|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:42:56
|
|
|
|
Moyca_
|
H
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:43:14
|
|
|
|
Moyca_
|
O
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:43:26
|
|
|
|
Moyca_
|
P
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:43:41
|
|
|
|
Moyca_
|
A
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:43:53
|
|
|
|
Moyca_
|
H
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:44:05
|
|
|
|
Moyca_
|
O
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:44:17
|
|
|
|
Moyca_
|
P
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:44:31
|
|
|
|
Moyca_
|
A
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
|
RE: Vsi me sprašujejo kdaj bo št. 2, jaz pa... 11.10.2007 21:45:09
|
|
|
|
Moyca_
|
HOPA, HOPA, gospa Bobekova
_____________________________
Lp, Mojca ***************************************** "Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim" ***************************************** Plačano oglasno sporočilo: www.atrium-nep.si
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiPravice iz naslova krajšega delovnega časa Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
imena dvojčkovcarmencitakakšna imena bi dali enojajčnim dvojčkom?oba kratka imena (
57%)

oba dolga imena (
7%)

različno dolga imena (
14%)

razdružena imena (Ana Mari (
3%)

izmišljena imena (
1%)

vseeno (
18%)
Število vseh glasov: 228Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!