsake toliko obiščem vaš blog, ker meni verjetno primanjkuje drastičnih sprememb in se tako tolažim z vašimiuser posted image  - lepo ste speljali to selitev, vam po eni strani kar zavidam. Javi se še kaj...


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 8:48:05   
tevža
AMADEJ vse najboljše za 1. svečko!

user posted image

dobro jutro!

pri nas je malo, ampak čisto malo boljše...upam, da bo tako iz dneva v dan. je pa danes prvič uspelo, da ko je odprl predal in sem rekla "ne, zapri", je zaprl predal in šel stan. sicer me je pogledal malo izpod oči (user posted image  mi je tako hecen, ko tako pogleda), a potem sva ploskala, da je priden. 

spet je slabo vreme, a upam, da bova ujela vaj kakšno minuto brez dežja. danes bom oddala vabila za RD.

lep dan.....

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 11:13:00   
adrijana.sara
user posted image VSE NAJBOLJŠE AMADEJ!


(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 11:22:40   
adrijana.sara
ZIIMMMAAAAAAAAAA!!! brrrrrrr

Sma bile pred kakšno uro zunaj - bundica, rutka in je imela takoj rdeči nosek in mrzle rokice. Tako, da sma se po 10 minutkah hitro nazaj notri spravile. Še malo pa bo res potrebno centralno vklopit.

Ko sem pogledala na datum, sem ugotovila,da imama danes z mojim obletnico - že 7 let je naokoli. Kako čas beži... Jaz imam pa planirano danes nakupovanje za rojstni dan, če ne bo sneg začel padati sevedauser posted image . Boma čez vikend nazdravila.

 Tevža tudi jaz pri Sari redko dosežem, da besedica ne zaleže. Edino pri kavi, ko pride pogledati kaj imam, ji rečem - Sara ti ne piješ kave in gre. Čudežno se je ta stavek prijel, tako da nekaj je. Drugače pa včasih uboga, včasih pa zanalašč izziva in prijema ali pa meni prinese. Se je pa ponoči spet nekaj vstajala in sem jo enkrat pocartala, položla nazaj in čez nekaj časa je spet začela siliti v posteljo. Pa sem bila malo ostra in sem ji rekla, da takoj spat. Nekaj je na silo jokcala in zaspala do jutra. Me vedno preizkuša kje so meje, tudi ponoči.

Vreme ni za sprehode, tako da pišite kaj!

Lep dan vseeno!

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 12:25:37   
incabinca
Hej!

Sam je res mraz... še dobro, da sem v emporiumu med poletnimi razprodajami za Lovra že eno tako fajn toplo jaknico kupila...
Midva se še kar uvajajva v vrtcu, danes je bila situacija že veliko boljša, najbrž tudi zato, ker ni bilo tako veliko otrok in posledično tudi veliko manj derenja... se je Lovro lepo zaigral in mene ćist "skenslal" tako da sem ga kar pustila nekaj časa tam. Je ostal še na kosilu - in tako kot doma vse popacal in nastlal (okrog njegovega stola več hrane kot pa na mizi...user posted image ) Nekako ga ne morem navadit, da bi pri mizi lepo sedel, se stalno nekaj obrača in skoz mora imeti nekaj v roki, običajno kako igračko, če ne ni srečen...  Imava vsakič za mizo boje. :)

Lovro besedico NE kar dobro upošteva. največkrat NE uporabljamo za daljince, telefone, vtičnice, predale... sicer se pol ob tla meče, ampak uboga pa vseeno. No, razen pri mizi... tam je pa on trenutni "zmagovalec" :)

Danes popoldan imava posvetovalnico po dolgem času (zadnjo sva imela pri 6m), me že prav zanimajo njegove mere... vam sporočim.

Pište še kaj!!

AMADEJ - VSE NAJBOLJŠE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
6.9.2007 18:22:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu incabinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 21:11:58   
incabinca
Čer!

No, midva sva posvetovalnico dala čez... Lovro je velik 78cm (sem mislila da je več) in težek 11kg, obseg glavice 47 cm.
Najprej sta se s sestro malo "igrala" - kocke je zlagal v lonček, rozine v čist majhno posodico, ploskal s kockami, podajal žogo... Ves čas je bil totalno naspidiran, kar pa se je končalo takoj ko sva prišla k zdravniku. Najin zdravnik je baje na dopustu in nadomeščal ga je en ful prijazen zdravnik. Ampak ne vem iz kakšnega razloga se ga je Lovro ful bal in je začel jokati takoj ko mu je začel poslušati srček. In se ni nehal jokat dokler nisva prišla do avta!!!! Jaz ga nisem slišala jokati (tuliti) na tak način že gotovo par mesecev. Očitno se mu je zdravnik res nekaj zameril :)
Pa še kožico na lulčku mu je ful nazaj potegnil in meni rekel, da naj jo med vsakim kopanjem tako nazaj potegnem, ampak Lovra je potem ful bolelo in je imel čisto rdeč lulček. :(

Jutri pa spet v vrtec, me prav zanima kako bo. Tale prihajajoči vikend bo pa kar pester,  imamo v soboto tortico za Lovra pa mal žlahte povabljene, pa še pri nas v Kamniku so Dnevi narodnih noš, se bomo šli gotovo tja sprehajat.

LP,
Inčabinča





(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 21:15:44   
incabinca
user posted image
Lovro zelo rad "riše".

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septemberke 2006
6.9.2007 21:23:09   
incabinca
Takole Lovro trmari ko mu nekaj ne gre.

user posted image

V košari za perilo obešat. :)

user posted image

Midva in pa Lovrova najljubša igrača - metla.

user posted image







(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?