|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:25:12   
hanna1
[user posted image


BRAVO JAZuser posted image user posted image user posted image user posted image USPELO MI JE!!!!!!

Tukaj smo Hana,Blaž in moja malenkost in vam želimo prijetno nočuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:36:12   
neli99
ojla hanna!

bravo še od mene user posted image  user posted image  user posted image  ... jst se tut lotim ne tega s slikami. ste pa lušni ... sine tebi podoben, mala pa tut, a ne?!

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:43:27   
majrim
iiiiiiiiii,sem zdej pogledala album ...tvoj hanna...kako je to lepo videtuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:44:06   
julci
Neli99lepo opravi jutr pri gineku.Za kaplice je pa malenkost,ti kr povej če jih boš rabla.Si se mi za nazaj zasmilila.Sem mela sosedo,ko ji je sin jokal dan in noč,da so bili že čisto kaput,zdaj se je pa unesu.


No kajpa ostale a nevte pokazale svojih zlatih sončkov.

Hana ka vam še ne kurijo.Midva hvala bogu nisma vezana na skupni toplovod,ker mamo etažnio z zemeljskim plinom.Zakuriš,ko te zebe,pa če je to avgust,.......

Midve sva pa danspreživele lep dan zunaj,Dopoldne je bil ati varuška,da sem jaz kosilo skuhala,potem pa sva šle k mojim,pa sem ji user posted image ,user posted image ,
in user posted image ,dokler je malika svoje odspala,potem pa sva šle na sončka.Potem je bla pa tolko otrujena,da je komaj zdržala do osme,da je šla spat.
ja nč se še tipkamo lepo nočko.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:45:51   
hanna1
Sem našla shrani.si strežnik,ampak preden mi je uspelo,sem skoraj
user posted image
nisem jaz neki ekspert in grozno dolgo traja preden kaj pogruntam.

Pa-pa



_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:53:26   
hanna1
Se učim,majrim,kot sem že rekla,pri meni zelo dolgo trajauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sem že mislila,da si pozabila na nas,julci.Meni Hana pomaga tipkat,pa se večkrat zmotiva,ko mi brcne v tipkovnicouser posted image .Bo treba iti
user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:57:20   
julci
Hana prejden [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a037.gif[img]klikni sliko v albumu,da ti jo poveča,potem pa kopiraj lastnosti,pa jo boš mela malovečjo fotko.user posted image user posted image drugač pa bravo

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:57:52   
natasaom
čer!jest bi z veseljem pokazala mojo HANO pa nimamo digitalcauser posted image user posted image
pa lepo lahko nočko z mirnim spancem vam želim.moja mala že ob 8h zaspalauser posted image

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Mamice po 35 letu
2.10.2007 21:59:39   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: julci

Hana prejden user posted image klikni sliko v albumu,da ti jo poveča,potem pa kopiraj lastnosti,pa jo boš mela malovečjo fotko.user posted image user posted image drugač pa bravo
morem samo sebe citiratuser posted image user posted image


Majrim tvoja Neži je tak cukrček,kakšna lepotička.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 14:24:38   
hanna1
Haj!!!!

Sva bili s Hano danes na obisku pri mojem bratecu.
V stanovanju ima eno maltežanko user posted image in tri tibetanske nevemkaj user posted image user posted image user posted image .Kristus,kako moraš pazit,da ne stopiš na kakšnegauser posted image .Pa vsi imajo grozno dolgo dlako.Mislim,da imata več dela z njimi,kot jaz z mojo Hanouser posted image user posted image user posted image .Ko so nekaj lajali, je ona samo okroglo gledala,a je očitno niso prestrašili Jaz sem imela samo enega mačkona user posted image ,ki pa je z dojenčkom moral od hiše.Je bil zelo posesiven do mene,v Blaža je skakal, moje boljše polovice pa se je na smrt bal user posted image .


user posted image

Takole je frajer užival v banji,ampak vode se je pa grozno bal.Ime mu je Drapi (sedaj je pri bratu v SG),ampak ne me vprašat,zakaj mu je tako ime
user posted image

Se tipkamo,

Pa-pa.

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 17:45:26   
hanna1
user posted image

A JE LEPŠIII

še malo,pa bom diplomirala na računalnikuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 17:46:34   
hanna1
julci,boš videla,da mi bo uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 18:02:21   
hanna1
user posted image

takole pa Hana vozi traktoruser posted image user posted image user posted image .

