|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otroške trgovine v Zagrebu
16.9.2007 16:38:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

kakšne pa so drugače cene v teh HR trgovinah?


Za otroško opremo v principu višje, ker je obdavčena z 21 (ali 22) odstotnim DDV-jem. Razen če ne naletiš na akcijo.....

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Otroške trgovine v Zagrebu
16.9.2007 16:40:45   
Anonimen
Pazi pa na meji, če imaš na enem računu več kot 500 eurov so začeli hrvaški cariniki obveščat slovenske in obratno. Do 500 evrov pa pustijo brez problema.


Cariniki (nekateri) so čisto pobezljali. Pred kratkim mi je na Obrežju hotel ocariniti nekaj steklenic Vitrexa, ki naj bi bile na Hrvaškem vredne več kot 300 kun. Še njihov policaj je rekel, da je nor user posted image  user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Otroške trgovine v Zagrebu
16.9.2007 17:08:10   
Njuškalo
Ja, nimaš kej Vitrexa čez vozituser posted image Ma eni res ne vejo kaj bi sami s seboj, pa se kar nekaj brezveznega spomnejo.user posted image
Afne, niti ena mi ni razložila kako gre tole s povrnitvijo davkauser posted image Tako, da sem morala kar sama ugotovituser posted image No, sem bila v Zagrebu čez vikend in sem opazila, da so mi najbolj frajerske obleke od Tom Tailora, čevlji pa Skecthers (če sem prav napisala).Zdaj me pa zelo zanima, in dajte mi babnce vsaj to povedatuser posted image , kje v Sloveniji prodajajo Tom Tailora, pa Skechers...pa da je to v bližini Kranja po možnosti.Ja, sem še v srednjem veku, do sedaj nisem bila tako pozorna, kaj sploh kupujem, katere firme..zdaj sem pa mela čas in sem se prav poglobila v to.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Otroške trgovine v Zagrebu
16.9.2007 17:11:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Zdaj me pa zelo zanima, in dajte mi babnce vsaj to povedatuser posted image , kje v Sloveniji prodajajo Tom Tailora, pa Skechers...pa da je to v bližini Kranja po možnosti.


Bled je dovolj blizu Kranja za Tom Tailorja?

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Otroške trgovine v Zagrebu
16.9.2007 17:16:38   
Njuškalo
Ja, je..kje pa prodajajo TT?user posted image Samo upam, da imajo dovolj parkirnih mest..ker Bled ima ponavadi gužvo, da ne veš, kam bi se dal z avtomuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?