|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko kreditov imate?
13.9.2007 21:02:43   
Anonimen
Za avto mi je pa neumno kredit jemat, ker mu vrednost drastično pada in ga ful preplačaš.


Kredit preplačaš v vsakem primeru, to sploh ni vprašanje user posted image  user posted image .

Povprečen kredit za avto ca. 30€ na mesec. In za to preplačilo se voziš z novim avtom, v garanciji, brez neželenih stroškov, ki jih lahko imaš z rabljenim in starejšim avtom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko kreditov imate?
13.9.2007 21:09:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Povprečen kredit za avto ca. 30€ na mesec. In za to preplačilo se voziš z novim avtom, v garanciji, brez neželenih stroškov, ki jih lahko imaš z rabljenim in starejšim avtom.


Kredit obrok je 30€user posted image

To je na 10 let 3.600€.....kakšn nov nekvarljiv avto pa je 3.600€user posted image

Verjetno si mislila da ga preplačaš na mesec 30€?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko kreditov imate?
13.9.2007 21:14:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Verjetno si mislila da ga preplačaš na mesec 30€?


Ja, da ga preplačaš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko kreditov imate?
15.9.2007 2:14:20   
Magi*
dolgo sem bila mnenja karin24. potem pa je prišla lanska zima in možev avto je postal nepremičnina. v centru LJ, sam nič vrednauser posted image  moj pa je tudi že starina in smo morali kupit novega. ko sva gledala avte, je bilo za tisti denar, ki sva ga imela, vse zvoženo do konca. in sva se odločila zraven malo kredita vzet in kupit novega, ne imet problemov in dodatnih nepredvidenih stroškov.

tako imava kredite za stanovanje in avto. vse skupaj bova odplačala v roku 5. let in bova lahko vzela kredit za bajtouser posted image  

PS: nisva kupila drag avto, pač pa tak da gre. se moji študentje z veliko boljšimi furajo. pa tudi prodala ga še ne bova po 5. letih. dao bog.

aja, preplačala pa bova avto kredit 2.200€, kar je še kar ugodno. preplačaš ga pa v vsakem primeru.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko kreditov imate?
15.9.2007 10:47:01   
Pi-kica 1
aja, preplačala pa bova avto kredit 2.200€, kar je še kar ugodno. preplačaš ga pa v vsakem primeru.


Ojoj, meni pa se to ne zdi ravno ugodnouser posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 15.9.2007 17:12:13 >

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko kreditov imate?
15.9.2007 10:50:57   
Anonimen
No sej mate prav punceuser posted image . Če pač ne gre drugače itak vzameš kredit. Meni je sam smešno k jemljejo kredite za 6 mil in se pol preseravajo s tistim avtom doma pa kekec pašteto jejo. Če si lahko privoščiš kredit za stanovanje in za avto pa super. Upam da bom tud jst enkrat tamuser posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko kreditov imate?
15.9.2007 17:15:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

aja, preplačala pa bova avto kredit 2.200€, kar je še kar ugodno. preplačaš ga pa v vsakem primeru.


Ojoj, meni pa se to ne zdi ravno ugodnouser posted image


To je slabih 37€ na mesec ali 440€ na leto. Vsaj toliko stroškov imaš s staro "na pol nepremičnino", če hočeš,da se premika.

Pa krediti v zadnjih dveh letih so bili zelo poceni.....

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko kreditov imate?
15.9.2007 23:16:22   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

aja, preplačala pa bova avto kredit 2.200€, kar je še kar ugodno. preplačaš ga pa v vsakem primeru.


Ojoj, meni pa se to ne zdi ravno ugodnouser posted image


OK, je relativno ugodno, glede na ostale kredite, ki sem jih ta trenutek imela na voljo. najbližje temu bi bil kredit, ki bi ga preplačala 2500€ in zraven imela še stroške zavarovanja (cca 350€). ja tako pač je, krediti niso zastonj. čisto možno je, da bi ga kje dobila ugodneje, če bi bila komitent dotične banke. v danih pogojih je bilo to najugodneje.

v to kislo jabolko moraš ugrizniti, če se hočeš zapufati. povsem drugo pa je, ali si dobro ocenil svoje zmožnosti. največja napaka ljudi je, da se zakreditirajo za veliko prevelike vsote, ki jih niso sposobni odplačevati in potem zraven životarijo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko kreditov imate?
16.9.2007 10:20:36   
nejcko
Nič.

Če pa sem šteje tudi brezobrestno in časovno neomejeno posojilo od staršev, potem pa ja - imam mal pufa za avtouser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko kreditov imate?
16.9.2007 16:05:56   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

...se pol preseravajo s tistim avtom doma pa kekec pašteto jejo.


Ma mi imamo pa prov radi kekec pašteto user posted image !!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko kreditov imate?
16.9.2007 20:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

...se pol preseravajo s tistim avtom doma pa kekec pašteto jejo.


Ma mi imamo pa prov radi kekec pašteto user posted image !!



Točno tako. Kaj koga briga kaj jaz žrem????

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko kreditov imate?
16.9.2007 21:33:57   
Pobalami
Midva imava 650€ kredita za stanovanje. Prej sva bila najemnika in nisva nič prišparala. Tako, da druge opcije ni bilo.