Ma,zdaj pa že pretiravam,ampak je tako fajn,ko so večje slikeuser posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 19:13:49   
majrim
hanna 1...ti kar daj velike slikeuser posted image user posted image user posted image ...tako vsaj normalno vidimuser posted image ...ampak ta s traktorjem je pa super!!
julci...tvoja je pa imela ob rojstvu full lask???user posted image ...kake očke ej...te naše babe bojo dale vetrauser posted image ...jaz pa sem danes šla kar k mojim staršem...dragi dela cel dan,pa mi je blo doma dolgčasuser posted image ...pa sem vsaj malo lenarila,če ne drugouser posted image ...zdej pa gem dat slike naračunalnik ...a je še kera tak maniak kot jaz??...non stop jo slikam,če se le dauser posted image
...punce,eno vprašanje...tiste,ki imate že malo večje otroke...kak avtosedež imate za po lupinici??

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 21:06:16   
viator
Dober večer vsem skupaj,
Hanna1 - super ti gre od rok - pa kakšne luštne fotke. In ti si fulll mladostnauser posted image user posted image user posted image .

Majrim- evo mene, jaz sem tudi manijak za fotografiranje - seveda svojih otrok. Sploh malo kar naprej slikam, rada bi ujela vse te njene izraze. Pa nasmeške...  Poleg tega jih tudi rada posnamem - samo imam še staro kamero - tako da bom mogla vse do sedaj kasete na presneti na DVD-je - to bo tudi projekt.

Včeraj zvečer sem šla pa na pilates, prvič - je kar zanimivo, zgleda zelo preprosto, potem ko pa delaš, pa je treba kar mislituser posted image . Zaenkrat bom hodila 2x na teden, po eno uro.


user posted image
Evo, končno mi je uspelo slikico prilimat - tole je naša Lara - 11.10. bo stara 3 mesece. Zdej moram pa samo še zgruntat, kako slike povečam, pa sem na konjuuser posted image user posted image

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 21:12:48   
neli99
ojla punce!

a mi lahko kera namigne, kako najhitreje pripopam sem slikico ... sem se zdej neki matrala z moj album, pa mi noče prenest slike z računalnika sem gor user posted image  . hanna ti to že ful razturaš in to v enem dnevu (džekicauser posted image ...). a ja, lušne fotke!user posted image

drgač pa preživela pregled. mam pa fuuuuul zanč vodo (urin), je not vse živo. tako da me je še enkrat poslala na test za sladkorno user posted image  ... pa dobila kanesten za vnetje, pa še drug teden moram enkrat dat vodo ... sem dobila tok papirjev, da sem komi nesla ven user posted image  user posted image  user posted image

potem pa mi dela UZ, pa se neki čudno smehlja moja G ... in potem mi reče, da mi je ravnokar delala 3D , da se še uči in še ne zna dobro ... pol mi je pa pokazala filmček (sem po dolgem času spet mela mal vlažne učke pri moji G.) in pol mi je naredila še slikico. res ni ful dobra (se res še uči), je pa dosti, da se vidi, da bo spet cel ati ... pa bo res treba met še tretjega, da bo sploh ker men podoben user posted image

ve mamice tehle vaših 3mes princesk, a ve pijete kavo, al ste se zaradi dojenja vzdržale? pa kako vam gre s hormoni?? vidim da nobeno neki silno ne napada kakšna depresija ipd ...

danes pa ne smem viset dve ure na rač!!user posted image  ... moram res še kaj pospravit ...

nočka!!

a ja!! v soboto gremo pa res na morje user posted image  user posted image  user posted image  ... ne se smejat. jst sem mela un torek k so ble poplave že vse spakirano. smo mel že vse rezervirano, plačano, dragi zmenjen dopust ... pol se je pa utrgal un dež... pa pol nismo šli. zdej se je pa stanje toliko umirilo, da zdej bomo pa res šli. pa me un v agenciji previdno vpraša: a ne bi vi šli raje v toplice ...user posted image  ... NE!! morje in pika. se bomo pa samo sprehajali, pa šli v kak bazen. jst sanjam o tem morju septembra že celo poletje ... ma kaj celo poletje: celo življenje!! delam v šolstvu in pol pač nikol ne morem septembra na morje. pa sem si rekla, ko bom pa na porodniški, pol pa!!... zdej pa evo: da ne bom slučajno prej rodila, kot pa videla morje user posted image

da ne govorimo o tem, da bo treba spet pakirat ...

