|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: In danes...
28.9.2007 13:06:37   
Anonimen
Al bina, kakšna je bila pa tista panga zadnjič, ali kaj je že? A je fejst po ribi smrdela?

Pa packa tista, ki bo pohane marele jedla.


Ne, ne, sploh ne, čisto nič ni smrdelo. Res ne, pa precej dobra je bila, misli zelo dobra za ribo.

marele sem pa včeraj v hosti pustila, Spliš, ker jih je bilo preveč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: In danes...
28.9.2007 13:10:27   
muška
kupim jih pri Bofrostu . So pa ful dobri, pa se "kuha" se jih na sopari.



user posted image user posted image user posted image   eh, sranje zame no user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: In danes...
28.9.2007 13:10:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

marele sem pa včeraj v hosti pustila, Spliš, ker jih je bilo preveč.


O ti packa packasta!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: In danes...
28.9.2007 13:14:24   
Luns
Jaz bom pa dones pohane jurčke, pa solato. Njami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: In danes...
28.9.2007 13:15:59   
polona2
Hvala za idejo, danes bodo špageti bolognese.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: In danes...
28.9.2007 13:20:13   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

enola kaj za user posted image je FRIKA to pa ne vem.user posted image



user posted image user posted image  Frika je tradicionalna jed pastirjev s planine Razor (Tolminska) - nalistan krompir cvreš oz. dušiš v malo olja (res malo)  in ko je stenfan oz. skoraj narejen dodaš naj nalistan sir Tolminc in počakaš da se razpusti.



Ponekod dodajajo (/mo) še jajca. Oziroma, mislim, da si pozabla jajca omenit, ker frike brez jajc menda ni. Al pa samo jaz tako poznam.  Ampak ne...povsod (še v dijaškem domu v Tolminu, ko sem tam hodila na pedagoško) so bila vedno jajca zraven.

Je pa za umret dobro.... Krompir na lističe, pa Tolminc, pa par jajc umešanih/šprudlanih  čez ...pa zapečt. Pa za lačne kos črnega kruha zraven ( jaz ga ne, ker kar naprej hujšam)user posted image , pa latvico kislega mleka/kefirja/tekočega jogurta.

Zakon! Dobro, da si me spomnila....user posted image



user posted image user posted image user posted image  barbs to pa je prava črkarska pravda res (vsaka vas svojo ima) - ker pravijo, da original ta prava je brez jajc (sej če pomisliš kako so to tovorili za hrano v planino je logično, bi bila omleta že prej narejene) , ji pa v resnici vedno več dodajajo jaca - tudi zaradi šparanja na siru, ki ni glih poceni. Jajca dodaš potem še gor na sir. Aja pa še ena je vprašala glede kefijra/kislega mleka - to zdraven piješ se ga ne da. Je pa res mljask pa šuštančljevo, bi rekla moja stara mama.  

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: In danes...
28.9.2007 13:23:45   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Pečen oslič, solata pa zelenjava, pa krompirjeva solata za moškega.


Al bina, kakšna je bila pa tista panga zadnjič, ali kaj je že? A je fejst po ribi smrdela?

Pa packa tista, ki bo pohane marele jedla.


Kdaj se boš pa ti opogumila in provala, da boš lahko ugotovila da  panga ne smrdi ?

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?