Je pa tudi kredit dobiti problem pri teh cenah nepremičnim, sploh če nimaš poroka. Tako da midva sva komaj tisti kredit skupaj spraskala. Našparan sva imela relativno malo, dobila nisva od staršev nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko kreditov imate?
19.9.2007 14:16:16   
iva01
zaenkrat še nič, sam se pa bomo drugo leto zapufal zarad hiše, zaenkrat še gre

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko kreditov imate?
19.9.2007 21:55:58   
tajtaja
Za poslovni prostor velikosti 350 kv. metr.. Velik puf, ampak sva že na polovici, še nekaj let, pa bo najino in bova kar bogata. Če ne bo posla, ga še zmeraj lahko prodava za tri lepa stanovanja, kakor bo ugodneje.
Pa za hišo tudi malouser posted image .

No, zdaj pačisto resno.
V roku petih let sva kupila tale poslovni prostor, za firmo novi kombi, ker je stari crknil,
Espace-ja, ker smo se nenormalno razširiliuser posted image , sezidala hišo (smo tik pred vselitvijo, začeli točno pred enim letom).
Bi vse to šlo brez kreditov?
Pa od staršev njegovih dobila velik NIČ, od mojih pa del dvorišča za parcelo pa vsakodnevno kar nekaj, kar se tiče otrok in kakšnega kosila-finančno tudi nič.
Če se da brez kreditov, bi najlepše prosila na ZS za recept. Obljubim, da ga bom zadržala v največji tajnosti zase.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko kreditov imate?
19.9.2007 22:00:28   
Anonimen
Nič. Ga ne morem imeti, niti ne upam.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 14:09:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko kreditov imate?
25.9.2007 20:34:24   
Anonimen
Pri nama je pa tako... Parcelo s hišo bova dobila od mojih staršev(imamo 2 hiši, v eni živimo mi, v drugi pa podnajemniki), to hišo kjer so sedaj podnajemniki bova midva obnovila, kar naju bo prišlo približno 25.000€.

Zdaj bova še 5 let živela pri mojih starših, jaz sem študentka in načrtujeva otroka. Sprva sva mislila da si bomo delili stroške 50-50, ampak sta mojadva skoraj ponorela ko sva jima to povedala. Ne gre jima slabo, zato nočeta niti centa za stroške od naju, tako da sva se dogovorila da bova teh 5 let varčevala po 250€/mesec. Seveda bova skrbela za hrano, oblačila in vse kar bomo pač potrebovali, ampak elektrike, vode... nama ne bo treba plačevat.

Naslednje leto si bova kupila nov avto in bova mela kredit zanj-tudi 5 let.

Tako da upam da nama ne bo treba jemat preveč kredita ko se bova selila.

Morem reči da imam res srečo ker imam take staršeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko kreditov imate?
2.10.2007 22:42:15   
Anonimen
ene 4 ali 5, sploh ne vem natančno ....
za hišo, avto, naložbe, ....brez kreditov ne gre user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko kreditov imate?
2.10.2007 22:49:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: riders

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

...se pol preseravajo s tistim avtom doma pa kekec pašteto jejo.


Ma mi imamo pa prov radi kekec pašteto user posted image !!



Točno tako. Kaj koga briga kaj jaz žrem????


Mene ne. Mi pa pove dejstvo da raj nič ne ješ, pardon-žreš, pa maš avto za 6 miljonov dost o tvoji inteligenciuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Koliko kreditov imate?
2.10.2007 23:04:51   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

aja, preplačala pa bova avto kredit 2.200€, kar je še kar ugodno. preplačaš ga pa v vsakem primeru.


Ojoj, meni pa se to ne zdi ravno ugodnouser posted image



Ali pa da daš za vsako popravilo stare kripe 200-300€ (nekajkrat letno!!!) in se še vedno vsak dan treseš, kje te bo pustila na cedilu.  To se je meni dogajalo pred lleti. Imela sem 9 let starega Ax in se z njim vsak dan vozila 35 km (ena smer) v službo. Potem sem pa samo čakala na katerem križišču v LJ, v konici gužve mi bo počakal. Po enem letu sem se odločila za novega. Takrat sem kupila novega Twinga, mesečno plačevala 130€ in bila mirna. V 6-ih letih sem imela z njim cca 400€ stroškov za redne servise in popravila

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Koliko kreditov imate?
5.10.2007 14:47:35   
lea23
kredita nimava več nobenega. stanovanje sva kupila s prodajo prejšnjega, svoj avto pa sem jst odplačala predkratkim. je bil pa 300€ na mesec.
sva pa vzela za 12 mesecev na obroke pri merkurju vse kuhinjske aparate, štedilnik, hladilnik, pomivalnegi stroj, napa, mikser,...

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Koliko kreditov imate?
7.10.2007 22:22:40   
LanaM
koliko pa zaslušte, če si lahko privoščite, da imate na mesec okrog 600 eurov za kredit. Gotovo krepko več kot 1000 eurov na mesec

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Koliko kreditov imate?
11.10.2007 15:56:55   
*ajetam*
63€ na mesec

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Koliko kreditov imate?
11.10.2007 20:39:22   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Dva, cca 1.500 € na mesec naju prideta oba skupaj.


Bodi srečna!To je okoli 200 več,kot midva oba zasluživa!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Koliko kreditov imate?
12.10.2007 8:38:18   
*ajetam*
1500€ na mesec user posted image to je pa ogromnooo
kako sploh preživite ?

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?