no zdej pa res grem. user posted image  ... še kej pospravt prej kot moj pride ...
pridne bodite!

user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 21:17:03   
neli99
... napišem že cel mejl ... pol pa ne vem kaj sem pritisnila: user posted image  user posted image

joj punce, zdej moram pa res dol z računalnika. lepo vas je brat, gledat slikce ...

na pregledu je bilo tako tako: bo treba še enkrat testirat sladkorno, pa pozdravit vnetje ... detece pa je cel ati (dobila slikco!)

pridne bodite in se jutri kaj oglasim.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 21:20:02   
neli99
na zdej sta pa oba ... jst pa sem leva za ta rač ...


punce, a je to leto punc?! viator, hanna, julči, majrim ... vse mate punčke, pa pri nas bo tutuser posted image

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 23:19:07   
hanna1
VEČEEEERuser posted image user posted image user posted image

Moram priznat,da sem čisto not padlauser posted image .
Viator,dobra slika.user posted image user posted image Pa si nam le končno predstavila svojouser posted image user posted image .Pa so res lepi tile naši otročki,pa naj še kdo kaj reče.Tako mala,pa zna že tako dobro pozirat,tako,da si zasluži enouser posted image .

Kar se pa slikic tiče,pa pojdi na SlikoMat(vtipkaš na google).
Ko se ti odpre SlikoMat,boš tam poleg kvadratka "naloži slike" videla še kvadratek "brskaj".Tam pritisneš in nato označiš željeno sliko z levo tipko miške,pritisneš "odpri" in se ti naloži v kvadratek.
Spodaj imaš kvadratek "pomanjšaj sliko" in klikneš kljukico.V kvadratku zraven izbereš velikost-zraven tudi piše,za kaj je ta velikost primerna (avatar,forum...)
Ko to izbereš,klikneš na kvadratek "naloži" in počakaš.Potem se ti pokaže slika in več kod.
Prva oz.koda za forume je taprava.Kodo v kvadratku označiš,stisneš desno tipko in izbereš "kopiraj"
Nato odpreš forum in greš na odgovor zadnjega ali drugega sporočila in v prostor,kamor pišemo sporočila,stisneš z desno tipko in izbereš "prilepi"
Izpisala se bo koda,če pa greš na predogled,se ti bo pokazala slika v velikosti,ki si jo izbrala.
Upam,da ti bo(če ti že ni)uspelo.Tu sem jaz tudi uspela zmanjšat slikico za avatar.
Želim ti veliko lepih slikic nam na ogled-komaj čakam.user posted image user posted image user posted image






_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Mamice po 35 letu
3.10.2007 23:27:56   
hanna1
neli99,upam,da bo vse v redu,kar se pa sladkorja tiče ,pa mislim da bi se ti že prej pokazal,če bi bil prisoten,meni so ga konec petega meseca.Tako se lepo pazi na morju in maksimalno uživaj in si res privošči oddih v pravem pomenu besedeuser posted image .
Pa mirno noč vsem skupaj

Pa-pa
user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Mamice po 35 letu
4.10.2007 13:00:33   
neli99
user posted image

hvala hanna, moram takoj sprobat....

no tale je sam za tvojo malo hano: moj sine pravi, da se oglasi pri njemu, če te pot kdaj zanese na gorenjsko ... se bota peljala z bagrom!!user posted image  user posted image

kaj več pa po kosilu ... mora moj dragi v službo!

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Mamice po 35 letu
4.10.2007 13:58:33   
neli99
tok sm heppi ko mali otrok, k mi je to ratalo s slikco ... user posted image  user posted image  user posted image

hanna si zaslužiš za eno user posted image  al pa user posted image  no al pa user posted image   user posted image  ...

user posted image

tuki pa še jst pa sine, pa veeelik buši, kjer domuje naša bodoča princeska.

drugače grem pa jutri na cuker test ... sej mene je tut poslala tam nekje v 5 ali 6 mes, pa je blo ok ... včeraj pa sem mela sladkor v urinu ... pa kregana sem bila da premalo pijem (ne vem kaj vse živo je blo tam na tistem izvidu) ... pol sem pa še povedala da zjutraj spijem kavo ...user posted image  (ta je itak diuretik ... (alkakosežereče).

drugače pa mislim da ni panike, je detece bolj malo, prvi znak sladkorne pa je velik plod, koker jst kej vem ... pa itak je največji problem bolj to, da se lahko preveč zredi. naše dete ma pa zdej v 32t šele 1700g...

fajn bodite, prilepte še kako slikco, pa veselo sporočajte kako kaj preživljate svoje dni ...

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Mamice po 35 letu
4.10.2007 19:29:58   
hanna1
Mislim neli99,če pa to ni popolno navdušenje nad mašino-ne verjamem,če mu  še kaj izvabi taaaaaaak nasmehuser posted image user posted image user posted image user posted image   Pravi mojster je.Vidim,da živite sredi zelenja,pa lepe rožice ampak bušija pa ne vidim,je skrit za plankami.user posted image user posted image user posted image za lepe slikce,pa čim več jih naj bo.
Jaz tudi mislim,da je izvid takšen zaradi premalo popite tekočine ,saj je meni tudi vedno vbijala v glavo,da naj več pijem,jaz pa malomorgen,če pa nisem bila žejnauser posted image .Pol sem imela pa dieto.No ja,dobra stran tega je bila,da sem se zredila skozi celo nosečnost samo za 7 kil.Sedaj pa imam še 4 kile manj kot pred nosečnostjo-sladkor pa se je tudi umiril-saj ponavadi se user posted image user posted image user posted image .Tako,da ti lepo pazi na bušija user posted image ,zmerno počivaj in dosti pij,pa bo en-dva-tri november tukaj.
A,ravno sedaj sem se spomnila,KJE PA JE JACKLYN?user posted image user posted image user posted image
A je že kaj novega ?????
Natasaom,mogoče pa imaš koga poznanega,ki bi ti lahko posnel nekaj fotk in ti jih spravil na CD, ti pa potem to lahko naložiš v mapo na računalnik,pol pa lahko potegneš gor kakšno slikco s programom SlikoMat,saj se ni treba kaj prijavljat,niti ga ni treba naložit.Probaj.user posted image user posted image

viator,mene pa zanima,če bi se ti imela možnost pozanimat na pilatesu,kdaj lahko po CR začneš delat kakšne trebušnjake,ker kil nimam preveč,samo tribi je pa že tako mlahav,da bo treba nekaj ukrenituser posted image
Sem jih že probala,pa me je tako zbadalo spodaj, ko sem bila šivana,da sem raje odnehalauser posted image .Se priporočam.

Hej,julci,pogrešam te user posted image kaj dogaja pri tebi????A veš,da sem si morala najiniuser posted image user posted image dati za ozadje,da semi ves čas smejeta dol z monitorja.A si zopet preveč pridnauser posted image user posted image .Meni se že lušta najine skupne kavice.Jo bo treba spet skuhatuser posted image user posted image user posted image user posted image .


Pa-pa


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Mamice po 35 letu
4.10.2007 20:42:19   
neli99
IZVIRNO SPOROČILO: hanna1

user posted image  


user posted image  



kok so mi dobri ti tvoji smeškoti ... kje si pa te dobila  user posted image user posted image  ... sej pol pa neham težit s temi inštrukcijami ...

jst mam mal na sumu jacklyn da se že kej dogaja ... je napisala da bo vsak čas.

zdej pa še ostale kej napište, da ne bom sam jst tuki neki težila ...

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Mamice po 35 letu
4.10.2007 21:10:16   
majrim
končno sem si popravla računalnik...ko sem imela cajt za pisat pame je začel zafrkavatuser posted image
neli99...jaz zdaj ne pijem kave...no ja,včasih pa že...ampak mi ne paše več tolko odkar ne kadim več...sem pustila cigarete,pa še kavo zraven - pred nosečnostjo...punčka bo??...ajojjjjjjjjjjjjjjjj,kaj bo jo imele te naše babike pol,kje bodo iskale fante??...tu na oblai smo imele v juniju in juliju pretežno punce,fanti so bli bolj izjemeuser posted image user posted image
..te mučijo smeškoti??evo ti link...tle jih je malo morje.user posted image ...http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm



_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?